Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Concursul iernii 2012 ~ Inscrieri

Distribuiti
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Topic Închis Concursul iernii 2012 ~ Inscrieri

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Sam 1 Dec 2012 - 10:58

Buna dimineata dragilor.
    Suntem pe data de intai decembrie, oficial a inceput sezonul sarbatorilor, iar cu ocazia asta deschidem si Concursul iernii 2012!
    Sistemul va fi ca cel de vara trecuta. Va fi cu juriul si cu sondaj. Juriu nu va avea nici o treaba cu sondajul. E ceva gen: 2 in 1.
    Din partea juriului: se vor aduna notele si se va face frumoasa medie, iar castigatorul va primi rangul de membru premiat şi o medalie.
    De la sondaj: Povestea cu cele mai multe voturi va primi numele de 'Favoritul publicului' şi o medalie specifică. Încă ceva: Concurentii nu au voie sa isi voteze propria lucrare in sondaj!

Tema din acest sezon este: Nasterea Domnului.
    Yuzu.
    Membru
    Membru

Topic Închis Re: Concursul iernii 2012 ~ Inscrieri

Mesaj Scris de Yuzu. la data de Sam 8 Dec 2012 - 11:03

Ma inscriu eu Big smile
    ♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Sam 8 Dec 2012 - 11:59

Mă înscriu și eu. Smile
    Succes tuturor. Big smile
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Vin 14 Dec 2012 - 19:59

Lenea e cucoana mare, nu-i asa dragii mei membri?
    Haide ca particip si eu, desi am foarte putin timp >.<
    Succes celor care participa Smile
    Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Mar 18 Dec 2012 - 13:44

Oficial înscrierile s-au încheiat. Dacă v-aţi trezit a 3a zi după Scripturi-deşi mă îndoiesc amarnic- asta e viaţa. Timp să vă înscrieţi aţi avut destul, dar dacă există o lene aşa imensă...
    Aaaa, drăguţilor alt concurs de fan fiction să nu mai aşteptaţi! Să nu îmi veniţi cu scuze de genu: am avut şcoală, etc. Ca şi eu am avut simulări, greutăţi şi încă sunt la curent cu forumul. Clau a avut timp să deschidă concursul cu toate că şi ea a avut şcoală. Ralu se ocupă în continuare de forum, deci.... Practic, nu prea aveţi scuze.

Să câştige cea mai frumoasă poveste. Nu uitaţi că lucrările i le trimiteţi lui Clau şi ea o sa le posteze într-un topic.
    Succes.

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 6:17