Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Roxa R♥X♥N
Nou venit
Nou venit
Sex : feminin

~ Hello my World ^_^ ~

la data de Joi 1 Sept 2011 - 17:05
Hello my World ,
ma numesc Roxana , am 15 ani , sunt din Craiova . . .
Sunt o fire mai timida , dar in acelasi timp mai nebunatica si glumeata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pasiunile mele :
sa merg cu rolele , desenul , imi place muzica totusi cu o exceptie - manelele - le urasc , inotul
, sa citesc ficuri , ...
Detest :
prieteni care stau cu tine doar pentru bani sau alte motive [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si nici persoanele care vorbesc prea mult si fara sens [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
In rest sunt o persoana obisnuita . . . [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper sa imi fac muuuuuuuuulti prieteni !lol!

Cu multa dragoste Roxa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Meliss
Nou venit
Nou venit

Re: ~ Hello my World ^_^ ~

la data de Joi 1 Sept 2011 - 17:35
Bun venit draga mea!Sper sa-ti faci multi prieteni,sa fi activa
Sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine
Iti plac ficurile?
Ce culoare iti place?
Ce ciocolata iti place?Alba sau neagra?
Care e filmul tau preferat?
Dar anime-ul?
Personaje din anime?
Cuplu preferat din anime???Care eee???Big smile
Vei scrie un fic?:-)
Te-am pupat!
Mrr!! Hi!
[i]
Zuzulici :)
Membru
Membru

la data de Vin 2 Sept 2011 - 12:48
Hey, ma bucur sa te cunosc, Roxana. Frumos nume
Eu sunt Madalina Smile
Sper sa-ti placa pe aici si sa respecti regulamentul .
Sunt sigura ca iti vei face multi prieteni, inclusiv eu...desigur daca vrei.
Distractie placuta si sper sa postezi si tu un fic Kiss
Pupici si spor la scris. Laugh
Roxa R♥X♥N
Nou venit
Nou venit

la data de Sam 3 Sept 2011 - 11:40
Buna fetele
vreau sa va multumesc pentru primire , sa fiti sigure ca nu o sa incalc nici o regula a regulamentului [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si o sami fac muulti prieteni [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Apropo Mela am sati raspund la intrebari [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iti plac ficurile? - R: 100% afirmativ
Ce culoare iti place? Am multe culori favorite : Alb , Mov , Rosu , Negru , etc.
Ce ciocolata iti place?Alba sau neagra? - Amandoua
Care e filmul tau preferat? - Harry Pother
Dar anime-ul? - Vampire Knight , Naruto (amandoua)
Personaje din anime? SAKURA . SASUKE
Cuplu preferat din anime???Care eee???[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] SASU X Saku
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vei scrie un fic?- Am sa ma gandesc

Cu multa dragoste Roxa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Meliss
Nou venit
Nou venit

la data de Sam 3 Sept 2011 - 11:58
Hei Roxa Love it
Sper sa faci un fic ca chiar as vrea sa-ti vad ideile Love it

Iti multumesc pentru raspunsuri...sper sa fi de acum activa si sa ne intelegem bine Tongue
Roxa R♥X♥N
Nou venit
Nou venit

la data de Sam 3 Sept 2011 - 17:05
Incantata de cunostinta , Ony
Eu ii iubesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , sincer majoritatea ficurilor citite sunt cu vampiri [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], dar imi plac si cele care nu includ supranaturale lol!

Schizzophrenia.
Membru
Membru

la data de Dum 4 Sept 2011 - 10:14
rrrooooooooooxxxxxxxxxxxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de cand stai tu in craiova !!!!! ??? ha?
in fine nu stiam ca stai in craiova , adica iti vine sa crezi Confuz
in fine , zici ca esti din craiova
poi papusa iti dau o intalnire Bici
cand esti libera ? cand ai timp ? hai spune nu ma mai fierbe Laughing
da` sigur stai in craiova ?? adica e o veste bomba , te cunosc de 3 luni da` nu stiu unde stai , vai ce cunostiinta Laughing
Bun venit pe forum !! am uitat sa spun Laughing
Roxa R♥X♥N
Nou venit
Nou venit

la data de Dum 25 Sept 2011 - 20:31
Draga mea ,Zumica pai cum tiam mai zis acum o saptamana pe mess (cred [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]) eu defat sunt din Filias , dar imi place sa spun ca sunt din Craiova datorita ca acolo mam nascut si am stat pana la varsta de 7 ani aproximativ.Si mersi pentru intampinare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .

Cu multa dragoste , Roxa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum