╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

~ Hello my World ^_^ ~

Distribuiti

Roxa R♥X♥N
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 01/09/2011

~ Hello my World ^_^ ~

Mesaj Scris de Roxa R♥X♥N la data de Joi 1 Sept 2011 - 17:05

Hello my World ,
    ma numesc Roxana , am 15 ani , sunt din Craiova . . .
    Sunt o fire mai timida , dar in acelasi timp mai nebunatica si glumeata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Pasiunile mele :
    sa merg cu rolele , desenul , imi place muzica totusi cu o exceptie - manelele - le urasc , inotul
    , sa citesc ficuri , ...
    Detest :
    prieteni care stau cu tine doar pentru bani sau alte motive [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si nici persoanele care vorbesc prea mult si fara sens [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    In rest sunt o persoana obisnuita . . . [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Sper sa imi fac muuuuuuuuulti prieteni !lol!

Cu multa dragoste Roxa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Meliss
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 30/08/2011

Re: ~ Hello my World ^_^ ~

Mesaj Scris de Meliss la data de Joi 1 Sept 2011 - 17:35

Bun venit draga mea!Sper sa-ti faci multi prieteni,sa fi activa
    Sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine
    Iti plac ficurile?
    Ce culoare iti place?
    Ce ciocolata iti place?Alba sau neagra?
    Care e filmul tau preferat?
    Dar anime-ul?
    Personaje din anime?
    Cuplu preferat din anime???Care eee???Big smile
    Vei scrie un fic?:-)
    Te-am pupat!
    Mrr!! Hi!
    [i]

Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 30/06/2011

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Vin 2 Sept 2011 - 12:48

Hey, ma bucur sa te cunosc, Roxana. Frumos nume
    Eu sunt Madalina Smile
    Sper sa-ti placa pe aici si sa respecti regulamentul .
    Sunt sigura ca iti vei face multi prieteni, inclusiv eu...desigur daca vrei.
    Distractie placuta si sper sa postezi si tu un fic Kiss
    Pupici si spor la scris. Laugh

Roxa R♥X♥N
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Roxa R♥X♥N la data de Sam 3 Sept 2011 - 11:40

Buna fetele
    vreau sa va multumesc pentru primire , sa fiti sigure ca nu o sa incalc nici o regula a regulamentului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si o sami fac muulti prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Apropo Mela am sati raspund la intrebari [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Iti plac ficurile? - R: 100% afirmativ
    Ce culoare iti place? Am multe culori favorite : Alb , Mov , Rosu , Negru , etc.
    Ce ciocolata iti place?Alba sau neagra? - Amandoua
    Care e filmul tau preferat? - Harry Pother
    Dar anime-ul? - Vampire Knight , Naruto (amandoua)
    Personaje din anime? SAKURA . SASUKE
    Cuplu preferat din anime???Care eee???[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] SASU X Saku
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Vei scrie un fic?- Am sa ma gandesc

Cu multa dragoste Roxa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Meliss
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 30/08/2011

Mesaj Scris de Meliss la data de Sam 3 Sept 2011 - 11:58

Hei Roxa Love it
    Sper sa faci un fic ca chiar as vrea sa-ti vad ideile Love it

Iti multumesc pentru raspunsuri...sper sa fi de acum activa si sa ne intelegem bine Tongue

Roxa R♥X♥N
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Roxa R♥X♥N la data de Sam 3 Sept 2011 - 17:05

Incantata de cunostinta , Ony
    Eu ii iubesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , sincer majoritatea ficurilor citite sunt cu vampiri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine], dar imi plac si cele care nu includ supranaturale lol!

Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 05/08/2011

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Dum 4 Sept 2011 - 10:14

rrrooooooooooxxxxxxxxxxxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    de cand stai tu in craiova !!!!! ??? ha?
    in fine nu stiam ca stai in craiova , adica iti vine sa crezi Confuz
    in fine , zici ca esti din craiova
    poi papusa iti dau o intalnire Bici
    cand esti libera ? cand ai timp ? hai spune nu ma mai fierbe Laughing
    da` sigur stai in craiova ?? adica e o veste bomba , te cunosc de 3 luni da` nu stiu unde stai , vai ce cunostiinta Laughing
    Bun venit pe forum !! am uitat sa spun Laughing

Roxa R♥X♥N
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Roxa R♥X♥N la data de Dum 25 Sept 2011 - 20:31

Draga mea ,Zumica pai cum tiam mai zis acum o saptamana pe mess (cred [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]) eu defat sunt din Filias , dar imi place sa spun ca sunt din Craiova datorita ca acolo mam nascut si am stat pana la varsta de 7 ani aproximativ.Si mersi pentru intampinare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .

Cu multa dragoste , Roxa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:43