Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
RR
Administrator
Administrator
Sex : feminin

Re: Iubire-n trei.[+16]

la data de Joi 8 Sept 2011 - 21:38
Laugh ce smechera e Sakura, bravo ei, ma intreb ce vor mai face in club Think...ma bucur ca ai venit cu nextul, dar m-as bucura daca ai mai veni cu unul Kiss N E X T Te rog!
ღAlℓஐ
Nou venit
Nou venit

la data de Joi 8 Sept 2011 - 22:08
Capitolul 11.

Ma duc impreuna cu Hinata si ne comandam o bautura, ea isi i-a o bautura fara alcool, iar eu imi iau whisky. Aveam de gand sa ma fac "manga".
Ma duc cu Hinata pe ringul de dans, era o melodia asa de frumoasa. In timp ce dansam il vad pe Itachi ce ma privea, el la randul lui ma vede ca il privesc si vine spre mine. Acesta era insotit de Naruto. Itachi ma invita sa dansez cu el, eu accept. Naruto se duce la Hinata, o prinde de talie si ii face complimente la cat de frumos arata.

Aveam dreptate, Naruto ramasese "mut" cand a vazut ce "bestial arata".
Itachi ma prinde incet de talie, ma apropie de abdomenul lui. Il simteam, eram asa de aproape de le, ii simteam fiecare rasulflare, fiecare atingere. Incepem sa dansam, eu ma lasam in jos si ma ridicam provocator, lasand-ul pe Itachii perplex. Ochii lui aveau o stralucire aparte cand ma vedea langa el. Cred ca ma place, dar numai cred.
Itachi incerca sa se tina de mine, ma miscam asa de repede si dansam asa de provocator. Mana lui stanga coboara in jos, punand-o pe piciorul meu stang, cealalta mana urca in sus punand-o chiar unde este incuietoarea sutienului. Un zambet pervers imi apare pe fata, se vede ca vrea sa faca "prostiuare".

Dupa ce melodia s-a terminat ne indreptam spre masa. Ma asez jos si caut cu privirea, dar pe cine? nu stiam dar totusi ma uitam in jurul meu. La departare de cateva mese, se afla Sasuke cu Karin. Karin este o fata roscata, care a trecut prin patul a multor baieti/ barbati, mai degraba este o...sa nu mai zic. Sasuke era beat "mort" cred ca nu mai stia de el, Karin nu era intr-o stare mai prejos de Sasuke. Erau amandoi beti, se tineau in brate si se sarutau. Ce, ce fac ei acolo? Cum adica se tin in brate si se sarut cu o...? Imi era asa mila de Sasuke, sigur dupa ce Sasuke o va .... pe karin, aceasta se va duce in patul altuia.

Ma uit la Itachi si vad cum se uita la cei doi, si imi face semne sa ma uit la ei. Stiu este iubitul meu dar a ales intre mine si ea. A ales-o pe ea, daca totusi ma iubea ma invita sa merg in club cu el. Am stat si m-am uitat la el cateva minute, imi ea sila. Il iubeam si el ma insela cu Karin, atat de jos s-a coborat?

Itachi era surprins, vedea ca nu fac nimic pentru Sasuke, ca nu ma duc sa il cert ca de ce ma insala. Mie una nu-mi pasa, chiar maine am de gand sa pun capat acestei zise iubiri dintre noi. Incercam sa-i explic din priviri. Pentru noi vorbeau doar ochii, ne uitam fix , eu in ai lui si el in ai mei. Era asa frumos, ma vedeam pe mine in reflexia lor, vedeam cat sunt de inocenti, de iubitori. Ma apropi din ce in ce mai mult de el pana cand buzele noastre s-au unit, formand un sarut frumos tandru si jucausi. Buzele lui carnoase imi sarutau buza inferioara, ma musca usor inte-un cat sa le intredeschid. Limba lui isi face intrarea in lacasul meu umed, era o bataie "pe viata si pe moarte", a lui castiga teren.

Tineam ochii inchisi la fel si el, cred ca il iubesc, nu ca pe un frate, mai mult de atat. Este o iubire curata, neatinsa si nepatata de interes. Desi are un corp de mama... mama, nu la asta ma gandesc. Chiar ii port senimente acestui baiat. Fluturasi nu incateaza sa apara, ma gdilau mai tare. Ma simteam asa de bine in bratele lui, sunt protejata si iubita. Ii simt bataile inimi cum bat din ce in ce mai tare, mai sa iasa din piept. La fel facea si inima mea, mai avea putin si iesea de la locul ei. Termin sarutul si il imping pe Itachii putin, nu mult. Imi indrept privirea spre ochii lui, erau asa de calmi, asa de negri. Desi nu spunea nimic, ochii lui vorbesc pentru el, il inteleg din priviri. Il simt, il iubesc, ma iubeste.

Vreau critica dura, te rog Raluca. Te rog!

RR
Administrator
Administrator

la data de Joi 8 Sept 2011 - 22:52
ღAlℓஐ a scris:
Capitolul 11.

Ma duc impreuna cu Hinata si ne comandam o bautura, ea isi i-a o bautura fara alcool, iar eu imi iau whisky. Aveam de gand sa ma fac "manga".
Ma duc cu Hinata pe ringul de dans, era o melodia asa de frumoasa. In timp ce dansam il vad pe Itachi ce[mai bine ar merge "cum"] ma privea, el la randul lui ma vede ca il privesc si vine spre mine. Acesta era insotit de Naruto. Itachi[puteai sa pui brunetul; ai repetat prea de multe ori cuvantul Itachi] ma invita sa dansez cu el, eu accept. [puteai pune o conjunctie in loc de punct, cum ar fi "iar" , ca sa nu fie propoziti scurte si seci Big smile]Naruto se duce la Hinata, o prinde de talie si ii face complimente la cat de frumos arata.

Aveam dreptate, Naruto ramasese "mut" cand a vazut ce "bestial arata".
Itachi ma prinde incet de talie, ma apropie de abdomenul lui. Il simteam, eram asa de aproape de le=el, ii simteam fiecare rasulflare, fiecare atingere. Incepem sa dansam, [puteai pune si aici o cunjuctie ca sa sune mai bine Wink]eu ma lasam in jos si ma ridicam provocator, lasand-ul pe Itachii perplex. Ochii lui aveau o stralucire aparte cand ma vedea langa el. Cred ca ma place, dar numai cred.
Itachi incerca sa se tina de mine, ma miscam asa de repede si dansam asa de provocator. Mana lui stanga coboara in jos, punand-o pe piciorul meu stang,[puteai pune punct si sa incepi cu litera mare, sau o conjunctie, ca sa sune mai bine, nu-s eu profesor, dar pt urechea mea nu suna bine, sa ma contrazica cineva daca gresesc] cealalta mana urca in sus punand-o chiar unde este incuietoarea sutienului. Un zambet pervers imi apare pe fata, se vede ca vrea sa faca "prostiuare".

Dupa ce melodia s-a terminat ne indreptam spre masa. Ma asez jos si caut cu privirea, dar pe cine? nu stiam dar totusi ma uitam in jurul meu. La departare de cateva mese, se afla Sasuke cu Karin. Karin este o fata roscata, care a trecut prin patul a multor baieti/ barbati, mai degraba este o...sa nu mai zic. Sasuke era beat "mort" cred ca nu mai stia de el, Karin nu era intr-o stare mai prejos de Sasuke. Erau amandoi beti, se tineau in brate si se sarutau. Ce, ce fac ei acolo? Cum adica se tin in brate si se sarut cu o...? Imi era asa mila de Sasuke, sigur dupa ce Sasuke o va .... pe karin, aceasta se va duce in patul altuia.

Ma uit la Itachi si vad cum se uita la cei doi, si imi face semne sa ma uit la ei. Stiu este iubitul meu dar a ales intre mine si ea. A ales-o pe ea, daca totusi ma iubea ma invita sa merg in club cu el. Am stat si m-am uitat la el cateva minute, imi ea sila. Il iubeam si el ma insela cu Karin, atat de jos s-a coborat?

Itachi era surprins, vedea ca nu fac nimic pentru Sasuke, ca nu ma duc sa il cert ca de ce ma insala. Mie una nu-mi pasa, chiar maine am de gand sa pun capat acestei zise iubiri dintre noi. Incercam sa-i explic din priviri. Pentru noi vorbeau doar ochii, ne uitam fix , eu in ai lui si el in ai mei. Era asa frumos, ma vedeam pe mine in reflexia lor, vedeam cat sunt de inocenti, de iubitori. Ma apropi din ce in ce mai mult de el pana cand buzele noastre s-au unit, formand un sarut frumos tandru si jucausi. Buzele lui carnoase imi sarutau buza inferioara, ma musca usor inte-un cat sa le intredeschid. Limba lui isi face intrarea in lacasul meu umed, era o bataie "pe viata si pe moarte", a lui castiga teren.

Tineam ochii inchisi la fel si el, cred ca il iubesc, nu ca pe un frate, mai mult de atat. Este o iubire curata, neatinsa si nepatata de interes. Desi are un corp de mama... mama, nu la asta ma gandesc. Chiar ii port senimente acestui baiat. Fluturasi nu incateaza=inceteaza sa apara, ma gdilau=gadilau mai tare. Ma simteam asa de bine in bratele lui, sunt protejata si iubita. Ii simt bataile inimi cum bat din ce in ce mai tare, mai sa iasa din piept. La fel facea si inima mea, mai avea putin si iesea de la locul ei. Termin sarutul si il imping pe Itachii putin, nu mult. Imi indrept privirea spre ochii lui, erau asa de calmi, asa de negri. Desi nu spunea nimic, ochii lui vorbesc pentru el, il inteleg din priviri. Il simt, il iubesc, ma iubeste.

Vreau critica dura, te rog Raluca. Te rog!

Ai primit critica dura Big smile Descriere ai avut. ceea ce imi place Tongue Tu ai probleme doar la propozitii. Le faci prea scurte si seci, unele. Tiam scris cu rosu greselile, iar ce am sublianiat, adica Sasuke si Itachi, este pentru ca se prea repeta. Iti vei da tu seama.
Nesimtitul de Sasuke, arda-l zama sa-l arda de prost Neutru Va fi un fic ItaSaku? Think Ca am vazut ca cei doi se iubesc Love
Vreau nextul urgent Kiss pupici si spor la scris Love it
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Joi 8 Sept 2011 - 23:39
Wow.

In sfarsit am venit si eu pe aici.

Este superb next-ul.

Vreau continaorea si sa o aduci ma repede.

Te

Spor la scis si multa imaginatie.
ღAlℓஐ
Nou venit
Nou venit

la data de Vin 9 Sept 2011 - 20:53
Capitolul 12.

Dupa acel sarut la care visam si tanjeam incontinu, nu pot sa-mi imaginez ca eu m-am indragostit de el, fratele mai mare a lui Sasuke. Cum fac sa aleg dintre cei doi? Amandoi imi plac, sunt diferiti dar ii iubesc asa cum sunt. Cred ca soarta a ales, voi ramane cu brunetul meu, deoarece Sasuke a ales deja cu cine vrea sa ramana.
In tot clubul rasuna o melodie bestiala, un ritm alert, ce te facea sa dansezi fara sa vrei. Eu, Hinata, Naruto si brunetul, ne-am dus pe ringul de dans si am dansat incontinu. Eu dansam cu paharul de whisky in mana, brunetul tot incerca sa mi-l i-a dar nu l-am lasat. Il tineam strans in mana si nu ii dadeam drumul, beau si beau din el pana cand se goleste. Vad ca nu mai este si il dau brunetului. Eram beata, bine de tot.

-Itachi, uite iti dac un cadou. Am vazut ca vrei sa-mi iei paharul, uite ti-l dau de buna voie si nesilita de nimeni. La cat de beata eram nici nu stiam ce perle imi scot pe gura. Vorbeam fara sa mai gandesc rational.

Bunetul era mirat si tot odata ingrijorat, se uita la mine cat de beata eram. Imi i-a paharul din mana si il pune pe masa, dupa vine spre mine si incepem sa dansam.
Ceasul arata ora 2, ora perfecta pentru noapte, vagabonzi sunt prezenti la fiecare colt de strada, drogati si aerieni de la prafuri. Ma gandeam sa plec acasa, ochii mi se inchideau, si ma simteam rau , de la atata bautura . Brunetul se ofera sa ma conduca acasa, vazand in ce stare sunt. Am spus ca ma fac manga si asa a si fost. In discoteca am dansat mai ceva ca o animatoare, privirile erau atintite asupra mea, lasand animatoarele de izbeliste. Eram in centrul atentiei, brunetul incerca sa ma de jos de pe masa si a reusit.

Ma urc in masina, asez capul pe geam si adorm intr-o fractiune de secunda, geamul era rece, iar pielea mea calda, cand au facut contact am trasarit usor.
Ma trezesc in pat, cu brunetul ce vroia sa iese din camera, nu vroiam sa plece, vroiam sa stea cu mine. Sunt nelinistita la gandul ca pleaca, il vreau aproape de mine, sa-i simt caldura sufleteasca, sa-i aud bataile inimi, care devin din ce in ce mai repezi cand ma saruta.

-Unde pleci? Vrei sa ma lasi singura? Te rog nu ma lasa singura, nu pleca....ma uitam la brunet cu o lacrima in ochi, mana intinsa spre el. Acesta se inoarce mirat spre mine, si se aseaza langa mine. Ma saruta apasat pe buze, doamne cat tanjesc dupa sarutul asta, acum l-am primit dar mai vreau. Mai multe si cu mai multa pasiune si inocenta.

Se dezbraca, ramanand doar in boxeri, arata asa de bine, atat de bestial. Ma rosesc putin in obraji cand il privesc aproape gol. Abdomenul lui era perfect, atat de tare si atragator, frumusetea lui era de neegalat. Se aseaza langa mine si ma i-a in brate, ma strange tare la pieptul lui lasandu-ma fara suflare, se apropie de urechea mea si imi sopteste "nu am sa te las singura niciodata" urmat de un "noapte buna". Raspunsul lui ma bucurase, eram in extaz, ii pasa , dovada ca ma iubeste, ii urez si eu "noapte buna". Imi asez capul pe pieptul lui, iar mainile pe abdomenul lui "perfect", am stat si am visat la noi. Cred ca va exista "noi" cat de curand, am de gand sa ma despart de Sasuke cu prima ocazie pe care o gasesc. Ma uit la brunet si vad ca doarme, il sarut pe frunte si adorm si eu.

Itachi:
Razele soarelui nu-mi dau ragaz sa mai dorm putin, imi deschid ochi negri ca si taciunele si privesc in jur. Abia acum imi amintesc ca am dormit la Sakura, imi indrept privirea spre ea si o privesc atent. Era asa de inocenta, blanda cand dormea arata ca un inger cazut din cer, atat de fragila si totusi rezistenta. Era perfecta, imi place sa stau in preajma ei, si am un sentiment straniu cand o vad. Oare m-am indragostit de ea? Imi place de prietena fratelui meu?

Las la oparte gandurile si ii mangai parul ei moale, catifelat. Mirosea a crin, ma imbata mirosul, atat de puternic si atat simplu. O sarut pe funte, nu vroiam sa o trezesc, vroiam sa o mai las sa doarma. Dar parca Dumnezeu nu mi-a ascultat rugamintea "de-a nu o trezi" , aceasta isi deschide usor ochii atat de verzi precum iarba proaspata. Se intinde putin si imi da un "buna dimineata" si ma saruta pe obraz, ii zic si eu "un buna dimineata, iubita" . Se pare ca tin la ea si o iubesc din tot sufletul.

Sakura.
Razele soarelui nu ma lasau in pace, se jucau neincetat pe chipul meu "delicat". Simt pe cineva ce se joaca cu parul meu, apoi simt un sarut umed si rece pe frunte. Imi deschid ochii si il vad pe brunet cu un zambet pe buze, ii zic "buna dimineata" si il sarut pe obraz, si el imi zice "buna dimineata, iubita". Ma scol din pat lasand-ul pe brunet sa se mai relaxeze, un zambe isi imi apare pe fata, ma gandeam ce am facut in club, imi aduc aminte ce s-a intamplat, dar unele lucruri sunt in ceata.

Ma duc in baie si fac un dus, trebuie sa ma grabesc cat de cat. Dupa ce termin, ma sterg si ma imbrac cu un tricou roz, pantaloni scurti negri si ies din baie. Vroiam sa ma duc in bucatarie dar brunetul ma oreste dandu-mi un sarut tandru, plin de fericire. Eram in extaz, ii iubeam saruturile lui, vroiam sa nu se termine niciodata acest sarut. Suntem intrerupti de usa de la intrare, suna intruna, nu ne dadea pace. Imi despart buzele de-a le lui Itachi si ma duc sa deschid. Ma apropiam din ce in ce mai mult de usa, si un fior imi strabate corpul, picioarele imi tremurau si aveam o teama, si o neliniste. Deschid usa si...

Sper ca va placut. Daca intampinati vr-o gresala de tastare sa mi-o ziceti.
Multumesc pentru comentari :thx:

Irene.
Moderator
Moderator

la data de Vin 9 Sept 2011 - 21:09
Cine era?

Sasuke?

Daca ai sti cat mi-a placut.

off.Nu ne mai lasa in suspans si sa aduci next-ul mai repede.

Am deveint fan al ficului tau care asteapta next-ul.
Lucifer
Membru
Membru

la data de Sam 10 Sept 2011 - 11:10
siii eu vreau nexxxxxxxxttt urgent de repede si e minune mare ce o sa zic acum dar sa stiii ca mai tare e itachi ca sasuke dargut e de mori,bunoc eeee 1000% siiii multe alte povestea e superrrrrrrrrbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaa si vreau next cat se poate de urgent
ღAlℓஐ
Nou venit
Nou venit

la data de Sam 10 Sept 2011 - 13:46
Deschid usa si era Karin cu Sasuke.

Capitolul 13.

Sunt mirata si totusi surprinsa, ce cauta Sasuke cu karin la usa mea, cred ca am facut-o de "oaie". Cum stau si tremur de teama si ingandurata, simt pe obrazul stang o durere, ma ustura foarte tare. Capul imi fusese intors la 60 grade, imi ridic privirea si il zaresc pe Sasuke furios de-a binelea. Mana lui era incordata, parca vroia sa-mi mai de-a o plama si mai tare. Era furios, il vad cum nu se poate stapani, mie imi era frica si teama. Tremuram toata, nu ma puteam abtine, nu vroiam sa par slaba, vroiam sa par dura, nu vulnerabila. Desi sufar ca-l vad pe brunet in situatia asta, nu am vrut sa-l ranesc si totusi am facut-o, dar si el m-a inselat cu mimioza aia de langa usa. Avea un zambet istreic, de invingatoare, nu o suport. Este asa de prefacuta, vrea doar bani si sa treaca prin asternutul baietilor. Daca vreti sa o gasiti, coltul strazi este al ei, acolo isi asteapta clienti pentru "placeri trupesti". Cat ma poate enerva fiinta asta, este asa de mimoza, de scroafa.

-Sakura, ce a fost in capul tau sa ma inseli? Totusi daca vroiai sa o faci, puteai sa te duci la alti. Dar tu nu, la-i ales pe fratele meu, sa te culci cu el. Sti care este cea mai mare suferinta a mea, in momentul de fata? Spune brunetul nervos, indreptandu-se spre mine.
-Sasuke, eu nu te-am inselat, nu am petrecut noaptea cu Itachi. Acesta doar s-a asigurat ca sunt bine, eu sunt de vina nu el pentru ca a dormit la mine, dar nu s-a intamplat nimic... spun eu cu o voce tremuranda.
-Taci! Ce mai mare suferinta a mea este ca iubita mea m-a inselat cu propriul meu frate. Nu mai nega, accept adevarul. Spune acesta in timp ce imi prinde chipul cu doua degete, se uita in ochii mei, dar eu ii evitam contactul vizual.

O lacrima cristalina imi curge in jos pe chip, lovindu-se de mana brunetuli ce-mi tinea chipul. Observa "picatura" de lacrima si isi indreapta privirea spre mine, se uita atent si vede ca altele lacrimi se izbesc cu brutalitate de mana lui. Se apropie de urechia mea si imi sopteste" spune-mi acum ca nu ma iubesti si nu ma vrei langa tine. Si atunci te voi lasa in pace" , Karin se uita mirata si totusi nervoasa.

Cand aud cuvintele brunetului ce tocmai iau iesit pe gura, il strang tare la piept si nu-i dau drumul, spunandu-i " Te rog nu ma lasa", acesta cand aude ma strange tare la pieptul lui. Ii simteam inima cum bate, avea un puls ritmat, il iubesc si nu vreau sa-l vad ca sufera, m-am convins, nu este o atractie fizica, sunt sentimente reale ce i le port. Dar ce fac cu Itachi? Il plac si pe el sau doar este o atractie fizica? Doamne am atatea intrebari si sentimente care nu stiu cum vin.

Karin se uita la noi si parca cu scarba, credea ca o sa ne certa asa de tare incat se ne uram pe viata, dar din nefericire nu s-a intamplat. Ma bucur in adancul sufletului, am o noua sansa la inima lui, si de asta nu vreau sa o mai calc in picioare. La durut inteleg, era chiar fratele lui, cum am putut sa fiu asa de proasta, pe Sasuke il iubesc. Sunt asa de schimbatoare, ma schimb de la o zi la alta.

Sasuke ma iubeste, nu pot sa zic ca nu. Daca nu ma iubea nu-mi mai acorda o a doua sansa, daca nu ma iubea nu-l mai tineam in brate, daca nu ma iubea ma lasa de izbeliste. Si totusi el nu a facut-o, am meritat din plin palma de la el, nu trebuia sa stau cu Itachi sub acelasi acoperis al casei, nu trebuiea sa ma sarut cu el in club. Chiar daca Sasuke s-a sarutat cu Karin il inteleg a fost beat "mort", nu mai sita nici de el dar de mine, regret acum ca l-am intalnit pe Itachi.
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Sam 10 Sept 2011 - 14:07
Ce a facut Sasuke?
Cum sa ii dea o palma?
El a zis ca vrea doar sa se joace cu Sakura .
Asa a zis intr-un capitol.

Si Karin ce cauta acolo?
Ce va face Sakura?
Pe cine va alege?
Cand pui continoarea?
Ma anunti si pe mine?
Apropo.Mi-a placut la nebunie. Mai vreau.
ღAlℓஐ
Nou venit
Nou venit

la data de Sam 10 Sept 2011 - 14:51

Capitolul 14.

Sasuke:
Dau buzna peste Sakura in casa, eu find insotit de Karin, cred ca-i stiti viitorul si trecutul. Karin dupa parerea mea este ce ma fufa fata din oras, este o... " de vita nobila" . Cum am zis dau navala peste Sakura, eram plini de nervi, incerc sa ma stapanesc dar degeama. Imi scapa o palma peste chipul fin al Sakurei, o simteam cum tremura de frica, nu vroiam sa o fac sa sufere , dat totusi am facut-o. Imi iau mana de pe chipul rozaliei, lasand in urma o urma rosie, era vizibila si cred ca o durea.

Ii spun ce simt si ii prind chipul cu doua degete, incerc sa o privesc in ochi dar aceasta evita contactul vizual. Ii era frica de mine, devenisem dur, chiar foarte dur, gelozia pusese stapanire pe mine. Eram gelos pe fratele meu, ma injungiase pe la spate, o vroia pe rozalie numai pentru el, si nu-i pasa ca ea este a mea. Simt cum o lacrima de-a ei se izbeste de mana mea, care-i tinea chipul, lacrimile deveneau din ce in ce mai multe, imi era mila, si ma simteam vinovat ca i-am provocat o suferinta atat de mare. Ma apropi de urechia ei zicandu-i " spune-mi acum ca nu ma iubesti si nu ma vrei langa tine. Si atunci te voi lasa in pace" , aceasta cand aude ma strange la pieptul ei spunandu-mi "Te rog nu ma lasa". Cand aud o strang in brate, vroiam sa o simt aproape de mine, acum ne-am impacat. O iubesc enorm, abia acum mi-am dat seama, o iubesc, imi place totul la ea. Inainte poate imi placea doar trupul ei, dar acum imi place tot, cum gandeste, cum se comporta, atunci doar ma jucam cu ea si cu sentimentele ei acum este altfel. Aum o iubesc din suflet, mi-as da viata ca sa o stiu pe ea bine, senimentele mele pentru rozalie au iesit la iveala cand am auzit ca m-a inselat.

Acum va intrebati ce cauta Karin cu mine, nu? Sa va explic. Karin este cea care mi-a zis ca rozalia ma inseala. A fost o nebunie sa ma duc cu ea in Club, trebuia sa ma duc cu Sakura, dar trebuia sa discut ceva foarte important cu ea. Vroiam sa-i zic sa ma lase in pace, sa nu se mai lege de mine si de viata mea, si mai ales de rozalie. Deoarece Karin era in stare sa o minta si sa o omoare pe Sakura numai din invidie, de acea am acceptat sa ma duc singur fara sa o iau pe Sakura cu mine, era mai bine pentru ea.
"
Trebuia sa ma pregatesc sa plec la club, cu karin, aveam ceva important sa-i zic, vroiam sa o iau si pe rozalie dar nu pot. Ca veni vorba de rozalie de la un timp de vreme sunt cam atasat de ea, ma gandesc intruna ce face si daca este bine, ma-am atasat foarte mult de ea.
*In club*
Intru in club, ma uit in toate partile, pana cand o zaresc pe Karin stand la o masa indepartata. In club il observ si pe Itachi care statea si se distra, inconjurat de fete care mai de care. Ma duc langa Karin si vad masa plina de alcool, nu mai era loc sa mai arunci un ac, nu mai era loc pentru nimic pe masa, toate sticlele erau pline, parca ma asteptau pe mine. Ma asez pe caneapeau din piele, si o observ ca ma priveste suspicioasa, o salut si apoi incep sa ma uit prin club. Era plin clubul, baieti admirau frumoasele animatoare ce dansau ca sa-i distreze, sunt frumoase ele dar mai frumoasa este rozalia mea, oare m-am indragostit de ea? La inceput a fost ca o joaca, dar acum parca este altfel. Sunt intrerupt din gandit de catre Karin, imi venea sa o bat pe loc, m-a intrerupt chiar atunci cand ma gandeam la Sakura.

-Karin am venit aici ca sa-ti zic sa ma lasi in pace. Sa ma lasi pe mine, pe familia mea si tot ce tine legat de mine. Nu vreau sa-ti mai dau "apa la moara" cum am facut pana acum, te-am lasat in pace cand sareai ca arsa la gatul meu. Nu te bagam in seama, dar tu totusi nu incetai. Acum schimbam foaia, nu vreau sa te mai legi de viata mea si mai ales sa te bagi intre mine si Sakura, nu vreau sa-i bagi in minte prosti. Cred ca ai inteles de ce am venit.
-Iubitule nu spune ca ti-a cazut cu tronc rozalia, parca era jucaria ta, acum te-ai scimbat. spune aceasta nervoasa, in timp ce ma mangaie pe par si pe spate.

Incearca sa ma sarute dar o dau la oparte de pe mine, spunandui la ureche "ai inteles?" , aceasta imi raspunde un" da" plin de furie si ura. Acum eram linistit, nu se va mai baga in viata mea personala.
Stau ce stau si il vad pe Itachi ca se apropie de mine, se aseaza jos si imi da un pahar cu whisky, nu vreau sa beau dar ma las induplecat de fratele meu. Beau din pahar pana cand il golesc, acesta vazand imi mai aduce inca unul, tot asa pana cand ma fac "manga".

Il vad pe Itachi cum se indeparteaza de mine, avea un zambet de invingator, oare ce planuieste?. Eram ametit, nu mai gandeam, nu mai stiam ce fac, parca eram drogat. Sigur Itachi m-a imbatat cu un scop, dar nu imi dau seama care este.
Ma uit la Karin si vad ca si ea este beata, se apropie din ce in ce mai mult de mine si ma saruta pe buze, nu ma impotrivesc , adica nu aveam cum, nu ma tineam bine pe picioare."

Atat imi amintesc ce s-a intamplat in club, cred ca Itachi a pus la cle toate acestea, a vrut de la inceput sa ma desparta de rozalie, si eu asa de prost am fost incat nu mi-am dat seama.
RR
Administrator
Administrator

la data de Sam 10 Sept 2011 - 15:05
Nemernicul de Itachi si nemernica de Karin!!! Cum pot sa le faca asa ceva celor trei porumbei :-w
Lasa ca le vin eu de hac Laugh Evil
Si eu am devinit fan al ficului tau Kiss Imi place foarte mult Love it Hai cu nextul...bumtzi bumtzi Laugh
ღAlℓஐ
Nou venit
Nou venit

la data de Sam 10 Sept 2011 - 20:39
Capitolul 15.

Ii zambesc rozaliei mele, si o strang si mai tare in brate, cum am zis o iubesc din suflet. Eram ingrijorat dar nu vroiam sa ii arat asta, o faceam sa se ingrijoreze mai mult decat este cazul. Am sa-i fac toate poftele, toate mufturile, am sa-i dau iubirea pe care nimeni nu a avut-o, ea este speciala pentru mine. M-a facut sa vad ce inseamna iubirea, si intradevar este un sentiment minunat, fluturasi in stomac si dorul de persoana iubita.

O sarut pe buzele ei rozali si carnoase, ii simt inima cum ii bate din ce in ce mai tare, mainile ei se jucau prin parul meu matasos si negru, maninile mele se plimbau pe spatele ei facand-o sa tresara. Intrerup sarutul si o iau de mana, intreband-o unde este fratele meu, aceasta imi arata cu privirea ca este in baie. Ma duc nervos acolo si il vad pe Itachi ce relaxat statea, il privesc cu dispret si ura. Ma apropi din ce in ce mai mult de el si ii zic incet in asa fel incat rozalia sa nu auda " Se pare ca nu ti-a mers jocul" Ii vorbeam pe un ton cu ura, plin de scarba. Parca nu mai este fratele meu, este asa de egoist, la fel cum erau eu acum cateva zile.

Ma duc langa rozalie si ii zic ca mergem in oras, o vad aproband din cap. karin si Itachi pleaca amandoi, in aceiasi masina, iar eu cu rozalia in masina mea decapotabila, de culoare albastru inchis. Mergem ce merge si ajungem in parcul mare, in Tokio sunt mult parcuri care mai de care mai mari si mai frumoase.

Intram in parc si cumparam cate o inghetata, rozalia si-a ales o inghetata de capsuni, iar eu de vanilie. Inghetata seamana cu Sakura, ma rerfer la par, asa de roz si matasos.
Mergem ce mergem si ma oprec in loc, rozalia se intoarce mirata spre mine si chiar atunci baga nasucul ei mic in inchetata me de vanili, sa fi vazut ce fata a facut, a inceput sa rada si se apropia de mine din ce in ce mai mult. Eu ma dadeam in spate, cu o mana tineam inghetata iar cealalta o aveam la ceafa, aveam un zabet pe fata, eram asa de inocent, dar Sakura nu se lasa si imi pune inghetata pe fata, macar era de capsuni. Rozalia vine si ma saruta pe obraz, lingand toata inchetata ce-mi era pe fata, la fel fac si eu, de la nasul ei cobor la buze. Buzele noastre dulci ca mierea se intalnesc intr-un sarut tandru si dulce, aromele noastre se cobinau formand o inghetata noua si mai buna. Vanilei amestecata cu capsuni, asta o aveam noi, ne saruta de zor, atat de dulce. Ne despartim intr-un final si continuam sa mergem.

Peisajul era atat de relaxant, un aer curat emanat de pomi, fluturi zburai din floare-n floare, albinele munceau de zor. Vantul batea domol, miscand frunzele pomilor de o culoare aproape argintie, petalele zburau prin aer, creeand o atmostfera frumoasa. Parul rozaliei se misca cu gratie, se ravasea pe toata fata.
Era frumos, afara era aproape toamna, se simte destul de bine, aerul rece nu mai era cald ca odinioara cand te ardeai. O observ pe rozalie, ceva o nelinistea, o opresc din drum si o intreb ce are.

-Sakura s-a intamplat ceva? adica nu mai esti tu, esti ganditoare. spun eu curios.
-Sauke ma tot gandesc la ceva. De cand esti tu asa romantic, de bun si sufletist? Si imi este putin foame.Spune aceasta in timp ce ma privea in ochii.

Cuvintele rozaliei m-au surprins, o iubesc de asta ma port asa. Ii soptesc tandru " pentru ca te iubesc", aceata sa uit mirata la mine pret de cateva minute si apoi ma i-a in prate spunandu-mi aceleas cuvinte" si eu te iubesc". O sarut pasiona, dar putin pentru ca ii era foamne, si nu puteam sa o las flamanda. Ii propun sa mergel la restaurant si aceasta accepta bucuroasa.

Cand ajungem acolo, ii ridic scaunul sa se aseze si apoi ma asez si eu. Dam comanda in functie de ce preferam, ma uit la rozalie aceasta abia astepta sa manance, nu o condamn si mie imi este foame de-a binelea. Fara sa nu ma vada, scot de sub masa un trandafir rosu ca sangele, avea un parfum de te imbatai.

Irene.
Moderator
Moderator

la data de Sam 10 Sept 2011 - 21:23
Cat de romantic.

Ce mult mi-a placut.

Foarte frumos si vreau sa vad ce se intampla.

Next-uletul sa vina mai repede.

ღAlℓஐ
Nou venit
Nou venit

la data de Dum 11 Sept 2011 - 11:30
Capitolul 16.

Il scot usor sa nu ma vada, il pun la spate si ma apropi de ea, o sarut usor pe buze si chiar atunci scot trandafirul. Trandafirul mai avea o bratara de aur prinsa de el, ii dau trandafirul, iar rozalia cand il vede nu mai asteapta si imi sare in brate, ma saruta pe buze asa de tandru si imi sopteste la ureche un "multumesc". Acum chiar ca am devenit romantic.

Dupa ce terminam de mancat, ne indreptam spre casa. In cateva minute am ajuns la casa rozaliei, o las si ii zic sa aibe grija de ea, o sarut si pornesc spre casa. Vreau sa-i fac o surpriza maine dupa scoala, vreau sa fie cea mai fericita, sa radieze in toata splendoarea ei.

Ajung si eu acasa intr-un final, deschid usa casei si vad ca nu este nimeni, cred ca Itachi a plecat in noi cuceriri sau mai bine sa fi plecat din casa. Este inca fratele meu, tin la el dar nu accept faptul ca vrea sa mi-o i-a pe rozalie numai pentru el, nu accept.

Ma duc in camera si imi fac un dus, dau drumu la robinet si ma asez sub jetul de apa. Las picaturile de apa sa-mi invadeze corpul, ma simteam minunat. Parul mi se uda, atingand umerii, acum nu mai era tepos, era lins. Il samponez cu un sampon de barbati, ma dau cu gel de dus pe corp, ma clatesc si ies de la dus. Ma sterg si imi infasor prosopul in jurul abdomenului, apoi ma imbrac cu o pereche de pantaloni scurti, adica pijamaua. Era seara, noaptea deja isi face aparitia, vantul bate mai puternic "scuturand" perdelele, ce au culoarea albastra. Am uitat sa va descriu camera. Am doua fotolii maroni din piele, un pat cu lenjerie alba cu flori negre, un dulap negru din stejar, un birou maroniu, doua noptiere langa pat si o veoza neagra. Pereti sunt de o culoare albastra mai inchisa, si pe alocuri se mai zareste cateva lini albe.

Ma pun in pat si gandul imi fuge la rozalie, la ochii ei, la corpul ei, la inima ei ce tanjeste dupa dragoste. Vreau sa o am langa mine, sa o simt aproape, sa o vad cum rade, cand se trezeste si cand adoarma pe pieptul meu. Stau si ma gandesc la ce care mi-a furat inima pana cand adorm.

Dimineata, ma trezeste ceasul, este ora sa plec la scoala. Imi deschid ochii negri ca smoala si ma ridic leges din pat, directia find baia. Imi fac siesta de dimineata, vin langa dulap si ma imbrac cu un tricou albastru mulat prin care se putea obesrva abdomenul. Imi iau o pereche de blugi lungi taiati, si tenesi albastri. Imi iau cheile , ghiozdanul si pornesc spre casa rozaliei.
Odata ajuns, o vad cum iese din casa imbracata in colanti negri si un maieu roz mulat pe corp, avea un decolte destul de generos. Imi musc buza inferioara si imi apare un zambet pervers. Rozalia se urca si pornim spre scoala, nu a durat mult deoarece scoala este aproape, distanta fiind de doua strazi.

Ajungand la scoala, opresc masina si ii deschid rozaliei usa, aceasta imi multumeste si ma asteapta pana ce eu inchid masina. O iau de mana si pornim spre clasa.
Fetele se uitau la noi ca la masini straine, tot susoteau mai rau ca femeile batrane. O vad pe Sakura ca este rosie in obraji, vazand-o o trag mai aproape de mine. Adica avea si de ce sa-i fie rusine, toate privirile erau atintite asupra noastra, dar mai ales asupra ei. Fata ce mi-a furat inima, ce-a care ma facut sa ma schimb, o iubesc enorm si nu vreau sa o pierd.

Lucifer
Membru
Membru

la data de Dum 11 Sept 2011 - 11:44
deci
1.sasuke e al dracului de romantic"vreau si eu unul ca el"
2.Ce cum a putut itcahi sa ii faca asta propriului frateeeeeeeeee aaaaaaa inebunesc
3.ma bucur ca sasu o iubeste pe saku

NEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Dum 11 Sept 2011 - 11:45
Ce romantic.
Deja m-am emotionat si plans de fericire.
Cat mi-a placut.
Doamne ce frumos. Iubesc ficul asta ,defapt le iubesc pe toate.
Este genial si vreau next-ul repede pana nu plec.
Cand ma gandesc ca maine incepe scoala si eu nu mai intru pana vineri imi dau lacrimile de tristete. Sa ratez ficul tau este o crima. Off.
Spro la scris si mult imaginatie.
Stefy te pupaceste.

RR
Administrator
Administrator

la data de Dum 11 Sept 2011 - 12:24
iarasi am intarziat, firar Very Angry
e superb ficul, imi place...gresli mari nu am vazut, doar cateva de tastare care se rezolva cu un edit Tongue in rest mi-ar placea daca ai aduce nextul azi, ca de maine incepi scoala Sad si azi am timp de citit(home alone) DECI: hai cu nextul Kiss
ღAlℓஐ
Nou venit
Nou venit

la data de Dum 11 Sept 2011 - 15:44
Cu dedicatie pentru Kira, Rallu si kazura. Heart

Capitolul 17.

Intram in clasa si ne asezam amandoi in banca. Inca ne tineam de mana si ne mai sarutam din cand in cand, atragand privirile colegilor ce se uitau cu bucurie la noi. In sinea mea ma bucur ca avem colegi ca ei, nu avem nici-o fufa prin clasa, ne intelegem bine.

Profesoara intra in clasa, si incepe sa predea, numai ca eu si Sakura ne priveam mai tot timpul, ne sarutam cand nu ne vedea profa. In rest toate orele au trecut la fel, ne sarutam si ne tineam in brate.
Era ora sa plecam acasa, eu si rozalie ne urcam in masina, o duceam acasa. Iar eu dupa ce plec de la ea ma duc sa aranjez surpriza, nu v-o spun acum, va lasa sa o descoperiti la momentul oportun. Intr-un final ajungem la casa rozaliei, o sarut si imi continui drumul. Nu mai dau pe acasa ma duc la locul unde va avea loc surpriza.

Dupa cateva ore.
Totul arata superb, acum ramane de vazut daca iubitei mele ii place, abia astept sa o aduc aici. Acum este momentul perfect. La orizont se vede apusul, imbibat cu multe culori, fasi portocali si rosi. Era cel mai frumos apus pe care l-am vazut, datorita si peisajului mirific. Apusul se reflecteaza in apa, atat de vii sunt culorile reflectate, un peisaj de neuitat. Valurile se lovesc de stanci, formand un zgomot placut urechilor, apa inainta spre tarm si se retragea. Era asa frumos, un loc de neuitat.
Acum trebuie sa ma duc sa o iau pe rozalie.

Ma urc in masina grabit sa nu intarzi, nu este mare distanta, desi merg cu o viteza mai mare. Nu peste mult timp ajung la rozalia acasa, sun la usa si astept sa raspunda. De indata apare si ea la usa, ingrijorata sa nu se fi intamplat ceva. O linistesc si ii zic sa se imbrace mai elegant.

Ma invita in casa pana cand se duce ea sa se schimbe. Dupa zece minute de asteptat o vad cum vine bucuroasa, era atat de frumos imbracata. Avea o rochita alba, cu bretele, cu o fundita sub sanii, parul il avea strans intr-un coc si in picioare avea sandale allbe. Ii statea minunat, era ca un inger, toata in alb.
O iau de mana si intam in masina, drumul nu a fost lung, ba chiar a fost scurt, compania ei este un placuta. Era asa de calma si nerabdatoare sa vada de ce am luat-o de acasa la ora asta, nu este asa de tarziu, ceasul arata abia ora 10:30. Afara era intuneric, nu mai era nimeni pe strada, doar noi cu masina.
Ajungem la locul surprizei si parchez maisina la intarare, coboram amandoi, dar nu inainte de a lega-o la ochii sa nu vada nimic si apoi o iau in brate.

Sakura:
Ne dam jos din masina, eu find legata la ochii pentru a nu vede ce vrea sa faca. Imi simt mainile lui puternice ce ma tin in brate, ducandu-ma spre un loc necunoscut mie. Am asa o curiozitate, am incredere in el, sigur este vr-o surprisza, si abia astept sa o vad. Am atatea intrebari legate de unde ma duce si ce vrea sa faca. Dintr-o data ma pune cu picioarele pe nisip si ma dezleaga la ochii. Deschid ochii incet si vad locul, eram la mare, eram doar sub lunina luni singura ce ne lumineaza calea.

Il vad pe brunet cun se dezbraca de tricou si de pantaloni, se duce in apa, fac si eu la fel ma dezbrac si raman doar in lenjeria intima. El cand ma vede isi musca buza inferioara, si vine langa mine si ma i-a in brate ducandu-ma spre apa. Ma lasa incet jos si observ ca apa nu este rece dar nici calda, tocmai potrivita pentru o baie sub Luna plina. Il vad pe brunet cum se avanta in larg lasandu-ma singura, incep sa-l strig dar degeaba, nu ma aude. Dint-o data simt ca ceva m-a prin de picioare, sau mai bine zis cineva. Ma ridica in sus, eu find cu pulpele pe umeri lui, puteam sa vad in departare, eram asa de sus, , apoi nu mai zimt nimic decat apa, ma aruncase in apa. Imi ridic capul din apa si il vad pe brunet cu un buchet de trandafirii rosi si rozi, erau asa de frumosi. Ii sar in brate, picioarele mele find in jurul abdomenului lui, mainile mele fiind prin parul lui matasos, adancind sarutul atat de dulce. Mainile lui erau in jurul taliei mele, strangandu-ma tare in brate.

Ne deplasam incet nu stiu unde, dar nu dau importanta, eram prinsa in sarut. Simt nisipul ce se juca sub mine, eram jos cu brunetul peste mine. Era asa de romantic, eram in mijlocul unei inimi, mari iar pe marginile inimi erau lumanari parfumate, si in mijloc erau petale de trandafiri cu nisip amestecate. Petalele erau de un rosu sangeriu, parfumul emanat de lumanari era un imbietor, atat de romantic.
Ma opresc din activitate si ma uit in abis, ochii lui Saskue, atat de negri, aratau bucurie, blandete.

-Sasuke tu ai fact toate acestea? De cand ai planuit aceasta surpriza? spun eu curioasa de raspunsul brunetului.
-Sakura, eu le-am facut, am aranjat toate aceste dupa bunul plac, credeam ca iti place. Si am planiuta surpriza inca de ieri. spune brunetul cam abatut.
- Iubitule eu nu m-am referit ca nu imi place, eu ador ce ai facut, spun eu in timp ce ma apropi de buzele lui dulci si carnoase. El nu se impotriveste si raspunde la sarut adancind-ul.

RR
Administrator
Administrator

la data de Dum 11 Sept 2011 - 16:14
minunat, superb Love it imi place foarte mult, greseli de tastare nu ai avut, din cate am vazut Wink
apropo...MERSI DE DEDICATIE Kiss hai cu nextul Smile
Lucifer
Membru
Membru

la data de Dum 11 Sept 2011 - 20:41
superb da doamne sa urmeze scene hentei ce nebuna sunt am 13 ani si eu la de astea ma gndesc isuta ce perversa estii.oricum superb anuntama cand ai fcaut nextuuulll
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Sam 17 Sept 2011 - 17:36
hey. Insfarsit am ajuns pe aici.

Merci de dedicatie.Esti o scumpa.

Mi-a placut foarte mult si vreau continoarea.

Este super si vreau neaparat next-ul

Spor la scris si mult imaginatie.
♥ Nekko ♥
Critic
Critic

la data de Mar 20 Sept 2011 - 0:20
Buna iubita! Big Hug
Imi place la nebunie ficul Love it
Te-as ruga sa verifici de cel putin 2 ori pentru ca ai multe greselute.... Neutru
C-am asta am avut de zis Big smile:
Te pup Kiss Zbye Hi!
Domino
Scriitor
Scriitor

la data de Vin 7 Oct 2011 - 21:22
am o intrebare.Cate comentarii iti mai trebuie ca sa pui continuarea? Iti voi pune eu destule. Agrement
Sa vi cu nextul repejor.
ღAlℓஐ
Nou venit
Nou venit

la data de Sam 8 Oct 2011 - 16:36
Stiu ca este cam mic, dar nu este ca deloc. Am avut treaba de cand a inceput scoala, ce ma enerveaza si din cauza asta nu am mai avut timp sa mai scriu.

Capitolul 18.

Ma simt bine in preajma lui, este atat tandru, de atent cu mine. Il doresc din ce in ce mai mult, parca nu mai realizez ce fac, ce stiu sigur este ca il vreau doar pentru mine.
Mana lui rece precum un cub de gheata, imi atinge corpul. Tresar la atingerea cu corpul meu fin si cald , eram prea calda, parca decat iesise-m dintr-un cuptor incins. Ii simt patratelele brunetului lipite de corpul meu, suvitele lui zburau prin vant, alunecad cateva pe chipul meu.

Duc mainile pe spatele lui si ii tin strans in brate, unhile mele de-o marime medie ii zgarie pe spate de placerea produsa de acesta. Actiunea tocmai incepe cand imi da jos sutienul si chilotei. Respiratia lui si a mea deveneau din ce in ce mai "taioase", eram in extaz, icnete de placere se auzeau peste tot.

Dupa ce toata "actiunea" a avut loc, eram "franta" de oboseala la fel si brunetul. Stateam intinsi pe nisip, eu avand capul pe pieptul lui si el ma tinea in brate. Acum eram un cuplu frumos, plin de incredere si pasiune.
Noaptea era asternuta, vantul devenea tot mai friguros, valurile deveneau mai galagioase, iar frunzele copacilor "dansau" dupa cum le "canta" vantul. Brunetul se ridica si imi sugereaza sa ne indreptam spre casa, eu il aprob si ma ridic dupa nisipul cald.

Ajungem intr-un final acasa, si urcam amandoi in camera mea, unde ne punem direct in pat.
Dimineata: Ma trezeste un clacxon de masina, ma ridic incet si ma uit la brunet cum doarme, era asa de dragalas si inocent. Ma duc langa fereastra si arunc o privire, erau multe masini care mai de care mai frumoase. Iar una nu mai avea usa, stai, cum adica sa nu mai aibe usa? Cred ca a avut loc un accident.

Ma uit la ceas si vad ca este ora 6, perfect. Ma duc in baie si imi fac siesta de dimineata, nu dureaza mult. Dupa ce termin ma duc in bucatarie si gatesc. Ma uit la ceasul din bucatarie si vad ca ceasul este 7. Urc sus si il vad pe brunet dormind, credeam ca s-a trezit. Nu vroiam sa il trezesc dar trebuia. Ma duc usor spre el si cand sa ii pun mana pe umar, el ma prinde de mana si ma trage peste el in pat, ma saruta si imi da "Neata" la fel ii zic si eu si apoi ii zic sa coboare jos.

Multumesc pentru comentarii :thx:
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Sam 8 Oct 2011 - 16:49

Sti cat de mult imi place?Iti zic eu. Foarte mult. De next nici nu mai aduc vorba ca este logic ca il vreau.Spor la scris si multa imaginatie! Next repede :-w

Kira was here >

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Joi 2 Aug 2012 - 0:08, editata de 2 ori
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum