Amurg-ul vietii(sasusaku)

Distribuiti

Calliope
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Re: Amurg-ul vietii(sasusaku)

Mesaj Scris de Calliope la data de Lun 17 Oct 2011 - 9:29

am trecut si eu pe aici si sa vedem...........imi place place place!si ma bucur ca si surioarei mele pink_cat ii place[esthera bloodangel]in orice caz astept nextul draguta si daca poti sa a anunti si pe mine cand il pui as fi foarte fericita te pup

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Lun 17 Oct 2011 - 16:10

deci stai sa reformulez eu ultima parte

"mela vrei sa fii pt toateauna cea mai buna scriitoare de ficurii cu sasusaku?
    "DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA""
    OK il ador pe sasuke dar pune si in sakura putina tarie sa nu mai fie asa de plangagioasa sa aiba o latura mai perversa si periculoasa.De sasuke ce sa mai zic ca as vrea sa fiu eu in locul sakurei mai ales sub dus,in cada,in bap peste tott maaaaaahahahaha.

NEXXXXXXXXXXXXXT CA DACA NU MOR DE SUSPASIANITA

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Domino la data de Lun 17 Oct 2011 - 22:19

m-am infierbantat l acest capitol.Pana nu la-m terminat de citit, jur ca am crezut ca ei doi vor face s*x. Dar si asa a fost destul de aproape. E ca si cum ar fi facut-o. Adica e destul sa faca dus impreuna si sa se vada la pielea goala amandoi. N-am ce comenta. Esti foarte talentata. Apropo as vrea sa am hainele Sakurei si sa ma duc la Paris. Cine imi da dreptate?
    Mi-a placut mult capitolul asta, si nu m-am plictisit de loc.

Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Joi 24 Mai 2012 - 19:29

Din cauza inactivitatii ficul se inchide. Daca doresti sa il continui imi dai un pm

Hei! Am primit mesajul tău. Fic redeschis la cererea autoarei!
    Spor la scris!

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Lun 1 Iul 2013 - 10:42

Fic inchis din cauza inactivitatii. Daca doresti sa il redeschizi, imi dai un pm si se rezolva. ^-^

Acum este: Lun 27 Feb 2017 - 22:16