Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

*~Buna~*

Distribuiti
    Puffy
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

*~Buna~*

Mesaj Scris de Puffy la data de Dum 11 Noi 2012 - 18:20

Buna numele meu este Alexandra,am 14 ani,sunt blonda cu ochi albastri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].Imi plac foarte mult animeurile,ficurile et.Eu sunt o fire rebela si putin mai nebuna.Sper sa ma integrez. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Amy
    Donator
    Donator

Re: *~Buna~*

Mesaj Scris de Amy la data de Dum 11 Noi 2012 - 18:30

Buna Alexandra. Eu sunt Amalia. Imi pare bine sa te cunosc.
    Aici ai sa te integrezi cu siguranta, lumea este foarte de treaba.
    Sper sa ne vedem pe chatul forumului
    Cya si disctractie placuta Hi!
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mar 13 Noi 2012 - 18:50

Buna Puffy Big Hug
    Bine ai venit in comunitatea noastra Kiss
    Cum a spus si Amalia, ai sa te integrezi cu siguranta Smile
    Te rog nu uita sa treci pe la Regulamentul forumului fiind ca este foarte important.
    Nu este greu de memorat *hehe* si ii gasesti linkul si la semnatura mea, daca iti este lene sa cauti Big smile

Intrebari:
    1. Ai animale de casa?
    2. Ai frati sau surori?
    3. Cum ai dat de forum?
    4. Scrii ficuri? Daca da, vei posta vreunul?
    5. Care este genul tau de muzica preferat?

Cam atata. Daca ai vreo nelamurire sau nu sti ceva, ma poti contacta oricand prin mesageria privata Smile
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 13 Noi 2012 - 19:02

Buna Puffy *hug*
    Imi pare bine de cunostinta! ^^
    Nick-ul. Il ador :x Am avut un catelus pe care l-am iubit enorm si caruia i-am dat acest nume <3
    -Revenind-
    Bine ai venit in familia noastra unde nebunia domina ^^
    Sigur ca te vei integra! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Cum a spus si Rallu, sa treci pe la Regulament ^^
    Intrebari nu am. Astept sa ne vedem pe chat-ul forumului si sa ne cunoastem mai bine ^^

Puffy
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Puffy la data de Mier 14 Noi 2012 - 20:23

Multumesc sigur ma voi integra:X
    Raspunsuri: 1.Da 1 pisica si 2 catelusi
    2.Am un frate de 3 ani
    3.Sincer nu stiu am gasit un fanfic Killer of lov ce m-a pasionat foarte mult si m-am gandit sa fac si eu parte din acest forum.Kiss
    4.Da scriu si ficuri inspirate din anime,dar si originale....voi incerca sa fac un fanfic cu vampiri,dar nu imediat imediat ce incepe vacanta de iarna ca sa pot sa ma ocup de el.Love it
    5.Gen de muzica....pop,rok,punk...etc.Trupa mea preferata este one direction:X

Kira ma bucur ca iti place nik-ul meu si ma bucur ca asa il chema si pe catelusul tau si sper sa ne intelegem. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Vin 24 Mar 2017 - 17:52