╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Buna!!Ce mai faceti scumpilor?

Distribuiti

Sayuri-Senju
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/11/2012

Buna!!Ce mai faceti scumpilor?

Mesaj Scris de Sayuri-Senju la data de Vin 9 Noi 2012 - 14:52

Buna! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Sunt Amanda Carter [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].Prieteni imi spun Mandi sau Ami.Am 13 ani,parul blond lung pana la fund si foarte,foarte foare des(e un chin sa ma pieptan [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]) si am niste ochi tare ciudati,unul caprui si unul jumatate verde si jumatate albastru.(tata a crezut ca sunt mutant) M-am nascut la Londra dar la 7 ani m-am mutat in Romania,Bucuresti Wink.Imi place sa ascult muzica rock(Skillet,BVB,3DG,Linkin Park,Metallica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] etc.),citesc carti cu vampiri(Academia vampirilor,Jurnalele Vampirilor,Twilight,Vampirir Sudului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] etc.).Mancarea mea favorita este evident mancarea fastfood [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ,culorile mele favorite sunt negru,mov,turcoaz,roz(uneori)alb,gri si albastru inchis.Sunt introvertita [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]incapatanata,impulsiva,prietenoasa,timida [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine](uneori) si imi iubesc viata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].Imi place sa ma distrez,sa mananc tot ce contine ciocolata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].Va pup! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Zbye!! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Fan Art
    Donator
    Donator

Sex : feminin

Data de înscriere : 17/01/2012

Re: Buna!!Ce mai faceti scumpilor?

Mesaj Scris de Fan Art la data de Mier 28 Noi 2012 - 23:11

Bine ai venit scumpa! Aşa păr lung ai? Moamăă.. Sfinte Macaroană! Cărţi cu vampiri? Eşti cumva sora mea geamănă de care eu nu ştiu? Citeşte regulamentul şi distrează'te! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:43