Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Buna!!Buna!!!

Distribuiti
    Meliss
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Buna!!Buna!!!

Mesaj Scris de Meliss la data de Mar 30 Aug 2011 - 21:00

Buna tuturor! Big Hug Ma numesc Melania,am varsta de 14 ani si in curand voi implini 15 ani...Imi plac form-urile,imi place sa dansez,sa desenez,sa compun poezii,sa cant la chitara.Imi plac trandagirii,ciocolata alba Laugh hmm Think Imi plac plimbarile in aer liber,sa-mi fac noi prieteni,sa ma inteleg bine cu toti si sa-i ajut sa nevoie.
    Nu-mi place sa fiu jignita sau sa jignesc...
    Sad
    Imi place acest forum! Smile Si per sa ne intelegem bine! Kiss
    Vam pupat!
    Mrr! Hi!
    RR
    Administrator
    Administrator

Re: Buna!!Buna!!!

Mesaj Scris de RR la data de Mier 31 Aug 2011 - 14:52

hey mela...Bine ai venit pe forum! Big Hug Ne bucuram sa te avem printre noi Kiss Sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Nu uita sa respecti Regulamentul. Te-am pupat Kiss
    Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Mier 31 Aug 2011 - 16:37

Bine ai venit la noi pe forum, Mela !
    Ma bucur foarte mult sa te cunosc, sincer sper sa iti placa aici. Sa te simti cat se poate de bine.
    Sa treci pe la regulament in caz ca nu ai facut-o. Sa respecti regulile si persoanele din jurul tau.
    Sa-ti faci multi prieteni, desi nu ma indoiesc de asta.
    Inca odata bine ai venit, spor la postat, sper sa fi activa!
    Apropo eu sunt Madalina dar imi poti spune Mada sau Zuzu Tongue
    Mai Vorbim...
    Mrrrr Smile

Roxa R♥X♥N
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Roxa R♥X♥N la data de Joi 1 Sept 2011 - 17:12

Hello my World ,
    incantata de cunostinta ,
    sunt noua pe aici deci sunt un pic mai timida , dar sper sa devenim prietene .

Cu multa dragoste Roxa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 2 Sept 2011 - 17:00

Buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Ma bucur sa te cunosc . Sper sa te distrezi si sa fim prietene [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Nu uita de Regulament care trebuie respectat de toti membri forum-ului si ce sa mai zic . Distractie placuta ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Stefy a incheat transmisia de pe Marte .

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 16:02