Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Fise de inscriere [critic]

Distribuiti
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Topic Important Fise de inscriere [critic]

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Joi 25 Oct 2012 - 20:55

Dragii nostri useri. Dupa lungii discutii intre membrii staff-ului, ne-am pus de acord cu un lucru, si anume intrarea intr-un grup. Multi dintre voi vreti sa fiti critic, numai ca marea majoritate va era frica sau nu stiati cum sau ce trebuie sa faceti ca sa fiti "remarcati." Acum este mult mai simplu, tot ce trebuie sa faceti este sa completati fisele de mai jos. Dupa ce fisa va fi citita si examinata, veti da un fel de test, dupa care abia apoi membrii staff-ului vor decide daca ati intrat sau nu in grupul respectiv. Acestea fiind spuse, bafta! ^.^

Critic

Nume complet:
    Clasa:
    Timp pe forum (minim o luna):
    Numarul ficurilor terminate:
    Numarul ficurilor in desfasurare:
    Numarul de one-shoturi:
    Experienta (aici veti pune de cat timp scrieti ficuri):
    Participarea la concursuri Fan-Fiction:
    Premii (daca este cazul):
    Alte date*:
    WeAreDevils
    Nou venit
    Nou venit

Topic Important Re: Fise de inscriere [critic]

Mesaj Scris de WeAreDevils la data de Joi 23 Mai 2013 - 13:37

Critic

Nume complet:
    Ţinc Maria Cristina
    Clasa:
    a-XI-a (11-cea)
    Timp pe forum (minim o luna): 1 an sau 2(cred, un an oricum sigur) sunt înscrisă din data de 17/12/2011.
    Numarul ficurilor terminate: 0
    Numarul ficurilor in desfasurare: 0
    Numarul de one-shoturi: 1
    Experienta (aici veti pune de cat timp scrieti ficuri): scriu de pe la 14 ani şi deci acum am 17 şi deci sunt 3 ani de când scriu 4 cu acesta.
    Participarea la concursuri Fan-Fiction: am participat la cel de Sf.Valentin (dacă se pune şi eram sub nick-ul nix sau kt.kat)
    Premii (daca este cazul):
    membru premiat.
    Alte date*: am fost critic mai de mult, dar am fost inactivă, iar acum că am revenit m-am gândit să fac o cerere ca să redevin din nou critic. Plus îmi place să dau o mână de ajutor. <3
    Iar legat de ficurile în desfăşurare sau cele terminate, nu am avut ocazia să duc unul la final, nici să postez prea multe. -.-"

Edit Rose: Fişă acceptată. Am discutat pe mess cum stă treaba.
    Edit [08.09.2013]: Îmi permit să spun cerere respinsă. Motivul este activitatea. Am discutat că dacă vrei să revii va trebui să îţi ridici activitatea, să te implici pe forum şi nu prea am văzut că faci acest lucru. Îmi pare rău!

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Topic Important Re: Fise de inscriere [critic]

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Dum 25 Aug 2013 - 23:01

Critic

Nume complet: Neagu Ioana Mihaela
    Clasă: A X-a
    Timp pe forum: 1 an și 11 luni
    Numărul ficurilor terminate: 2
    Ficuri în desfășurare: 0
    Numărul de one-shoturi: 4
    Experiență:  3 ani
    Participarea la concursuri Fan-Fiction: Concursul F.F. de iarnă promoția 2011 și 2012, concursul de F.F de vară promoția 2012 și 2013. Total: 4
    Premii: Locul I la cocursurile de iarnă și premiul „Favoritul publicului”, locul al II-lea la concursul de vară promoția 2012, locul I la concursul de vară promoția 2013. Total: 5 medalii.
    Alte date: Am mai fost în grupul de critici.

Edit Rose: fişă acceptată. În curând vei primi testul.
    Edit Rose [17. 09. 2013]: Ştiu că ai aşteptat mult însă răbdarea este o virtute. Oricum, nu de asta sunt aici. Decizia luată de critici este: Nu! Testul nu a fost trecut.
    O zi bună!

Acum este: Vin 24 Mar 2017 - 17:59