╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Idilele formate in anii scolii.

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Idilele formate in anii scolii.

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 24 Oct 2012 - 19:51

Idilele formate in anii scolii

Ei bine cred ca mai toti ne indragostim de cineva din scoala unde invatam Laugh) Intrebarea e... cum va aranjati intalnirile prin pauze? Laugh)

Ei bine, si eu am fost indragostita mai mult de colegii de la alte clase, dar care erau din scoala mea =]]]]] Era foarte tare pentru ca puteam sta foarte mult timp impreuna, chiar daca aveam ore =]]] Ahh, cat de romantice erau acele intalniri Love Laugh)

Nu uitati, puteti spune orice in legatura cu subiectul de fata, chiar si sa intrati in detalii..

P.S. Posibil sa dau edit sau sa mai revin cu un mesaj in topicul asta.

†LookInTheDark†
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 09/12/2012

Re: Idilele formate in anii scolii.

Mesaj Scris de †LookInTheDark† la data de Mier 12 Dec 2012 - 20:36

Ei bine, recunosc, mi-a placut un baiat. Inca il mai plac. El nu stie asta si ma voi asigura ca nu afla si nu va afla - sau poate da? Este un baiat dragut, amuzant si ma inteleg bine cu el. Nu-mi fac planuri pe viitor sau nu ma bazez pe ideea ca o sa-i marturisesc sentimentele mele fiindca are prietena. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Deci, asta a fost idila mea. Ce sa si faci...

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Mar 23 Apr 2013 - 19:35

Buna, draga mea!
    Crede-ma, mai ales la gimnaziu, ce indragostita eram de cativa baieti din scoala noastra! Stiu ca in fiecare pauza, el venea la etaj, langa usa clasei mele si vorbeam intr-una [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Mda... dupa apareau gelosii din clasa mea si pe micute pancarde scriau " KISS " si alte chestii de-astea. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Sau, odata, am fugit cu niste baieti( cred ca eram singura fata de acolo [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]) la cules pere, chiar in pauza mare! Si el era cocotat in par si mi-a aruncat un astfel de frunct si atunci au aparut mai multe fete si toate " Awwww!". Penibil [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Dar am mancat o para! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Mai mereu stateam la fereastra si radeam de ceilalti de jos, sau strigam la ei si ne lasam in jos, chestii infantile...:-p
    Era o perioada draguta...

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 27 Apr 2013 - 13:44

Spre rusinea mea....si mie imi place un baiat! .... acum m-am rusinat Laugh zau! Dar o sa va spun. S-a mutat la noi in clasa a sasea. Era chiar frumos, dar nu ma intelegeam cu el. Ne certam si chiar ajungeam sa ne batem zilnic. Doamna diriginta l-a mutat cu mine in banca zicand ca asa ne vom rezolva problemele. Dar a fost mai rau, ne-am batut si in ore si ne-am mutat...stateam impreuna numai la orele cu diriga. Dar colegii ne-au spus si....doamna a vorbit cu toti profesorii sa ne tina in aceeasi banca. Pana la urma, vazand ca nu merge...am facut o intelegere: nu ne mai certam. Si asa am ajuns sa ne cunoastem, eu sa-l mai ajut la teste si sa iesim impreuna in pauza afara. Nu e genul ala de baiat care sa se sinchiseasca de vorbele celorlalti ca vai domne iese cu o fata afara in pauza. Apoi am ajuns sa iesim si in vara, m-a invatat sa ma dau pe role si m-a lasat sa incerc si pe sakate-ul lui. Dar na, ne-am imprietenit din cauza ca suntem ignorati de altii si pana acum relatia noastra a fost numai de prieteni, chiar daca eu nu simteam chiar asa cand eram cu el. Dar m-am ineteles dintotdeauna mai bine cu baietii. Imi place de el mult, dar nu stiu cum naiba sa-i spun....adica suntem numai niste tanci de 13 ani care inca simt fiori numai uitandu-se unul la altul. O sa-i spun eu....candva in vara asta... Laugh Laughing Momentan ma multumesc cu relatia de cei mai buni prieteni.

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:17