╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Ce nota ai luat azi?

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Ce nota ai luat azi?

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 24 Oct 2012 - 16:41

E mai mult ca un joc, insa chiar trebuie sa spui nota pe care ai luat-o, trebuie sa fie azi =]]]] si sa specifici la ce ai luat-o.

Azi am luat un 10 la religie si un 8 la romana.
    Ce sa zic? Zecele a fost chiar usor de luat, avand in vedere ca am avut de spus Crezul si-l stiu pe tot. La romana, chiar nu ma asteptam sa iau o nota asa mare =]]]]]]] Nu ma prea descurc la poezii (D)

Ce note ati luat voi? Big smile

dee-san
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 22/08/2012

Re: Ce nota ai luat azi?

Mesaj Scris de dee-san la data de Joi 25 Oct 2012 - 10:56

Azi, 25 noiembrie, eu sunt răcită, deci nu am luat nicio notă, pentru că stau acasă. (D)
    Totuşi, dacă eram la şcoală, aş fi luat un 10 la română pe oral şi muncă în echipă...
    Vreau la şcoalăăăăăăă!!!!! Crying(((

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 25 Oct 2012 - 19:36

Astazi am luat un 10 la Muzica. Prima data a zis ca ne pune nota la desen si fusese un coleg inaintea mea care a luat patru la desen pentru ca nu avea ce-i trebuia la el, iar eu imi uitasem desenul si luasem muzica - noi facem o saptamana muzic a si o saptamana desen, iar azi trebuia sa facem muzica, dar s-a trezit profa sa facem doua ore la rand desen.
    Ma bucur cel putin ca trebuia sa ne puna nota ori la muzica ori la desen, si la Muzica am avut tot ce-mi trebuia =]]]]]]
    Cam atat Smile

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Joi 25 Oct 2012 - 20:06

Eu am luat azi un 10 la desen - ne-a dat testare din culori cromatice si pasteluri >.> Mda, norocu meu că m-am pus cu burta pe carte că aşa primeam şi eu un 3 cum au primit 5 colegi :-s
    Oricum am început clasa a 10-a foarte bine *yeeey* Am luat un 9 şi un 8 la mate - după mine note de geniu -, un 10 la română pe caietele de lectură de pe vacanţă, un 10 la muzică ieri - am avut ocazia să mă schelălăi pe "Şi aşa îmi vine căteodatăă, doruuulee" Laugh Am luat un 10 şi un 9 la fizică O_O Pfoai, dacă mai ridic mult mâna cred că îmi va încheia media pe semestrul ăsta la fizică cât de curând Laugh Şi ce am mai luat? *hmm* Ăăăăh, da, un 10 la tehnologie - hai că-s bună Laugh

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 26 Oct 2012 - 14:40

Azi am luat un 10 la Fizica. Doamne, nici nu ma asteptam, credeam ca iau 9, dar cand a spus profa " -Dragan, 10 ", am ramas.. stana de piatra =]]] Chiar nu ma asteptam la asta Smile In rest am mai luat un 7 la sport, primul meu 7 care va fi trecut in catalog Neutru Voia dansul sa scot un timp mai bun la alergarea de viteza cu ridicare de jos? Neutru Si timpul scos a fost de 10,3 secunde si am alergat 50 de m Laugh) In fine, numai conteaza, sper sa se razgandeasca.

†LookInTheDark†
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 09/12/2012

Mesaj Scris de †LookInTheDark† la data de Mier 12 Dec 2012 - 20:21

Azi am luat un 10 la Geografie ~ Eram numai vreo 5 copii veniti, nu ne putea preda asa ca a preferat sa ne puna niste intrebari dintr-un test pe care trebuia sa-l dam la inceputul anului dar nu l-am mai dat. Erau niste lucruri simple din clasa a V-a si nici eu nu stiu cum de am raspuns corect. Deci m-am ales cu un 10.

Am mai luat un 10 la istorie, ne-a ascultat. A fost destul de usor, o lectie scurta.

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Mier 12 Dec 2012 - 21:40

Am luat un 10 la chimie Love it 17,5 puncte din 18. Imi este o ciuda de mooor -.-" Din cauza ca in loc sa scriu 2 pe 3 am scris 3 pe 2. Whaa Crying
    Si am luat un 5-6 la religie[in germania ar fi 4, nota de trecere]. Nu is buna la religie >.< Desi sunt foarte credincioasa. Cam atat pe ziua de azi

Yuzu.
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 14/06/2012

Mesaj Scris de Yuzu. la data de Joi 13 Dec 2012 - 18:23

Eeeu am luat un 9 la istorie si un 8 la romana pe ziua de azi Laughing . Sincer din 8 si 9 nu ma scoate profa la istorie QQ e reaaa >;. Si 8-u ala la romana e chiar mare pentru mine Laughing. Dar stiu ;< pot mai mult dar nu vreau, dupa spusele profei Laughing.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 13 Dec 2012 - 18:30

Astazi am luat un 10 la chimie, un 10 la desen, un 10 la muzica si 8 in teza de la matematica - ne-a adus rezultatele. Laugh Profesorul spusese la cealalta clasa ca am luat 9, si mi-au fost distruse visele cand am vazut ca am luat 8 de fapt. Sad Ehh asta e, viata merge inainte. Big smile

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 16/04/2012

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Lun 17 Dec 2012 - 14:03

Am vrut de saptamana trecuta sa postez dar n-am mai apucat.
    Aolo numa note de la 8 in sus vad si stau si ma agndesc. Chiar vreti sa treceti prin liceu asa fara o nota prosta? Unde mai e farmecu liceului? Laugh Doar glumesc.
    Asa, saptamana trecuta ne-a adus profa tezele la romana. Am fost foarte surprinsa sa vad ca am luat 9,10. Chiar nu imi venea sa cred, dar adevarul e ca am stat si am invatat atunci si am scris pana mi-au iesit ochii din cap la caracterizarea personajelor din "Chirita in provintie". [Sper sa imi mai puna un 9 sa imi iasa media 9 la romana.]
    Astazi ne-a adus profa de info tezele la info, de fapt le-a corectat atunci pe loc. M-am dus eu acolo la catedra cand m-a strigat, s-a uitat peste teza, mi-a spus unde e corect unde nu e corect si imi iesea nota 7. Nu eram multumita asa ca am intrebat-o la un exercitiu ce am gresit si dupa ce mi-a explicat mi-a spus in soapta: "Lasa ca iti pun 8, dar sa nu spui la nimeni." La care eu: "Da, da multumesc doamna profesoara." Laugh

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 18 Dec 2012 - 15:53

Astazi am luat un zece la latina. Smile Ehh, ce sa zic? Am avut noroc ca a trebuit doar sa invatam maximele - si cate ne-a dat O.o - insa or sa-mi fie folositoare, deja mi-a venit inspiratia pentru cateva ficuri si idei cum le-as putea utiliza in unele capitole.

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 6 Mar 2013 - 14:22

Am luat 9 la biologie astazi si sunt asa de mandra de mine. Stiu ca se putea mai bine, dar nu ma asteptam avand in vedere ca la unele chestii m-am cam balbait. Ce pot sa spun, deja nu mai aveam niciun spor sa invat, de 3 saptamani tot invatam si nu ma asculta, asa ca azi am iesit de buna voie si bine am facut.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 6 Mar 2013 - 14:44

Astăzi am luat 10 la istorie :x Mă bucur foarte mult, mai ales că pe primul semestru mi-a ieşit media zece şi vreau să iasă aşa şi pe semestrul acesta, plus că rivala mea până acum are doi de nouă, deci s-ar putea s-o iau! Laugh Mă mai ascultase astăzi la religie şi luam 9, dar a venit un indian să ne prezinte ceva despre origamii şi nu mi-a mai pus notă Laugh

P.S. Bravo, Claudia! Big Hug

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Lun 20 Mai 2013 - 20:44

Am luat un 10 la istorie, un 10 la biologie si o mustrare de la diriginte ca ma bateam in ora cu caiete, cu prietena mea.
    Ce sa zic, sunt destul de mandra, mai ales ca la biologie am luat la test [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Lun 20 Mai 2013 - 21:35

Astăzi am luat un 10 la tehnologie, pentru că e normal ca profa să îţi dea note pe faptul că îi desenezi terenul de football. Nici nu ştiu de ce mă mai plâng sincer. Laugh
    Măi nu ştiu cum am făcut dar am luat un 10 la mate, deci şi prin urmare am....cinci de 10 la mate. O_O Habarn nu am cum şi când i-am luat. Erm, şi azi am mai luat şi un 9 la chimie *yeey* Cred că mi-am făcut griji toată ora pe ce notă o să iau - că normal, profa mea nu poate corecta lucrările de acasă, că îi e lene, le corectează în clasă ca să audă tot poporu' ce tâmpenii ai scris pe acolo -. Dar când mi-am auzit numele şi peste câteva minute: O lucrare destul de bună, 9. Ăhh, nu, nu e ca şi cum am copiat tot din caiet. :/
    Şi am mai luat şi un 10 la sport, cu toate că eram în blugi şi sandale....s-a decis profu' să mă pună în poartă, că deh, nu mă putea lăsa pe bancă. -.-

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 20 Mai 2013 - 21:49

A fost o zi oribila, am invatat de dimineata doua ore si la scoala in pauze. Ne-a adus cele doua teste la mate la care am luat 10 si 9 (cu punctul o sa fie tot 10) Smile. Am castigat locul trei la concursul " Basmul toamnei" si astazi mi-a venit diploma cu locul 3 deci am luat si un 10 la romana. M-a ascultat la engleza si ooo da! Voia sa-mi treaca noua nebuna pentru ca n-am stiut cum se spune la fustele alea cu carouri, genul care sunt purtate de fetele din Anglia la scoala. Am rugat-o pana mi s-a acrit, si mi-a trecut 10. Nu o sa uit niciodata de " All girls wear school uniform which is a TARTAN skirt...." Deci frate, naspa ca naspa, dar nu o sa-mi iasa nici o medie de 9 Laugh nu ca semestrul trecut, cand am avut 9 la fizica Sad

Ultima editare efectuata de catre ♫Damaris♪ in Mier 5 Iun 2013 - 19:13, editata de 1 ori

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 5 Iun 2013 - 19:11

♫Damaris♪ a scris:A fost o zi oribila, am invatat de dimineata doua ore si la scoala in pauze. Ne-a adus cele doua teste la mate la care am luat 10 si 9 (cu punctul o sa fie tot 10) Smile. Am castigat locul trei la concursul " Basmul toamnei" si astazi mi-a venit diploma cu locul 3 deci am luat si un 10 la romana. M-a ascultat la engleza si ooo da! Voia sa-mi treaca noua nebuna pentru ca n-am stiut cum se spune la fustele alea cu carouri, genul care sunt purtate de fetele din Anglia la scoala. Am rugat-o pana mi s-a acrit, si mi-a trecut 10. Nu o sa uit niciodata de " All girls wear school uniform which is a TARTAN skirt...." Deci frate, naspa ca naspa, dar nu o sa-mi iasa nici o medie de 9 Laugh nu ca semestrul trecut, cand am avut 9 la fizica Sad

.... si cica a fost o zi oribila. Neutru.... mda, nu mai conteaza.

Eu sunt foarte fericita ca mi-a adus teza la romana la care am luat 9 [8.80, cea mai mare nota din clasa si imi iesa si media 9 :>] si testul la chimie la care tot 9 am luat [si eu care credeam ca nu voi lua mai mult de 6-7]. Acuma sa vad ce nota o sa imi treaca aia de chimie ca ea da 10 mii de teste, le trece in caietul ei si dupa, in catalog, pune o singura nota. -.-

Andi
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 27/04/2012

Mesaj Scris de Andi la data de Joi 6 Iun 2013 - 1:39

Ce de note buneee. Bravoo tuturoooor. Am luat 3 la info, că era profa ne******, 7 la română că mi-a fost lene să învăţ, 8 la mate, că doar nu sunt la mate-info chiar degeaba:)) şi 10 la istorie. Şi am visat ieri că am luat 4 la bio, haha.

EDIT R: Nu stiu ce computer ai, poate la tine este mai mic, dar mie sa sti ca nu-mi apare decat un rand si jumatate. Te rog frumos editeaza-ti postul pana in urmatoarele 24 de ore, daca nu, acesta va fi sters. Uf, uf -.-'

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 6 Iun 2013 - 18:13

Am luat un 3 la fizica. Mda, am reusit-o si pe asta. Media distrusa la sfarsitul semestrului. Se pare ca nu m-a putut ierta ca n-am invat pentru astazi si a urlat la mine ca ce, ca daca e sfarsit de an scolar inseamna ca nu mai trebuie sa invat? Bla Bla..... cert e ca mi-a stricat ziua si o incurc cand ajunge mama acasa si ma pune sa-i arat carnetul.

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Vin 25 Oct 2013 - 22:28

Sunt foarte mandra de mine si asta pentru ca ieri [joi] ne-a adus testele la romana pe care le asteptam de doua saptamani. In prima saptamana stiam ca am sa iau nota mare pentru ca invatesem comentariul ala si il scrisesem aaproape pe tot, insa cand tot vedeam ca nu le mai aduce incepusem sa am dubii in ceea ce priveste nota mea. Totusi, joi cand s-a intamplat minunea sa ni le aduca, lucrarea mea a fost prima si am aflat ca am luat minus 10. Eram in extraz cand am auzim oricum trebuia sa ma astept avand in vedere ca invatasem aproape tot comentariul din caiet si mi-l amintisem fara sa ma chinui prea mult. ^^

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Sam 26 Oct 2013 - 8:10

Ieri am luat un 9 la informatica fiind ca nu am stiut sa raspund la o intrabare. Am avut de invatat doua lecti mari si late, iar din ele doar o intrebare m-a despartit de un 10. T_T Dar asta nu este priam mea nota. Am mai primit una la muzica, care din fericire este tot 9 T_T, iar la romana pentru la testarea intiala am luat 5, bine, majoritatea dintre noi numai note de 5 si 6 au avut. Ma multumesc totusi ca e nota de trecere. Laugh 

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Lun 28 Oct 2013 - 15:33

Dau de baut nu alta! Laughing Am luat 9 la testul de la mate, eu care nu credeam ca iau mai mult de 7. Cred ca m-as si multumit si cu atat, dar avand in vedere ca am lucrat mult integralele alea, am reusit performanta de a lua nota 9. Laugh Bineinteles ca pe langa acel 9 a pus inc atalog si testul initial la care nu am luat mai mult de 4. >.> Ce frumos se vede in catalog, acolo, prima nota acel 4 pricajit si dupa mandru 9. Laugh

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 28 Oct 2013 - 19:22

Am luat un 6,9 la geografie! Laughing Prea tare! Sunt asa de awesome b-) Dar testul ala a fost din diviziunile Carpatilor si eu invatasem aspectele si limitele, deci nu e drept [-( 
    De asemenea, am un noua la romana de saptamana trecuta. Un test naspa cu greseli din neatentie.

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 29 Oct 2013 - 8:52

Ieri (Luni) am luat un 9 la Latina pentru un referat despre "Simbolul Focului". As fi putut lua 10, dar din 2 pagini si un sfert, pe care le-am scris de mana pe coala alba, am retinut doar 3 idei pe care se aflau pe prima pagina. Mda...se vede ca nu sunt buna la retinut sau la invatat, dar totusi ma straduiesc ca sa iau note bunicele. Smile 

<Unicorn>
    Banat

Data de înscriere : 17/04/2014

Mesaj Scris de <Unicorn> la data de Mar 13 Mai 2014 - 16:35

Nu am luat note prea stralucite,prefer sa ma plimb toata ziua decat sa stau cu nasul prin carti,dar asta nu inseamna ca sunt corigenta la vreo materie (Multumesc Doamne)..ma pot lauda ca am luat 9 in teza la istorie si un 7  la franceza.si cam atat

Acum este: Lun 5 Dec 2016 - 0:26