╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

My showcase

Distribuiti

CyberWings
    Inactiv
    Inactiv

Sex : masculin

Data de înscriere : 11/09/2012

My showcase

Mesaj Scris de CyberWings la data de Dum 21 Oct 2012 - 18:02

Something Old

Postez mai tarziu ceva mai recent.

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: My showcase

Mesaj Scris de RR la data de Lun 31 Dec 2012 - 11:16

Interesante bannere, sau mai bine zis gfx-uri *hehe*
    Tu ai pus cu siguranta scrisul, nu? Aaa si ti-ai trecut si numele Smile
    Si auzi, nu puteai sa pui si tu niste gfx-uri cu niste baieti bunaciuni, nu numai cu fete Laugh
    Pacat ca nu ai pus si originalele, dar oricum, mie mi se par foarte frumoase
    Te mai astept si cu altele Big Hug

lNicoleta
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 11/02/2013

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Joi 23 Mai 2013 - 1:42

Rallu, da-mi voie sa te corectez. Astea nu sunt bannere ci sig-uri sau semnaturi. Asta e GFX real, nu cand pui putina lumina pe o imagine si cica e GFX. Fara suparare. Acum, sunt cam monotone si fundalele nu sunt prea bine facute. Textul e si el varza si creatiile sunt LQ.
    Urmareste Tutoriale!

Jossephine
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 06/11/2011

Mesaj Scris de Jossephine la data de Joi 23 Mai 2013 - 18:36

Buna cyber, desi nu ai mai intrat de mult o sa zic si eu ceva xD Imi plac mult, si nu sunt deloc de acord cu Yoko. Fundalele sunt chiar potrivite si imi place mult cum le-ai facut. Nu cred ca ai adaugat doar "putina lumina" se vede asta. Textul nu e deloc varza, e foarte dragut si foarte potrivit ^^
    Yoko, eu cred ca ce a zis Rallu este corect Neutru gfx-ul e o imagine editata, iar semnaturile - dupa mine - sunt imagini editate :\ chiar daca gfx-urile pot fi de mai multe feluri nu inseamna ca astea nu sunt. Poti spune ca semnaturile fac parte din categoria gfx Neutru adica, tai din ele si poti sa zici ca sunt avatare :\
    Deci, revenind la subiect, Cyber, se vede ca ai talent si sper sa mai aduci ^^

Fan Art
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 17/01/2012

Mesaj Scris de Fan Art la data de Sam 6 Iul 2013 - 0:58

off: Iarasi Yuko? Nu poti sa o spui cu mai multa tandrete? Ranesti persoanele care creeaza pozele. " X e  varza". Ce sa zic, o sa sara in sus de bucurie.

On: Chiar te pricepi, Cyber. Imi plac foarte mult. Mie imi pare ca scrisul este foarte bine facut. Parca face parte din poza. Deci imi place foarte foarte foarte mult. Adu cat mai repede altele, da? Apropo, primele 2 cu Naruto si Hinata... Opere de arta, dragul meu. Laugh
     Am sters'o, Ja ne! Smile

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 17 Iul 2013 - 3:42

Ba si mie imi plac! Cyber, ti-au iesit super. Mai ales scrisul si culorile, imi plac mult. Smile Si Yoko... God, ce ai? Adica... wtf? Sunt chiar reusite creatiile lui! Love it Mai ales ultima, o ador, poate e ca imi place mie mai mult poza sau asa, dar oricum e nice! Smile Sper sa mai faci.
    Spor la editat!

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 18:48