In the Dark[+16]

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: In the Dark[+16]

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 1 Sept 2013 - 13:38

Buna. Multumesc că m-ai anunțat.
    Știam că acest capitol va fi trist.
    Sasuke și-a dat în sfârșit seama că o iubește. :x I-a și spus. :o3
    Tobii. :-w Mascat ... Arrr! Il omor. Mă bucur că Sakura nu a murit. Dar, Sasuke? o_O CE? O_O A murit? o.O Nuuu! O_O Adică, adică ... o_O
    Și alt sezon dar nu SasuSaku? o_O Asta da veste tristă! ):
    Sunt curioasă cum va fi sezonul doi. Sper că mă poți anunța. Spor la scris! ^^

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Dum 1 Sept 2013 - 18:38, editata de 1 ori

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 1 Sept 2013 - 16:02

S-a terminat O.O Crying  De ce? Nuuuu, nu se poate, nu asa. Vrei sa plang? Aproape am plans,  nu vreau sa moara Sasuke. Nu stiu de ce imi pare asa rau, dar de ce? Nuuuuuuuu, nenorocitul abia si-a dat seama ca o iubeste si acum... mort. Cred ca a fost Bloody Mary de vina pe acolo cu vesnica ei replica "You're so dead".   
    Deci sunt maxim de emotionata Sad  Cum ai putut? E un final si o idee foarte, foarte buna, dar asa dureros. Auch, inimioara. Puteau fi fericiti, nu e drept. Viata asta chiar nu e dreapta Down Si.. si... e numai vina lui [-( Idiotul a uitat sa-i spuna ca nu mai e cazul de sacrificiu, deci eram asa bucuroasa capitolul trecut Crying 
    Chiar asa, vad ca a aparut capitolul mai repede decat m-as fi asteptat Think Asta ma face sa ma simt mai bine, si uuuuu, l-ai facut lung. Asta e si mai dragut din partea ta. Love Trebuie sa-ti spun ca am adorat fiecare fraza si am savurat fiecare cuvant.  In sfarsit, dupa doi ani, termini ficul Love it Ma rog, eu il citesc de numai vreo sase luni Laugh Nu am asteptat atata ca altii, ma bucur, adica topai prin camera de fericire ca faci sezon doi Ma intreb cu cine o sa fie Sakura daca nu cu Sasuke Think M-ai pus serios pe ganduri, ce surprize ne pregatesti?
    Ah, si primul meu gand cand am vazut ca brunetul a murit a fost : "Eh, macar au avut o noapte misto." Nu m-am putut abtine  Whistling 
    Ooooooo, trebuie sa te apuci pronto de scris, astept nerabdatoare sa-mi spui pe chat/ mess/ pm/ orice "Am pus primul capitol din sezonul doi. Uite link: ....." 
    Pana atunci, kisses dear!  

Ultima editare efectuata de catre Cocktail:) in Lun 2 Sept 2013 - 18:40, editata de 1 ori

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Dum 1 Sept 2013 - 17:43

Rallu, multumesc de anunt. Esto o scumpa. De ce plang la toate ficurile tale, imi spui? La primul am plans, acum din nou plang, voi muri.
    Cum i-ai facut asta lui Sasuke,esti o rea! Pun pariu ca imediat o vad pe Carter scriind "A murit nasolul de Sasuke." Serios, cum a murit? Nu trebuia sa moara, de ce l-ai omorat?
    De ce e finalul asa de trist? De ce pun atatea intrebari? Ma omor si eu... Cum sa-i faic una ca asta lui Sasuke. Ai copt-o mult, Rallu... Lasa ca ma razbun eu, vezi tu. Ma impusc, ma omor nu stiu ce mai fac, dar nu mai rezist fara bruneutl meu.  . Cum sa termini asa ficul?
    Ma supar, adica Sasuke si Sakura? Cuuuuuum? What? Imi vine sa te bat pentru ceea ce ai facut si o voi face, promit. Bici Asta e sfarsitul primului sezon si spui ca al doilea sezon nu va mai fi SasuSaku? De ceee? SasuSaku sunt favoritele mele, dar tot il voi citit,promit, doar sa m-anunti.
    Imi pare rau, rau,rau,rau,rau ca l-ai omorat pe Sasuke, dar mai voribm noi...mrrrr.
    Te pup, pa! Kiss

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Lun 2 Sept 2013 - 20:19

Fic trimis la terminate

Le multumesc tuturor celor care m-au sustinut, care mi-au dat comm-uri si celor care au citit acest fic.  Stiu ca sunteti tristi ca a "murit" Sasuke Whistling Si stiu ca am zis ca nu va fi SasuSaku, dar am uitat sa mai adaug ceva: Nu va fi SasuSaku jumatate din fic Whistling Mai multe detalii nu voi da fiindca distrug tot suspansul. Sper sa pot posta un capitol inainte de inceperea scolii... asta numai daca imi vine in minte vreun titlu. Iar voi veti fi primele anuntate Big Hug

Love you pe toti Kiss
    See you la uramtorul fic *hehe*

Ultima editare efectuata de catre Zâmbet in Mar 4 Aug 2015 - 12:29, editata de 1 ori

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Sam 23 Noi 2013 - 10:28

Hey Rallu! Big Hug 
    In primul rand vreau sa-mi cer scuze ca nu ti-am lasat comentariu pana acum, dar de cand m-ai anuntat, tot zic ca-ti las si mereu acelasi lucru, se iveste cate ceva sau nu am destula inspiratie ca sa-ti descriu tot ce am simtit in acest capitol. 
    Si eu sunt de aceeasi parere ca capitolul a fost trist, dar interesant. Si nu pot sa cred ca Sasuke a murit, tocmai cand si-a dat seama ca o iubea mai mult decat pe el insusi, adica asa cred. Totusi, sper sa aduci si un sezon doi la fel ca asta, dar mult mai dramatic si plin de mister. Smile 
    Te-am pupat Ralucutza mea Kiss Kiss Kiss

Meliss
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 30/08/2011

Mesaj Scris de Meliss la data de Mier 16 Iul 2014 - 8:22

Hei' am reusit sa citesc acest fic cap-coada   . Deci nu am cuvinte, e un fic de nota 20   Sasuke moare?? O doamne, nu , nu vreau asa ceva ..   chiar cand i-a marturisit minunatele sentimente.. Off !

Un sezon 2? Ar fi chiar grozav, vreau sa vad ce se va intampla in continuare. 

Zbeyy!   

P.S. Un fic de milioane. Chiar a meritat.  

Acum este: Sam 25 Feb 2017 - 2:04