Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hi! :)

Distribuiti
    Katerinia
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Hi! :)

Mesaj Scris de Katerinia la data de Lun 15 Oct 2012 - 19:04

Salutare eu sunt noua pe forum, o prietena mi-a povestit de acest forum si a zis ca de ce nu dau o privire sa vad cum e, si mi-a placut asa ca am zis sa-mi fac si eu cont Smile Numele meu e Katerinia, nu e o porecla asta chiar e numele meu, e un nume englezesc, m-am nascut in Marea Britanie si m-am mutat in romania acum cativa ani dar m-am mutat pana la urma inapoi, sincer mai mult imi placea in romania dar asta e. Am 16 ani sunt bruneta an ochii caprui imi place muzica nu doar sa ascult muzica si sa cant e un fel de pasiune si cam atat despre mine Smile sper sa-mi fac prieteni and i hope to have fun Big smile
    ●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Re: Hi! :)

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Lun 15 Oct 2012 - 19:41

Bună Katerinia ^^
    Bine ai venit la noi pe forum Big Hug
    Numele meu e Alexandra, îmi pare bine de cunoştinţă. Sper să te distrezi aici, să îţi faci o mulţime de prieteni printre care şi eu dacă vrei şi nu uita să respecţi Regulamentul!
    Am o groază de întrebări, deci ţinete bine Laugh

1. Avatarul tău mi-a sărit în ochi la propriu. Oh my carrots, eşti Direcţioner? :o3 Ce întrebare, după avatar normal că eşti Laugh
    2. Ce melodii îţi plac cel mai mult de la 1D?
    3. Eşti încântată de apariţia noului album? :x
    4. Serios, te-ai născut în Marea Britaniea? o.O Pff, facem schimb de vieţi? Laugh Eu m-am născut în Canada ><
    5. Cât la sută îţi place forumul până acum?
    6. Aşa, back to 1D Laugh Care e membru tău preferat din formaţie? Dacă ai unul ...
    7. Ce gen de muzică asculţi?
    8. Ce animale îţi plac?

Cam atât *hmm* Welcome again and have fun!
    Katerinia
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Katerinia la data de Lun 15 Oct 2012 - 20:52

Si eu ma bucur de cunostinta Alexandra, waaw deja am o prietena pe forum... yeey Smile
    1. Da! Desigur ca sunt o Directionera, ba chiar am avut norocul sa merg la 2 concerte de a lor cu prietena mea cea mai buna Big smile.
    2. Live While We`re Young, Up all night, I want, What makes you beautifoul, More than this.
    3. Da chiar foarte incantata si fericita.
    4. Da m-am nascut in Marea Britanie next to London Eye (Ochiul Londrei), eu una nu inteleg ce e asa mare lucru, mie toate tarile mi se par frumoase Smile mai ales Canada, e superba.
    5. 85% inca nu l-am explorat in intregime dar sunt sigura ca e fantastic Big smile
    6. Membrul meu preferat... pei nu prea ma pot hotara intre ei dar credca ar fi Harry si Naill Smile dar tot nu pot alege sincer.
    7. Pop, Pop Rock, R&B, Mix. Astea sunt genurile pe care le ascult in general.
    8. dogs and others... Smile
    Thank you Alexandra Big smile
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 16 Oct 2012 - 8:24

Buna *hug*
    Ma bucur ca te-ai alaturat in familia de nebuni ^^ xD
    Imi pare bine sa te cunosc ^^
    Ti-ai mai facut inca o prietena pe forum *hug*

• Intrebari:

1. Care este mancarea ta preferata? -Scuze, nu ma pot abtine,imi e foamnesi imi e lene sa ma duc sa pap xd-
    2. Care este ultima carte citita?

3. Care este ultimul film vizinat?
    4. Ai fost la 2 concerte 1D?? o.O Si ai primit vrun autograf, ceva?? *goo*

5. Scrii ficuri?? :o3

Poi cam ata, nu mai am intrebari in minte. ^^
    Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Katerinia
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Katerinia la data de Mar 16 Oct 2012 - 15:19

Inca un prieten nou... yeeey i`m happy Big smile
    Si eu ma bucur de cunostinta Kira

1. Mancareaaa preferata, hmm cred ca taco pizza si sarmalute cum face buni din romania Laugh yamm now i`m hungry too.
    2. Ultima carte citita cred ca era Romeo and Juliet Smile
    3. Jurnalul unui pusti 2.... un film foarte amuzant.
    4. Da am fost cu prietena mea, am luat un autograf pe albumul cel nou si 2 tricouri si o sapca ca a lui Niall. Best moment in my life <3
    5. Nu prea, mai fac cateodata originale dar in rest doar citesc ficuri Big smile
    Thanks Kira, si eu sper acelasi lucru
    CrazyLove
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de CrazyLove la data de Mar 16 Oct 2012 - 21:46

Bun venit pe forum Kate Big smile Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi pireteni Smile

1. Deci esti din Marea Britanie... hmm cum e vremea acolo la voi? Laugh
    2. Care e culoarea ta preferata?
    3. Care e cantareata sau cantaretul tau preferat?
    4. Ce iti place sa faci in timpul liber?
    5. Ai vreo pasiune anume?
    6. Cum iti place sa te distrezi?
    7. Cum a fost la concert la 1D?
    8. Vorbesti destul de bine romana sau tot mai bine comunici in engleza?
    9. Preferi UK sau Romania?

Astea sunt toate. Sper sa te simti bine aici Big smile Smile
    Katerinia
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Katerinia la data de Mar 16 Oct 2012 - 22:02

Smile

1. Momentan e inorat dar dimineata a plouat iar ieri a fost senin.
    2. Rosu Smile
    3. Pink & Katy Perry
    4. Sa stau la calculator sa ma uit la filme, sa stau cu prieteni....and others Big smile
    5. muzica, imi place sa cant Smile
    6. Stand cu prieteni.
    7. A fost incredibil, au sarit de pe scena sa intre in multime, am tipat ata de tare... doua zile am purtat fular ma durea gatul.
    8. Ma simpt mai in largul meu sa vorbesc in engleza fiindca comunic mai bine si nu trebuie si intru pe google traducere cand uit ce inseamna un cuvant Laugh
    9. Romania. Smile

Have a nice day Sora Big smile poate mai vorbim pe mess sau cum ii zici tu, eu prefer conversation Smile.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 28 Mai 2017 - 13:36