Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Buna!!

Distribuiti
    ღAlℓஐ
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Buna!!

Mesaj Scris de ღAlℓஐ la data de Sam 27 Aug 2011 - 20:37

Buna,ma numesc Bianca dar prietenii imi zic Alle.Am 15 ani.
    Imi place sa stau cu prietenii,sa ies in oras,sa ascult muzica,sa ma uit la filme.
    Urasc sa ma cert...
    Cam atat ar fi.Sper sa ma inteleg bine cu toti.
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Re: Buna!!

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 27 Aug 2011 - 22:23

Hey [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] .Buna. Ma bucur sa te cunosc . Eu sper sa te distrezi pe acest forum ( minunat) , sa nu uiti de regulament care este foarte important . Eu sper sa fim prietene si distractie placuta.

Pupici de la stefy
    Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Dum 28 Aug 2011 - 12:26

Bun venit Alle , imi pare bine sa te cunosc, eu sunt Madalina(Mada, Madyx...etc) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sper să te distrezi, să-ţi faci mulţi prieteni, şi sa fi cat mai activa.
    Nu uita să citeşti Regulamentul şi să îl respecţi.
    Atât regulamentul cât şi membrii forumului.

Distractie placuta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] la noi pe forum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Dum 28 Aug 2011 - 15:32

Buna, draga mea. Ma bucur ca ti-ai facut cont la noi si sper sa te distrezi si sa respecti micul regulament.
    Eu sunt Cornelia, dar poti sa-mi zici Rose. Abia asteptam sa-ti vedem creatiile si ideile tale pentru forum. Pentru orice nelamurire sunt aici, imi poti trimite un pm.
    Bine ai venit si distractie placuta aici.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Vin 28 Apr 2017 - 17:03