╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Donatii forum

Distribuiti

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

Topic Important Donatii forum

Mesaj Scris de RR la data de Dum 7 Oct 2012 - 12:43

Dragi membri,

Precum vedeti si voi, avem si noi o galerie unde va puteti 'depozita' imaginile voastre personale, care pot fi comentate de orice membru de pe forum. Galeria are un anumit spatiu, care de curand a fost marit de catre mine cu niste credite. Timpul spatiului cumparat este de o luna, asa ca va trebui reinnoit. Chestia asta costa bani.

Daca sunt membri care au mult credit pe telefon si nu stiu ce sa faca cu el, poate sa doneze forumului, daca doreste, in jur de 2€[orange si Vodafone]=100 si 3€[cosmote]=100 de credite pe forum . Nu sunteti obligati sa donati ceva pentru forum. Puteti sa folositi galeria si ce vreti pe forum, nu va este deloc interzis. Deci nu va speriati *hehe*

Linkul unde aveti doua optiuni de donare: http://lcpf.fanforum.biz/donate. Prima este pentru telefon[alopass], iar a doua este de carte de credit[paypal]. La ce se mai pot folosi creditele: Disparitia reclamelor de pe pagini si nume de domeniu.

Cei care vor dona ceva forumului vor devenii Donator, adica va face parte din noul grup de Donatori.
    Si ii rog sa se anunte aici cei care au donat ceva, sa spuna de ce si pentru ce ^^'.

Va multumesc mult pentru timpul acordat.
    Sa aveti o zi buna in contínuare.

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Vin 14 Dec 2012 - 22:27, editata de 1 ori

Amy
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 03/11/2012

Topic Important Re: Donatii forum

Mesaj Scris de Amy la data de Joi 8 Noi 2012 - 21:18

Eu vreau sa anunt ca am donat 2€ forumului. Raluca cred ca stie deja, ca a spus ca se vede in panou. Am donat credite pt ca vreau ca forumul sa evolueze, le-am donat pt tot ce se poate face pe forum. Aici este locul unde ma simt bine Smile
    Nu vreau rang de Donator, eu vreua doar sa ajut forumul.

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Joi 8 Noi 2012 - 21:36

Multumim foarte mult pentru aceasta donatie Amalia, multumim. Chiar daca nu vrei, tot aia ajuns in grupul de Donatori.
    Ca sa nu zica lumea ca mintim, uitati proba din panou:

Sa ai o zi buna in continuare!

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 27 Apr 2013 - 15:01

Ei bine, am donat si eu. De ce? Pentru ca asta e un forum grozav pe care as sta toata ziua. Si imi place aici, ma distrez si ma simt bine. Am descoperit ca pot dona asa ca am donat. Forum-ul chiar merita! Love it Rallu stie si de data asta. Rallu stie tot Laugh

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Sam 27 Apr 2013 - 19:49

Ai reusit Big Hug Iti mutumim mult pentru donatie si ne bucuram nespus de mult ca iti place forumul Kiss Si da, Rallu stie tot, nu-mi scapa nimic Laugh Cu donatia ta si cu celelalte vom pune la vara bara de notificare editata [veti vedea voi ce ii]

Dovada, ca sa vada si membri >.> Sa nu aud pe unul ca o sa comenteze:

Arigatou and have a nice day

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Vin 31 Mai 2013 - 21:39

Revin din nou in acest topic anuntand ca donatoarea noastra Damaris a mai donat credite. De data aceasta de 3 ori. Cand a donat de doua ori am uitat sa anunt -.-' Sorry.

Print:

Fata asta ii nebuna. Sa vezi ce-ti fac eu tie! Iti multumim mult. De oprit nu te putem opri, numai daca Think Aaa da, scoatem butonul unde poti acesta pagina unde poti dona (D)
    Iti multumim nespus de mult Big Hug Si o sa-ti primesti "rasplata" in vara asta, cel putin o parte din ea *hehe* Te pupam si consuma-ti creditul si cu altceva (D) Kiss

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 7 Iul 2013 - 15:01

O doamne! Am uitat sa spun. Am donat din nou Laugh Adica ieri, numai ca uitasem sa anunt. Si am facut-o pentru ca asta e forum-ul pe care sunt all day on si imi place sa stau. Si in plus, am prea mult credit si nu Rallu, n-am pe cel sa-l mai consum Laugh  Am mai donat sase euro, asta inseamna de trei ori. Am pierdut notiunea datilor, deci habar n-am de cate ori am facut-o in total, dar nu conteaza. Kiss Pupici!

Felly-Chan
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 24/03/2013

Mesaj Scris de Felly-Chan la data de Dum 21 Iul 2013 - 13:36

Am donat si eu!Big smile  Stiu ca este putin dar, cu timpul voi dona si eu mai mult. De ce? Pai am fost atrasa de acest forum de la inceput, toti de aici sunt primitori, ne ajutam intre noi si ce mai, suntem cu adevarat O MARE FAMINIE! Vreau ca intr-o zi acest forum sa fie pe Locul 1 si cred ca cu totii ne dorim asta.Winner

~Kira: Multumim de donatie. ^^ Ti-am dat rangul de Donator. ^^

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 22 Iul 2013 - 9:51

Siiiiii, donatia numarul 8-> eu. Laugh Mi-am batutut propriul record *cool*
    Aparent, luna asta am fost in stare sa vorbesc numai vreo 6 euro, si am ramas cu 10.  Deci am mai donat o data, facandu-mi recordul par. Motivele le stiti voi prea bine. 
    Felly: Da, nu numai ca ne dorim locul 1, dar suntem atat de tari ca o sa-l si primim. 

Fan Art
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 17/01/2012

Mesaj Scris de Fan Art la data de Vin 6 Dec 2013 - 22:37

Anunt si eu o donatie. Laugh 
    Cred. Think Nu stiu daca s-o trimis. Laugh  

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Vin 6 Dec 2013 - 22:44

Multumim mult Violette :hug:Defapt, le multumesc tuturor pentru sprijinul care il dati forumului, pentru tot. Arigatou ^.^
    Sawako, ti-am dar rangul de Donator Love

Dovada:

Acum este: Vin 20 Ian 2017 - 18:01