Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Lucifer
Membru
Membru
Sex : feminin

Beastly

la data de Dum 30 Sept 2012 - 13:23
Deci eu pur si simplu m-am indragostit de acest film.....mai ales de tip...arata ca in visele mele=))

Alex Pettyfer este Kyle Kingson, un tânăr care le are pe toate: este frumos, inteligent, bogat şi are multe posibilităţi. Dorind să îşi bată joc şi să o umilească pe cea mai respingătoare colegă de clasă, el o trece pe "listă" pe gotica Kendra Hilferty (Mary-Kate Olsen). O invită la o petrecere din cadrul şcolii, unde o abandonează într-un mod crud, necivilizat. Ea se răzbună, aruncând o vrajă asupra lui, care îl transformă în tot ceea ce el nu este. Furios din cauza noii înfăţişări, Alex o confruntă pe Kendra şi îşi dă seama că singura soluţie de a scăpa de vrajă este să facă pe cineva să se îndrăgostească de el aşa cum este: un lucru pe care îl consideră imposibil. Îngrozit de aspectul lui, tatăl lui Kyle îl alungă la Brooklyn, în compania unui proprietar simpatic şi a unui tutore orb. În timp ce Kyle se gândeşte cum să îndepărteze vraja şi să îşi recapete viaţa, el riscă, oprind un dependent de droguri să ucidă un vânzător. Fiind conştient de această oportunitate, îi promite libertate şi siguranţă pentru fiica lui, Linda Taylor, dacă aceasta se mută în casa lui Kyle. Astfel începe călătoria lui Kyle pentru a găsi iubirea adevărată, în povestea lui hyper-moderna a clasicii Frumoasa şi Bestia.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/url]-El inainte sa fie transformat
-transformat
[url=http://www.servimg.com/image_preview.php?i=373&u=16820074]
[url=http://www.servimg.com/image_preview.php?i=375&u=16820074][Trebuie sa fiti
înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]-Kendra"tipa care l-a transformat"
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/url]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/url]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[url=http://www.servimg.com/image_preview.php?i=372&u=16820074]
RR
Administrator
Administrator

Re: Beastly

la data de Dum 30 Sept 2012 - 13:55
Adooor acest film, l-am vizionat de 3 ori si tot nu m-am saturat de el. Imi place foarte mult povestea dintre cei doi si faptul ca ea nu stie cine este el. Ce sa mia zic de pectoralii lui Love it
L-am recomandat si prietenelor mele si spun ca merita vazut Smile
Vedeti, exista si iubire fara frumusete exterioara :->
Safrasitul de la gara mi-a placut muult Love it
sakura chan
Membru
Membru

la data de Lun 11 Feb 2013 - 22:31
Si mie imi place la nebunie filmul asta, mai ales el este ahhh...un s**os...Mia placut foarte mult si sfarsitul totul de la A la Z.
Dupa mine partea cea mai buna a fost atunci cand el a trebuit sa se duca dupa ea in scoala si nu-l interesa daca l-ar fi vazut cineva sau nu. Ahhh ce romantic a fost. Cine nu si-ar dori sa aiba o poveste de genul acesta? Eu una da.
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum