Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Burning desire

Distribuiti
    Aneta Blanche
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Burning desire

Mesaj Scris de Aneta Blanche la data de Lun 24 Sept 2012 - 18:27

Burning desire

Prolog

Ce este viata? Viata este un film prost care se deruleaza in mod continuu, agasant, care te face sa disperi si sa induri pana in ultima clipa. Ce rol avem noi? Noi suntem marii actori care defileaza pe covorul rosu al destinului dupa terminarea unei scene dramatice, supravietuirea intr-o lume fara sens. Oamenii aspira la vise in care pot fi si pot face orice, dar in momentul in care alarma ceasului sparge visurile de zidul greu al realitatii si separa noaptea de dimineata, majoritatea constientizam ca verbul a visa nu poate fi implinit niciodata. Ce cred eu despre viata? Cred, ca este cea mai mare porcarie in care ne-a bagat Dumnezeu ca sa se delecteze savurand suferinta noastra in incercarea de a ne curata de mizeria unui gand de 'maine'.

Chapter 1: New life

She's point of view

Si iata-ma aprinzand din nou a nu stiu cata tigara pe ziua de azi, rasfatandu-ma cu gustul amar al unei cafele negre. Expir plictisita fumul greu, privind cum se risipeste absorbit de aerul conditionat. Aceeasi pereti albi, aceeasi canapea uzata de pozitiile noastre, aceeasi incapere care ne tine captive amintirile dulci, aceeasi femeie care tanjeste dupa zambetul tau, ochii tai, vocea ta, mangaierea ta, saruturile tale, existenta ta. Viata mea a devenit o mizerie de cand tu ai plecat, imaginea ta inramata in hol devenind singurul lucru care ma hraneste, iluzia aceea ce se agata de mine atunci cand vreau sa ma trezesc la realitate. Am plans mult, foarte mult si sa stii ca nu te mint, nu as avea motiv din moment ce ai fost singurul lucru real din viata mea. 

In unele nopti parca inca mai simt cum bratele tale imi infasoara trupul, apoi mi-l arunca in pat ca si cum ar fi fost un lucru de plastic, fara suflet, gol. Apoi, cand ma vedeai foindu-ma printre cearsafuri iti inclestai peretii gurii intr-un zambet sanatos, atat de natural si totusi atat de arzator, dragule. Si uite ca iarasi sufar dupa fiinta ta, caci m-ai iubit si te-am iubit, ne-am iubit la nebunie pana cand tu mi-ai hotarat soarta, atat de prost modelata si desfigurata. Mi-ai smuls inima din piept si ai lasat sa-mi curga sangele, sa-mi murdareasca albul camasii de noapte a sufletului pana m-am stins. Mi-ai ucis iubirea, dar te iert, pentru ca nu a fost intentionat si stiu, doar stiu...

Plang. Suspin in linistea ucigatoare a casei ce incet, incet vrea sa ma omoare in chinul singuratatii. Gem de durere, sunt sfasiata, el m-a zdrobit, dar ma opresc, constientizand faptul ca 'a boci' nu este cea mai buna idee de a-mi pierde timpul. Clipesc rar de cinci ori, imi palmuiesc obrajii pe rand, apoi tresar la sunetul surd al degetelor pocnite. Ma ridic greoi, pasesc apasat pana ce ajung in hol. Vad poza lui asezata pe un perete. Inspir, apoi o apuc uitandu-ma cu ochii lacrimand la ea, incercand sa gasesc o imperfectiune chipului pudrat de o paloare calda. Ii privesc ochii negri, care inca ma hipnotizau, erau atat de lucitori, pareau atat de vii in poza asta nenorocita.

Ma incrunt, dar sarut poza puternic, salbatic, ca si cum ar fi buzele sale mereu mentolate, imi iau adio de la el, chipul ce-mi aduce aminte de cosmarul devenit realitate. Sparg poza, iar macinata de amintiri imi ingrop ochii in palme, strangandu-mi buzele intr-o linie perfect dreapta. Ma las pe covorul acoperit de cioburi, dar nu simt durere, ci o coplesitoare vina. Ravasita de chipuri si sentimente, zac "moarta" cincizeci si noua de minute, apoi ma ridic. Maieul meu rupt, patat de sangele spatelui meu transpirat curge pe soldurile mele, acoperindu-le. Parul roscat deschis mi se prelinge pe umerii mei goi, palmuindu-i cu asprimea lui, iar bratele inerte ce atarna lenes sunt atat de grele.

Deschid usa baii napustindu-ma asupra cabinei de dus. Arunc neglijent zdrentele ce se agatau de mine si ma strecor violent sub perdeaua fierbinte de picuri. Apa se strivea de piele, murmurand un sunet gros, usor elastic. Caldura ce aburea oglinda baii era placuta, modeland relaxarea dupa bunul plac. Unu, doi, trei, clipele s-au scurs, iar apa dusului este oprita. Ma sterg cu un prosop pe care-l agat de clanta usii, apoi imi usuc parul cu altul. Usor ondulat, il pieptan fortandu-l sa stea drept, aplic machiaj ochiilor si imbrac rochia rosie, vaporoasa, de seara. Apas micul butonas al parfumului, eliberand o aroma cu nuante dulci, preferatul fratelui sau. E timpul sa imi pun masca plastificata a minciunii pentru a-l lasa sa profite de falsitatea mariajului nostru.

Zambeste si fii doar a lui in ochii bestiei, doar stii ca pe podiumul tau nu ai voie sa gresesti, aici doar perfectiunea este acceptata fetito, iar esecul este platit scump. Inspir si expir, oftez si ma framant, daca nu va iesi bine una din primirile planificate inca dupa ce pleaca, ce-ai sa te faci? Usa intrarii se tranteste de perete anuntand sosirea lui. Avea sa fie o noua provocare de a-i suporta prezenta fara sa arat dezgust, sa-i suport atingerile fara sa-l plesnesc, sa rezist tentatiei de a-i spune 'te urasc'. Aud zgomotul pantofilor aruncati pe raft, iar claritatea sunetului unor pasi devenea tot mai mare. Imi arcuiesc buzele intr-un zambet credibil, imi deschid bratele si il primesc, ca si in fiecare seara. Isi afunda capul in bustul meu, iar eu ii mangai parul negru, tuns scurt, aranjat dezordonat. 

- Sakura, sunt numai al tau in noaptea asta!

Fluiera brunetul in timp ce imi saruta gatul, plimbandu-si mainile pe soldurile, apoi pe fundul meu. Cat de sila imi este de modul pe care l-am ales sa imi continui viata. Il urasc, ma urasc pentru ce am ajuns sa fac, sa ma comport ca o usuratica, culcandu-ma cu el, un barbat cu, care am fost fortata sa ma casatoresc. Categoric, cand ma voi satura de toata mascarada asta te asigur Sasuke Uchiha ca vei fi un om mort! 

Hei dragilor, am refacut primul capitol, maine il voi reface si pe celalalt, iar poimaine pe al treilea. Sper sa va placa!

Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Mier 26 Iun 2013 - 20:09, editata de 7 ori
    Lexa
    Inactiv
    Inactiv

Re: Burning desire

Mesaj Scris de Lexa la data de Lun 24 Sept 2012 - 18:58

Iubire, banuiesc ca stii ca-ti cunosc ficul. Il ador.
    Cum nu am voie sa las nu stiu ce critica (nu ca ar fi nevoie, ti-am lasat pe celalalt forum).
    Este superb.
    Sper sa postezi repede next-ul si te rog sa ma anunti. Kiss

Aneta Blanche
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Aneta Blanche la data de Lun 24 Sept 2012 - 19:24

Chapter 2: No love, just s*x 

She's point of view

Am rupt imbratisarea rece afisand a opta figura scoasa din dulapul mintii mele, zambind, clipind des, tuguindu-mi buzele ascunse dupa  rujul rosu. Am simtit cum privirea sa umple conturul trupului meu, urcand lent asupra fetei, oprindu-se in dreptul ochilor mei. Le privea miezul crud incercand sa il muste pentru a descoperi acel ceva, acea pasiune aprinsa la care spera el, dar care era stinsa pentru mine. Intinse mana, o puse dupa gatul meu, fortandu-ma sa ma apropii si mai tare de el. Mi-am lipit atentia de trasaturile neobisnuite ale chipului sau, alunecand pe pielea neteda, sprijinind-o de ochii sai. I-am pivit curioasa, regasind pata mica de gri sters a lui, in negrul pupilelor fratelui sau. Tipatul disperarii ma forta sa-mi intre deschid buzele, murmurandu-i numele cu o tenta picanta. Itachi...

Imi smulse mana din dreptul soldului drept, strangand-o salbatic de incheietura si mi-o scutura, obligandu-ma sa il privesc. M-a pocnit, mi-a tras o palma, m-a lovit cu toata forta sa, m-a daramat pe gresia bucatariei. Ma doare, dar nu ma ustura, sufar, dar nu plang, vreau sa zambesc trist totusi nu o fac. Imi pasa oare cu adevarat sau doar ma prefac, mintind si inselandu-ma? Reusesc sa inteleg, devenind cat se poate de realista cat sa imi pun intrebarea De ce lasi sa iti pese?. Daca el nu ar fi fost un nemernic si nu m-ar fi lasat sa-mi alin durerea doar cu fiinta mea, nimic din seara asta nu prindea viata. Dar eu pana la urma am prins viata, sau sunt tot o marioneta nenorocita a destinului? Imi framant buzele una de alte, muscandu-le cu, caninii pana ce mici picuri de sange incepusera sa picure din buza de jos. 

- Cum ai putut sa-i pronunti numele? Explica-mi!

Broboane de transpiratie i se prelingeau de pe marginea tamplei, scurgandu-se pe tivul camasei. Se plimba nelinistit prin incapere, uitandu-se din cand in cand la mine, tot mai rar. Se rezema de tocul usii, plecand capul, apoi scutuandu-l il ridica, cu ochii indreptati spre mine, incercand sa ma dezbrace de secrete pentru a afla raspunsul. Esti jalnic, am soptit parand ca am ramas neclintita, in ciuda faptului ca eram trantita pe podea. L-am vazut venind spre mine calm, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Ma apuca de incheietura ambelor maini, tarandu-ma pana la usa dormitorului. Ma zbateam, dar puterea cu, care baratul din fata mea ma poseda era imensa pe langa a mea. Se arunca in pat cu tot cu mine si se ridica in sezut, punandu-ma in poala sa. Picioarele imi atarnau de o parte si de alta alor lui, tocurile cazandu-mi zgomotos. 

Si-a atins buzele de-ale mele, prinzandu-le pe rand, una cate una, dar apoi le lasa si le departa, intorcandu-se din nou, jucandu-se cu rabdarea mea. A patra oara mi-a prins doar buza de jos, muscand-o si sugand-o. Imi contura talia si sanii cu mainile lui, incoltindu-mi la sfarsit gatul pe care il mobiliza. Buzele ii coborau tot mai jos, pana ce se deschisesera si lasasera limba sa imi desfete pielea. Degetele lui se plimbau pe spatele meu, cautand fermoarul rochiei. Gasindu-l, trase de el pana undeva pe la mijlocul bazinului, apoi ma ridica in genunchi si o dadu jos. Imi descoperi goliciunii corpului fraged pe care il acoperea cu saruturi scurte. I-am prins parul negru, ridicandu-i capul spre al meu si l-am sarutat pasional, aplicand o presiune destul de mare barbiei. Mi-am infipt unghiile in umerii sai, aratand cat de mare este placerea care mi-o oferea.

M-a impins in capatul patului lasandu-si greutatea deasupra mea, incolacindu-si bratele in jurul soldurilor mele. Mi-am strecurat degetele, coborand pana la slitul pantalonilor sai, descheindu-l si tragand de pantaloni, acestia ii dezbracau picioarele, facandu-l sa icneasca la contactul pielii cu aerul fierbinte din camera. 

After few hours

Momentul in care era intre picioarele mele, iar eu tipam si gemeam de extaz a fost inimiganibil. Cine ar crede faptul ca o fiinta umana, un om, o persoana care tocmai te-a palmuit iti poate oferi o stare extrema de intensitate? Amandoi, cu ochii deschisi si mainile impeunate, respirand sacadat dupa o partida nebuna, tanspirati, stand intinsi in patul din dormitor. Daca m-ar putea vedea el, sunt sigura ca as fi fost moarta inca de la inceputul delictului. De cand s-a dus, exista si parti bune, una din ele fiind ca mi-o pot t**** cu oricine, oricand, oriunde. La acest gand zambesc larg, intorcandu-ma spre brunet si sarutandu-l. Imi cuprinde sanii intre degete, privindu-i fascinat cum se muleaza dupa foma palmei lui. Adanceste sarutul, dar eu il rup, intinzandu-ma mai aproape de el, lasand patura sa alunece pentru a insela senzatia insuportabila de caldura.

- Iarta-ma..., sopti el ingandurat.

Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Mier 26 Iun 2013 - 12:51, editata de 3 ori
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 25 Sept 2012 - 8:05

Buna *hug*
    Scuze ca nu am trecut pe la primul capitol :o3
    Este foarte interesant *hmm* Foarte frumos :x
    Uiii o.O Odadada Love it Il iubesc *love*
    Cum il vrajeste? :"> Cum? Cum? Cum? :o3
    Vreau next-ul repede! Smile Spor la scris si multa imaginatie! Kiss
    Ayu
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ayu la data de Mar 25 Sept 2012 - 8:47

Cum de nu am trecut pe-aici mai repede? Think
    E grozav ficul tau. Love it
    Biata Saku. Crying
    Cu ce l-a vrajit pe Sasuke? Hai repede ca mor de nerabdare. *puppy eyes*
    Sper ca o sa ma anunti si pe mine cand pui next. Angel
    Te Big Hug si te Kiss

A Y U M I
    Aneta Blanche
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Aneta Blanche la data de Mar 25 Sept 2012 - 15:16

Chapter 3: Let me help you

She's point of view

Sa il iert, vorbeste serios, vrea sa il iert? Crede, ca ma injosesc atat de mult sa il iert numai pentru ca am acceptat sa intretin relatii sex*ale cu el? Il simt cum se apropie de mine, il ignor, dar insista, ii intorc spatele, dar continua sa ma irite cu aceeasi intensitate, poate una mai mare decat incercarea precedenta de a ma atinge. Imi ridic mana rotindu-mi incheietura, apoi ii lipesc palma de frunte impingandu-l inapoi, reusind sa il izolez, pentru moment. Inchid ochii si ma departez dezvelind jumatatea patului de cuvertura. Ma ridic, dar ma opreste tusind sec cerand o explicatie. Plec doar pentru cateva ore, chema-ti una din papusele sa te satisfaca, raspund calm, fara niciun pic de nervozitate in glas. Il simt cum se retrage jicnit, rasucindu-se haotic prin pat si bombanind intruna ta*fa. Vocea ii era iritata, oferindu-mi o satisfactie nelimitata, deoarece am reusit sa-i sucesc nervii si, zambind ironic la auzirea comparatiei facute cu atata nervozitate, trec peste rochie, indreptandu-ma spre dulap. Il deschid si apuc la intamplare niste haine dupa care ma schimb sub privirea lui ascutita. 

Am rasuflat usurata numai dupa ce am pasit pragul camerei si am inceput sa ma rotesc ametitor pasind scarile etajului. Zici ca eram un copil de sapte ani care abia astepta sa scape de vesnicul caiet ce trebuia umplut cu acele bastonase gretoase. Visatoare, ma-nvarteam in aer si faceam piruete elegante de parca descoperisem acel ceva, acea piesa ce imi completa puzzl-ul vietii mele imperfecte. Dar pana la urma un lucru cu adevarat frumos nu trebuie sa fie perfect, nici pe departe. Ma comport tot mai ciudat pe zi ce trece, parca as fi o nebuna proaspat scapata de la sanatoriu, fericita ca a gasit lumina si caldura unei zile adevarate, nu doar imitatiile nereusite produse de un bec amarat. In mintea mea se duce un razboi nemilos dintre ireal si real. Presimt ca irealul va castiga si va rupe pana la ultimul fir ce ma prinde de realitate, apoi ma va arunca intr-un rau, lasandu-ma sa plutesc moarta. Capul imi plesneste de durere la acest gand sumbru ce imi invada subconstientul. Mi-l dau pe spate, lovind ceafa de gat, brusc icnind speriata de intensitatea puterii ce imi invada pielea, venele, oasele si iarasi capul. 

Ah, ce n-as da acum pentru un pahar cu apa si o aspirina care sa ma potoleasca. Oftez stiind ca pentru implinirea unei astfel de dorinte trebuie sa fac efortul de a ma deplasa pana in bucatarie si pasesc ametita pe parchetul patat de lumina artificiala a unui felinar ce statea de veghe langa geam. Simt ceva rece sub talpile mele, iar un lichid umed incepe sa se tareasca pe pielea lor, insotit de o stare taioasa de suferinta fizica. Imi ridic piciorul pentru a descoperi cauza si mijindu-mi ochii descopar coltul ascutit al unui ciob colorat de sange. Sticla aia amarata ce invelea unica amintire ramasa inca definita de un aparat foto a reusit sa ma penetreze fizic? In curand o va face si psihic, fara indoiala. De ce mereu cand vreu sa il las sa se scurga din mine nu se lasa? Nu poate sa ramana doar un mort si sa se multumeasca cu iubirea daruita ce imi taie carnea sufletului la fiecare pas facut? Simt ca vreau sa ma las manuita de papusar, sa ma daruiesc lui in continuare si sa ma las furata de memoria trecutului, dar stiu ca nu imi pot permite. Si daca as face-o m-as auto-distruge, iar atunci nici macar demnitatea mea si nici trezirea la realitate nu ma vor putea aduce inapoi.

Apa sarata a lacrimilor isi pierde echilibrul si cade tragic pe obrajii mei. Acum constientizez gravitatea situatiei: plang, plang din nou, iar daca nu voi opri toata drama asta ce ma macina voi plange continuu, zilnic, ca inainte. La dracu, mintea mea a de venit un carusel ce se-nvarte in sens invers din cauza unei bucati de sticle? Tragic, am devenit patetica. Inspir, expir, clipesc, traiesc din nou. Pipai indolenta peretii in speranta atingeii unui intrerupator, dar nu gasesc altceva decat asprimea vopselei uscate. Ar trebui sa il strig pe blegul ala care sta tolanit in pat ca sa vina sa ma ajute, sau macar sa imi aprinda becul, dar apoi ce se va intampla. Prima oara ar fi surprins de faptul ca nu am plecat, apoi va observa cioburile si va incepe cu intrebarile retorice, specifice persoanei sale, iar apoi va observa ciobul ce parca se zbate in pielea mea ca sa scoata sange, sau va trece nepasator pe langa mine? Sunt in agonie, ma gandesc la modurile in care va actiona brunetul la vederea mea si stau in bezna asteptand sa vina sa ma salveze fat frumos, ce mai situatie, clar am nevoie de un control psihologic de urgenta: am inebunit de-a binelea. 

Deschid buzele pentru a-i rosti numele, dar sunt zguduita de ferocitatea sunetului unui fulger. Parea o ata curbata, neregulata si luminoasa a carei putere depasea cu usurinta un terawatt, probabil. Lumina se aprinse subit, iar atunci l-am putut vedea asezat la capatul scarilor privindu-ma dezamagit, tinand in mana maieul meu alb, picurat de sange. In acel moment am inteles ca el stia de lipsa fotografiei, de existenta cioburilor imprastiate, de intamplarea petrecuta inainte de venirea lui. Misca dezaprobator capul si cobori imediat. Cand ajunse in fata mea, se apleca astfel incat sa ajunga la nivelul meu pentru a ma putea privi direct in ochi, singurele parti de pe chipul meu care puteau reflecta adevaratele sentimente caci acum nu le mai ascundeam sub cortina, le lasam sa fie niste doamne colorate care dansau vals. Privea lui patrunzatoare se contopea cu a mea, ambele sarutandu-se si comunicandu-si astfel starea actuala, la fel cum se intampla la finalul fericit al unei piese de teatru difuzata la televizor. Pentru o clipa isi muta privirea, fiind distras de furtuna ce batea cu stropi mari afara. 

Si am reusit sa ii observ silueta masiva ce statea aplecata deasupra mea. Avea niste umeri lati, ce continuau transformandu-se in bratele puternice care m-au purtat atata timp deasupra oicarui pericol. Bustul si abdomenul musculos erau descoperiti, dar bazinul era strans de elasticul pantalonilor de trening. Masculin, atragator si iubitor, barbatul la care viseaza orice femeie, barbatul pe care nu il meritam cu adevarat, dar il aveam si eram atat de lacoma incat sa nu ii dau atentia cuvenita. Isi intoarse privirea spre mine, dezvalauind un lucru, acela ca a reusit pentru prima oara sa ma citeasca cu adevarat si, profitand de neatentia mea s-a lasat primit si a scormonit fiecare coltisor al eului meu adevarat. Se ridica si isi intinse mana, iar eu, sfioasa, am apucat-o delicat. El o stranse pe a mea si ma ridica pe varfuri, apoi o atinse cu buzele, sarutand-o, tragandu-ma mai aproape. Mi-am afundat chipul ud in pieptul sau, in timp ce el imi mangaia parul. Incepu-se sa fremete vorbe lejere mie si sa-mi preseze bustul in coastele lui, incercand sa adanceasca imbratisarea. Imi saruta fruntea transpirata, eu cedand, lasandu-ma prada lui.

- Nu mai vreau sa traiesc zilnic agatandu-ma de amintirea lui!

- Atunci nu o mai fa, lasa-ma sa te ajut!

Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Joi 27 Iun 2013 - 11:48, editata de 19 ori
    Domino
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Domino la data de Mar 25 Sept 2012 - 15:29

"-De ce m-ai adus aici ?

-Pentru ca tu esti femeia ce doresc sa-mi poarte pruncii in pantec !"

deci m-a omorat faza asta pur si simplu Laughing . Direct copii frate, da ce se mai grabeste. Imi place ficul tau. Acum nu prea pot, dar diseara s-ar putea sa revin cu o critica, daca nu te superi.
    Pana atunci, spor la idei si comentarii. Winner
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 26 Sept 2012 - 8:02

Buna:)
    Multumesc ca m-ai anuntat Kiss
    Ododododod *hug* Ai venit cu next-ul :x Uiiii ce ma bucur Big smile
    Foarte, foarte interesant *hmm*
    Oare cum vor evolua lucrurile cum ca a sosit si Itachi? :>
    M-ai facut curioasa ^^ Nu e bineee! *d* Ma omori aici -.- Sau ma omoara mama si profa de germana la scoala ca nu am invatat nimic *hmm* In fine ^^
    Ce vreau sa zic dar nu mai apuc -.- este ca VREAU NEXT-UL!! Big smile
    Spor la scris si multa imaginatie! Kiss
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Mar 15 Ian 2013 - 20:28

Bună, draga mea ! Oh, nici nu-mi vine să cred că n-am trecut mai repede pe aici, pur şi simplu ţi-am savurat ficul ăsta frumos foc. Mă surprinde Sasuke, acum pe bune, chiar o vrea pe Sakura pentru a-i purta pruncii în pântec? Cu ce l-a impresionat Sakura, o tânără de douăzeci şi unu de ani, pe marele Sasuke? Şi Itachi, nu mă aşteptam să întâlnesc încă un fic - sunt rare - în care cei doi se urăsc de moarte. Acum, Itachi de ce o doreşte şi el pe Sakura? Am impresia că e genul de băiat care zice că dacă-i place fratelui său şi are el ceva, trebuie să aibă şi el, indiferent dacă fură de la fratele lui.
    Acum, Itachi a răpit-o pe Sakura sau ce ? În loc să se ducă la rozalia lui, el are fantezii, ce mai bărbat...
    Aştept capitolul următor, spor la scris şi multă inspiraţie ! Succes la şcoală !
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Vin 8 Mar 2013 - 14:14

Fic inchis din cauza inactivitatii. Daca doresti sa il redeschizi, imi dai un pm si se rezolva. ^^
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 24 Iun 2013 - 14:52

Buna (:

Fic redeschis la cererea autoarei! ^^
    Astept next-ul cat mai curand! :o3
    P.S: Sunt atat de fericitaaaaaaaaaaa Love it
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 24 Iun 2013 - 15:11

Se pare ca Aneta revine in forta pe aici Love it Tocmai ti-am citit ficul scumpo si pot spune ca e superb Big Hug Pacat ca a fost inchis atata timp, mai voiam sa mai citesc. Ia vezi cum faci si revii si tu cu next-ul repede. Da' stii ce inseamna repede? 2 x viteza luminii. Trebuie sa ma anunti neaparat cand pui next, Xo.Xo Kiss
    Lory :3
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Lory :3 la data de Mar 25 Iun 2013 - 21:21

Oh scumpa mea mamă Love it
    Am absentat atât de mult, iar talentul tău este în progres continuu. Îți spun că eu te văd o mare scriitoare în viitor ( Un Dostoievski de România, dar în variantă feminină) un  dramaturg poate? :">
    Să fie clar eu vreau să dețin primul autograf Laughing 
    Acum revenind la fic...sublim ca de obicei xD Ce rost au cuvintele de laudă dacă nu redau în totalitate plăcerea mea de a'ți citi ficul? 
    Spor la scri și tastat anunță-mă de next Kiss
    A ta fiică Lory*Ely
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 1 Ian 2014 - 15:13

Din cauza inactivităţii acest fic se închide. În cazul în care doreşti să continui povestea îmi poţi da un mesaj privat şi voi rezolva în cel mai scurt timp cu putinţă. ^_^

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Sam 27 Mai 2017 - 5:20