Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Iubire perversa.

Distribuiti
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Re: Iubire perversa.

Mesaj Scris de pein la data de Sam 29 Sept 2012 - 10:09

Buna dragilor am venit cu nextul acesta va fi mai scurt fiind am o preoblema de familie si trebuie sa ma grabesc la spital, si va trebui sa stau toata ziua asa ca mam gandit sa pun nextul.

Capitolul 10
    Pein P.O.V
    Pein- pai Afrodita nu avea parul blond si ochi albastri?
    Gardieni- avea parul negru dar sa vopsit, iar ochi si-a pus lentile.
    Pein- poftim??? Pe vremea aia exista vopsea de par? Si lentile de ochi?.
    Gardieni- da existau.
    Pein- ia auzi verisoara mea draga esti Afrodita zeita frumuseti.
    Sakura- ei bine as putea sa profit de asta. Sasuke dragule dute si adumi un suc.
    Sasuke- dar nici nu stiu unde suntem de unde vrei sa ati aduc eu un suc?
    Gardieni- am uitat sa va zic un mic secret. Acest colier are puteri magice, iar prieteni tai ar trebui sa fiu cei 16 gardieni iubiri, si ei au de asemenea cate un obiect.
    Pein- deci noi suntem gardieni iubiri? Bine povestea asta devenise din ce in ce mai ciudata.
    Gardieni- da voi sunteti gardieni iubiri. Va voi da cate un inel la fiecare dintre voi, cu puteri magice de asemenea.
    Naruto- yey, yey inseamna ca acele inele ami vor da cat ramen vreau eu nu? Yey,yey.
    Gardieni- el ar trebui sa fie Arnold, cel mai tampit si tignit din gasca.
    Sakura- aveti treptate. Sasuke dragule sucul meu.
    Sasuke- da,da bine,bine o sa til aduc acum.
    Sakura- mersi mult sper sa fie cu capsune.
    Pein- Sakura ia vino un pic.
    Sakura- ce sa intamplat?
    Pein- stii daca mai continui asa sar putea ca Sasuke sa se desparta de tine.
    Sakura- e hai el nu este asa ma iubeste.
    Pein- bine sa nu zici ca nu ti-am zis. Off ce vara mai am si eu, se aude o melodie si cand ma duc sa vad vad doi baieti care canta.
    Pein- buna eu sunt Pein
    Stefanut- buna eu sunt Stefanut.
    Puiu- iar eu sunt Puiu.
    Pein- si ce melodie cantati?
    Stefanut- asculta Pein dragutule stai asa ca ti-o cant sa moara mama ca e cu Florin Salam.

N-ati vazut in viata voastra
    Nebunie ca a noastra

S-a terminat jmecheria
    Tica tica tica bum bum (X6)
    Forta! Forta! Forta! Forta!
    Ne-am adunat judetu
    Si ne-am strans tot orasu
    La Rudolf si la Liviu
    Si-a venit, si-a venit toata tara
    Nu stim teama nu stim frica
    A venit, a venit e ziua lui Viorica
    E ziua ma e ziua ma lui Viorica

La Rudolf si la Liviu
    Sarbatorim la Viorica

Si-am tot orasu
    La Rudolf si la Liviu
    E ziua lui Viorica

Si o sa imi iau mitraliera
    Si sa plec pe croaziera
    Mitraliera si pistol
    Pe dusmani ca sa ii omor

Si Titanicul a fost mare
    Si sa scufundat in mare
    Si-au venit toti rechinii
    Si-au mancat toti vecinii

Si o sa imi iau mitraliera
    Si sa plec pe croaziera
    Mitraliera si pistol
    Pe dusmani ca sa ii omor

Pein- wow si eu vreau mitraliera. Am mai vorbit noi inca 20 de min pana cant aud niste zgomote. Era o fata care tipa dupa ajutor stai vocea ami era cunoscuta cand mam dus am vazut un baiat de vreo 17 ani peste ingerul meu Konan fata ei fina si alba era inundata de lacrimi hainele ei sfasiate. ma duc repede la tip al iau de gat si al ridic in sus apoi al dau de perete si ma duc peste el si al fac numai pumni in gura, dupa o partida buna de pumni mam dus la Konan.
    Pein- draga mea esti bine.
    Konan- P-pein s-strangema in brate si sa nu ami mai dai drumul.
    Pein- gata iubito gata sa terminat. Dar atat ai mai zic ca iubita mea lesina .
    Stefanut- ami pare rau, nu stiu ce la apucat pe Dinu.
    Pein- Dinu deci ei bine sa ai zici lu Dinu ca daca ami mai iese o data in cale al fac una cu pamantul. Zic asta iar apoi ma duc in masina si acolo ce sa vad erau chear... Suspans

Ami pare rau dar bunica mea este bonlava rau, si de aia nu am putut sa scriu prea mult dar data viitoare o sa al fac mai lung.
    Lady Haruna
    Inactiv
    Inactiv

Iubire perversa.

Mesaj Scris de Lady Haruna la data de Sam 29 Sept 2012 - 10:25

Buna sunt noua aici si mam gandit sa ma uit si eu pe la ficuri! Ficul tau este minunat, este genial ami place foarte mult. Nu ati fa griji te intelegem daca zici ca ai o problema de familie Angel te pupacesc si astept nextul Kiss
    Temari
    Banat

Mesaj Scris de Temari la data de Sam 29 Sept 2012 - 11:02

Ceee? Eu care eram prima mereu la ficul asta? Crying . De ce e lumea asa de cruda? Cum adica? Pain... data viitoare pe mine ma anunti inainte de a posta capitolul.... Inteles? A! Da! Ai prefera un nume? Adica numele tau adevarat?Daca da... Zi-mi care este. Serios... bagi ogramada de melodii in fic.... Saku e Afrodita. Si Naruto e tembelul.
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Iubire perversa.

Mesaj Scris de pein la data de Sam 29 Sept 2012 - 15:28

Buna am venit tot azi cu nextul fiind capitolul 10 a fost prea scurt Very Angry . Si Temari numele meu este Rebeca

Capitolul 11
    Rebeca P.O.V
    Sunt in masina cu Gaara si discutam despre ce sa intamplat azi, tot nu ami vine sa cred adica gardieni iubiri, afrodita ce naiba?. Vad ca usa de la masina se deschide iar pe ia intra Konan si Pein.
    Rebeca- wow Pein ce sa intamplat cu Konan?. Se pare ca un baiat pe nume Dinu ia facut asta pff.
    Naruto- buna toata lumea.
    Pein- buna Naruto ce sa intamplat?.
    Naruto- ami este foame vreau ramen, ramen, ramen.
    Gaara- si de unde vrei sa cumperi ramen? Aici nu este Japonia.
    Naruto- vreau ramennn fara nici o discutie o sa ami iau ramennn.
    Pein- si de ce ai venit sa ne zici noua?.
    Naruto- pai am crezut ca stiti voi. Doamne tu esti mai blond ca mine.
    Pein- auzi ba jigodie eu de unde sa stiu daca exista vreun magazin cu ramen pe aici?
    Naruto- ba jigodie care mai facut pe mine jigodie vrei sa ne batem? Vrei, vrei?.
    Pein- Naruto, credema ca daca ti-as trage un pumn te-as baga in spital.

Naruto P.O.V
    Bai ce fraier este Pein asta hmm ies din masina si, dau de un baiat cu o masca pe fata si parul negru.
    Naruto- buna eu sunt Naruto tu cine esti?.
    Tobi- eu sunt Tobi eu sunt baiat bun.
    Naruto- si de ce porti masca? Esti urat si nu vrei sa ati arati uratenia suprema?.
    Tobi- Tobi baiat frumos, Tobi baiat perfect, Tobi nu urat.
    Naruto- da, da cum spui tu. Dar tu esti de aici?.
    Tobi- eu sunt de nicaieri.
    Naruto- Wow si este frumos acolo? Vreau sa merg si eu nu am mai auzit de tara asta Nicaieri.
    Tobi- sa moara mama daca nu esti mai prost ca Zetsu cand se cearta cu cealanta parte al lui.
    Naruto- Wow si Zetsu este un oras?.
    Tobi- pff multumesc lu Dumnezeu ca sunt mai destept ca tine. Nu mai Zetsu este ca un fel de om-planta.
    Naruto- aaaaa vreau si eu, vreau si eu de unde ai cumparat un om-planta?.
    Tobi- Naruto ami place de tine de acum esti fratiorul meu bine.?
    Naruto- bine dar trebuie sa al inparti cu mine pe Zetsu.
    Tobi- bine, bine oricum de cand lider-sama a cazut de pe stanca toti suntem tristi.
    Naruto- si cum al chema?.
    Tobi- al chema Pein.
    Naruto- poftimm?. Pein fratele lui Sakura?.
    Tobi- ei bine are parul Portocaliu si are piercinguri.
    Naruto- al stiuuuuuu, al stiuuuu.
    Tobi- Tobi este fericit, Tobi este baiat bun lider-sama o sa vina cu Tobi.
    Naruto- bine, bine hai ca o sa te conduc la el.

Pein P.O.V
    Sakura- Pein vreau sa ati zic ceva.
    Pein- ce este Sakura?.
    Sakura- ei bine tu nu esti varul meu. Matusa mea te-a gasit si...
    Pein- poftimm cum adica Sakura noi nu suntem veri? Si ce te-a apucat sa ami zici?.
    Sakura- pai ma sunat mama din New-delhi si mia spus ca matussa a avut un accident si din pacate...
    Pein- Sakura tu ati dai seama ce zici?. Tu ati dai seama ca tot cea ce am cladit cu aceasta familie sa destramat intr-o secunda?. Daca nu te deranjeaza as vrea sa raman singur. Doamne nu ami vine sa cred cum adica?. Inseamna ca visele pe care le aveam erau adevarate. Pai sa va zic si voua mereu visam ca eu am cazut de pe o stanca si apoi mi-am pierdut memoria si o doamna draguta ma luat la ea acasa. Oare ce am facut eu inainte de asta? Oare ceti ani am, Oare cine sunt. Presimt ca o sa aflu raspunsul la toate intrebarile. Al vad pe prostul de Naruto venind cu un baiat care avea o masca pe fata, nustiu de ce dar mi se pare ca al cunosc pe baiatul acela. Vad ca Naruto si tipul cu masca se indreapta spre mine si baiatul acela ciudat ami sare in brate si ami zice lider-sama, bine deci aceasta zi nu putea fi mai ciudata.
    Tobi- mi-a fost asa de dor de tine lider-sama nu ati fa griji am avut noi grija de Hanzo fraierul ala. Lider-sama cand ai cazut de pe stanca toti am fost ingrijorati te-am tot cautat dar nu te-am gasit. Lider-sama sper ca o sa vi cu mine inapoi in Akatsuki sau te iau cu forta.
    Pein- wow date jos de pe mine cine esti.
    Tobi- lider-sama nu ati mai amintesti de mine eu sunt Tobi.
    Pein- ami pare rau Tobi dar acum 10 ani se pare ca mi-am pierdut memoria ai putea tu sa ami spui ceva despre trecutul meu.?
    Tobi- Tobi este baiat bun Tobi o sa ai zica lui lider-sama despre trecutul lui: bine pai te cheama Yahiko si aproape toti te striga Pein, ai 30 de ani chear daca pari mult mai tanar, esti liderul unei organizati numita Akatsuki, esti din Japonia din satul Ploi, visul tau era sa fii zeul acestei lumi si prietenul tau cel mai bun este Nagato.
    Pein- bine Tobi o sa vin cu tine cu o singura conditie.
    Tobi- ce conditie?.
    Pein- ei bine eu am o prietena Konan si daca poate sa mearga si ea atunci o sa vin cu tine.
    Tobi- ei bine tu esti lider-sama nu ar trebui sa ma intrebi, fiind orice decizie vei lua eu si toti ceilanti o sa te ascultam.
    Pein- bine atuci plecam peste cateva ore. Nu ami vine sa cred, eu sunt liderul unei organizati Akatsuki, cu siguranta o sa merg cu Tobi adica pana la urma eu sunt liderul.
    Sakura- Pein sti ami pare rau ca ti-am zis asa de brusc dar..
    Pein- e in regula oricum nu mai conteaza eu o sa plec si nustiu daca o sa va mai vad vreodata asa ca este in regula.
    Sakura- Pein unde mergi? Nu sti nimic despre trecutul tau ai doar 17 anii.
    Pein- gresit Sakura eu sunt liderul unei organizati Akatsuki, si am 30 de anii.
    Sakura- ba nu nu ai de unde sa sti asta.
    Pein- ba da stiu pentru ca Tobi mi-a zis, pana la urma sunt liderul lor trebuie sa merg.
    Sakura- bine sa zicem ca este adevarat dar ce se va intampla cu Konan? Credeam ca o iubesti.
    Pein- o iubesc si ea va merge cu mine. Numai spun nimic si ma indrept spre masina unde se afla Konan, si ai povestesc iar ea a zis ca va merge cu mine oriunde in lume. O iau in brate si ai zic sa se pregateasca pentru ca peste putin timp o sa plecam. Ies din masina si ma indrept spre Tobi. Mai vorbim vreo 30 de min dupa care o vad pe Konan care ami spune ca este gata de drum, ma duc spre prieteni mei ai inbratisez ami iau ramas bun si plec. Al intreb pe Tobi daca avem mult de mers iar el ami spune pe un ton amuzant ca nu mai avem mult de mers fiind noi ne schimbam locatia mereu, ami mai spune ca trebuie sa port si o pelerina cum are el.Vad ca ne da o pelerina mie si lui Konan da de unde a luato? E ce ma intereseaza, mai mergem noi inca 20 de min timp in care ma uit la strazile pusti dupa care ajungem la o stanca mare.
    Pein- si acum?...
    Tobi- Tobi este baiat bun, Tobi o sa va conduca lider-sama. Baiatul asta este foarte ciudat adica mereu vorbeste asa. Face niste semne din mana si vad ca o stanca se misca. Poftim stanca se misca singura? Ma uit la el in semn de intrebare iar el ami spune ca Tobi o sa ami povesteasca mai tarziu. Intru in acea pestera sau ce o fi si vad cativa baieti si o fata cu parul blond.
    Tobi- buna toata lumea Tobi este baiat bun, Tobi la adus inapoi pe lider-sama.
    Deidara- Tobi daca ati arde de gluma o sa ati fac o intanlire de toata frumusetea cu pumnul meu.
    Tobi- Deidara nu este baiat bun, Deidara ma ameninta lider-sama zi ceva tu esti seful.
    Pein- desigur hmm. Deidara nu te mai lua de Tobi.
    Deidara- stai putin asta este vocea lui... Lider-samaaaaa.
    Pein- Deidara date de pe mine eu am o iubita, si nu vreau sa o insel.
    Deidara- dar lider-sama cum poti sa o inseli cu un baiat? doar nu cumva in cei 10 ani ai devenit...
    Pein- nuuu, nu, nu am crezut ca esti fata.
    Tobi- oo Deidara nu mai plange, sa sti ca si eu am crezut ca esti fata prima data cand te-am vazut.
    Deidara- Tooobiii sa vezi ce ati fac.
    Pein- voi doi terminati. Stiti eu mi-am pierdut memoria si nu ami mai amintesc nimic deci ati putea sa va prezentati pe rand?.
    Tobi- Tobi o sa ti prezinte, Tobi este baiat bun uite ei sunt: Itachi, Sasori, Kakuzu, Hidan, Kissame, Zetsu, Deidara si eu Tobi.
    Pein- bine toata lumea eu sunt Pein liderul vostru iar ea este Konan iubita mea.
    Tobi- deidara. Pff se pare ca degeaba al striga saracu Tobi ca acesta se preface ca nu al aude.
    Tobi- deidaraaaa.
    Deidara- pff hoo mai mars de aici cap de cucuruz.
    Tobi- hai se iesim numai noi doi cu felete.
    Deidara- care fete?.
    Tobi- pai Itachi, Sasori, Kakuzu, Hidan, Kissame, Zetsu si doamna lider-sama.
    Deidara- bai tu esti prost?.
    Tobi- nup Tobi baiat bun, tobi nu baiat prost...
    Naruto- heeeiiiii toata lumea am venit.
    Pein- ce papuci lui Rastranjofilatropia cauti tu aici?.
    Naruto- pai ma pictiseam asa ca mam gandit sa vin si eu aici. Vai ce frumos este afara si ce cald pacat ca voi nu aveti geamuri pe aici. Naruto se uita la toti si merge la Zetsu si ai spune: Ce spurcaseag notoriu mai e si asta? Uita-te ce verzitura ofilita! Juma` negru, juma` alb zici ca-i buruiana! Pfiuu du-te sa nu te vad de varzitura corcita ce esti! . Cand aude asta Zetsu al fugareste pe Naruto pana cand Naruto da fata in fata cu Kissame si ai spune.
    Naruto- ce pofta ami este de sushi.
    Kissame- poftim??? Nesimtitu dracu ce esti, vezi sa nu o mananci pe mata ca ati sparg toata mecla aia a ta de fraier cu zgaraieturi. Pff mie mila de Naruto ca o luat o bataie de numai putea nici sa mearga deabea se mai tinea pe picioare.Dar pana la urma el si-a facuto singur, singurel ca sa luat de ei.
    Pein- Tobi vreau sa te intreb ceva.
    Tobi- orice lider-sama
    Pein- ai facut niste semne cu mana iar stanca aia sa miscat.
    Tobi- noi suntem ninja lider-sama
    Pein- cum adica?.
    Tobi- Tobi o sa ai zica lui lider-sama. Pai noi ninja nu suntem ca oameni normali noi facem jutsuri adica semne ale mainilor, si lider-sama si tu poti dar trebuie sa ati aduci aminete si noi te putem ajuta.
    Pein- cum?..
    Tobi- pai vezi tu lider-sama putem sa ati aducem memoria la normal cu... suspans

Bine toata lumea am pus nextul atat pentru azi. Sleppy
    Lady Haruna
    Inactiv
    Inactiv

Iubire perversa.

Mesaj Scris de Lady Haruna la data de Sam 29 Sept 2012 - 15:59

Vai, vai tot eu sunt prima Whistling ce as putea sa zic decat ca este foarte frumos mia placut mult mai ales faza aia cand Pein ia zis lui Naruto ce papuci lui Rastranjofilatropia cauti tu aici Laughing a fost foarte amuzant e foarte frumoasa povestea ta ami place foarte mult vine cu nextul cat mai repede si sper sa ma anunti si pe mine te pwpacesc Kiss
    Temari
    Banat

Mesaj Scris de Temari la data de Sam 29 Sept 2012 - 16:08

Cu........ Rinnegan. Cred. Habar nu am si in caz ca am dreptate scuze. Deci cpaitol uluitor. Ce? Ninja? Serios? Ce dut din lumea normala treci il lumea ninja... Asta chiar e ceva ce nu am mai vazut.Din cate vad esti un autor bogat in idei. Imi place mult asta la tine. Next-ul si un PM te rog.
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Iubire perversa.

Mesaj Scris de pein la data de Dum 30 Sept 2012 - 23:14

Buna imi pare rau ca nu am adus mai repede nextul Sad dar a fost ziua surori mele si am avut foarte multi invitati Angel .

Capitolul 12.
    Pein P.O.V
    Tobi- pai vezi tu lider-sama putem sa ati aducem memoria la normal doar cu tehnica lui Itachi.
    Pein- bine pai sa incepem. Itachi a inceput sa faca niste semne din mana si sia pus mana pe capul meu, eu am inceput sa ami aduc aminte putin cate putin.
    Itachi- gata lider-sama ti-ai amintit?
    Pein- da mi-am amintit unde este Nagato.
    Tobi- Tobi este baiat bun, Tobi stie, Tobi o sa va zica.
    Deidara- daca Tobi mai vorbeste asa mult o sa al bag in spital.
    Pein- bine gata nu va mai certati, continua Tobi.
    Tobi- asa Tobi o sa ati zica, Nagato sa dus intr-o misiune.
    Zetsu- Tobi vreau sa ati zic ceva vino dupa mine.
    Tobi- ce este Zetsu.?
    Zetsu- Madara i-am simtit chakra lui Hanzo de cateva zile.
    Madara- inposibil l-am ucis acum 10 ani.
    Zetsu- se pare ca a supravietuit.
    Madara- bine acum trebuie sa ma intorc la rolul de Tobi. Ai vad pe cei doi cum se indreapta spre noi.
    Zetsu- bine acum trebuie sa reincepem vanatul jinchuuriki.
    Pein- da asa este. Bine probabil vam lasat in ceata. Acum 15 ani Tsunade a fost si inca este Hokage ea stia de organizatia Akatsuki dar nu sa intanlit cu niciun menbru. Probabil de acea nu a zis nimic cand sora ei Shizune ma gasit. Tsunade a facut o noua lege, iar acea era ca lumea ninja sa nu mai existe noi nu am fost de acord si am vrut sa distrugem Konoha dar atunci lam intanlit pe Hanzo si eu am cazut de pe stanca. Dupa 2 ani lumea ninja a disparut iar Jinchuuriki au fost sigilati in oameni si nimeni nu stia de asta. Exista 9 Jinkuuriki iar noi Akatsuki vrem sa facem proectul lumi adica sa facem 10 cozi.
    Konan- Pein ce naiba inseamna Jincuuriki?. Iam explicat totul lui Konan, iar aceasta a ramas intr-un fel uimita. Am facut echipe de cate doi acestea fiind: Sasori si Deidara, Itachi si Kissame, Pein si Konan, Kakuzu si Hidan iar Zetsu cu Tobi.
    Sasori- si maine ne vom face miscarea?.
    Pein- Nu! vom astepta 2 anii.

Sakura P.O.V
    Ami este asa de dor de el, foarte dor de atingerile lui, de saruturile lui, de inbratisarile lui calde. Dar se pare ca a plecat hmm o voi suna pe mama Tsunade si ai voi spune.
    Tsunade- buna Sakura!
    Sakura- buna mama.
    Tsunade - ce face fratele tau Gaara si Pein?.
    Sakura- ei bine Pein a plecat, a zis ca stie despre trecutul lui. A spus ca a fost liderul unui grup numit Akatsuki.
    Tsunade- cum ai zis? Akatsuki. Numi spune el este liderul Yahiko??.
    Sakura- hmm dar tu de unde sti despre Akatsuki?.
    Tsunade- dar cati ani are Pein?.
    Sakura- a zis ca are 30.
    Tsunade- asculta Sakura, vin acasa cu primul avion pe care al gasesc tu si fratele tau sa stati numai in casa.
    Sakura- mama alo, mama. A inchis! Dar ce se intampla? Ce este cu acest grup Akatsuki?. Pff nu mai conteaza trebuie sa mergem acasa.
    Kakashi- Sakura sa intamplat ceva?.
    Sakura- domnule vreau sa mergem acasa.
    Kakashi- bine. Ne-am dus spre aeroport si ne-am urcat in primul avion eu mam pus langa Sasuke, cel mai frumos loc din lume unde scapam de toate problemele. Dupa cateva ore ajungem acasa unde o vad pe mama! Wow chear a fost rapida.
    Tsunade- Sakura, Gaara am sa va spun ceva. Asezativa pe canapea, bine dragilor acum 15 ani lumea era altfel. Erau ninja iar eu eram hokage.
    Sakura- Wow stai opreste caruta ce inseamna ninja si ce inseamna Hokage?.
    Tsunade- aveti rabdare si o sa va explic. Ninja inseamna, pff mai bine va arat. O vad pe mama ca se joaca cu mainile facand niste semne se musca de deget si ai curge sange, iar apoi pune mana pe covor si spune: "tehnica invocari". Iar apoi apare o omida gigantica.
    Omida- Tsunade-sama de cand nu te-am mai vazut, parca ai dat lege sa nu se mai faca jutsuri si sa nu mai existe ninja.
    Tsunade- Asculta se pare ca Akatsuki inca exista si ami este teama sa nu actioneze asa ca le voi spune tuturor despre ninja si le voi spune ca nu mai exista acea lege.
    Sakura- mama t-tu vorbesti c-cu o-omi-da?.
    Tunade- hai Sakura nu mai fi asa de fricoasa. Eliberare jutsu. Vad ca omida aia nu mai este, si o intreb pe mama cum a facut lucrul acesta? Iar ai ami spune ca asta inseamna ninja faci tehnici multe faci: clone, invocari si multe altele. Iar Hokage a spus ca este ca un fel de presedinte. Inseamna ca satul ascuns intre frunse adica Konoha ai apartine ei, nu ia la contruit dar ea este Hokage asa ca este ca si cum ar fi al ei.
    Tsunade- copii mai am sa va zic ceva. Nu speram ca aceasta zi sa vina dar, Gaara tu, tu nu esti, tu nu esti c-c-copi-l-ul m-meu.
    Gaara- ce ai zis?. Femeie tu ai inebunit? Cum sa nu fiu fiul tau?
    Tsunade- pai Kazekage din satul nisip nu te-a vrut a vrut sa te ucida dar nu a putut fiind erai prea puternic, asa ca eu te-am infiat.
    Gaara- bine, ce inseamna Kazekage si de ce nu a frut sa fiu fiul lui?.
    Tsunade- ei bine cand tu te-ai nascut mama ta a facut un sacrificiu si a murit, mama tu a urat din totdeuna satul si la blestemat inainte sa moara, si tatal tau te ura. De asemenea tu mai ai un frate si o sora, sora ta este aici in acest sat o conosti. Nici pe ea nu a dorito Kazekage.
    Gaara- spunemi cum o cheama.
    Tsunade- ea este, o cheama Temari.
    Gaara- cum Temari. Iar pe celalant cum al cheama? Si inca odata ce inseamna Kazekage?.
    Tsunade- pe fratele tau al cheama Kankuro nici el nu a fost dorit, dar satul a inzistat ca Kankuro sa fie fiul lui Kazekage fiind era primul copil iar el a acceptat. Si Kazekahe este la fel ca si Hokage, de asemenea exista 5 Kage iar aceia fiind: Hokage, Kazekage, Tsukikage, Raikage, Tsukikage.
    Sakura- si de ce ne zici tocmai acum?.
    Tsunade- nu am vrut sa va zic niciodata, am vrut ca voi sa traiti in liniste dar se pare ca nu am putut sa fac asta. Vam zis acum pentru ca Akatsuki sunt de asemenea ninja. Sunt foarte puternici, sunt un grup de oameni foarte periculosi care vaneaza Jinchuuriki. Eu si ceilanti Kage am hotarat sa punem Jincuuriki in oameni pentru ca Akatsuki sa nu asi atiga telul, asa ca am pus in nou-nascuti Jincuuriki. Iar Gaara tu esti unul dintre Jincuuriki si Naruto de asemenea, mai sunt mai multi dar nu stiu de ei. In tine Gaara este Jincuurikul cu o coada iar acesta fiind Shukaku, iar in Naruto este noua cozi cunoscut sub numele de Kiubi. Gaara de asemenea numele tau de familie nu este Gaara Haruno ci este Gaara No Sabaku.
    Gaara- cum poti sa ami spui toate astea atat de calm?. De ce nu mi-ai sous mai de mult?.
    Tsunade- pentru ca nu am vrut sa suferi.
    Gaara- da desigur, eu voi merge la sora mea.

Gaara P.O.V
    Simt o durere oribila in inima mea, fiind am aflat ceva oribil acum tot ce am nevoie este ca sora mea sa fie alaturi de mine si la fel si Rebeca. Voi merge, voi merge in satul ascuns in nisip inpreuna cu Rebeca iar daca Temari va vrea sa mearga si ea, vom pleca inpreuna toti 3. Ajung acasa la Temari si bat la usa, vad o sulieta de femeie ca deschide usa si o strang in brate iar apoi ai spun " chear daca te stiu de atata timp nu mi-am dat seama". Vad ca fata ma priveste nedumerita asa ca ma invita inauntru, intru si ma asez cu ia pe canapea apoi incep sa ai povestesc totul aceasta ma ia in brate si ami spune ca va veni cu mine in satul nisip ca sa al intanleasca si pe Kankuro si sa ceara niste explicati de la asa zisul "Kazekage" mai stau si mai vorbesc cu scumpa mea sora dupa care merg in asa zisa mea "Casa" apoi ma duc sus unde o vad pe Rebeca o iau in brate si o duc in camera la mine apoi ai povestesc totul si ai spun ca daca vrea sa vina cu mine, ma voi simti mult mai bine dar daca nu vrea o inteleg.
    Rebeca- Gaara eu am venit cu tine pana aici, asa ca voi merge cu tine ori unde. Vad ca ai suna telefonul si aceasta se ridica din pat si raspunde.
    Rebeca- Ce faci Cristi? Ce dor ami este de tine.
    Cristi- si mie ami este dor de tine nebuno de ce ai plecat? Cu cine mai barfesc eu acum, si cu cine ma mai fugaresc.?
    Rebeca- da mai Cristi, stiu ca numai ai cu cine sa te fugaresti si sa barfesti dar asta este. Hm vad ca Rebeca este fericita oare cu cine vorbeste si spune ca ai este dor de el? Cu siguranta este un baiat, devin putin gelos si o las sa vorbeasca iar dupa ce termina o intreb cine era?
    Rebeca- era varul meu Cristi.
    Gaara- aham... Bine Rebeca noi vom pleca din acest sat peste o saptamana.
    Rebeca- oricand vrei tu iubitule. Mam pus peste iubirea vieti mele si am inceput sa o sarut pe gat si sa o musc lasandui vizibile cateva semne, ne-am mai jucat mici joculete iar apoi ne-a luat somnul. Dimineata urmatoare a venit cu viteza sunetului, iar cand ma trezesc vad ca in camera este... Suspans

Sper ca o sa va placa capitolul Love spor la citit Agrement
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de pein la data de Lun 1 Oct 2012 - 14:50

Buna dragilor Sad am o veste proasta nu voi mai pune nextul ceva vreme pentru ca bunica mea care o iubeam mai mult ca pe mama a decedat dar am si o veste buna nu voi incide ficul ! doar ca voi pune nextul peste cel mult o luna de zile sunt foarte trista de cea ce sa intamplat si ami trebuie un timp ca sa ami revin. Va voi anunta cand voi pune nextul si va promit ca vor fi capitole lungi si frumoase si voi incerca sa al pun repede in cel mult o luna de zile pana atunci o sa ami fie dor de voi. papa Crying
    Temari
    Banat

Mesaj Scris de Temari la data de Lun 1 Oct 2012 - 20:12

Iooi, imi pare atat de rau pentru tine! Nu stiu ucm e sa pierzi pe cineva, dar pot sa-mi imaginez. Adica mie mi-a murit strabunica in doua mii noua. Oricum.
    Revenind la fic. Foarte tare imi place mult. Asa ai facut tu hop de lalumea normala la lumea ninja. Mie imi place mai mult lumea ninja.Ok .... o sa sufar, dar mai putin ca tine. Anunta-ma cand il vei posta
    Bella.Haruno
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bella.Haruno la data de Mier 3 Oct 2012 - 15:33

Imi pare rau pentru tine! Stiu cum e sa pierzi pe cineva drag,sa ai grija de tine si sa fi cu capu in sus,te pwp si apropo fic e bestial,deabia astept sa pui next-ul,si sa nu uiti de noi ca apoi sa vezi ce iti fac,te pup:-"*

~Kira: Te rog treci pe la REGULAMENT! Nu ai voie sa folosesti limbaj de chat/mess!! Ti-am editat eu comul! Daca mai vad comuri de acest gen primesti ban!
    Lady Haruna
    Inactiv
    Inactiv

Iubire perversa.

Mesaj Scris de Lady Haruna la data de Mar 9 Oct 2012 - 13:15

Buna, buna am vorbit cu Rebeca care este langa mine si am hotarat ca eu voi scrie un capital ea o sa ami spuna ce sa scriu iar eu voi scrie Love sper sa va place. A da era sa uit Rebeca a spus ca acest capitol al dedica lui Bella Haruno si lui Temari. Si inca ceva a spus ca povestea nu va mai fi Sasusaku ai va pune si pe ai dar nu va mai fi numai Sasusaku...

Capitolul 13
    Gaara P.O.V
    Si cand ma trezesc vad ca Sakura este in camera cu siroaie de lacrimi in ochi.
    Gaara- Sakura ce sa intamolat?.
    Sakura- pai Gaara nu vreau sa pleci asa cum a plecat Pein, voi doi mati crescut cu voi am inpartit cei mai frumosi ani din viata mea. Tu pentru mine vei ramane fratele meu protector orice sar intampla.
    Gaara- stiu Sakura tu crezi ca mie nu ami este greu? Dar trebuie sa plec nu vreau ca lumea asta de ninja sa dispara din nou din viata mea, vreau sa merg in satul nisip si sa ami gasesc fratele, sa al gasesc pe asa zisul meu "tata" si sa clarificam neintelegerile vreau sa merg inpreuna cu sara mea si cu iubita mea.
    Sakura- bine daca asa vrei asa sa fie, eu nu o sa ma inpotreivesc dorintei tale. Vad ca Sakura iese pe usa iar eu ma ridic usor din pat pentru a nu o trezi pe ingerasul meu si merg la baie pentru ami face siesta dupa 15 min ies si ma indrept catre dulapul meu cu haine si de acolo ami iau: niste blugi, un tricou negru cu un dragon rosu in spate si o pereche de tenesi negri apoi cobor vreu ca Tsunade sa ma invete tehnici. Cobor incet scarile si o vad pe Tsunade ma duc catre ia.
    Gaara- vreau sa ma inveti tehnici...
    Tsunade- am stiut ca ziua asta blestemata va veni... Bine inainte sa te infiez tatal tau mea spus tehnicile tale de lupta acestea sunt.
    1) Clona de nisip.
    2) Aparare absoluta.
    3) Saikou Zettai Hougeki Shukaku no Houkou
    4) Al treilea ochii activat
    5) Inmormantare de desert
    6) Sicriu de nisip
    7) Avalansa de nisip
    8) Aparare absoluta campul Shukaku.
    9) Tehnica invocari
    Cam astea cred ca sunt toate.
    Gaara- bine atunci hai sa incepem.

Autor P.O.V
    Cei doi au inceput antrenamentul iar peste 2 zile Gaara a inceput sa controleze toate tehnicile. Au trecut 4 zile iar Gaara era acum expert, se antreneeaza in fiecare zi cu Tsunade dimineata a venit iar Gaara sa trezit sa dus la baie iar peste 10 min a iesit sa dus spre dulap iar de acolo si-a luat o pereche de blugi negri rupti in genunchi, un tricou albastru si o pereche de tenesi albi apoi a coborat unde o vede pe Tsunade cu un costum putin mai ciudat si cu un butoi in care era nisip. Gaara fiind mirat a intrebat ce este cu butoiul si cu inbracamintea? Iar Tsunade a spus ca de acum se va inbraca numai in asta in costumul de lupte. Gaara spune ca va face orice a kuat costumul iar apoi sa dus sus sa se inbrace, dupa 5 min a coborat si sa dus in bucatarie ( nu va descriu costumul pestru ca voi pune poze mai jos.) Gaara a hotarat ca va merge la sora lui in vizita dupa 20 de min a ajus si vede ca gradina era distrusa copaci erau rupti la fel si florile totul era... Cred ca va dati seama, o vede pe sora lui inbracata intr-un costum ( si aici voi pune poze) si cu un evantai foarte mare cu trei puncte mov mari.
    Gaara- hei Temari ce faci? Si ce este cu gradina? Si de unde ai luat evantaiul ala mare?
    Temari- pai... Eu am facut asta am invatat tehnici jutsu, iar cu evantaiul pai este al meu cu asta am distrus gradina.Mai vorbesc ei inca 30 de min apoi Gaara pleaca sa se antreneze dar cand ajunge acasa o vede pe Sakura prin copaci ca sare din unul in altul iar pe Rebeca ca a inviat un peste.
    Gaara- wow Rebeca scumpo cum ai facut asta? Iar Sakura sboara prin copaci?
    Rebeca- pai se pare ca eu sunt un medic ninja si am invatat si eu niste tehnici: Sa merg pe apa sa ma catar in capaci doar cu picoarele si sa ma catar dintr-o creanga in alta, sa inviu pesti si sa vindec ranile si sa dau cu pumnul in perete sa se darame.
    Gaara- wow scumpo atunci cred ca nu trebuie sa te supar ca astfel ma omori. Incet, incet au trecut zilele si Gaara a hotarat ca va pleca in satul nisip dar nu stia trumul asa ca Tsunade ia dat o harta au pornit cu toti la drum, Gaara era si fericit ca al va intanli pe fratele sau Kankuro si ca asi va vedea satul natal dar era si trist ca se va intanli cu Kazekage si ca a plecat de langa Sakura si Tsunade. A venit noapte air cei 3: Gaara, Temari si Rebeca au hotarat ca se vor adihni au gasit o pestera iar in ia au petrecut toata noapte. Dimineata veni cu viteza vantului air cei 3 sau trezit si au pornit din nou la drum, mai aveau doar doua zile de mers. A da am uitat sa mentionez ca si Gaara a inavatat sa mearga pe apa, si sa se catere in copaci doar cu picioarele si sa sare din creanga in creanga.

Pein P.O.V
    Ma trezesc somnorosc si o vad pe frumoasa mea Konan ca doarme doamne o iubesc atat de mult, o sarut incet pe buze si vad ca se treseste iar apoi ami raspunde la sarut. Are niste buze atat de fine si de moi pff as vrea sa mai continuam dar trebuie sa merg sa vad ce fac ceilanti ca se aude galagie ma ridic din pat si ma duc la baie peste 10 min ies si ma duc la dulap de unde ami iau o pereche de pantaloni lejeri un tricou negru mulat iar apoi ami iau pelerina si cobor, al vad pe Tobi in bucatarie gateste si pe Deidara cum al criticheaza ca nu stie sa gateasca, pe Sasori al vad ca se joaca cu papusile, pe Zetsu al vad cum se cearta cu celanta parte a lui, pe Itachi al vad ca se da cu oja, pe Kissame cum vorbeste cu niste pesti din acvariu si numai zic in continu ca ma ia capu. Doamne ce se intampla cu astia sunt dementi? In loc sa se antreneze ei ce fac? Ma asez la masa si vad ca coboara si Konan care se aseaza langa mine la masa. Vad ca usa sediului se deschide si pe ia intra... Nagato cand ma vede ramane pret de cateva clipe confuz ma ridic de pe scaun si merg catre el si al inbratisez.
    Nagato- Pein dar... Cum...
    Pein- pai cand am cazut de pe stanca mi-am pierdut memoria si o doamna ma luat la ia acasa ma crescut iar acum ceva timp am aflat ca nu era mama mea natural iar dupa 5 min lam vazut pe Tobi si el mi-a povestit totul si am hotarat sa ma intorc.
    Nagato- atunci bine ai revenit lider-sama. Neam asezat toti la masa iar cand vine Tobi cu mancarea raman statuie.
    Tobi- Tobi bun bucatar, Tobi gateste bine.
    Pein- daca asta este mancare ... Sa va zic si voua ce a gatit: Supa cu viermi si cred ca apa a luato de la Wc si mai erau si muste prin muncare si par.
    Tobi- Daca nu ati place nu manca. Oricum nici tu nu sti sa gatesti.
    Deidara- Lider-sama comandam pizza?
    Pein- ok de acum nu al mai lasam pe Tobi sa gateasca.

Sakura P.O.V
    Ma simt atat de singura Pein a plecat acum a plecat si Gaara, singura persoana care ma mai consoleaza este Sasuke brunetul meu.
    Sasuke- nu ati fa griji draga mea. Defapt eu am aflat un lucru ingrozitor.
    Sakura- Sasuke ma speri zimi ce sa intamplat?.
    Sasuke- sti clanul meu, clanul Uchiha a fost macelarit de catre fratele meu Uchiha Itachi el a macelarit clanul doar pentru a vedea cat de puternic este.
    Sakura- p-poftim nu ami vine sa cred, si tu vrei sa te razbuni acum?.
    Sasuke- nu, nu vreau caci asta va aduce numai suferinta, daca al uchid asta nu inseamna nimic altceva de cand ca sunt la fel ca si el adica o jigodie. Si chear si daca al omor ce voi face dupa? Am auzit ca el a absolvit academia de la 7 sau 8 ani si ca tot atunci a putut activa sharingan-ul iar la varsta de 10 sau 15 ani a devenit un ANBU. Si a activat si Mangekyo Sharingan, iar eu daca vreau sa castig trebuie sa ami vand sufletul deavolului cea ce nu ami doresc vreau sa am o viata fericita langa tine si sa ami restabilesc clanul.
    Sakura- ma bucur ca gandesti asa. Se pare ca Sasuke are mai multa nevoie de mine de cat eu de el, iar eu ca o proasta ai spun toate prostile gen ma simt singura sau de ce au plecat. Iar el sufera atat de mult al iubesc pe Sasuke si nu voi lasa nimic sa ne afecteze relatia.

Gaara P.O.V
    Am ajuns insfarsit in satul nisip, vad un baiat putin mai ciudat care avea machiaj pe fata sau ce o fi ala si avea si niste coarne. Pff ce ciudat ma duc la el si al intreb daca cunoaste pe cineva cu numele de Kankura iar el ami spune ca el este Kankura.
    Gaara- t-tu esti esti Kankuro?.
    Kankura- da dece?
    Temari- ei bine cum sa ati spun tu esti fratele nostru.
    Kankuro- c-ce voi doi sunteti Gaara si Temari?.
    Gaara- da Kankuro noi suntem si am vrea sa vorbim cu K-k-kaz... Pai cum ai spune mai kaz-kaz...
    Temari- am vrea sa vorbim cu Kazekaage si sa al intrebam de ce ne-a dat la niste straini si nu ia pasat de viata noastra.
    Kankura- ok urmatima. Mergem dupa Kankura si intram intr-o cladire destul de spatioasa apoi ajungem in fata la o usa, Kankura bate la usa si o voce masculina spune un intra plictisit, intram si acolo vad o sulieta de barbat cu parul roscat la fel ca el meu si ochi negri.
    Gaara- buna ziua tata.
    Kazekage- cine esti ma rog? Si dece ami spui tata.?
    Temari- hmm inpresionant nu asi mai cunoaste nici copii... Ce om bun de nimic fara niciun sens in viata, un om ce ar trebui ucis instantaneu.
    Gaara- sti ceva Temari ai perfecta treptate acest om care nu valoreaza nci doi bani ar trebui ucis.
    Kazekage- ce copii obraznici, cum va permiteti sa vorbiti asa? Nu va este rusine, nerusinatilor
    Temari- exact fraiere nu ne este rusine ca esti mai in varstra batrane ai auzit un om jegos ca tine ar trebui ucis cum poti sa ati dai copii la niste straini? Nu te-a durut sufletul? Dar stai asa cum sa ai para rau lui este un om jegos care nu ai pasa de cat de putere.
    Kazekage- tu-tu esti Temari? Iar tu esti Gaara?
    Gaara- wow nu ami vine sa cred Kazekage marele Kazekage nea tinut minte numele.
    Kazekage- tu sa taci ce cautati aici?
    Temari- nu prea stiu pai sa vedem avem si variante.
    1) Sa te ucidem.
    2) Sa ati luam locul de Kazekage.
    3) Sa ati luam averea.
    4) Sa te facem sa suferi.
    5) ne-a fost dor de excrocul care nea dat la primi straini care ia vazut. Tu care crezi ca este? Eu as alege prima varianta, nu Gaara.
    Gaara- exact dar eu nu am venit pentru el. Am venit sa locuiesc in satul meu si cel mai inportant am venit sa al gasesc pe fratele meu.
    Kankuro- atunci ce mai cautam aici? Hai sa va arat orasul. Toti patru au plecat si au vizitat orasul, imediat sa facut seara iar Kankura le-a dat niste camere unde sa doarma.

asta este tot ce am gasit... Costumul lui Temari
    http://www.google.it/imgres?num=10&hl=ro&newwindow=1&tbm=isch&tbnid=-vdzjmeWtStaxM:&imgrefurl=http://www.okazii.ro/haine-dama/costume/costum-cosplay-temari-din-seria-naruto-a57198197&docid=E3boQUO4hgU_iM&imgurl=http://arch5.okr.ro/auctions.v3/700_700/2011/08/16/c/c/689829931419103161742375-6077088-700_700.jpg&w=480&h=640&ei=IvhzUJS6GMfhtQar0YCABg&zoom=1&iact=rc&dur=48&sig=101013590911563054472&page=1&tbnh=124&tbnw=92&start=0&ndsp=26&ved=1t:429,r:3,s:0,i:78&tx=54&ty=105&biw=1366&bih=597

Costumul lui Gaara
    http://www.google.it/imgres?hl=ro&newwindow=1&tbm=isch&tbnid=huqs8vIBOMPh2M:&imgrefurl=http://www.giga-shop.com/ro/naruto/23124-gaara-kazekage-in-anime-and-manga-series-naruto-shippuuden-customizencp-s15501.html&docid=KSXNw5iLMwhOZM&imgurl=http://www.giga-shop.com/117402-thickbox/gaara-kazekage-in-anime-and-manga-series-naruto-shippuuden-customizencp-s15501.jpg&w=600&h=600&ei=lPhzUIjALM7MtAbp5IDoDQ&zoom=1&iact=rc&dur=14&sig=101013590911563054472&page=1&tbnh=119&tbnw=118&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:4,s:0,i:81&tx=44&ty=106&biw=1366&bih=597

Bine sper ca va placut capitolul Smile adika bine inteles ca va placut pentru ca Rebeca mi-a spus ce sa scriu si a mai spus ca capitolul urmator nu stia cand o sa al mai punem pentru ca de acum cand mai scrie ia cand are timp cateodata eu...
    Temari
    Banat

Mesaj Scris de Temari la data de Mar 9 Oct 2012 - 14:31

Hey! Buna all! Metsi mult ca mi-ai dedicat mie si lui Bella Haruno capitolul. E foarte frumos. UIte... ma deranjeaza ceva. Cand pui parantezele... Ai putealasa asa si sa spui la sfarsit ca nu ma descris X pentru ca am X. Totusi sa stii ca poti descrie si daca pui poza. Sunt sigura ca nu te-ar manca nimeni.
    Sasuke... Asta e opusului adevaratului Sasuke din anime.M-am mirat foarte tare cand am auzit.
    In concluzie as vrea next-ul.
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de pein la data de Joi 13 Dec 2012 - 1:23

Ehh stiu ca am lipsit mult ami pare nespus de rau pentru asta... ai multumesc lui Lady Haruna ca a postat in locul meu atunci cand nu am putut posta eu fiind am fost foarte deprimata in acelasi timp va multumesc foarte mult si voua pentru ca ati continuat sa ami cititi ficul. acest capitol al dedic tuturor celor care ami citesc ficul:*

Capitolul 15

Rebeca P.O.V
    Dimineata urmatoare a venit mai repede ca vantul iar eu ma ridic usor din pat dupa care merg la baie oentru ami face siesta apoi ami aleg din dulap o pereche de blugi albastri si o bluza lunga cu Hello Kitty. ies pe usa si nu ami vine sa cre ce vad in fata ochilor este chear... David!
    David- mia fost ata de dor de tine papusa... tie nu tia fost dor de mine?
    Rebeca- ca in prima zi de divort...
    David- da cand am fost noi doi casatoriti?
    Rebeca- acum 10 ani!
    David- serios? pai nu crezi ca eram pea mici?
    Rebeca- glumeam... zic asta iar apoi vreau sa plec dar baiatul ma ia de mana si ma izbeste de perete dupa care ma saruta pe buze limba lui se plimba prin lacusorul meu umed... yak simt miros de tigari, nu ami vine sa cred ca David fumeaza... al inping dupa care ai trag o palma zdravana iar apoi merg spre camera lui Gaara baiatul pe care al iubesc cu adevarat... nustiu dece dar incep sa tremur la gandul ca David este aici nu ma simt in largul meu simt ca ceva rau urmeaza sa se intample... dar las aceste ganduri negative si intru in camera lui Gaara unde ai vad pe... tata si pe sara mea Elena care al iau la intrebari pe Gaara saracul cred ca lau inebunit.
    Gaara- Rebeca bine ca ai venit...
    Rebeca- da pai.... tata Elena ce fceti aici?
    Elena- nu esti fericita sa ma vezi?
    Rebeca- bine-inteles ca mia fost dor de tine.
    Elena- pai nu am venit numai eu... uite-te in gradina putin, sunt si Cristi, Radu, Maria Matei, Maria Cantaragiu, Elisei, Edy, Vasile, Claudiu, Cristina, Diana, Melisa, Nati, Narcis, Dragos, Stefan, Body, Laura, Babescu, Petrut, Radu si toti ceilanti...
    Rebeca- nu ami vine sa cred... spun asta iar apoi al iau de mana pe Gaara si ma duc jos dar nu inainte da al strange pe tata in brate si de ai ura bun-venit.
    Cristi- vaarooo!!!
    Rebeca- veree, fratiee, pretenass...
    Cristi- ce dor mia fost de tine Maria Matei ami trimite numai mesaje de genul: vai draga ai ajuns acasa pwp pwp pwp sau ce faci Cristi teai trezit pwp pwp pwp.... mam saturat de ea numai am avut cu cine sa barfesc si eu... apropo cine e tipu?
    Rebeca- Pai Cristi el e Gaara iubitul meu si Gaara el e Cristi varul meu si in acelasi timp cel mai bun prieten...
    Stefanut- ce faci Angelina Jolie?
    Rebeca- bai tiam spus sa nu ami mai spui asa..
    Stefanut- dar sa moara familia mea daca nu semeni cu ea perfect...
    Rebeca- ete scart de asta numai pot eu... mai vorbesc cu orietenu mei bine-inteles ca le prezint pe Gaara dar as vrea sa va zic ceva... ma simt foarte nasol ca a venit Dragos si Narci... fiind Dragos a fost prima mea iubire iar pe Narcis lam iubit 6 anii dar nu am fost cu niciunul dintre ei ne intelegeam bine ca prieteni si nici nu am vrut sa ne stricam prietenia... La fel si cu Radu si Petrut pe Petrut lam iubit 3 anii de zile iar pe Radu 2 anii de zile dar cu nicunul dintre ei nu am fost, dar acum singurul baiat pe care al iubesc este Gaara iubirea ochilor vieti mele...

Sakura P.O.V
    Stau pe o bancuta din curtea casei si ma gandesc la toate cele intamplate... eu Afrodita ei gardieni iubiri Naruto gardianul tembel si foarte multe altele... ei au plecat si au luat sufletul din mine dar au uitat sa ia cu ei si amintirile... Ami amintesc cat de bine ami era mie lui Gaara si Pein inainte de chestiile astea off... ami este atat de greu cateodata ma gandesc ca eu sunt de vina fiind iam spus lui Pein ca nu este varul meu real... daca nu ias fii spus nu sar mai fii intanlit cu Tobi mama nu ar mai fi aflat despre Akatsuki si nu iar mai fii spus lui Gaara ca nu este fratele meu ci lau adoptat de la Kazekage al nisipului si am fi trait fericiti cu toti... cateodata ma gandesc ca daca nu ar fii venit Sasuke eu si cu Pein am fi fost ca inainte iar Gaara ar fii fost inca fratele meu... dar singurul lucru bun din chetia asta este sasuke...
    Sasuke- buna frumoasa
    Sakura- buna Sasuke
    Sasuke- Sakura vreau sa ati spun ceva foarte important...

Pein P.O.V
    Deci sunt aici lider de putin timp si eu fac mancare, eu fac curatenie, eu fac piata si pe deasupra ma mai si antrenez mam saturat o rog azi pe Konan sa faca ea i locul meu
    Konan- Pein dragule esti epuizat in fiecare zi faci treburiile astea si nu lasi pe nimeni sa te ajute...
    Pein- Konan chear vroiam sa te intreb daca poti sa faci tu azi in locul meu fiind sunt foarte obosit
    Konan- desigur scumpule...
    Tobi- Lider Pein uite 3 fete care nu au unde sa se duca fiind ploua afara si nici nu stiu unde sunt putem sa le primin?
    Pein- pai... ok dar numai cateva zile atat...
    Tobi- bine..
    Deidara-Tobii!! la oparte!
    Pein- Tobi! Deidara! aveti grija.. Deidara iai spart masca lui Tobi..
    Deidara- Wow Tobi este chear foarte frumos fara masca.
    Tobi- Pein uite ce mia facut.. Tobi este suparat pe Deidara..
    Pein- hai sa le lasam pe fete sa intre sa ne spuna cum se numesc si sa le dam o camera unde sa poata dormi... pe prima fata am inteles ca o cheama Mihaela pe a doua Andreea iar pe ultima Larisa... ehh ce conteaza le arat camera unde sa doarma apoi ma duc la iubirea mea.. ma apropi incet de ia dupa care o strang usor in brate si o sarut pe obraz... off este asa de dulce ca ami vine sa o mananc...

Larisa P.O.V
    Hey fetelor ati vazut ce dragut e baiatul acela cu parul portocaliu si cu piercinguri?? este visul orcarei fete, ce nu as da sa al am o noapte la mine in pat...
    Mihaela- hmm nu prea stiu ce sa spun este destul de dragut dar...
    Andreea- nu te-ai potrivi cu el Mihaela...
    Larisa- mai vedem noi asta... spun asta apoi merg jos in bucatarie si observ ca si fetele Andreea si Mihaela coboara dupa mine... ma uit prin incapere si al vad pe baiatul cu parul portocaliu ca se saruta cu o fata,,,
    Mihaela- se pare are deja o iubita...
    Larisa- ei bine nu pentru mult timp...

Konan P.O.V
    Al sarut pe iubirea vieti mele pe buze off ce buze dulci are este ca si o bomboana nu mas putea satura de buzele lui niciodata sa fiu sincera nici macar nu as vrea sa ma satur de buzele lui... al vad pe Sasori putin suparat cum se indreapta spre bucatarie si incepe sa tipe de furie al intreb ce are iar el ami spune ca...

Suspans... Nu sunteti curiosi sa aflati ce ai va spune Sasuke lu Sakura? Sau Sasori lui Konan? ei bine daca sunteti va trebui sa cititi capitolul urmator... stiu ca nu am scris prea mult dar sunt extrem de obosita plus ca maine trebuie sa dau test la biologie si acolo nu am note prea bune... nu voi putea pune prea des capitolele fiind tata nu ma mai lasa sa umblu mult pe net din cauza notelor dar... ehh nu va promit nimic dar capitolul urmator va fii plin de suprize... cel putin asa cred... P.S.acest fic nu va mai fii doar despre Sasusaku ci despre toate cuplurile...
    Bella.Haruno
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bella.Haruno la data de Joi 13 Dec 2012 - 18:01

Este very very very cooll.Il iubesc♥ Multumesc ca mai anuntat si imi pare rau ca nu am intrat aici de multa vreme,deabia astept nextuu sa vad ce ii spune sas'ke la saku,daca te rog frumos poti sa ma aunti cand pui nexu.Aaaa daaa si era sa uit,multumesc ca mi-ai dedicat un cap mie♥ te iubesc:X tot asa

~Kira:Te rog treci pe la REGULAMENT! Nu ai voie sa folosesti limbaj de chat/mess!! Ti-am editat eu comul! Daca mai vad comuri de acest gen primesti ban!
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de pein la data de Sam 15 Dec 2012 - 19:30

Buna am adus next-ul si sper sa va placa acest capitol il dedic lui Lady haruna si lui Bella

Capitolul 16

Rebeca P.O.V
    Stau la fereastra si privesc la prieteni mei cum uni se cearta alti se bat unii stau pe banci si discuta... mia fost foarte dor e ei... Vad ca usa se deschide iar pe ia intra Maria Cantaragiu vai nu o suport deloc pe fata asta cand eram la scoala o barfeam pe masa Luminita cu Cristi pana ne saturam de barfit o injuram pe ascuns si tot felul de lucruri...
    Maria C- Bravo Rebeca te felicit ai un iubit atat e frumos... defapt chear nu stiu ce a vazut la tine dar fi sigura ca nu va fi al tau mult timp fiind frumusetea mea al va cuceri cu mult... defapt chear putin mai inainte ami facea ochii dulci
    Rebeca- in visele tale draguta tu nu vezi ce fata ai? esti neagra si vanata fa am mai vazut fete dar nici chear ca tine... am stiut eu ca esti taranca fara cultura dar nu non-stop cu morcovu in gura...
    Edy- Rebeca vai ce dor mia fost e tine nu a mai avut cine sa se ia e Radu la scoala i sa sculat libertatea la cap...
    Maria C- Edy ce bine ca ai venit... uite tarfa asta nu ma lasa in pace!
    Edy- fa in primul ran tu esti tarfulita iar in al doilea ati f*t una daca te mai iei de ia de te ia moartea fa ca te vezi moartea in vacanta sa fiu sincer nu mas culca cu tine nici pentru un miliard balamucul naibi.. mancatear mata sa te manance cu slanina si cu ceapa daca nu te cari de aici.
    Maria C- bine eu o sa plec ratatilor tu Edy esti un mare ratat iar tu Rebeca gandestete bine la cea ce ti.am spus...
    Edy- nu are rost sa te certi cu ea este o fraiera
    Rebeca- nu ati fa griji Edy mersi ca miai luat apararea esti un bun prieten... spun asta si merg sa al iau in brate apoi merg la fereastra din nou iar el pleaca, vai ce sa intunecat afara nimic nu se mai vede... aud zgomotul usi si vad o silueta masculina intrand pe usa iar apoi inchide usa cu cheia... cred ca este Gaara se apropie usor de mine dupa care ma inpinge pe pat iar in a doua secunda este peste ma saruta apasat pe buze limba lui ami verifica fiecare coltisor din gura asta cu siguranta nu este Gaara simt gust de tigara.. vreau sa ma ridic dar nu pot simt ca corpul meu este paralizat... inteleg inainte sa ma impinga pe pat am simtit o piscatura, mia acut o injectie in spate... cine naiba e tipul incerc sa ies din stransoare dar in zadar asa ca intru in joc al sarut pe buze iar apoi ai dau jos tricoul in asa fel incat sa creada ca vreau sa fac dragoste cu el ma plec peste el iar in a doua secunda ai dau una la amic sa ma tina minte apoi ma tavalesc pe jos pana ajung la usa dar observ ca a cheia este la el... ce sa fac, ce sa fac? ma tarasc pana ajung la pat unde este asezt el si iau cheia din buzunar fara nici-o problema din cauza ca nici el numai poate de durere fiind lam lovit tare ehh asa se intampla daca se pune cu mine... ma tarasc pana la usa pun cheia in usa apoi deschid si ma tavalesc pana la usa lui Gaara bat la usa iar apoi totul devine negru...

Gaara P.O.V
    Aud pe cineva batand la usa si cand deschid usa o vad pe Rebeca lesinata... o nu ce i sa intamplat oare? o ridic de pe jos apoi o asez in pat la mine si ma asez si eu langa ia o sarut pe buze si ma gandesc de ce oare am gasito lesinata pe jos? ma gandesc sa merg in camera la ia... merg pe colidor si cu fiecare pas care al fac simt ca sunt cu cat mai departe de Rebeca am un presentiment ciudat... ajung la usa si cand o deschid vad ca pe pat este asezata o silueta si geme de durere nu pot sa ai vad fata din cauza intunericului asa ca deschi becul iar cand ma uit la fata acelei persoane vad ca este chear....

Konan P.O.V
    Al intreb pe Sasori de ce este suparat iar raspunsul lui este unul demn de ras... Si-a stricat papusa Barbie...
    Sasori- acum Bread are 2 motivuri sa fie suparat pe mine... primul ca iam sarutat iubita iar al doilea este ca iam omorato...
    Konan- cine este Bread?
    Sasori- iubitul lui Barbie daa....
    Konan- poftim? tu ai sarutat op papusa?
    Sasori- ce tiam zis eu sa nu ai mai zici asa este ceva ce face parte din viata mea...
    Konan- da, da cum zici tu... vad cum Sasori pleaca precum a venit nervos... ehh Doamne nu ma pot satura sa al sarut si sa al privesc pe Pein nustiu sa exprim prin cuvinte cea ce simt eu pentru el... Pein asi pune mana la sanii mei dar ai iau mana si ai spun sa mai astepte cateva ore cand vom merge in dormitor dar lumina vieti mele nu este satisfacut de raspuns asa ca ma inpinge in perete dupa care se apropie cu pasii inceti de mine si ma saruta apasat pe buze si ami da jos tricoul apoi ma ridica sus in perete si ma saruta apasat pe buze apoi coboara pe gat... pff mam incins destul de tare si eu asa ca al inping dupa care ma dezlipesc de perete al iau de mana si al duc in camera unde inchid usa cu cheia pentru a nu ne deranja nimeni si ai dau jos tricoul si pantaloni el facand acelasi lucru cu pantalonii mei ramenem amandoi in lenjerie intima... Pein incearca sa ami dee jos sutienul dar nu gaseste incuietoarea asa ca al rupe...

Sakura P.O.V
    Sasuke- Sakura vreau sa ati spun ceva
    Sakura- Sasuke de ce ai fata asta ce sa intamplat
    Sasuke- pai... auzi stii cand ti.am spus ca nu vreau razbunare?
    Sakura- da stiu.. de ce? ce sa intamplat?
    Sasuke- ei bine nu pot... nu am pace nu pot sa traiesc asa... in fiecare seara nu pot sa dorm cu gandul ca el mia ucis parinti, sia ucis parinti stiu ca nu sunt suficient de puternic incat sa al ucid fiind a asasinat un clan intreg unul din cel mai puternic nu sunt nici pe jumatate la fel de puternic ca el... dar totusi vreau o explicatie de ce a facut asta? vreau sa ai intreb eu personal
    Sakura- pai cand plecam?
    Sasuke- nu Sakura eu voi pleca.. tu nu vei veni...
    Sakura- de ce?
    Sasuke- nu sunt puternic fiind nu mam antrenat destul iar daca tu vei veni cu mine nu voi putea fii concentrat pe antrenamente vreau sa nu mai am nicun sentiment vreau sa uit de cuvantul ,, IUBIRE,, imi voi vinde sufletul demonului pentru putere daca va fi nevoie
    Sakura- si ce se va intampla cu noi?
    Sasuke- te voi uita fiind ca nu te iubesc destul de mult incat sa uit de razbunare
    Sakura- daca tu crezi asta te voi lasa liber

Sasuke P.O.V
    Nu imi vine sa cred ca a trebuit sa o mint pe fata care o iubesc mai mult decat viata mea ,dar daca o luam cu mine.... Itachi ar fii ranit-o si pe ea! stiu ce va trebui sa fac. ma voi duce la Orochimaru el ,este destul de puternic fiind din cate stiu a omorat unul dintre cei mai mari Kazekage...

Sasori P.O.V
    Sunt in camera mea alatur de iubita vieti mele Barbie si incerc sa o repar astfell Bred va fii foarte suparat pe mine si nu stiu cum va reactiona. ies din camera si dau peste o fata sincer sa fiu chiar nu stiu cine este maimuta asta
    Mihaela- ai grija
    Sasori- tu sa ai grija!
    Mihaela- pai tu ai dat peste mine...
    Sasori- pai nu eu sunt cel care a intrat in casa ta
    Mihaela- ai grija cum vorbesti
    Sasori- da, da cum zici tu hai ca trebuie sa ami repar nevasta...
    Mihaela- poftim? sa asi repare nevasta? ehh oricum omu asta e nebun...

Zetsu P.O.V
    Tobi- hei Zetsu
    Zetsu- Madara... cat timp vei mai continua cu acest circ?
    Tobi- Zetsu nu cred ca conteaza... dar tu joacati bine cartile si in caz ca ma tradezi ei bine ami vei cunoaste mania
    Zetsu- sa fii sigur ca nu te tradez... nu ca ami este frica de tine ci pentru ca am mare respect fata de familia Uchiha si am o totorie foarte mare fata de ei mau ajutat toto timpul la nevoie... darr lasa-ma pe mine ce ai sa faci tu? ce ai sa faci cu Pein?
    Tobi- pai voi ajtepta pana cand Pein va captura toate bestiile cu cozi apoi daca vrea va fi ajutorul meu iar daca nu vrea... viata lui se va sfarsi al voi lasa sa se joace dea zeul atata timp cat vrea dar adevaratul zeu al acestei lumi eu sunt.
    Zetsu- cum zici tu Madara...

Larisa P.O.V
    Nu ami vine sa cred ca Pein este inpreuna cu fufa aia mica... cu siguranta cand sa combinat cu ea a facuto din cauza inprejurarilor iar acum o foloseste dar pe mine ma va iubi in adevaratul sens al cuvantului...
    Konan- Buna Larisa...
    Larisa- da buna... Auzi tu si cu Pein sunteti inpreuna?
    Konan- da de ce?
    Larisa- am intrebat... va sta bine foarte bine inpreuna
    Konan- mersi...

Ei asta a fost pentru azi dragilor ami pare rau ca este mic dar... am foarte multa treaba sper ca o sa va placa bye-bye
    Bella.Haruno
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bella.Haruno la data de Sam 15 Dec 2012 - 23:51

Imi place la nebunie fic-ul tau♥ iubita Sakura,nu pot sa cred ca Sas'ke va pleca si o v-a lasa asa pur si simplu:(( pacat de ei 2 incepusera sa imi placa povestea lor,este sooper♥ cand pui nextuu te rog anunta-ma:X

~Kira:Te rog treci pe la REGULAMENT! Nu ai voie sa folosesti limbaj de chat/mess!! Ti-am editat eu comul! Daca mai vad comuri de acest gen primesti ban!
    Lady Haruna
    Inactiv
    Inactiv

Iubire perversa

Mesaj Scris de Lady Haruna la data de Dum 16 Dec 2012 - 0:16

ms ca mai anuntat si ms ca miai dedicat mie si lui Bella acest capitol e foarte frumos sper ca Rebeca si Gaara sa nu se certe si ca Sasuke si Sakura sa ramana inpreuna la fel si Pein si cu Konan te pwp si astept next-ul:*
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de pein la data de Mier 19 Dec 2012 - 1:15

Buna am adus next-ul sper ca o sa va placa mult si acest capitol.... acest capitol il dedic tuturor celor care mi-au citit ficul...Kiss

Capitolul 17

Gaara P.O.V
    Intru un camera si il vad pe pat pe tipul acela de la spital cum naiba ai spune? D-david parca... Ma duc la el si al intreb ce cauta in camera lu Rebeca dar baiatul se ridica cu chiu cu vai de pe pat si pleaca... ciudat baiatu asta merg in camara la mine si observ ca Rebeca sa trezit merg la ea si o sarut pe buze dupa care o intreb ce sa intamplat? Iar aceasta ami spune ca nu asi mai aminteste dar cred ca minte fiind se balbaie... ehh nu o mai intreb nimic si ai spun sa se intinda sa se odihneasca dar observ ca se ridica de pe pat si se pune peste mine apoi ma saruta si ami da jos tricoul... eu fac acelasi lucru cu al ei amandoi ramanem in lenjerie intima, eu ai dau jos sutienul iar ea ami da jos boxeri... pana aici va mai povestesc hai pa...

David P.O.V
    Sa mor daca inteleg ceva... de ce ma atacat Rebeca? ahh cred ca am speriato am deschis geamul apoi am sarit pe el si cred ca sa speriat... dar stai inainte sa intru pe geam am auzito pe Rebeca cum tipa apoi am auzit cum sa inchis usa... Am vrut doar sa ami cer scuze si sa ai spun daca vrea sa fim prieteni... ehh ce mai conteaza vorbesc alta data cu ea ami scot pachetul de tigari din buzunar si ami iau o tigara cu menta o aprind si incep sa o savurez pana o proasta ma intrerupe...
    Maria C- ups..
    David- bine deci cine mama masi ma deranjeaza pe mine la ora asta?
    Maria C- buna eu sunt Maria Cantaragiu si.... hei esti foarte hmm frumos, dragut...
    David- am mai auzit asta acum fa pasii maimuto
    Maria C- tu o cunosti pe Rebeca?
    David- da a fost fosta mea iubita acum cred ca suntem prieteni
    Maria C- hey vrei sa ma ajuti sa o distrugem eu al voi seduce pe Gaara iubitul ei iar tu o vei aduce la mine si la Gaara cand ne sarutam apoi ia va plange pe umarul tau si tu ai vei oferii sprijinul tau ce zici? la amandoi o sa ne iese ceva...
    David- fa pasii fa copilo... ce sa vrei de la un copil gandesti exact ca un copil... fa pasi
    Maria C- bine dar mai gandestete...

Konan P.O.V
    Vreau sa va fic ca astazi vara mea Sara a aterizat cu avionul in Japonia din Italia dar din pacate este putin bonlava asa ca o voi duce la spital prima data... dar mai este ceva timp asa ca ma duc dupa Pein sa al anunt...
    Pein- Konan mai strigat?
    Konan- Pein tiam spus ca azi vara mea Sara va veni azi?
    Pein- da am facut toate aranjamentele noi nu vom putea sa mergem dupa ea la aeroport dar am trimis un taxi... dar mai 15 sau 20 de min la dispozitie...
    Konan- pai cred ca mai avem... zic asta si al sarut pe buze limbile noastre duc un duel intre viata si moarte dar pana la urma al lui castiga asa ca cadem amandoi pe iarba iar el cade peste mine si ami da jos tricoul eu facand acelasi lucru cu tricoul lui... ma saruta usor pe buze dupa care coboara pe gat facanduma sa tremur de placere... Doamne nu ma mai satur de saruturile lui ne sarutam ca si cand ar fii prima oara... cand sa ami dea si pantalonii jos abserv ca vara mea Sara este la cativa pasii mai departe de noi si duseste fals...
    Konan- Sara...
    Sara- mai, mai, mai dar unde este Konan a mea? erai mai timida nu prea atii placea sa te atinga baietii prea mult...
    Konan- ei bine draga mea Sara am mai crescut corect...
    Pein- paii eu o sa car bagajele...
    Sara- ok... Konan dar cine este bunaciunea asta? uite are si patratele cine este bunaciunea asta?
    Konan- Sara... este iubitul meu SA NU TE ATINGI DE EL!!!
    Sara- hoo fa nebuna ca stiu ca e iubitul tau... odata ce team vazut sarutandute cu el...
    Konan- bine hai sa tii prezint pe ceilanti... tiam povestit mai inainte despre organizatie si toate cele...
    Sara- aa da hai sa mii arati pe nebunii
    Konan- hai... merg cu Sara si incep sai ai prezint pe toti care o primesc cu bratele deschise mai ales Tobi care nu o mai lasa in pace repeta continu ,,Wow un nou membur, wow vara lui Konan, wow ce tare... Tobi este fericit,, pe bune nu glumesc baiatu asta e dus cu pluta... in fine merg in camera unde va sta Sara si al strig pe Pein apoi mergem la spital inpreuna cu draga mea vara... In 10 min ajungem si urcam scarile negru iar observ ca lui Sara i se face rau si cade in peretele alb noroc ca a prinso Pein... O iau de mana si mai urcam cateva scarii pana ajungem dupa care momanita i interneaza imediat eu si cu Pein mergem sa ai cumparam mancare si pijamale... dupa ce terminam cumparaturile care sunt foarte multe urcam pe scari iar eu si cu Pein fiind liftul nu mai merge... ajungem sus si mergem in camera la Sara ai dam mancarea pijamalele cu care sa se inbrace si ai mai lasal si cativa bani in jur de 6 milioane jumate fiind nu stiu cand vom mai putea venii la ea presupun ca peste 2 sau 3 zile... Mai stam cateva minunte apoi o sarut pe Sara si plec alaturi de Pein.

Sara P.O.V
    Sunt intr-o camera cu 3 paturi cu peretii albi si cu podeaua neagra... super tot ce mias putea dorii este excelent parca sunt la spitalul de nebunii... off mias fii dorit sa nu vin aici.. mai bine as fii ramas acasa la Konan e foarte frumos toti de acolo sunt foarte haiosi as ma face si misto de Pein si Konan... a da am uitat sa va spun ca sunt intr-o camera cu o femeia care are 21 de anii si este cu fiul ei de 2 anii jumate este foarte draguta o cheama Ioana... Merg cu Ioana pe holul spitalului fiind copilul ei doarme apropo pe fiul ei il cheama David... Ma asez pe scaune inpreuna cu Ionela sunt 6 scaune negre dragute lipite de perete... observ ca la usa holului unde este un geam mare este un baiat hmm frumusel baiatul dar nu prea e genul meu... drece pe langa mine si Ionela si se uita la mine apoi al aud cum spune incet ,, CE FATA FIERBINTE,, dar ma prefac ca nu am auzit... Mai vorbesc cu Ionela ne mai povestim despre trecutul nostru, despre noi... observ ca este o noua internare dar nu ma intereseaza intru inpreuna cu Ionela in camera fiind e ora 6:00 si trebuie sa vina cu tratamentul... dupa ce trece tratamentul eu si cu Ionela mergem la sala de masa pentru a manca dar Doctor Momanu ne cheama intr-o camera... Intru in camera si ne spune sa o asteptam acolo apoi iese din camera, in acea camera sunt 2 baieti unul este cel de mai inainte iar celalant cred ca este cel care abea sa internat... ehh asta da baiat da nota 10, frumos baiatul frumos, frumos... Vine Doctor momanu si ne da mie si lui Ionela 2 pastile mie ami spune sa beau acum pastila iar lui Ionela ai spune sa io dea lui David fiul ei... Doctorita ai spune unuia dintre baiati sa ami dea apa fiind amea este in camera si trebuia sa iau pastila acum iar baiatul cel nou ami dau apa deschid dopul si beau pastila.. Wow ce dulce este ca si el... ai multumesc acelui baiat ca mia dat apa iar el ami spune ca al cheama ionut si pe celalant Dany ies din camera si merg cu Ionela la sala de mese...

Ionut P.O.V
    Ionut -Ai vazut ma ce frumoasa era fata aia...
    Dany- am vvazut doar nu sunt orb este foarte frumoasa dar lasama sa ati spun... nu ai nicio sansa la ea, nu ai vazut ma frate ce bunaciune este ea ma?
    Ionut- ehh ba da nu pun pariu dar stiu ca o sa se indragosteasca de mine...
    Dany- vom trai si vom vedea.

Sara P.O.V
    Am terminat de mancat apoi ma duc pe scaune cu Ionela si incepem sa vorbim, ami povesteste cum la intanlit prima data pe sotul ei... ai vad pe cei doi baieti ca ies din camera lor iar Ionut ai spune ceva lui Danyy dar nu aud fiind sunt prea departe ehh nu ma intereseaza fiind sincera sa fiu eu de genul meu sunt mai nebuna la toti baieti spun ca sunt frumosi si chestii de astea dar nu ma indragostesc prea usor... Vad ca cei doi trec pe langa mine si pe langa Ionela si merg la baie iar peste 2 min ies de acolo iar Dany ai spune lui Ionut ,, GATA AI VAZUTO? AI TERMINATO? SPER CA ACUM MA LASI IN PACE..,, ehh mama masi intelege ce spune el acolo... mai stau putin pe hol dupa care ma duc in camara si ma pun in pat apoi mai povestesc cu Ionela...

Sakura P.O.V
    Chear nu ami vine sa cred, singuratatea ma cuprins... Pein a plecat sincera sa fiu am inceput sa al iubesc pe Pein mai ales ca acum am aflat ca nu este varul meu adevarat dar el are o iubit eu am si eu un iubit pe care chea il iubesc... Gaara a plecat si el tot la fel ami este atat de dor de el, ami este dor sa fie fratele meu sa ne mai certam putin sa ne mai inpacam sa ami ia apararea eu la fel sa ai iau apararea... Sasuke a plecat si el iubitul meu pe care al iubesc foarte mult... sunt slaba, sunt foarte slaba trebuie sa ma antrenez sa fiu puternica... Pein este liderul unei organizatii criminale... Gaara am auzit ca a devenit Kazekage... iar Sasuke vrea sa al omoare pe cel care a asasinat intregul clan Uchiga unul dintre cele mai puternice clanuri... dar eu sunt slaba... Tenten este langa mine si se antreneaza cu Neji ea la fel este foarte puternic iar Neji este geniul orasului frunza... nu pot sa cred chiar si Lee ma intrece... Sunt foarte slaba dar voi devenii puternica...

Atat pentru azii sper sa va placa si acest capitol astept parerile voastre Kiss
    Lady Haruna
    Inactiv
    Inactiv

Iubire perversa

Mesaj Scris de Lady Haruna la data de Mier 19 Dec 2012 - 2:00

Foarte frumos si acest capitol ai o minte geniala, ma intreb cu care dintre baieti va ramane sara? cred ca stiu dar nu sunt sigura. mia placut foarte mult cand pein si cu konan se sarutau pe iarba iar sara a tusit fals sau cand sara a spus despre pein ca este ,, o bunaciune,, iar konan sa infuriat. foarte frumos si acest capitol la fel ca toate celelante. dar sincer chear ma intrebam unde au disparut neji si tenten propabil ca prin tarile calde :l acest capitol este geniall la fel ca toate celelante spor la scris si sa ai o imaginatie cat mai bogata... abea astept nextul sper sa al pui repede astfell Bici te Kiss si astept nextul cu nerabdare Agrement spor la scris draga!
    Bella.Haruno
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bella.Haruno la data de Mier 19 Dec 2012 - 18:37

Uimitor!!! Nu am cuvinte,imi place foarte mult acest capitol si vreau sa iti multumesc ca ma-i anuntat despre fic.Imi pare rau de Sakura,iubita de ea,ce sa facem toti suferim din dragostee.Astept nextuu,Bye

~Kira: Te rog treci pe la REGULAMENT! Nu trebuie sa folosesti limbaj de chat/mess! Ti-am editat eu comul. Ti-am mai atras atentia de multe ori! Mai gasesc un com asa si te banez!
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Iubire perversa

Mesaj Scris de pein la data de Vin 21 Dec 2012 - 16:51

Hey pai ma plictiseam pe net asa ca mam gandit sa pun next-ul, acest capitol il dedic tuturor celor ce scriu ficuri si celor ce le citesc:*

Capitolul 18

Sasuke P.O.V
    Imi este foarte dor de Sakura dar trebuie sa devin puternic iar daca as fii luato cu mine mai mult ma incurca mai ales ca este cea mai slaba persoana pe care am intanlito si ami este frica ca Itachi sa nu asi dea seama ca o iubesc sa nu ai faca rau... Sunt intr.o padure dar sincer sa fiu nici nu stiu ce fel de padure este asta aud niste tipete asa ca merg sa vad ce se intampla ma urc intr-un copac pentru a vedea ce se intampla si vad o roscata frumusica ce se lupta cu 3 baiati observ ca ia doborat pe 2 dintre ei dar a ramas unul... ticaalosul vrea sa se dea la ea asa ca intervin eu si in a doua secunda tipul e pe jos, sincer nustiu ce am facut de lam doborat... o intreb pe fata cum o cheama iar aceasta ami spune ca o cheama Karin
    Karin- mersi ca mai salvat
    Sasuks- nu ati fa griji frumoaso, ai un nume foarte frumos... Ami vine o indee stralucita ca eu si fata asta sa facem echipa si poate mai gasim cateva persoane dupa care vom foarma o echipa si vom obtine tot cea ce vrem... poate ca va intrebati de ce ma dau la Karin in timp ce o iubesc pe Sakura... pai nu ma dau la ea iam facut doar cateva complimente... Zambesc diavoleste dupa care o intreb daca vrea sa fim o echipa raspunsul acesteiia este pozitiv si ami spune ca sunt puternic fiind am sharingan astfel nu ar fi facut echipa cu mine... o intreb ce este sharingan iar ea incepe sa rada si ami spune ca asta este puterea clanului Uchiha sharinganul este o limita a sangelui Kekkei Genkai ami mai soune ca Kekkei Genkai este mostenit din generatie in generatie la clanurile onorabile cum este si rineganul... fata asta stie atat de multe iar eu nu stiu nimic ehh presupun ca este ninja... ami continui drumul bine-inteles ca alaturi de ea..

Sakura P.O.V
    Nu stiu cate zile au trecut decand nu am mai mancat o bucatura sau decand nu am mai iesit din camera mea din cauza deprimari decand a plecat Sasuke sunt mai trista ca niciodata... gata stiu ce voi face, voi pleca si eu nustiu unde dar voi pleca daca Sasuke ami va iesi in cale inseamna ca voi pleca cu el daca nu ami voi continua drumul pana voi intanli o persoana pe care o cunosc apoi voi merge alaturi de ea... merg sa ami gasesc fericirea.. ami iau un rucsac si pun in ele niste haine iar intro plasa ami pun de mancare ma inbrac cu o pereche de pantaloni verzi si o bluza lunga cu Hello Kitty apoi plec la drum merg ce merg si observ ca se insereaza asa ca ami caut un loc unde sa dorm gasesc vad o cabana asa ca bat la usa dar nu deschide usa asa ca intru dar nu este nimeni acolo observ ca este destul de mare si are si soba este si cald cine ar parasi o astfel de cabana... ehh vad ca este si un pat asa ca merg si ma intind iar in cateva minunte ma ia somnul... dimineata vine repede iar eu ma scol din pat si ami continui repede drumul mai merg cateva orea pana vad un baiat cu parul portocaliu si cu niste piercinguri oare este... Pein este Pein...
    Pein- Sakura?
    Sakura- Pein ce dor mia fost de tine...
    Pein- si mie la fel sa stii hai intra in casa
    Sakura- ok.. Konan ce face?
    Pein- Konan e bine si ea bine...
    Konan- S-sakura?
    Sakura- Konan draga ce dor ami este de tine!
    Konan- si mie la fel... stii Sasuke ce face?
    Sakura- Sasuke a plecat pentru putere ca sa al poata ucida pe fratele sau Itchi...
    Konan- Sakura nu mai plange... ce bou e si Sasuke asta.

Temari P.O.V
    Mam plictisit dea treptul numai treaba Gaara ma lasat pe mine sa ai fac treburile fiind eu sunt ajutorul lui halal frate mai am si eu ca Kazekage el trebuie sa faca toata treaba asta dar nu, nu eu trebuie sa fac totul... al strig sa vina sa faca el ca eu mam saturat
    Gaara- da Temari draga mea surioara mai chemat?
    Temari- mam saturat, iati foiele si manancale fa tu treaba ta...
    Gaara- iubita mea surioara stiu ca tu te vei descurca si de asta te las pe tine am toata increderea in tine, sa stii ca te iubesc surioara mea iubita
    Temari- oo ce dragut... dute in plm si iati foile de aici fati treaba ta singur si lasama pe mine inpace...
    Gaara- ce rea esti dracoaso
    Temari- mersi pentru complimente
    Kankuro- ce se intampla
    Gaara- mimic pretenas
    Temari- corect nu se intampla nimic fratie...

Sasori P.O.V
    Ma joc cu iubita mea Barbie a mea pana cineva bate la usa si ma deranjeaza ai zic sa intre si o vad pe proasta aia care am dat peste ia cand a iesit din camera si ami spune ca masa e gata iar eu ai spun sa iese din camera ca vin si eu... pff mare e gradina Domnului poarta e deschisa si prostii sar gardu, ies din camera si merg la masa dar vad ca Konan, Pein si toti ceilanti se uita la ceva sau la cineva care este pe jos, ma duc sa vad si eu si o vad pe fata aia care a venit sa ami spuna ca masa e gata, o vad pe jos si cred ca are mana si piciorul rupt...
    Konan- Sasori tu esti nnja papusar dar totodata esti si ninja medical te rog sa ai grija tu de ia
    Sasori- dar si tu esti ninja medical
    Konan- dar nu am asa de mare experienta de abea pot sa am grija de un peste apoi de un om... deci te rog
    Sasori- ok... o iau pe fata aia si o duc in camera la mine dupa care incep sa o vindec dar in zadar cred ca trebuie sa folosesc puterea maxima dar asta inseamna ca ami va scurta viata si voi reveni pentru cateva ore la forma mea normala... sa va povestesc eu am vreo 40 de anii dar arat ca am 20-25 fiind sunt ninja medical si... este o chestie pe care numai cativa medici profesionisti stiu asta... trebuie sa ma gandesc serios la asta, ehh trebuie sa o fac fiind sa lovit foarte tare si are o sticla in picior daca cateva cioburi ai vor intra bine in mana atunci... ehh ok o sa o fac o sa folosesc puterea maxima... dupa 30 de min am reusit insfarsit sa ai scot toate cioburile din mana si din picior si sa o scot din orice pericol... ehh cred ca merit si eu o pauza ma asez pe canapea si in cateva clipe ma ia somnul

Neji PO.V
    Ma antrenez si iar ma antrenez mam saturat acum ca toata lumea a aflat de lumea ninja clanul meu vrea ca eu sa fiu cel mai bun dintre cei mai buni, sunt geniul frunzei dar nu le este de ajuns vor sa am puterea suprema dar eu nu vreau... trebuie sa fiu calm iar de acum ma voi antrena cat vreau sii cand vreau eu, mam saturat sa le fac pe plac lor
    Lee- Neji tu esti cel mai bun ninja din satul ascuns intre frunze dar... cu toate ca stiu asta vreau sa te provoc, vreau sa ma lupt cu cei mai buni ninja
    Neji- Lee lasa.ma in pace fa pasii nu vreau sa te ransesc hai ca am treaba
    Lee- stiu ca tu crezi ca nu sunt suficient de puternic incat sa ma lupt cu tine dar... eu vreau sa ma lupt cu tine.
    Neji- Lee stiu ca esti puternic dar nu te poti compara cu mine plus ca am si treaba pa

Naruto P.O.V
    Bun stiu cu sunt blond, dar de ce trebuie sa fiu eu cel mai prost de ce trebuie sa nu stiu eu nimic? pe bune acum ce lume ninja? ce sa intamplat in ultima vreme? nu inteleg nimic toata lumea ma priveste urat ce am facut? dupa cum am mai zis stiu ca sunt blond dar chear asa de prost incat sa nu ami dau seama ce am facut?
    Shikamaru- bine blondule intelege ca aici este inchis ce incerci sa faci cu agrafia aia de par? crezi ca o sa deschizi usa acea?
    Naruta- ma tu esti mai blond ca mine lasa.ma in pace...

Mihaela P.O.V
    Ce sa intamplat cu mine? unde sunt? ami intorc capul si al vad pe tipul ala ciudat care se joaca cu papusi vreau sa ma ridic dar o durere mare ma cuprins... ahh ce rau ma doare spatele si burta parca am fost batuta rau de cineva observ ca roscatul se trezeste si al intreb ce sa intamplat...
    Sasori- stai calma nu sa intamplat nimic doar ca ai cazut, niste cioburi, ai avut nevoie de medic, eu sunt medic, te.am tratat
    Mihaela- nu am inteles mai nimic dar... eu sunt Mihaela
    Sasori- eu sunt Sasori... nu ami spune ca si tu esti o curva de a lui Deidara... o fata asa cuminte ca tine...
    Mihaela- controleazati vorbele eu curva lui blondul ala ciudat nici pentru 1000 de euro...
    Sasori- tu stii cat inseamna? te.ai vinde tu si pentru 1 leu apoi pentru 1000
    Mihaela- hai ia apa in gura ca incepi sa faci praf fraere controleazati vorbele, daca vrei sa vrobesti urat vorbeste cu cine ati permite
    Sasori- tu ca mine mai gasesti insa, eu ca tine nu mai caut... asa ca tacati gura dupa ce ca te tratez si mi.am scurtat viata pentru tine mai faci si gesturi...
    Mihaela- poftim... observ cum roscatul iese din camera... nu ami vine sa cred ca si.a scurtat viata pentru mine..

Cam atat pentru azi stiu ca nu este prea frumos dar.. nu am avut nicio alta idee sunt cam deprimata zilele asta si nu prea am idei sper sa va placa va pwp Kiss
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Iubire perversa

Mesaj Scris de pein la data de Sam 29 Dec 2012 - 18:12

Imi pare rau ca nu am mai pus next-ul dar cu toate sarbatorile astea am fost putin cam ocupata asa ca azi mam gandit sa ami fac putin timp si pun next-ul acesta va fii ultimul capitol din acest an asa ca voi incerca sa al fac cat se poate de frumos

Capitolul 19

Sara P.O.V
    Bun deci eu inebunesc imi place de amandoi si la amandoi le place de mine dar nu pot sa aleg asa ca voi lasa totul in voia sortii... eh e naspa destul de naspa dar asta e al vad pe Ionut pe hol si se indreapta spre mine
    Ionut- buna ce faci frumoaso?
    Sara- pai numai pot de bine si misto de tine
    Ionut- ma bucur ca esti bine
    Dany- ce faceti ma aici?
    Ionut- uite.l si pe asta ma a venit si asta minunta ce faci ma de ce ai venit?
    Dany- deranjez?
    Sara- nu, nu deranjezi deloc
    Dany- vai dar ce frumoasa esti tu si buna rau de tot esti foarte buna foarte, foarte buna ma refer ca esti buna ai caracter
    Sara- hai mai lasa.ma cu vrajeala asta
    Ionut- Dany cred ca e timpul sa pleci de aici
    Dany- pai bine observ ca vam deranjat atunci va las vorbim mai tarziu frumoaso
    Sara- ok Ionut merg si eu in camera mea maine plec din spital trebuie sa ma odihnesc
    Ionut- ok atunci te las pa.
    Sara- pa... zic asta si merg in camera unde o vad pe Ionela ca se uita pe geam ma duc langa ia si ami arata ca aveam o naua internare vad pe pat o fata mai plinuta putin cu parul taiat pana la umeri taiat in V aoleo ma pun in pat dar nu ma ia starea asa ca fac cunostinta cu fata aia cica o cheama Yasmina aoleo ies cu ia pe hol fiind nu ma ia starea si al vad pe Ionut Doamne cat de frumos poate fii baiatul asta observ ca Ionut imi striga numele inceput si cand ma uit la el ami spune ,, BUNA FRUMOASO" ma uit la Yasmina si fata asta e nebuna ami spune ca ei ia spus oooo ce dragut ea crede ca Ionut este indragostit de ea asa ca o sa ai intru in joc si ai spun ca ai place de ea vad ca Ionut vine spre mine si Yasmina si imi ridica barbia in sus si ami spune esti cea mai frumoasa fata pe care o stiu brusc Yasmina se intristeaza brusc ma uit la ea si o intreb daca e in regula iar izbugneste in plans si intra in camera ee asta este oricum nu prea o suport pe fata asta intru merg la baie si observ ca Dany este de asemenea acolo baiatul asta este de asemenea foarte frumos ma ia de mana si ma trage dupa el ma ridica pe perete si ma saruta pe buze wow saruta minunat ce atata tupeu pe el ahh vreau sa apresc asta dar nu prea pot este foarte puternic si eu sunt de asemenea foarte incinsa eee al sarut si eu apasat pe buze dar dupa al dau la o parte ai fac cu ochiul si ies din baie lasandul singur ehh merg in camera si o vad pe Yasmina o intreb daca e in regula iar ea ami spune ca da este bine ia trecut de Ionut dar acum ai place de Dany poftim! fata asta e chiar proasta ai spun ca Ionut si Dany ma iubesc amandoi pe mine si nu pe ia ahh se pare ca este noapte vreau sa ma asez pe pat dar vine o asistenta si ami spune ca voi merge in alta camera sa dorm off minunat ami iau lucrurile si nu, nu, nu ma duce in camera la baieti off intru in camera dupa care ma asez intrun pat vad ca numai Dany este in camera oare unde o fii Ionut? ee cine stie ami inchid ochii sa dorm dar Dany vine spre mine si ma saruta pe buze apasat se urca peste mine si ami da jos tricoul bine eu mai sunt inca virgina si nu vreau sa ami pierd virginitatea in spital adica este chear foarte absurd asa ca al inping si ai spun sa ma lase inpace dupa care observ ca intra Ionut in camera se uita la mine cu scarba si apoi se aseaza in pat, bine deci a fost ciudat... a doua zii vine extrem de repede ma ridic din pat ampoi merg la baie pentru ami face siesta dupa ce termin ies din baie si al vad pe Ionut ma ia de mana si ma trage dupa el...
    Ionut- Sara am crezut ca esti altfel dar mam inselat esti o usuratica si cand ma gandesc ca chear mam indragostit de tine
    Sara- hey ce vrei sa spui cum adica sunt usuratica?
    Ionut-n nu o face pe prostuta te.am vazut cu Dany in baie
    Sara- nu sa intamplat nimic credema
    Ionut- ok
    Sara- bine Ionut eu merg sa ami strang lucrurile pentru ca azi plec... zic asta si ies din baie dupa care ma duc in camera si ami stranf lucrurile ai vad pe Konan si pe Pein venind vai cat ma bucur sa ai vad merg la Konan si o strang in brate ies din curtea spitalului si al vad pe Ionut ami iau ramas bun de la iel si intru in taxi...

Naruto P.O.V
    Wow am ajuns foarte puternic intr.un timp atat de scurt numai sunt acel copil mic de acum un an totusi mai am multe de invatat am auzit ca o organizatie pe nume Akatsuki vrea sa ma rapeasca si sa extraga Kiubi din mine nu imi vine sa cred totusi asta este trebuie sa devin din ce in ce mai puternic acum trebuie sa merg sa mananc raaaamennnnnnnnnn, raaamennnnnnnn, raaaaaaamennnnnnn

Sasori P.O.V
    Deci vreau sa va spun ca cred ca mam indragostit, stiu este foarte socant dar... o sa va spun acum de cine de... Mihaela este dulce, este frumoasa, este extraordinara o iubesc....

Sara P.O.V
    Ma plimb pe afara si o Doamne al vad pe Ionut si... este cu o fata, nu ami vine sa cred este un om josnic cred ca nu avea ce face se plictisea in spital si de acea a vrut sa fie cu mine sa ai mai treaca plictiseala vad ca se saruta cu acea fata si ma intorc fac cativa pasi si ai aud vocea unui vechii prieten la care tineam dar el nu ma placea decat ca pe o prietena

Flashback
    Sara- buna Andrei
    Andrei- buna Sara ce faci nebuna mea?
    Sara- bine tu?
    Andrei- bine
    Sara- ia zii ati place de vreo fata?
    Andrei- pai mam indragostit de o fata Elena o iubesc mai mult ca pe mama si pe tata
    Sara- si mai mult ca pe mine?
    Andrei- nu te supara dar da mai mult decat pe tine
    Sara- e in ordine
    Endflash

Andrei- Sara?
    Sara- Andrei nu ami vine sa cred decand nu neam mai vazut... Andrei e din Bucuresti si eu la fel cand eram mai mici obsinuiam sa mergem cu mai multi prieteni in santuri si sa ne drogam sa trangem iarba si sa fumam si acum mai fac eu asa si cu siguranta si el si sa fiu sincera si acum mai am sentimente pentru el
    Andrei- Sara tu ma iubesti? Elena mia zis ca tu ma iubeai si vreau sa te intreb daca mai ai aceleasi sentimente pentru mine pentru ca eu am venit atata drum pana in Japonia sa te intreb asta
    Sara- pai mai am sentimente pentru tine... zic asta si ma duc spre el si al sarut usor pe buze ma uit la Ionut si se uita urat la noi eee asta e sa va zic ceva in legatura cu mine daca iubesc un baiat si el nu stie si sufar dupa el daca vad unul mai frumos asa ami trece supararea si ami place de celalant si acum mia trecutr de Ionut sentimentele mele pentru Andrei sau trezit
    Andrei- poi nu ai iubit?
    Sara- am avut dar nu, numai am dar parca acm cateva saptamani cand neam vazut ultima data ati placea de Elena
    Andrei- ,, AMI PLACEA" dar aia a fost atunci acum te iubesc pe tine
    Sara- mai fumezi si te mai droghezi?
    Andrei- da dar tu?
    Sara- si eu ma mai droghez si mai frumez ai o tigara nu mai frumez de cateva zile
    Andrei- cum sa nu am eu tigara poftim
    Sara- da foc... ami aprind tigara si incep sa o savurez dupa ce o termin ma duc cu Andrei si mai unblam hoinari si cautam un loc in care sa tragem iarba fara sa ne vada cineva dar parca simt ca suntem urmariti....

Gaara P.O.V
    Ce sora ma lasat sa fac singur treaba si nu inteleg nimic ma uit la foi ca pisica pe calendar apropo nu ami place pisicile eee asta e ce mai sora am si eu...
    Temari- vezi cum e sa faci singur toata treaba?
    Gaara- Temari scumpa mea sora ajutama te rog eu frumos din toata inima mea
    Temari- fa pasi in pana mea nu ma fa sa te atac dupa cate mi.ai facut nu te mai ajut
    Gaara- pff ce hambitioasa esti ok atunci cum zici tu... fac o fata de catelus in asa fel incat sa o fac sa ai fie mila de mine dar in zadar pff

David P.O.V
    Scot o tigara din buzunar si o aprind o vad pe Rebeca cum se plimba nedumerita pe aici ce o mai patit de data asta merg spre ia si o intreb ce a patiti dar se fereste de mine o prind de maini si o intreb ce se intampla de ce ma evita? Ami povesteste ce sa intamplat in seara aia si ai spun ca nu am fost eu intradevar Gaara ma gasit in camera acolo dar nu am fost eu eu am intrat pe geam si cand am intrat eu te.am auzit tipand si in a 2 secunda am auzit usa trandinduse apoi tu mai lovit... ai ofer o tigara iar ea ami spune ca nu vrea asa ca ai spun sa incerce o singura data daca vrea sa o ierta ia tigara in mana si Doamne nici nu stie cum sa tina o tigara in mana o aprind apoi o dau iei...

Stiu ca e scurt si nu prea interesant dar urmatorul capitol va fii putin mai interesant... Ganditiva ce o sa spuna Gaara cand va afla ca Rebeca fumeaza? va fii suparat se vor certa? Cine o urmareste re Sara va ramane cu Andrei sau cu Ionut? Oare Andrei chear o iubeste pe Sara? Oare Pein va ramane cu Konan sau cineva va interveni intre ei? Oare intre Rebeca si intre David este doar o simpla prietenie si atat? ei bine raspunsul la aceste intrebari al veti gasi in urmatoarele next-uri va urez un an nou mai fericit >Big smile<
    Lady Haruna
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Lady Haruna la data de Mar 8 Ian 2013 - 2:09

Hmm, sunt foarte curioasa sa vad ce se va intampla intre Andrei, Sara si Ionut si in acelasi tiimp daca Dany va mai aparea prin zona sper ca si Sasuke sa se razbune odata si sa se intoarca inapoi la Sakura abea astept capitolul urmator adu repede nextul Kiss
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Iubire perversa

Mesaj Scris de pein la data de Mar 8 Ian 2013 - 3:13

Buna am venit cu next-ul ma bucur ca ati place Lady Haruna sprt ca si acest capitol sa fie suficient de interesant

Capitolul 20

Sara P.O.V
    Merg la magazin cu Andrei si cumparam doua ciocolati apoi mergem intr.o cladire parasita si incepem sa tragem iarba pe nas apoi incepem sa radem ca nebuni si mancam ciocolata dupa 20 de min ne revenim dar am senzatia ca suntem urmariti ehh in fine cine stie sunt fericita acum ca sunt cu Andrei cel pe care al iubesc mi.a placut de cand ma stiu de el si nici acum nu am uitat dragostea mea pentru el cea ce sa intamplat in spital a fost doar o porcarie o joaca de copii mergem in parc si ne asezam pe o banca dupa care incepem sa savuram cate o tigara iar cand intorc capul al vad pe Ionut cu o fata care se vede de la o posta ca e o pitipoanca este inbracata cu o fusta rosie stralucitoare pana la fund si un tricou sau ce o fii ala pana de asupra buricului are parul negru si o fata de spart borcanu ochii ce sa mai zic de ei zici ca e pisica la ce fata are si ochii verzi aoleu nu zic ca nu ami plac ochii verzi dar fata asta este o pitipoanca treaba lui observ ca Ionut se uita la mine si la Andrei destul de urat asa ca al sarut pe buze pe Andrei vad ca baiatul numai poate de gelozie si vrea sa plece dar ametita de iubita a lui sa inpiedicat si si.a scantit glezna aoleu ce ametita e fata asta ehh asta e daca baiatului ai place de ea mi.am terminat tigari si ma uit inzistent la Andrei nici eu nustiu de ce ma uit asa la el dar am facut o fata de speriat
    Andrei- hmm Sara ce sa intamplat
    Sara- Andrei tu vorbesti serios chear ma iubesti?
    Andrei- Sara daca nu te iubeam mai veneam eu pana in Japonia sa te gasesc?
    Sara- hmm pai nustiu aoleu ai niste ochii care ma topesc numai ce ma uit la ei mau vrajit de prima data cand i.am vazut tu esti ca un drog extrem de puternic pentru mine inima mea este conectata cu inima ta atata timp cat tu esti bine si eu sunt te iubesc Andrei cuvintele astea nu pot semnifica indeajuns dragostea care ti.o port eu chear simt ceva foarte puternic pentru tine
    Andrei- Sara si eu te iubesc extrem de mult habar nu am cand am inceput sa te iubesc poate ca cand ai plecat mi.am dat seama cat ai insemnat tu pentru mine tu inainte nu insemnai mai mult decat o foarte buna prietena pentru mine dar acum nustiu te iubesc cum nu am iubit pe nimeni in toata viata mea esti tot ce imi doresc
    Sara- vreau sa traiesc toata viata alaturi de tine
    Andrei- si eu vreau sa traiesc alaturi de tine toata viata iubire

Ionut P.O.V
    Nu imi vine sa cred ca Sara face asta ma doare inima cand o vad cu baiatul ala poate ca e din cauza ca ma vazut cu fata asta ei bine a fost iubita mea si am vrut sa ma despart de ia dar ma sarutat si ia a vazut iar cand am vazut ca a venit tipul asta si a sarutato nu mam mai despartit de ea pff presupun ca asta este fiecare cu destinul lui de acum in colo...

Rebeca P.O.V
    Ei bine am invatat sa fumez si nu ma mai pot lasa de tigari dar daca va auzi Gaara ca fumez se va supara foarte tare va fii foarte suparat pe mine off...
    David- Rebeca am de schimbat o vorba cu tine!
    Rebeca- ce sa mai intamplat pretenas ce am mai facut?
    David- aoelu Doamne acum te prefaci ca numai stii? mai devreme cand ai aruncat cu apa dupa proasta de Maria ai aruncat si pe mine
    Rebeca- aoleu am dat de belele... David mancatias talentu daca nu stai cuminte
    David- numai vreau fa numai vreau gata mam saturat sa moara copii mei daca mai vorbesc cu tine sa moara Alberto al meu daca mai vorbesc cu tine
    Rebeca- ce copii ma ce ai nebuneala la cap?
    David- hai dute fa la puscarie pe 25 de anii ca sa moara copii mei daca ati trimit pachet
    Rebeca- ce ai ma ce copii ce ai patit?
    David- taci faa asa vine vorba ce copii sa am? am zis si eu la vrajeala asa ce esti...
    Rebeca- eu cred ca ti.sa sculat nebuneala la cap ti.so sculat si nu ai cu cine sa te certi si acum vrei sa te certi cu mine
    David- gata fa hai terminate
    Rebeca- hai date`n sange ma...
    David- hai datee`n gatu mati e replica vieti tale cand eu bag p*** in bani, masini, faima si toalea
    Rebeca- ma rapan indian date`n mamaliga lu mata si terminate odata ai auzit vorbe noi la tv si vii si mi.le spui mi.e?
    David- uite cine vorbeste hai date`n ce vrei tu si lasa.ma in pace fa copchil jegos ce estii...
    Rebeca- eee hai ma ca daca incep eu sa injur ai noroc ca nu am voie din cauza ca aici nu se vorbeste urat ca ati trageam 2-3 vorbe de cartier din alea smechere de te las cu gura cascata
    David- bine, bine sunt baiat si trebuie sa las de la mine papusa...

Gaara P.O.V
    Nu imi vine sa cred astia 2 iar se cert? las`asa mi.e ami place ce vorbe isi trag nebuni... David e un porc iar si.a lasat hainele peste tot mam saturat de el gata daca o mai continua asa al pedepsesc timp de o saptamana face curat in toate camerele dar nu este el in stare sa isi stranga el in camera apoi si la alti mor aici ca nustiu ce sa fac sa ai iau tigarile nu pot ca isi cumpara altele are ascunse si na... nu suport deloc tigarile aoleu nustiu cum poate el sa fumeze asa off
    David- Gaara pretenas ce faci omule?
    Gaara- boss daca nu ati strangi hainele si toate astea te pun sa faci timp de o saptamana curat in toate camerele
    David- frate nu sunt eu in stare sa fac la mine in camera apoi si la alti...
    Gaara- ai treptate, totusi!
    David- bine, bine pretenas las`ca vad eu ce fac...

Pein P.O.V
    Mancatias eu sufletelu ala a tau Doamne ajutama ce oameni tampiti sarutatias mainile sarutatias talpile sarutatias eu ce ai tu mai scump sarutatias botu daca nu ami explici si mie de ce trebuie sa fiu liderul unui grup atat de prost Deidara foloseste tampoane Always, Itachi se da cu oja, Saasori se saruta cu papusi, Kissame saruta pesti, Tobi se piaptana de 4 ore si nu o mai termina... eu numai pot sa continui asa off de ce trebuie sa se intmple asa? Doamne mare ti.e gradina cu poarte deschisa si prosti sar gardu.
    Konan- Pein nu stii cumva unde este Sara?
    Pein- este cu un baiat afara
    Konan- pff bien hai ca merg acum sa vad ce face atata
    Pein- pai daca ai deranjezi?
    Konan- o sa ami faca placere

Konan P.O.V
    Ies afara dupa Sra si o Doamne... Acela este Andrei nu imi vine sa cred si se saruta cu Sara trebuie sa visez, merg cu pasi inceti catre ei si tusesc fals in asa fel incat sa ma observe.
    Sara- hey Konan uite nustiu daca al mai tii minte dar acesta este...
    Konan- cum sa nu al stiu este Andrei
    Sara- pai vad ca nu la.ai uitat
    Andrei- Konan? ce dor mi.a fost de tine nebuno nu te mai vad de 3-4 anii
    Konan- si mie mi.a fost dor de tine... voi doi sunteti? un cuplu?
    Sara- daaaaa
    Konan- aoleu nu imi vine sa cred va potriviti de minune va sarut dulce dar ma duc la Pein astfel iar va incepe sa tipe
    Andrei- noul tau iubit
    Konan- da si o sa ati placa de el...

Sasuke P.O.V
    Am ajuns la Lord Orochimaru iar acesta a zis ca ma astepta in fine nu ma intereseaza la ce sa referit vreau doar putere
    Kabuto- Sasuke aceasta va fii camera ta
    Sasuke- ok... intru intr.o camera destul de mare de culoare neagra cu mobila rosie ehh... ce va pot spune e bine si asa nu ma intereseaza unde dorm atata timp cat voi obtine cat mai repede putere

Aoleu numai pot de somn nici numai vad butoanele sa scriu sper sa va placa nustiu exact cand voi pune urmatorul capitol va pwp dulce pana data viitoare Love itKiss
    pein
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de pein la data de Mier 23 Ian 2013 - 4:18

Buna am adus next-ul sper sa va placa nustiu daca va fii prea lung sau interesant fiind in ultima vreme am insomni, depresi etc...

Andrei P.O.V
    Stau pe o banca alaturi de Sara si dintr.o data vad un baiat cu par negru ca se apropie de noi cu fiecare pas pe care al face observ ca Sara incepe sa se balbaie si da sa se ridice de jos dar baiatul acela o ia de mana hmm... cred ca e un prieten de al ei
    Ionut- Sara cred ca mai inteles gresit
    Sara- nu cred ca mai conteaza Ionute asta a fost de domeniul trecutului
    Ionut- dar eu te iubesc Sara
    Andrei- stop! ce naiba Sara imi explici si mie? am ramas socat cand am auzit ca baiatul ala o iubeste... nu poti sa iubesti in doar cateva zile inseamna ca au fost inpreuna sau ceva de genu...
    Sara- Andrei nu cred ca mai conteaza si ca sa nu intelegi gresit nu a fost nimic intre mine si Ionut singurul pe care lam iubit ai fost doar tu ai fost esti si vei fii
    Andrei- bine iubire si eu te iubesc iubi meu
    Ionut- Sara chear nu am insemnat nimic pentru tine?
    Sara- nu! nu ai insemnat nimic pentru mine eu te.am considerat doar un prieten
    Ionut- bine atunci eu va las sa va tina va sta bine inpreuna
    Andrei- Sara vreau si eu sa fac cunostinta cu iubitul lui Konan
    Sara- bine o sa ati placa de el
    Andrei- ok... intru intr-un fel de pestere si nu imi vine sa cred numai tampiti in cladirea asta observ un tip cu parul portocaliu si cu piercinguri care e cat de cat mai normal un tip sau o tipa cred ca este cu parul blond lung vine spre mine si imi spune ca al cheama Daidera al intrb daca e fata iar el imi da negativ din cap spunandumi ca e baiat... abea au trecut 3 min si eu am inebunit aici cu ei o iau campii unu se piaptana unu se da cu oja ma doare capu
    Pein- buna tu trebuie sa fii iubitul lui Sara nu?
    Andrei- da ma cheama Andrei
    Pein- pe mine ma cheama Pein imi pare bine de cunostinta
    Andrei- si mie! deci tu esti sinurul care e normal din toata gasca asta
    Pein- da sunt liderul acestui grup nebun numit Akatsuki
    Andrei- Akatsuki?
    Pein- da un grup de ninja care mai din toate satele care sunt puternici si am format acest grup
    Andrei- nu esti putin prea mare pentru a visa sa fii un ninja ca in desenele animate?
    Pein- sa inteleg ca esti om normal... nu conteaza Andrei sper sa te simti bine aici
    Andrei- pai nu o sa stau aici
    Pein- pai unde o sa stai
    Andrei- imi iau o casa si ma mut inpreuna cu Sara
    Pein- aa era mai bine daca ramaneati aici
    Andrei- asta este... merg in camera la Sara si vad ca a terminat de inpachetat tot ce avea pe acolo merg si o iau in brate apoi o sarut pe gat si o musc usor lasandui un mic semn iar ea imi spune ca daca vreau sa continui o sa o fac cand ajungem acasa apoi iesim din camera ne luam la revedere de la ,,nebuni,, de acolo si iesim urcam in masina mea un bmw x6 negru intram in masina iar in cel putin 5 min ajungem intram in casa dupa care despachetam bagajele

Gaara P.O.V
    Nu imi vine sa cred ca Rebeca a putut sa ascunda de mine faptul ca ea fumeaza nu ma deranja atat de mult daca imi zicea adevarul dar ma mintit nu a avut incredere in mine
    Rebeca- Gaara iartama te rog nu se va mai intampla
    Gaara- eu te iert dar nu o sa mai am incredere in tine
    Rebeca- bine Gaara eu te iubesc si voi incerca sa iti recastig increderea

David P.O.V
    Stau in camera cu castile in urechi si ascult o melodie cu ,,Dragonu- nu o sa mai fiu niciodata un drogat,, e frumoasa melodia asta o vad pe Rebeca intrand la mine in camera si inchide usa cu putere
    David- ce ai patit fa iar vrei cearta?
    Rebeca- lasa.ma in pace ma ca sunt suparat pa tine numai vorbesc cu tine
    David- da ce ai patit?
    Rebeca- mam certat cu Gaara ma sarutat si si.a dat seama ca am fumat
    David- fa da prooasta esti nu puteai sa iei o guma orbit sau sa mananci ceva dulce
    Rebeca- nu am avut timp ca cum am terminato a si venit el
    David- off lasa ca ati trece
    Rebeca- ee dute ma si lasa.ma in pace ma

Sakura P.O.V
    Numai pot mi.e atat de dor de el il iubesc atat de mult scot mp3-ul din geanta si ascult o melodie cu ,,Ionut cercel- inima mea saraca,, si incep sa plang il iubesc atat de mult dar el ma lasat a plecat daca ma iubea nu placa dar e clar ca am pierdut in acest joc ce este ,,IUBIREA,, va zic eu este un joc de noroc uneori castigi alteori pierzi eu am pierdut bag picioarele in ea de iubire probabil acum el e fericit si ma uitat iar eu sufar dupa el de ce? pentru ca sunt proasta acesta e raspunsul sunt o proasta ca il iubesc ma uit pe geam si vad un cuplu cum se plimba prin padure vad o fata cu parul roscat si cu ochelari si un tip cu parul negru ca smoala ma uit mai bine la chipul baiatului si vad 2 ochii negrii ca un cer fara stele ma intorc repede si incep sa plang in hohote era chear el era Sasuke si cu o fata roscata nu imi vine sa cred el chear ma uitat ma doare inima mai trag o privire pe geam apoi ma asez pe pat si plang iau o poza cu el in mana si plang nu imi vine sa cred ca ma uitat cat de mult la.m iubit... presupun ca asta este 3 cuvinte ,,viata merge inainte,,

Sasuke P.O.V
    Aoleu numai pot capu roscata asta a inebunit a sarit la gatu meu si ma sarutat in momentul acela am simtit ca 2 ochii ne privesc cu ura si cu gelozie am avut un sentiment ciudat ma uit la roscata si o vad foarte nervoasa din cauza ca eu am inpinso jos si in cateva secunde fundul ei a facut contact cu pamantul ma plimb cateva minunte pe aicidupa care merg sa ma antrenez numai antrenamente mam cam saturat mi.e si dor de Sakura foarte dor fiecare minunt departe de ea este iadul parca sunt aruncat intr-un abis fara sfarsit totul e sfarsit fara ea o iubebsc atat de mult

Tenten P.O.V
    Mi.e atat de dor de Sakura, Konan, Pein, Gaara si de toti ceilanti imi este dor de viata nostra care sa schimbat intr.o clipita mi,e dor de tot ce aveam de liceul nostru de viata noastra mam saturat de asta nu mai vreau nici.o viata ninja imi vreau viata inapoi colegii mei nebuni si toate astea sunt foarte suparata in ultimul timp rar mai scot un zambet mai am sa va spun ceva am inceput sa ma droghez doar asa mai ies din depreasi trag Ketamina, Full magic powder, Lsd, Tantumm rosa, Escasy, Iarba verde, Joint si tot felul de legale doar asa mai zambesc din cand in cand ce sa fac asta e viata mam saturat de ea singurul om pentru care mai traiesc este Neji dar chear si asa...

Bun asta este tot dupa cum am zis nustiu ce am patit am insomni, depresi etc... next-ul nustiu cand o sa al mai pun fiind ma simt foarte naspa de cateva saptamani am cea mai nasoala stare posibila eu va pwp pa portofel dak aveti cv in el Kiss

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 30 Apr 2017 - 21:37