╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Scoala a incerput ~2012-2013~

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Scoala a incerput ~2012-2013~

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 18 Sept 2012 - 17:57

Bunaaaa *hug*
    Deci scoala a inceput. *hmm* Ce mai fericire -.-"
    Puteam ramane in vacanta toata viata, nup? :x Ce bine era in vacanta. Eu de duminica plang incontinuu - serios -
    Mda, luni ne-a chemat dirigintele la scoala doar ca sa ne zica ca la ora 13:00 sa venim sa ne luam cartile si sa dam niste flori la profe. -.- Serios? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Pot spune ca clasa mea este cea mai tare din oras -.- De ce? Poi din prima zi -bine, a doua- ne-a dat profa de germana TEST :@ De 2 ore incontinuu o injuram toti. Nimeni nu s-a atins de caiete -.- si ne da ea 3 subiecte de clasa a 5-6-a si nimeni nu a stiut >< In vacanta asta ne-am distrat si de carte nu ne-am apucat Laugh Prevad ca voi lua primul meu 3, cu indulgenta 5 ^^"
    Avem un orar de toata jena si niste bunaciuni alaturi de clasa noastra :> - Macar asta sa ne incante si pe noi fetele -
    Profesorii vor uniforme -.- La naiba! :@ Nici o fata nu o va purta. Wink Vremea este de ... pff >< Si cerul plange ca a inceput scoala Laughing

Asa, cum a fost prima voastra zi de scoala dupa atat timp? - Sa prind pe cineva ca a zis ca a fost bine ca in violez :> Laughing -

Yuzu.
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 14/06/2012

Re: Scoala a incerput ~2012-2013~

Mesaj Scris de Yuzu. la data de Mar 18 Sept 2012 - 22:55

Cea mai buna zi Big smile. Mda, a fost nasol. Profa aia de mate e atat de .. de rea ca iti vine sa te arunci de la balcon. Din prima zi in care am cunoscuto ne-a zis ca suntem copii Dracului ._. . Faza e ca nu am zis si nu am facut nimic. I-a venit ei asa.. Eu una am ramas repetenta in a 8-a de 2 ori ca pentru mine ciuciu scoala si na'. Diriga nu ne lasa in pauza sa mergem la magazin o_o. O sa mor de foame. Si azi, in ora de romana s-a trezit Nicu sa zbiere. Ne-a dat tema la toti de 2 pagini. Voi muri in doua zile. Dar un an. Numai profa de desen e de treaba. Glumim cu ea, ii spunem orice [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]. Dar cu diriga..[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] . De ce a inceput scoala? De ceeee Q~Q. Dar, cum zice mama " Scoala este bla bla bla ". Si cum zice Madalin " Darar Domnu sa cada un meteorit pe scoala " :3.

dee-san
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 22/08/2012

Re: Scoala a incerput ~2012-2013~

Mesaj Scris de dee-san la data de Mier 19 Sept 2012 - 15:12

Pentru mine, prima zi de şcoală a fost super tare Big smile
    Colegii mei sunt cei mai tari, am râs încontinuu toată ziua. A fost super tare. Profa de chimie e super, profa de română - pentru mine - la fel, profa de mate e cam enervantă, da' pe mine mă "iubeşte". Profa de la bio e fosta directoare [a intrat în pensie] şi e super tare, iar profesoara de e engleză e genială. De dirigă nu mai am ce spune, e cea mai tare. Sincer, nici nu se putea să fiu într-o şcoală mai tare ca asta.
    Colegi nebuni - ca mine, de altfel - şi profesori super de treabă! Smile
    A fost o primă zi super! Laugh

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 19:58