╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

My art

Distribuiti

Bya
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2012

My art

Mesaj Scris de Bya la data de Sam 15 Sept 2012 - 15:37

Ultima editare efectuata de catre Bya in Dum 4 Aug 2013 - 14:26, editata de 1 ori

Bya
    Nou venit
    Nou venit

new

Mesaj Scris de Bya la data de Sam 15 Sept 2012 - 15:46

asta e carac unei fete de pe un alt site

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: My art

Mesaj Scris de RR la data de Sam 15 Sept 2012 - 15:54

Superbe poze Love it Prima poza, dragonul care scoate flacari][ii adorabil Laugh] si ultima poza, le adoor, preferatele mele, dar si restul sunt foarte dragute Big Hug Nu stiu cum le faci, eu deabia resusesc sa fac un chip manga si un peisaj -.- Te mai astept cu imagini Bya Kiss

PS: Cei din staff, sa nu va legati de double-postul byei, eu am lasat-o Smile -probeleme cu postatul imaginilor-

Freya
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 11/07/2012

Mesaj Scris de Freya la data de Dum 16 Sept 2012 - 14:12

SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!! Tiau iesit traznetttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!! Mai pune desene ca ai mai multe!!!!!!!!!!! !Ai talent mai Biancutzo!!!Si ca veni vorba...ai zis ca ma ajuti cu un desen Think ...Marog toate desenele sunt foarte misto Big Hug

Bya
    Nou venit
    Nou venit

ok am mai postat cateva

Mesaj Scris de Bya la data de Dum 16 Sept 2012 - 15:02

ok acu pun mai multe.............

Freya
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Freya la data de Mier 19 Sept 2012 - 21:54

Sunt foarte misto,Bia!!! S U P E R .Deci desenele sunt geniale,ai talent fato!!! .Te roaga prietenuta ta sa pui mai multe desene! Mai tii minte "desen macabru",am vazut ca si ala l-ai pus.Infine...hai ca ma lungesc...pe scurt DESENELE TALE SUNT FOARTE MISTO!!! Te pupacesc. Kiss

Bya
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bya la data de Joi 20 Sept 2012 - 14:50

ok mai pun desene si COMENTAATI!!!!!

OK DACA NU COMENTAT NU MAI PUN NICIUN DESEN...........VREAU SAMI SPUNETI PAREREA VOASTRA.......

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Joi 20 Sept 2012 - 17:15

lupii sunt animalele mele salbatice preferate Laughing . Cum de ai ghicit? Si le faci din cap sau te iei dupa imagini? Oricum le faci, esti geniala. Mi-ar placea totusi sa vad una colorata, asa un lup colorat frumos pe un fundal frumos, sunt curioasa cum folosesti culorile. Poate ma faci si pe mine stand langa un lup. Eu sunt mama lup si lupul e tatat lup. Laughing

Bya
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bya la data de Joi 27 Sept 2012 - 14:44

bun in primul rand sai raspund la ღ❀KRŸN❀ღ :unele le fac din cap altele nu ms de comm

SPER CA NU VA SUPARATI CA LE PUN SI PE CELE DIN PAINT CU TOATE CA NU SUNT ASA DE REUSITE

bun ღ❀KRŸN❀ღ as vrea sa te fac,ca lup dar poti te rog sami spui cum sal fac ????????

EH CAM ASTA A FOST MAI AM CATEVA DAR NU VRETI SA LE VEDETI 3 COMMURI SI MAI POSTEZ ALTE DESENE

Freya
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Freya la data de Joi 27 Sept 2012 - 20:35

BIAAAAA!!!!!Le ador,mai ales ultimu', este asa dragalas! Toate sunt minunate si mai ales ca-s facute in paint,e chiar impresionant. Le ador asa ca baga si alte poze ca daca nu urc pana la etaju 9 la tine si-ti fur calculatoru'! Te pup. Kiss

Bya
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bya la data de Sam 6 Oct 2012 - 12:50

ok am venit cu mai multe desene

OK ASTEA AU FOST NISTE PERSONAJE INVENTATE DE MINE RECENT DAR MAI AM DOUA DESENE CARE MI SE PAR MAI DRAGUTZE :3

gata scuze ca nu sun multe dar nici commurile nau fost cu miile deci VREAU COMUTI ......PAREEEEEERI!!!!!!!!
    sper ca va plac :D

Freya
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Freya la data de Dum 7 Oct 2012 - 13:11

OMGGG!!!!!Sunt asa de frumoase,le iubesc!!!!!!Abia astept sa-ti vad desenul cu umbrele(stii tu la care ma refer). Ce dregut ii al 4 monstrulet,imi imaginam ica cum zice "I'M CUTE?". Sa mai pui desene si inca multttteeeee!!!!!Te pupacesc. Kiss Bye Bye!

dee-san
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 22/08/2012

Mesaj Scris de dee-san la data de Mar 9 Oct 2012 - 15:14

(D)

Sunteţi clar nebune - Bya şi Deni (D)
    Hmm.. Nu pot să spun că eşti - super.genială! o artistă desăvârşită! ador desenele tale! sunt extravagante şi super.faine!! le adoor!!! te iuubeeeeeeeeeeeeee.... - Ăăămm.. Na-aah!
    Mai ai mult de lucrat - şi încearcă să nu apeşi cu creionul că nu se vede bine la sfârşit... -.-

Eh, vezi că ţi-am lăsat comm? Chiar aici e!

Deci, nu spun că nu ai talen - dimpotrivă - doar trebuie să ştii să-l foloseşti cu *înţelepciune* şi să nu te mai prosteţti cu lupii ăştia... Adică -> hellăăăw<- încearcă să nu mai desenezi tot felul de copilărenii şi documentează-te. Informează-te şi învaţă să foloseşti umbrele, haşurile, et cetera, et cetera...

Măăă roooog.. Spor la desenat în continuare şi vezi cum stai cu apăsatul D.D
    Au revoir!

VandaQ
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 29/01/2012

Mesaj Scris de VandaQ la data de Dum 10 Mar 2013 - 11:51

Vrei pareri? Awesome~ Awesome, my dear~ Sunt geniale. Observ ca ai o "obsesie" pentru lupi. Si asta e awesome. Serios, as vrea sa am talentul tau. Laugh Si pana si alea in paint sunt grozave, cu toate ca e destul de greu sa trasezi macar o linie dreapta. -.- So, te felicit pentru reusita ta. Foarte frumoase, toate, si mai ales acelea cu lupii colorati cu creioane colorate. Sunt fooooarte dulci~ Ah, si apa cu puii de catei/lupi~ Love it Bravo. Sa ne mai aduci, fiindca un talent ca al tau merita recunoscut. Te-ai gandit sa faci o carte de colorat? Laugh Adica acea carte cu desene, cu imagini, care sa aiba si o poveste. Poti folosi lupii. :x

Jossephine
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 06/11/2011

Mesaj Scris de Jossephine la data de Dum 7 Apr 2013 - 21:22

Awsome ! Love it Ai o imaginatie foarte bogata avand in vedere ca ai combinat un simplu lup cu diferite animale. Ca de exemplu cea cu lupul combinata cu vulturul, stiai ca ala e un lupultur? da, chiar e, si da, eu am inventat cuvantul asta Laugh -sunt geniala, nu? - Sper sa mai aduci ^^ imi plac foarte mult Kiss si nu am sansa sa vad mereu :-j

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Dum 7 Apr 2013 - 21:39

WOW!!!! Deci, pur si simplu nu am cuvinte pentru a descrie ceea ce vad! Le adooor pe toate! Deabea astept sa ne mai aduci astfel de creatii. Sunt super tari! Chiar le adooooor! Sunt minunate, geniale, splendide! Mai vreau! Mai vreau! Mai vreau! Biia, te rooog sa ne mai aduci creatii facute de tine! Te roooog!
    JA NEEE!

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Mier 15 Mai 2013 - 15:15

Doamna care vrea comuri, imi pare bine de cunostiinta!Laugh Vad ca iti plac foarte mult animalele, majoritatea sunt asa. Si imi plac! Te pricepi de minune, mai ales imi plac modelele pentru fiecare in parte, ai imaginatie. Bravo!
    Te ador, draga mea! Te pup si sper sa mai aduci!

Bya
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bya la data de Joi 27 Iun 2013 - 13:48

okay...stiu ca nu am mai postat de un secool si imi pare rau pentru asta :(dar daca nu sunteti foarte suparati pe mine sper ca o sa va placa aceste desene

Il recunoasteti ??? :)

hmm...initial nu vroiam sa postez acest desen deoarece nu imi place cum i-am colorat fata(in tate directiilea X_X) da infine .... e okay...nu..?

astea au fost toate desenele care erau scanate :(din nefericire nu am un scaner si tot ce pot face e sa postez poze cu desenele mele (acestea au fost scanate de cineva) eh....sper din suflet ca va plac...app daca ati observat sunt niste pesonaje din diferite desene animate de cand eram copii...i-a sa va vad le mai stiti??? :D:D

Ale-chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Joi 27 Iun 2013 - 14:57

Am venit si eu pe aici . Cam tarziu, dar asta e. Desenele sunt foarte frumoase, le ador !  Imi place tot. Culorile , imaginatia de care te folosesti sa desenezi , absolut tot. As mai vrea sa mai vad cateva desene de ale tale. Imi place cum l-ai desenat pe Scooby Doo :x Sper sa mai aduci . Ramai cu bine  Kiss
    P.S. sunt prima Smile

Freya
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Freya la data de Lun 29 Iul 2013 - 3:10

Hey Byaa ^^ Imi plac foarte mult desenele tale,pur si simplu ador ce deseneaza sysu meuu(adica tu) Big smile Smile  si cred ca nu sunt singura,ai vazut si tu ca ai multi "fani" ca sa zic asa Laugh sa mai postezi multe desene pentru ca am vazut ca in ultima vreme ai facut o roaba de desene Laugh Wink Te pupacesccc Kiss

Bya
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Bya la data de Dum 4 Aug 2013 - 14:38

HEYAAAA :hi:am revenit si as va anunt ca am inceput sa fac schite .Sunt cam putine dar am caietul doar de doua zile:bakk4:

Cam atat . Sper din :heart:ca va plac si imi cer scuze ca sunt doar 5. Va rog sa-mi spuneti parerea voastra despre ele . Byye

Acum este: Vin 9 Dec 2016 - 21:20