Killer of love II: A New Life [+18]

Distribuiti

TheFallenAngel
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Re: Killer of love II: A New Life [+18]

Mesaj Scris de TheFallenAngel la data de Dum 25 Mai 2014 - 18:56

Deci, cred ca de anul trecut de cand astept acest capitol -.-'' . Cred ca verificam zilnic site-ul inainte de acest cont =]] . Ce sa zic... nimic. In loc sa-mi para rau pentru saraca fata simteam cum ma excit =]] . Da, sunt baiat, da, imi place ficul, da, eu iubesc ficul. E atat de ,,bun" Sasuke pe Sakura xD . Nici nu pot sa cred ca zic asta xD . Dar da. E super. Ma gandesc acum la timpul pe care il voi pierde in loc sa-mi invat din cauza bolii ,,plictiseala", deci, fara deci, pune repede next draga =]] pana nu devin ca ceilalti, anormal (normal).
    Deci, Sakura tot il iubeste, iar el nu? Sau? Sau? :'((
    Sau poate o lasa insarcinata :>
    Ok, gata, termin. Nu stiu ce ai in minte =]] dar nu-i bye xD

Kori
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Kori la data de Joi 26 Iun 2014 - 9:11

Imi place foarte mult acest fic. L-am citit de la inceput pana acum. Primul sezon a fost incendiar la fel si al doilea. Sasuke are o atitudine atat de schimbatoare. Sakura biata de ea l-a asteptat atata timp, iar el acum se comporta cu ea astfel. E un fic plin de pasiune. Abia astept nextul si sper sa ma anunti.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 26 Iun 2014 - 12:06

Nţţ, nţţ, Jo. Nu aşa se face. Nu o laşi pe Eli să vadă singură că ai pus capitol pentru că îi poate lua ani. Ar fi trebuit să-mi dai şi mie un PM. Adică, e vorba de ficuri, nu? Dragostea mea. Nu ne jucăm cu aşa ceva. Mai ales când este un capitol atât de kinky :3 Aseară când am citit era o furtună afară care mi-a anunţat fantoma cea urâtă din casă că e timpul să vină să mă privească ca un pedofil, dar nici măcar asta nu m-a oprit din citit. Omg, cred că nici the of the world nu mă afecta pe mine în momentul ăla.

Ai văzut ce au tastat cititorii, da? I-ai făcut să aştepte prea mult, ce urât din partea ta! Cred că până la urmă Sasuke nu o să o iubească never, hm? Titlul tău a vorbit cu mine şi mi-a spus asta, fir-ar să fie. 
    Btw, eu abia aştept următorul capitol... dar cunoscându-te, mai stau încă câteva luni.

En'
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de En' la data de Sam 27 Dec 2014 - 2:12

Cand aduci continuarea la fic? Au trecut 7 luni de la ultimul capitol Sad ....

Beauty00
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Beauty00 la data de Dum 14 Iun 2015 - 18:08

Te rog din tot sufletul sa termini ficul...mi-am facut cont doar ca sa iti pot spune asta.L-am descoperit ieri si m-a fascinat..pur si simplu nu pot trai fara sa stiu ce se intampla.Stiu ca este foarte tarziu dar si asa tot ma voi uita zilnic sa vad daca nu ai mai scris.Esti foarte talentata si sa stii ca aces abandon afecteaza multi cititori..in special pe mine.

TheFallenAngel
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de TheFallenAngel la data de Lun 20 Iul 2015 - 12:45

>.>
    <.< 
    Bă mai e cineva pe aici? ._. Eu cred că de 1 an aştept să pună un capitol :v 
    Hm, ce dracu' o-o Poveştile necontinuate nu trebuie închise? :I

En'
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de En' la data de Lun 13 Feb 2017 - 22:33

Sunt singura care dupa aproape 3 ani mai spera ca va posta? Te rog din suflet... sa postezi, daca vezi mesajul.

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Sam 18 Feb 2017 - 23:01

XI

-       Mi-ai lipsit, ştii? Zilnic.

O spuse cu o voce şoptită, răguşită, iar tonul fusese atât de erotic încât o făcu să-şi strângă pentru un moment pulpele. Îşi plimba cu grijă buricele degetelor peste şoldul ei, abdomen, spaţiul dintre sâni, ajungând să urmărească marginea claviculei, alunecând într-un sfârşit peste umărul ei. Urmele rămase pe pielea ei porţelanată, buzele uscate, rănite, sângerânde, cearcănele adânci, genele umezite de lacrimi, deşi respingătoare pentru unii, aveau un simbol de satisfacţie, ceva sexual şi atrăgător. O privea cu ochi întunecaţi, trăgând din când în când din ţigară, admirând-o. Ceva în gesturile lui, ceva în privire îi arătau posesivitatea şi dorinţa; emoţii atât de intense încât părea că ar putea-o sfâşia, doar ca nu cumva să scape, doar ca nu cumva să plece. Nu era nimic drăgăstos, nu era nimic iubitor. Părea doar mândrie masculină. Şi ar fi trebuit să-i fie frică, ar fi trebuit, dar nu se putea simţi decât atrasă, ca şi când nu ar fi avut voie să plece, ca şi când ar fi fost interzis, iar ea nu avea vreodată de gând să încalce regulile.

-       A trebuit să-l văd pe fiul ăla de c*rvă cum te atinge. Crezi că e correct? Să-l văd cum pune mâna pe tine şi cum te atinge aici, spuse coborându-şi mâna între pulpele ei, îndoindu-şi palma cât să se potrivească feminităţii ei, făcând-o să tresară şi să scâncească uşor, sau aici, îşi retrase mâna, atingându-I sânul, strângându-l cu nivelul perfect de agresvitate încât să-i înţeleagă mâhnirea, sau aici..

Îşi urcă mâna spre buzele ei, atingând-o pe cea de jos cu vârful degetului mare, privind-o lacom. Se apropie de ea încet, mişcarea speriând-o uşor, făcând-o să vrea să se îndepărteze, dar n-o lăsă, prinzându-i cu brutalitate umărul într-o strânsoare fermă. Ea nu mai făcu vreo mişcare, înţelegând mesajul transmis din intensitatea atingerii.   

-       Eu...
    -       Ştiu, iubito. Îi sărută cu blândeţe gâtul. Tu tot pe mine mă voiai, tot eu voiai să fiu în tine, tot cu mine voiai să faci dragoste, nu-i aşa?

Întrebarea lui fusese adresată cu o urmă de amuzament în voce, cu un zâmbet ironic, cu ochi vicleni.

-       Te rog... începu ea, lacrimi începând din nou să-i curgă din ochii roşii, deja umflaţi, umezindu-i din nou obrajii.
    -       Ce? Ce mă rogi? Crezi că mi-a plăcut? Crezi că m-am bucurat să te văd aşa, în braţele lui? Asta crezi? Tonul lui nu mai era şoptit, vocea lui groasă începea să se audă cu o tonalitate ce creştea la fiecare cuvânt. O privi ironic, coborându-şi buzele pe sânii ei, sărutând urmele de muşcături. Nu ştii ce-mi faci... Atunci o muşcă fără milă de abdomen, făcând-o să scoată un scurt strigăt, dar nu îndrăzni să se împotrivească.

Era complet deasupra ei. Se ridică în genunchi, privind-o cu superioritate, respirând greu, menţinând un contact vizual intimidant pe care ea nu-l putea suporta fără ca lacrimile să-i şiroiască pe obraji. Îl privi cum trage încă o dată din ţigară, ţinându-şi palmele pe locul rănit de pe abdomen, scâncind încet. Tresări când mâinile lui îi prinseră genunchii, îndepărtându-i picioarele. Îşi apropie buzele de feminitatea ei şi îşi eliberă plămânii, suflând fumul înecăcios. Scena o făcu să-şi strângă degetele picioarelor, să-şi ţină respiraţia, în timp ce ochii ei deveniră înceţoşaţi de dorinţă, cu pupilele dilatate. Vru să-şi închidă ochii.

-       Uite-te în ochii mei, vreau să te văd, iubito.

Aşa că o făcu, menţinu contactul vizual în timp ce el îi savura părţile intime, gustând-o. Era cel mai intim lucru pentru ea. Sigur, sexul oral mai avusese loc până acum, dar contactul vizual? Atât de intens? Atât de senzual? O scotea din minţi, iar el vedea asta, zâmbea la asta şi nu luă mai mult de câteva secunde s-o facă să cedeze. Şi o făcu, dar el nu avea de gând să se oprească, nu era gata. Mâna ei intră în părul lui întunecat, încercând să-l împingă, să-l dea la o parte, să-l oprească, dar cine avea de gând s-o asculte pe ea? Îi prinse încheieturile, imobilizând-o, fără să se oprească. O făcu să-şi dea ochii peste cap, să tremure, cu gura deschisă şi cu capul pe spate, fără să scoată vreun sunet ca şi cum vocea îi fusese luată; o făcuse să-şi dea drumul de atât de multe ori.

Acum o privea din nou, cu ochii aţintiţi asupra alor ei, buzele lor aproape atingându-se.

-       Ţi-a plăcut aşa? Îi şopti mişcându-şi  buzele peste ale ei.
    Abia dacă îşi putea deschide ochii, însă o făcu, şi îl privi printre gene, abia respirând. Dădu din cap aprobator, nefiind capabilă să scoată vreun sunet, vreun cuvânt, orice.
    -       Vorbeşte, scumpa mea. E mai bun decât mine? Te face să te simţi mai bine decât o fac eu? Îl iubeşti mai mult decât pe mine? Îi spuse cu maxilarul aproape încleştat. Spune-mi. Te face să te umezeşti la fel de repede cum o fac eu? Te face să-ţi dai drumul la fel de repede cum o fac eu? Se compară băieţaşul ăla cu mine, Sakura? Mâna lui stătea încleştată puternic în jurul gâtului ei subţire, privind-o cu dorinţa unui răspuns.
    -       Nu, nu, nu, spuse ea aproape speriată că va dispărea. Eşti tot ce vreau... Te rog.. imploră ea, privindu-i buzele, simţind că e capabilă să facă orice pentru un sărut. Îşi apropie buzele de ale ei, între-deschise, îndepărtându-le brusc, tachinând-o, iar apoi apropiindu-le din nou, sărutând-o cu pasiune ca şi când ar fi ultima oară.
    -       Eşti a mea.
    -       Da, da, da. Te iubesc, te iubesc mai mult decât orice, mai mult decât pe oricine, nu am nevoie de nimic şi nimeni altcineva, rosti ea printre sughiţuri, privindu-l disperată, agăţându-şi braţele de gâtul lui. Să nu mă părăseşti vreodată.

El o privi cu un zâmbet, mângâindu-i obrazul. Nu pricepuse nimic? Avea de gând să repete totul? Fata asta îşi pierduse minţile? Ochii ei sinceri nu o trădau. Îl iubea, chiar îl iubea, iar lui nu-i părea rău şi ştia că nici nu avea să-i pară. Îi era imposibil să fie nobil, să fie domn, nu putea să nu profite, nu era în natura lui. Şi avea să profite din plin, fără să se limiteze în vreun fel.

-       Doar aşteaptă, iubito. Îţi voi împlini toate dorinţele.  

Naivă. 

-------------------

En' trebuie să fiu sinceră. Nu ştiu de ce am făcut-o, nu ştiu ce Dumnezeu sau drac m-a pus să intru, dar am intrat din nou şi am văzut comentariul tău şi nu m-am putut abţine să nu deschid word-ul. Nu am avut nicio idee ce să scriu, am capul golit de idei, dar am văzut mesajul tău şi automat am deschis word ca să scriu orice pentru că nu am vrut să dezamăgesc. Poate mi-am ieşit din mână, poate am exagerat, poate nu e lung şi poate nu e ce te aşteptai, dar de când ţi-am văzut mesajul tot scriu şi am încercat să fac ceva pentru că pur şi simplu nu-mi vine să cred căau trecut ani de zile şi încă e cineva care vrea să scriu. Chiar am simţit că nu vreau să te dezamăgesc şi sper că nu am făcut-o. Poate chiar o să continui să scriu aici, chiar dacă totul este lifeless. Nu ştiu, mi-ai adus înapoi dorinţa să scriu. Mulţumesc din suflet *inimucă de jo*

En'
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de En' la data de Mier 22 Feb 2017 - 18:56

Vaiii, cat ma bucur ca ai postat! Povestea ta m-a captivat atat de mult incat nu am cum sa o uit si de aceea chiar si dupa atata timp mai intram pe site crezand ca poate ai postat sau ceva. Crede-ma ca nu m-ai dezamagit deloc, din contra, sunt foarte fericita si iti multumesc pentru asta. Capitolul a fost super. Nici nu pot sa imi spun parerea despre el la cat de entuziasmata sunt. Ar fi super daca ai continua povestea cand ai timp si poti si desigur, daca vrei.
    Oricum iti multumesc din sufleeet ca ai citit mesajul si ca postat. Pupici 

Acum este: Mar 28 Feb 2017 - 0:39