╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Killer of love II: A New Life [+18]

Distribuiti

TheFallenAngel
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 17/12/2013

Re: Killer of love II: A New Life [+18]

Mesaj Scris de TheFallenAngel la data de Dum 25 Mai 2014 - 18:56

Deci, cred ca de anul trecut de cand astept acest capitol -.-'' . Cred ca verificam zilnic site-ul inainte de acest cont =]] . Ce sa zic... nimic. In loc sa-mi para rau pentru saraca fata simteam cum ma excit =]] . Da, sunt baiat, da, imi place ficul, da, eu iubesc ficul. E atat de ,,bun" Sasuke pe Sakura xD . Nici nu pot sa cred ca zic asta xD . Dar da. E super. Ma gandesc acum la timpul pe care il voi pierde in loc sa-mi invat din cauza bolii ,,plictiseala", deci, fara deci, pune repede next draga =]] pana nu devin ca ceilalti, anormal (normal).
    Deci, Sakura tot il iubeste, iar el nu? Sau? Sau? :'((
    Sau poate o lasa insarcinata :>
    Ok, gata, termin. Nu stiu ce ai in minte =]] dar nu-i bye xD

Kori
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 20/06/2014

Mesaj Scris de Kori la data de Joi 26 Iun 2014 - 9:11

Imi place foarte mult acest fic. L-am citit de la inceput pana acum. Primul sezon a fost incendiar la fel si al doilea. Sasuke are o atitudine atat de schimbatoare. Sakura biata de ea l-a asteptat atata timp, iar el acum se comporta cu ea astfel. E un fic plin de pasiune. Abia astept nextul si sper sa ma anunti.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 26 Iun 2014 - 12:06

Nţţ, nţţ, Jo. Nu aşa se face. Nu o laşi pe Eli să vadă singură că ai pus capitol pentru că îi poate lua ani. Ar fi trebuit să-mi dai şi mie un PM. Adică, e vorba de ficuri, nu? Dragostea mea. Nu ne jucăm cu aşa ceva. Mai ales când este un capitol atât de kinky :3 Aseară când am citit era o furtună afară care mi-a anunţat fantoma cea urâtă din casă că e timpul să vină să mă privească ca un pedofil, dar nici măcar asta nu m-a oprit din citit. Omg, cred că nici the of the world nu mă afecta pe mine în momentul ăla.

Ai văzut ce au tastat cititorii, da? I-ai făcut să aştepte prea mult, ce urât din partea ta! Cred că până la urmă Sasuke nu o să o iubească never, hm? Titlul tău a vorbit cu mine şi mi-a spus asta, fir-ar să fie. 
    Btw, eu abia aştept următorul capitol... dar cunoscându-te, mai stau încă câteva luni.

En'
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/07/2013

Mesaj Scris de En' la data de Sam 27 Dec 2014 - 2:12

Cand aduci continuarea la fic? Au trecut 7 luni de la ultimul capitol Sad ....

Beauty00
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 14/06/2015

Mesaj Scris de Beauty00 la data de Dum 14 Iun 2015 - 18:08

Te rog din tot sufletul sa termini ficul...mi-am facut cont doar ca sa iti pot spune asta.L-am descoperit ieri si m-a fascinat..pur si simplu nu pot trai fara sa stiu ce se intampla.Stiu ca este foarte tarziu dar si asa tot ma voi uita zilnic sa vad daca nu ai mai scris.Esti foarte talentata si sa stii ca aces abandon afecteaza multi cititori..in special pe mine.

TheFallenAngel
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 17/12/2013

Mesaj Scris de TheFallenAngel la data de Lun 20 Iul 2015 - 12:45

>.>
    <.< 
    Bă mai e cineva pe aici? ._. Eu cred că de 1 an aştept să pună un capitol :v 
    Hm, ce dracu' o-o Poveştile necontinuate nu trebuie închise? :I

Acum este: Mar 6 Dec 2016 - 14:09