╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Killer of love II: A New Life [+18]

Distribuiti

Amaa
    Banat

Sex : feminin

Data de înscriere : 04/03/2013

Re: Killer of love II: A New Life [+18]

Mesaj Scris de Amaa la data de Mar 23 Iul 2013 - 3:03

Deci , sa incepem cu inceputul .
    1. Este mortal fic-ul tau Agrement  nu mai am cuvinte ca sa-ti spun Love it 
    2. Ma cam baga putin in ceata. Think Adica cand o vrut Sakura sa plece , in camera era Sasuke sau altcineva (de o facut-o pe Karin cu*va) ? Think  Tot aia ma intreb de ceva vreme . Laugh 
    Oricum , aplauzele mele pentru acest capitol Smile , pentru misterul si actiunea in care se petrec toate aceste lucruri si pentru imaginatia pe care o ai . Acest capitol este la fel ca celalalte , adica WOW (de-a dreptu´) . Te lasa fara cuvinte , crede-ma . Abia astept sa vad ce se intampla in urmatorul capitol ,sa vad reactia lu´Sakura si cum procedeaza . Dar , pana sa pui urmatorul capitol avem de asteptat ani ! Posteaza si tu mai des ca incremenesc pe scaun de tot atata asteptat . nervos Postezi foarte rar. O data pe luna aproape...SERIOS ?E vacanta ! Intra si tu mai des ca sa scrii cateva randuri , ca doar nu mori Laugh  Am murit de o gramada de ori de atata stat , deci iti pot spune din propria experinta ca nu-i grav Laugh .Uneori intru pe calculator doar ca sa avd daca ai postat tu urmatorul capitol  . Infine......astept urmatorul cap. Si te rog:X  incearca si tu sa-l postezi mai repede si celalalte capitole mai des , ca intepenesc aici! Very Angry 
                                                        Spor la scris , o sa ai nevoie ! Kiss  

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Mar 23 Iul 2013 - 13:01

Debb, dragostea mea Love it 
    Ce plăcere deosibită a fost să văd că ai adus un nou capitol.
    Asta e fata căruia i-am oferit eu critică în primul sezon? O_O Căci nu mai recunosc. Ţi-ai schimbat modul de a scrie, e mai complex, incitant şi ţi-ai învăţat lecţia cu misterul, ca să nu mai spun de cât de lin merge acţiunea. Sunt plăcut surprinsă.
    În sfârşit cei doi se întâlnesc? O_O Dar să ştii că nu îmi place această revedere. Cum papucii mei cu toc el să se culce cu roşcata de Karin? Băh, să îmi zică cineva că e un coşmar T_T. Nu cred că inima mea rezistă la aşa ceva. Bine, eu ştiam că e un afemeiat, că nu degeaba a apărut şi prin camera lui Aurora într-un timp, dar totuşi... O altfel de întâlnire nu au putut să le bagi şi tu?
    Pfoai, Debb, te omor dacă nu aduci următorul capitol cât mai repede. Chiar vreau să văd care pe care omoară acolo, să văd reacţia lui şi dacă Sakura ajunge pe la spital.

Zău fată, mă surprinzi pe fiecare capitol ce trece.

Întrebări/ discuţie:

Sasuke: Cu aia?  Fix cu roşcata aia?  Credeam că preferi şi tu o calitate mai superioară.
    Sakura: respiră, inspiră şi ia o tigaie din bucătărie şi începe să îi pocneşti pe amândoi. *evil*   

Debb, hai că te rog eu mult, fă un efort mare şi scrie următorul capitol- la fel fac şi eu. Haide! Te rugăăăăăăăăăăămmmm!

Mady
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 30/07/2013

Mesaj Scris de Mady la data de Mar 6 Aug 2013 - 14:18

Bună!Big Hug
    Deci ficul tău m-a uimit complet ! Este de-a dreptul fascinant şi aştept cu nerabdare next!
    So..spor la scris şi muuultă inspiraţie!!
    :Bye:Te-am pupăcit! Kiss

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Dum 11 Aug 2013 - 15:31

Debb nici nu şti cât îmi doresc să îţi spun că ai vreo greşeală în capitolul ăsta, dar în afară de faptul că ai pus vreo două virgule fără rost nu am ce spune. Ţi-am zis şi pe mess că asta nu se va numi o critică pentru că efectiv nu am ce critica, dar mă voi rezuma la celelalte aspecte.
    De idee nu are rost să mai spun ceva, de la început fic-ul avea potenţial. Încep să cred că mintea ta e un izvor de idei care nu va seca niciodată. Reuşeşti să ne laşi muţi cu fiecare cuvânt pe care îl scri, ne pui în nişte ipostaze pe care nici dacă voiam nu ni le-am fi putut imagina. Am citit de curând primul capitol al fic-ului şi acum, citind al doilea sezon, sincer nici nu îmi vine să cred că sunt scrise de una şi aceiaşi persoană. Îmi amintesc cum încercai să adaugi încetul cu încetul descriere, şi cât de mândră erai când cineva îţi spunea că e bine, acum presupun că te-ai obişnuit. Îţi ador modul de a descrie, foloseşti nişte figuri de stil la care nici în o mie de ani nu m-aş fi gândit, şi descri totul aşa în amănunt, totuşi faci cumva pentru că nu ne plictisim oricât de multă descriere ai folosi. Asta pentru că te joci cu cuvintele într-un mod în care eu nu am mai văzut până acum, faci totul să pară aşa de uşor cu toate că ştiu că munceşti la fiecare capitol. 
    Asta numai critică nu s-a putut numi, dar efectiv nu am avut ce critica. Şi în mintea mea comentariul ăsta ar fi trebuit să fie lung, dulce şi pufos, aşa că o să îmi dau şi eu cu părerea despre acţiunea din fic. :3 Că doar după 6 capitole în care nu am dat comentariu, era şi cazul.
    Normal că a trebuit să recitesc sezonul al doilea din nou ca să pot oferi "critica", şi îţi jur că sunt cu mintea la pământ, nu voi mai fi capabilă să mă gândesc la altceva astăzi decât dacă-uri şi parcă-uri legate de fic-ul tău, deci da, mulţumesc mult. Începem frumos cu primul capitol în care Sasuke învine din morţi - nimic special, doar imaginaţia ta colorată :-j -, şi singurul lucru la care m-am putut gândi e "Când se va întâlni cu Sakura?". Na, uite-mi şi răspunsul în ultimul capitol. -.- Tocmai cu Karin să se culce măi? Chiar atât de mult vrei să ne omori Debb? Eu înţeleg că vrei să îţi termini psihic cititorii, că deh, e hobby-ul tău, însă m-ai lăsat mască. Şi poate că şi visul Sakurei care m-a lăsat gen asdfghjkl a avut un efect asupra minţii mele inocente - distruse de tine -, sau faptul că voi avea coşmaruri cu Sasuke stând pe marginea unui lac şi în mijlocul acestuia un...cap de om. :/ De aici rezultă că tu ai o minte bolnavă pe care eu nu vreau să o înţeleg. Ţi-am zis, am mentalitatea la pământ, probabil nu voi face nimic productiv astăzi, so thanks for that. Dar serios, m-ai lăsat paralelă cu tot şi mi-ai demonstrat pentru a mia oară că...îţi place să omori oameni. Uite de asta nu te voi supăra eu vreodată. Dar am ceva de comentat: Unde e next-ul? (d) Debb, ai postat ultimul capitol în Iulie, pe 9, deja a trecut o lună. :3 Chiar aşa mult ne urăşti? Haide, fi un înger şi postează next-ul - lasă că te prind eu pe mess - că murim aici. :-w 
    Mă simt aiurea dacă nu pun şi eu câteva întrebări, so..
    Sasuke: Tu, devi din ce în ce mai insuportabil şi nesimţit. >.> Nu puteai rămâne mort? Toată lumea era fericită aşa; Naruto era, Deidara era, Sakura era. Dar tu nu, nu te saturi să le faci vieţile un calvar. Şi tocmai cu Karin te-ai găsit să te distrezi? -.- Credeam şi eu că ai standarde mai înalte, mă dezamăgeşti. 
    Sakura: Tu, ar trebui să începi să te gândeşti mai mult la tine şi mai puţin la alte persoane. Nu merită, crede-mă. Ah, şi de reîntâlnirea cu Sasuke...well, succes.
    Deidara: Din câte am citit eu - şi cred că încă mai stau bine cu vederea -, tu nu i-ai spus Sakurei de tatăl ei, nu? T.T Da, căci amânarea e cea mai bună soluţie, sigur că da. *sarcasm*
    Debb, aştept să aduci next-ul cât de curând posibil. *hug* Spor la scris şi la idei fenomenale specifice ţie. 

Jossephine
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 06/11/2011

Mesaj Scris de Jossephine la data de Dum 11 Aug 2013 - 23:46

Răspunsuri:

Kim

Karin: Cum ai indraznit ca sa te culci cu el? Very Angry Daca vin la tine, te bat de-ti intra-n cap ca n-ai ce cauta langa el! 
    Karin ~ De parca ar fi treaba ta. (D)

Sasuke: De ce ai facut asta? Very Angry   Sakura v-a suferi din nou din cauza ta, iar eu ori te omor pe tine ori pe netrebnica aia de Karin. Erai preferatul meu, te idolatrizam, pana cand ai facut un asemenea lucru. (D) Grrr...Chiar m-ai suparat. Sa stii ca avem de discutat "domnule" Uchiha!Bici 
    Sasuke ~ Calmeaza-te, draga, nu e sfarsitul lumii.

Debb: Cand aduci next-ul? (D)

Jojo ~ Dupa cum vezi,  e aici ^^ Datorita lui Em, Rose si Eli ;]]

Dydy

Sasuke: 
    1Uchiha tu nu te-ai saturat sa tot dai ,,activitati" la atatea fete    Esti cel mai afemeiat om din toata lumea , poate merg eu la tine si iti tau mantria si fitele din cap inteles?
    Sasuke ~ Binee, succes.
    2. Tulai Doamne  nu iti e rusine bai sa o bati in halu asta pe biata fata?  Poate da ala de sus sa mai faci ceva cu ea ca eu te iau la suturi oricat de frumos esti capisi? 
    Sasuke ~ A?

3. Tu iei ceva pilule de barbatie sau asa activ te-a facut dracu:)) ?
    Sasuke ~ Te intereseaza? ;;]

Rose

Sasuke: Cu aia?  Fix cu roşcata aia?  Credeam că preferi şi tu o calitate mai superioară.
    Sasuke ~ Geloasa?

Sakura: respiră, inspiră şi ia o tigaie din bucătărie şi începe să îi pocneşti pe amândoi.
    Sakura ~ Tigaie? Merge cu toporul ^^

Emily

Sasuke: Tu, devi din ce în ce mai insuportabil şi nesimţit. >.> Nu puteai rămâne mort? Toată lumea era fericită aşa; Naruto era, Deidara era, Sakura era. Dar tu nu, nu te saturi să le faci vieţile un calvar. Şi tocmai cu Karin te-ai găsit să te distrezi? -.- Credeam şi eu că ai standarde mai înalte, mă dezamăgeşti.
    Sasuke ~ Vai, ma simt atat de jignit.

Sakura: Tu, ar trebui să începi să te gândeşti mai mult la tine şi mai puţin la alte persoane. Nu merită, crede-mă. Ah, şi de reîntâlnirea cu Sasuke...well, succes.
    Sakura ~ Dar ma gandesc la mine [-( Si mersi ^^"

Deidara: Din câte am citit eu - şi cred că încă mai stau bine cu vederea -, tu nu i-ai spus Sakurei de tatăl ei, nu? T.T Da, căci amânarea e cea mai bună soluţie, sigur că da. *sarcasm*
    Deidara ~ Stiu, nu? :]

VIII

Nu-i spusese încă, deși era sarcina lui. Ar fi trebuit să-i spună până acum, dar nu avusese curajul și nu venise nici momentul potrivit. Omul ăla trebuie să fie îngropat, și familia lui nici măcar nu știe că e mort ? Dacă nu o să le spui tu, o să le spun eu și gata ! Nu stau să putrezească sub nasul nostru, spusese Deidara cu ceva timp în urmă. Atunci când voise să o sune pe Sakura să o anunțe, îl oprise. Nu voia ca ea să fie anunțată la telefon, prin cuvinte insensibile, ar fi avut nevoie de consolare, iar Deidara devenise atât de rece că nu mai oferea așa ceva, nici prin gesturi, nici prin cuvinte. Ar fi trebuit să o anunțe, dar cum? Fix acum, când s-au certat, când nu mai vrea să-l vadă? Cum putea după toate astea să-i spună despre decesul tatălui ei? Privi pe geamul deschis, spre răsărit. Încă nu se luminase de ziuă, dar nu mai era mult. Oftă și se trânti în patul cu lenjeria dezordonată, închizând ochii cu speranța de a ațipi. Toate problemele îl loveau cu valuri înalte și reci.

---

- Tu?

Nu atrăsese atenția, nu trezise pe nimeni cu privirea ei speriată. Aerul ce i se oprise în gât o sufoca, îi dădea dureri de cap, dar nu avea curajul să ofteze, probabil frica îi controla mișcările. Fără vreo explicație, vreo altă mișcare, se întoarse pe călcâie și părăsi încăperea. Se încălță cu niște teniși și ieși fulgerător din casă, lăsând ușa deschisă. Dacă avea noroc, un criminal ar fi intrat și i-ar fi ucis sora cu sânge rece, dar era deja unul acolo. Mai mult alerga decât mergea și aerul rece îi îngheța gâtul. Înghițea în sec de repetate ori și continua. Vederea încețoșată părea că nu o deranjează, nici nu se obosise să o bage în seamă, imaginația ei umplea golurile vederii. Își trăgea nasul, scâncind rar și ochii care o ardeau și o înțepau exagerat de mult, sticloși de la lacrimile ce stăteau să curgă. Îi ștergea de mai multe ori cu mâneca, sperând să scape de acea moleșeală inconfortabilă. Privi în jos asfaltul dur ce îi fugea de sub picioare, dar nu simțea că atinge cu talpa pământul, era ca și cum ar fi fost în aer.  Atunci își dădu seama că ea de fapt nu aleargă, nu merge, se târăște. Motiv pentru care palmele îi erau atât de rănite, iar blugii rupți în genunchi. Imaginația ei mergea prea departe, făcând-o să considere că merge, că aleargă, ca nu e cu psihicul la pământ. Privi înainte fără să se mai miște. În ceață farurile unei mașini deveneau din ce în ce mai luminoase, iar un claxon înfundat îi ajungea în urechi, dar sunetele veneau din interior. Clipi o dată, luminile dispăruseră, dar aceeași ceață îi acoperea vederea. Se întinse pe asfalt, pământul rece îi atinse obrazul, rănindu-l. Avea ochii închiși sau deschiși? Visa? Fusese călcată de o mașină?

- Ce se întâmplă? gândi cu voce tare.

Își auzise propria voce, dar spusese asta sau o gândise? Începu să bată cu unghiile în trotuarul umed, ascultând mașinile din depărtare, ascultând respirația ei calmă, ascultând bătăile lente ale inimii. Era atât de liniștită, iar acel loc care îi răcea pielea devenise atât de confortabil. Corpul îi înghețase, dar adierile blânde ale vântului ce îi răcoreau pielea umedă, transpirată îi dădea o stare de euforie și căldură. Era ciudat. Brusc, simți ceva cald atingându-i umărul, iar apoi spate și ridicând-o în șezut, deși ea nu își mai putea da seama dacă stă în picioare, dacă stă cu capul în jos sau dacă stă întinsă. Simți o jachetă de piele atingându-i obrazul, iar apoi capul ei stătea sprijinit de pieptul său tare. Simțea o răsuflare caldă atingându-i gâtul, dar nu reacționa în niciun fel.

- O să fii bine, îi auzi vocea răgușită, bărbătească și apoi un sărut pe frunte o făcu să tresară inconștientă.
       - Sasuke? rosti în șoaptă simțindu-i căldura.

Nu auzise vreun răspuns, dar nu mai simțea asfaltul atingându-i spatele. Era posibil să plutească, sau poate ..   Oftă. Își ridică cu greu mâna încercând să găsească ceva de care s-ar fi putut ține, până când apucă cu degetele-i amorțite gulerul care încercă să-l strângă, dar nu avea putere deloc. Oftă din nou afundându-și capul și mai mult în pieptul lui până când găsi scobitura gâtului. Atinse cu fruntea pielea caldă și în acel moment se relaxă.

---

Închise ochii și oftă sonor, mârâind câteva cuvinte, imposibil de înțeles. Sunete care ar fi speriat orice creatura, umană sau nu. Zâmbetul bolnav care îl ținea pe față era înfiorător pentru mulți. Cu stropi de sânge pe față și cu mâinile mânjite de acest lichid vital. Avea simțurile îmbătate de plăcere și amuzament. Adrenalina îi circula prin vene. Și totuși stătea liniștit ascultând, urmărind imaginea din spatele pleoapelor, construită de imaginație, iar când deschidea ochii imaginația lui se scufunda în pura realitate. Își trecu limba peste buzele uscate și deschise ochii, ridicându-se în picioare. Cu pași calmi și plictisiți se apropie de geamul deschis, privind afară. Nicio lumină la apartamente, nicio urmă de om pe stradă, niciun sunet de mașină, nimic. La dorința lui, toată lumea dispărea. Scuipă saliva ce îi rămăsese în gât, se întoarse pe călcâie și îi privi din nou chipul alb, pătat cu sânge.

- Doamne, ce plicticoasă ești, spuse târându-și picioarele spre trupul ei.

O apucă de glezne și trase. La contactul ei cu parchetul se auzi o bufnitură. Fără să mai aștepte o târî după el. Nu s-ar fi obosit să o ridice; brațele erau întinse deasupra capului fără să se miște. Se târau în spatele corpului rănit și murdar. Nu mai putea exista o identitate, era complet desfigurată. Gura întredeschisă, buzele aveau o nuanță deschisă de violet și pielea rece, albă se freca agresiv de asfaltul mult prea dur. Străzile erau goale pentru martorii care nu existau. Sângele rămânea în urmă și se amesteca cu noroiul; bălțile îi umezeau trupul rece. Ochii deschiși, îndreptați spre cer de parcă ar fi rostit „Tatăl nostru” în cuvinte mute. Trecu pe lângă stația de metrou, bara ruginită; buticul, un loc atât de idiot, după părerea lui, și trecu pe lângă acea cofetărie; ochii lui ațintiră magazinul, dar nu îi dăduseră atenție; continuă să meargă. Asculta sunetele produse de frecarea trupului ei cu pământul nămolit, în rest nimic. Niciun sunet, nicio mișcare, de parcă ar fi fost singur pe tot pământul. Când crimele sale aveau loc, nu existau martori, nu era nimeni. Merse pe o cărare lăturalnică, departe de ochii lumii și brusc, se opri în fața vilei sale. Apăsă clanța de fier și intră târând trupul după el. Imediat ce îl băgă în casă, îi dădu drumul la picioare și închise ușa în urmă, iar apoi oftă obosit. Auzi niște pași și se uită în stânga sa. Privi spre canapeaua din apropierea sa și nu mai scoase un sunet. Brunetul stătea acolo, îngrijind-o. Îi atingea fruntea cu blândețe, mângâind-o. O învelise cu o pătura care îi acopereau picioarele. Goliciunea îi era acoperită de o cămașă neagră, propria lui cămașă. Cei doi bărbați se priviră reciproc. Simțea că explodează. Ea, în cămașa lui, casa lui, încălcându-i teritoriul cu acel individ nespălat alături. Deschise ușa dând la o parte corpul roșcatei.

- Dă-o afară, acum !  

Ultima editare efectuata de catre Jojo :) in Dum 11 Aug 2013 - 23:54, editata de 4 ori

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Dum 11 Aug 2013 - 23:46

După lunga perioadă în care nu am mai lăsat un comentariu, a trebuit să mă revanşez şi să fiu prima de data asta. :-" Te-am mai stresat şi de la 4 cu capitolul ăsta, dar am făcut tare bine, căci e genial! Ziceai tu că te omoară Rose pentru că nu va fi bun, dar de unde, că e superb. Vezi? Reuşeşti să lucrezi şi sub presiune, te voi stresa cu next-urile mai des.
    Nu mă pot decide dacă capitolul ăsta a fost drăguţ sau ciudat, sau surprinzător. *hmm* Sincer a fost puţin din fiecare. Sincer mi-a plăcut reacţia Sakurei când s-a întâlnit - sau a dat buzna peste el - cu Sasuke. Mi-a plăcut că a fost aşa indiferentă, oarecum. Asta dacă ignori scena cu târâtul de mai târziu...Şi nu pot să nu spun că nu mi-a plăcut şi descrierea, pentru că aş minţi. Eu ţi-am mai spus că reuşeşti să ne bagi într-o ceaţă completă şi totuşi faci totul atât de captivant. *goo* Capitolele tale au practic puţin din fiecare; momente drăguţe - nu pot vorbi de romantism încă -, momente care te lasă cu gura căscată, momente...well, mai tipice ţie - gen mult sânge şi oameni decapitaţi - şi mult, dar mult mister. -.- Iubesc misterul, dar ţi-am zis, a trebuit să citesc ultima parte de trei ori ca să îmi dau seama ce se întâmpla acolo şi să aflu cine e a patra persoană - şi am nimerit-o xD -. Sincer mi-a plăcut mult cum ai descris atunci când Sakura se "târa" pe strada sau ultima parte, şi de momentul dintre Sasuke şi Sakura ce să mai spun, am ajuns pe podea. <3 Ştiu că (,) chestiile roz şi pufoase dintre ei nu vor dura mult, pentru că deh, eşti tu şi tu nu lucrezi aşa, însă mi-a plăcut cât de grijuliu a fost cu ea. :3 Cu toate că din cauza ei s-a omorât, practic...Uite vezi, efecte de genul ăsta are fic-ul tău asupra mea. :-w - briliant edit, visele mi-au fost spulberate şi am aflat că nu era Sasuke. Debb te urăsc. - Şi cum ziceam, mi-a plăcut mult finalul, cu toate că l-am înţeles mai greu - aşa sunt eu, mai grea de cap -. Da, săraca Karin, sincer mă aşteptam să moară. *hmm* Adică e vorba de imaginaţia ta aici, ştiu la ce să mă aştept. Şi ştiu cine e persoana care intră în casă, ceea ce mă face să mă gândesc ce se va întâmpla între toţi acolo...
    Întrebări:
    Sasuke: Nu trebuia să te simţi jignit, eu nu jignesc oamenii. xp Doar voiam să îţi reamintesc câteva din însuşirile tale, le poţi lua ca pe nişte complimente. 
    Deidara: I-auzi, se mai şi întreabă dacă ar trebui sau nu să îi spună Sakurei. -.- Măi trezeştete! Până când vei avea tu de gând să îi zici corpul tatălui ei va putrezi şi vreau să văd cum vei putea să îi explici asta.

Cam atât Debb, primeşti trei zile maxim mauză, apoi am să încep din nou să te bat la cap cu next-ul. Aşa că bucurăte de momentele de linişte. Laugh 

Ultima editare efectuata de catre ●Emιℓy● in Lun 12 Aug 2013 - 0:39, editata de 2 ori

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 11 Aug 2013 - 23:58

Heellllăăău, Jo Big Hug 
    Party fratilor 

Ma bucur mult ca ai pus capitolul, nu stii cat am putut sa-l visez, ma trezeam si ma culcam cu gandul asta, a fost asa dragut. Nu pot sa cred ca am asteptat O LUNA! Deci daca se mai intampla jur ca nu mai vezi decat piatra funerara a lui Damon, nu muschii sau amicul, ai grija. Grrr.  
    Deidara ala chiar e blond, God! [-( Cica sa spuna, sa nu spuna, acuma si el... De nu i-oi da una de stii cum se trezeste si spune, se mai si intreaba inorogul. Cum trebuia? Cu cuvinte, blondu' pinguinului inghetat, cu cuvinte, Jesus, ce intrebari isi mai pune si asta... blond, blond, blond (Si la minte!)
    Ce mi-a placut reactia Sakurei, a fost maxima Laughing) genial, iti spun Laughing Era asa confuza si se intreba singura, de parca aerul da niste explicatii exceptionale.
    Eu: Peretilor, ce naiba se petrece?
    Peretii: In Africa doi negri au murit calcati de tractor, un borcan de gem s-a spart in bucataria unui nebun cu o alunita pe mana dreapta.Bautura Nu ma lua in seama, Jo, am baut niste sampanie... nu a fost o idee buna.Bautura 
    Stiu, fara logica, dar cam asa e si Sakura, urla la ceruri de nebuna de parca chiar ar primii un raspuns. Ma sperie, e ciudata. Dar parca ii inteleg si ei reactia... uff, si ea a trecut prin atatea, ma rog. Trist 
    Ah, Jo, ti-am mai spus cat esti de geniala? Whistling Mereu imi creezi o stare de ceata in minte, pentru ca nu prea dezvalui multe si adoooor ca sunt mereu asa curioasa sa vad ce ai mai scris, orice detaliu pe care il pot afla Love it Ai felul ala de a face orice miscare interesantaaaa, heeei, sunt geloasa.  
    Cand i-a spus ca e plictisitoare prima mea reactie a fost : :/, apoi am inceput sa rad Laughing M-am bucurat maxim sa aflu ca natanga aia e moarta  O veste al naibii de buna. 

Dar ce sa ne facem noi cu aia 3?.... nu, corpul neinsufletit a lui Karin nu se pune  . Ma intreb ce o sa iasa intre cei doi:  .Eh, nu chiar bataie Laughing Pentru ca idiotul a spus sa o dea afara... si cum eu stiu despre cine vorbim, adica cine e in camera, nu ma astept sa o faca, zau. DAR SUNT ASA CURIOASA ce o sa faca in schimb... ufff... :S Sper sa ne spui tu cat de curand si termina cu   . Ca exact asa esti. Si cand vin ideile, pentru ca nu scri, si cand vin, pentru ca ne lasi intr-un suspans de murim aici.... nu mai ranji la mine ca sunt suparata (da, de parca chiar pot fi suparata pe tine) pentru ca daca mai intarzi chiar ma supar [-( . 
    Spor la scris, Jo!  

Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Lun 12 Aug 2013 - 10:35

Neaţa Debbie *hug*
    Văzutai aseară că ai postat, dar cum mă durea capul îngrozitor am decis să o las pe dimineaţă. Dacă era să citesc as'noapte atunci nu pricepeam o iotă Laugh
    Băh, să îmi frec eu palme! Cu tine ajung să mă spânzur, sincer îţi zic. Ai nişte idei de mă lasă cu gura căscată.  Stilul tău e unicat şi după cum a zis şi Ale: ai puţin din fiecare. Deci eu i-am băgat pe gât misterul, să pună cât mai mult suspans, să nu ofere multe detalii - e vina mea Laugh- şi văd că eleva mea scumpă a ascultat -poate a ascultat prea mult *glumeam*. Scrii super şi da, continuă aşa, pentru că atragi tot mai mult. I like it!
    Şi nu te omor, pentru că a ieşit super capitolul. E pe placul meu, deci... Apopo, sper că acele spaţii din faţa dialogului să fie doar o eroare la copy-paste, că de nu... aolo ce păţeşti.  
    Sakura nu mergea, nu alerga ci se târâia. Exact ca nebunii. Îţi zic eu, rozalia o să devină nebună şi o să aibă nevoie de cămasă de forţă o.O 
    Deci eu eram ameţită dimineaţă şi da, am citit şi eu ultima parte de vreo două ori ca să pricep. Şi cred că am înţeles că cel de pe stradă nu a fost Sasuke şi cred că ştiu şi cine e - acum doar mă rog să o fi nimerit. După care, eu am crezut că pe Karin să o dea afară şi se pare că m-am înselat. Pffff, cafeaua încă nu îşi face efectul. În orice caz, am înţeles şi sper că am priceput bine că dacă nu îmi trag un glonţ în cap. 
     Sasuke în loc să fie în extaz că o vede aproape goală pe Sakura, el cere să fie dată afară? Să-mi frec două.
    În sfârşit roşcata aia a primit ceea ce merita   Mă duc să fac coliva, că doar ştiţi că eu sunt cu facerea colivei pe forum şi având în vedere că bunica mea o face foarte bună eu îi moştenesc talentu. *modesta de mine*  
    Stai că era să uit de alt ameţit şi anume -tobele vă rog- Deidara. Da doamnelor şi domnilor, scumpul nostru Deidara care e picat în cap la naştere. Blondul de la păr i-a afectat creierul. Mai stă să se gândească dacă să îi spună sau nu. Ok, să dea şi o petrecere ca să îi poată vorbi Sakurei sau să îi spună când trupul tatălui ajunge să fie mâncat de viermi. De fapt, cred că cel mai bine este să îl trimită acasă la Sakura direct în coşciug, aşa drept cadou. O să se prindă rozalia.

Întrebări/ discuţii:
    Sasuke: Da sunt geloasă. Pffff, fix pe ea. Lasă că te ţin minte şi nu te las să te mai atingi de mine şi să faci ce vor hormonii tăi. La regim cu tine! Uite aşa.

Sakura: Toporul e al meu, la fel şi coasa. Poţi să iei altceva Smile)sau dacă insişţi îţi voi împrumuta coasa - e cea mai eficientă.

Deidara: Tu ai nevoie de vreo două palme ca să te trezeşti şi să îi spui Sakurei odată. Picat în cap la naştere ce eşti, trebuie să îi spui indiferent de situaţie. Mrrrrr

Deci, Debbule ai face bine să îţi scormoneşti ideile tale căci acuşica vreau următorul capitol.   Ştii doar că te iubesc, dar te-aş iubi şi mai mult dacă ai aduce odată următorul capitol.
    Spor la scris şi multă inspiraţie. Poate stau iar cu toporu şi coasa în coastele tale. Acu vreau să scrii de bună voie şi nesilită de nimeni, dar dacă nu se poate atunci aplicăm metode de tortură.
    Zi faină, Debbie! :ppp:După ce am ameninţat-o mă îndoiesc că o să mai aibă o zi faină Laugh

Ultima editare efectuata de catre Rose <3 in Lun 12 Aug 2013 - 10:44, editata de 2 ori

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Lun 12 Aug 2013 - 10:37

Ce ma bucur ca ai adus next-ul! Big Hug
    Ce pot spune este ca ma surprinzi ca-ntotdeauna. >.< Faci niste capitole extraordinare. Aici, chiar mai surprins. Pun pariu pe ce vrei tu ca acuma Rose nu te v-a mai omora, pentru ca ai facut un capitol genial. Love it A meritat ca te-au stresat Rose, Liz si Em. *hehe* 
     Si cred ca ar trebuii sa o faca incontinuare daca nu aduci capitolele la timp. (D)
    Chiar daca eu nu pot sa-ti las ditamai comentariul iti pot lasa o parere. ^^ Sa nu te dai batuta chiar daca ai ideei sau nu. Si sa aduci next-ul repejor. 
    Noi te rugaaam! Sa-l aduci repede. Ca sa nu te streseze din nou Inoroaga sefa, inoroaga mica si Em.
    Te-am pupat, Debb! Kiss 

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 14 Aug 2013 - 20:59

Panda constipat! Eu de ce nu stiam ca i postat next? :-L stai, nu-mi spune! [-(
    L-am citit de cand l-ai postat dar acum am intrat si aam zis sa-ti las un com, cu toate ca nu stiu ce sa spun >< Voi incerca sa iti spun cate ceva din ce am simtit atunci cand am citit capitolul ...
    M-ai lasat ... cu gura 2 metri in pamant! o.O Nu stiam cum sa reactionez. Eram in ceata. Nu mai intelegeam nimic, nu ca acum as intelege. Tot la fel.
    Nu-mi venea sa cred ca tocmai citise, de necrezut!

Nu-mi pasa de Karin. Putea muri si azi. Nimanui nu-i pasa! :\
    acum, sper sa aduci nextul si sa ma luminezi! :3
    Spor la scris! *kiss*

*DeEa*
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 08/02/2012

Mesaj Scris de *DeEa* la data de Joi 15 Aug 2013 - 22:48

Buna!Hi! 
    Imi place foarte mult ficul, este printre preferatele mele Winner  Am citit si sezonu 1, dar nici nu mai stiu daca am lasat comentariu. Sad Esdti geniala, oare mai e nevoie sa ti-o spun si eu? Cum poate Sasuke sa fie asa de nesimtit? What? Parca o iubea pe Sakura, iar acum... traieste si nici macar nu se duce la ea sa o vada.

Astept cu nerabdare urmatorul capitol, pana atunci Deea te Big Hug 

P.S. daca poti, anunta-ma si pe mine cand postezi urmatorul capitol

milu_hinata
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 04/09/2013

Mesaj Scris de milu_hinata la data de Mier 4 Sept 2013 - 9:15

Buna!
    Am citit primul sezon si abia asteptam sa apara al doilea. Si cand am intrat l-am vazut  
    Imi place si abia astept sa pui nextu. Nu ma asteptam sincer ca Sasuke sa fie in viata, dar asta face ficul si mai fain. Si totusi cand se va intalni cu Sakura?  Te rog fa-i sa se intalneasca mai repede.
    P.s Anunta-ma te rog cand pui nextu.

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Mar 10 Sept 2013 - 4:05

Răspunsuri:
    @●Emιℓy● a scris:
    Întrebări:
    Sasuke: Nu trebuia să te simţi jignit, eu nu jignesc oamenii. xp Doar voiam să îţi reamintesc câteva din însuşirile tale, le poţi lua ca pe nişte complimente. 
    Deidara: I-auzi, se mai şi întreabă dacă ar trebui sau nu să îi spună Sakurei. -.- Măi trezeştete! Până când vei avea tu de gând să îi zici corpul tatălui ei va putrezi şi vreau să văd cum vei putea să îi explici asta.
    Sasuke ~ Aw, poti fi sigura ca asta o sa fac.
    Deidara ~ [-(

Rose <3 a scris:
    Întrebări/ discuţii:
    Sasuke: Da sunt geloasă. Pffff, fix pe ea. Lasă că te ţin minte şi nu te las să te mai atingi de mine şi să faci ce vor hormonii tăi. La regim cu tine! Uite aşa.

Sakura: Toporul e al meu, la fel şi coasa. Poţi să iei altceva Smile)sau dacă insişţi îţi voi împrumuta coasa - e cea mai eficientă.

Deidara: Tu ai nevoie de vreo două palme ca să te trezeşti şi să îi spui Sakurei odată. Picat în cap la naştere ce eşti, trebuie să îi spui indiferent de situaţie. Mrrrrr
    Sasuke ~ .. Nu-mi place regimul (D) Iti place sa ma chinui, aaa?
    Sakura ~ Nu, eu vreau toporul [-(
    Deidara ~ Cine n-a picat in cap la nastere ? [-( Nu ma face sa ma simt mai special [-(

IX

- Dă-o afară, acum !
       Îl ignoră. Ca și cum nu ar fi auzit, continuă să se îngrijească de tânăra adormită. Avea tenul alb, fantomatic și foarte palid. Buzele luaseră o ușoară tentă de albastru, din cauza frigului de afară, dar dădea semne că își revenea. Corpul îi devenise cald sub cămașa neagră ușor umedă la margini din pricina pielii ei transpirate. Un picior lung, subțire ieșise de sub pătura cu care era acoperită. Chiar și în acea stare reușea să le ofere celor doi o priveliște destul de excitantă cu îmbrăcămintea atât de sumară și cu poziția ei plăcută la vedere. Criminalul își ținu respirația, privind-o și, cu ochii scânteind, se zgâi la cel ce o îngrijea, ținându-și maxilarul încleștat.
       - Tu ai schimbat-o? spuse brusc,  scuipând primul cuvânt cu greață și dezgust.
       Brunetul mai în vârstă, ce o îngrijea, își întoarse capul, uimit de întrebare. S-ar fi așteptat la cu totul altă reacție, de nervi, dar nu și-ar fi imaginat că el, în momentul acesta, are un sentiment de gelozie.
    Se priviră reciproc.
    Brusc, exact ca și cum ar fi vorbit prin telepatie, cel mai tânăr se întoarse pe călcâie, lua cadavrul de picior și părăsi încăperea, încă târând-o pe roșcată.
       Cedase?
       Simți o mână călduță atingându-i genunchiul cu greutate și mișcând degetele lungi și subțiri. Se întoarse cu capul spre ea, spre chipul ei adormit. ”Sasuke”, murmură ea printre suspine, făcând pauze în care își umplea și golea plămânii cu aer în exces.  Înghiți în sec, dezamăgit. Măcar o dată ar fi vrut ca numele lui să fie pe buzele ei, nu al acelui tiran, dar nu erau șanse.
       O privi atent.
       Buzele-i cărnoase, pline se mișcau ușor în timp ce respira normal. Se mișcară senzual, delicat, când rosti din nou acel nume; bărbăția lui tresări. Gemu, crispându-se încordat. Simpla ei prezență, corpul ei, buzele ei, totul era perfect. Ar fi vrut să facă dragoste cu ea chiar înainte să deschidă ochii. Să fie învăluit de carnea ei dulce când se trezește, să o sărute până rămâneau fără aer și să își lase amprenta mâinilor lui pe fiecare parte a corpului ei. Se apropie mai mult de ea și, inconștient de propriile acțiuni, îi atinse ușor pulpa, cu mâinile lui calde. La contact, pielea ei se făcu de găină. Îi mângâia cu plăcere pulpa, la fiecare mișcare coborând tot mai mult spre interiorul păturii, degetele deja intrând sub pătura groasă, atingându-i marginea lenjeriei intime. ”Sasuke”, murmură ea din nou. Doamne, dacă ar fi știut că nu e el. Ea își mușcă ușor buza de jos, încă cufundată în somn și probabil în vise imaginare. Intra pe sub dantela lenjeriei, și, în sfârșit, simți carnea caldă, umedă, printre degete. Ea gemu. În acel moment, era cu siguranță cel mai fierbinte loc al corpului ei. Îi găsi mugurele și începu să-l tachineze cu degetele umede.
       - Ce dracu’ faci?
    Își retrase imediat mâna, ascunzând-o la spate. Se ridică cu viteză de pe scaun și se întoarse spre cel ce îl privea din spate de ceva vreme. Sasuke.
       - Eu.. ăăăă... începuse să se bâlbâie. Nu îi stătea în fire să fie așa, dar, prins în flagrant, începu să devină panicat.
       Brunetul stătea  nemișcat în fața lui, la câțiva pași distanță, privindu-l încruntat. Stătea aici de ceva vreme. Își menținea poziția autoritară, cu spatele drept și brațele încrucișate la piept, cu ochii scânteind și cu sprâncenele împreunate de la încruntare. Văzând că nu primește nici un răspuns, ridică din sprâncene, privindu-l exact ca și căpitanul privindu-și inamicul ce avea, cu nerușinare, garda jos.
       - Ei? Ce făceai?
       Nici de data asta nu veni un răspuns. Privirea lui violentă se îndreptă spre rozalia adormită ce scotea gemete șoptite. Dumnezeu știe ce visa, dar brunetul putea ghici din prima, și nu era nici greu. Se apropie de ea sub privirea jenată brunetului. Lua o margine a păturii și îi acoperi piciorul gol ce ieșea cu nerușinare de sub învelișul moale, apoi se întoarse spre bărbatul mai în vârstă.
       - Găsește alt loc în care să-ti bagi nuca și dacă ai chef să ți-o faci singur, fă-o afară, îi scuipă cuvintele în față fără jenă și cu multă autoritate.
       După asta, nu se mai auzi nici un comentariu, doar pașii celui tânăr părăsind liniștit încăperea, lăsându-i din nou singuri. Tot corpul lui tremura de frică, invidie, mâhnire. Încă își ținea mâna la spate. Frecă degetul mare de arătător, simțind din nou umezeala ce îi rămăsese printre degete. Doamne, dacă nu ar fi apărut el, ar fi făcut o nenorocire pe care, mai mult ca sigur, nu ar fi regretat-o. Închise ochii, gândindu-se la ce simțise acum câteva minute. Atât de umed și moale. Simțise cum i se deschiseseră pliurile sub degetele lui ce exploraseră cu atâta plăcere. Ar fi vrut să intre în ea și să rămână acolo până dimineață. O privi din nou și înghiți în sec.
       Cu siguranță, rămăsese cu o erecție dureroasă.

Simțea mâinile lui peste tot, era un vis care nu putea fi adevărat, era prea bine să fie adevărat. Respiră aerul închis, dar totuși plăcut. Răcoarea nu îi invada corpul ci doar căldura ce o topea din interior. Deschise ochii, privirea limpede, ușor confuză, se plimbă prin întunericul sumbru, dar nu-i păsa. Simțea o nevoie arzătoare de a fi atinsă în locuri intime, interzise. Ce gânduri nerușinate ! Își mușcă buza inferioară. Simțea căldură și umezeală în canalul ei strâmt, cărnos și o usturime plăcută asociată de ușoare senzații de mâncărime. Inspiră pe nas și expiră pe gură, dându-și capul pe spate și arcuindu-și corpul cu eleganță. Cât ar fi vrut să fie aici, să îi simtă brusc atingerea în bezna orbitoare. Închise din nou ochii și își ridică mâinile, trecându-le peste propria-i claviculă, imaginându-și că mâinile ei sunt ale lui. Se înfioră. Pielea de pe gât i se făcu de găina. Sfârcurile se întăriră sub materialul subțire al cămășii pe care o purta. Degetele îi coborâră mângâietor și simți cu intensitate cât de moale îi era pielea. Doamne, era atât de plăcut. Simți cămașa ce îi acoperea trupul. Își simți propriul miros când mirosi articolul pe care îl purta. Sperase să reușească să simtă mirosul lui, mirosul masculin atât de plăcut și parfumul îmbietor. Desfăcu primul nasture, apoi pe al doilea, urmă al treilea, al patrulea, până când rămase cu doar ultimii doi închiși. Sânii rotunzi erau acoperiți încă de părțile cămășii. Atinse marginea unuia cu degetele răsfirate elegant. Pielea i se făcu de găină. Era ca și cum mâinile ei chiar erau ale lui și se mișcau singure. Folosindu-și doar buricele degetelor mijlocii trasă cercuri pe sub sânii ei, care erau plini și rotunzi, apoi le lăsă să urce până la umflăturile mărunte ale areolelor. Suspină, mișcându-și picioarele agitată. Atinse încrețiturile din jurul vârfului ascuțit și începu să tremure. Încet, își trecu ușor degetele peste sfârcurile întărite; senzația o făcu să strângă coapsele și să-și frece blând pulpele una de cealaltă. Dacă ar fi văzut-o Sasuke în acel moment… Doamne. Își mușcă din nou buza inferioară și gemu șoptit. Își prinse vârful întărit al sânului între degetul mare și cel arătător și strânse. Rozalia suspină ceva mai tare. Era atât de plăcut. Își imagină că el stă în acest moment deasupra ei, lingându-i abdomenul plat și masându-i sânii cu vârfuri ușor înroșite. Își imagina cum ar fi atins-o pe sub lenjeria intimă, ar fi întrebat-o dacă îi place, iar ea ar fi murmurat și gemut în semn de răspuns, apoi ar fi intrat excitat în ea, umplând-o cu mădularul lung, tare și cald, dându-i mai multă căldură și făcând-o să ajungă în rai cu stilul lui sălbatic și nerăbdător, atât de plăcut, ca un animal. I-ar fi savurat sălbăticia. Sasuke. Își coborî mâinile, trecând mângâietor peste abdomen. Își lăsă lenjeria intimă să ajungă la glezne și își strecură degetele tremurânde deasupra scorburii ei fierbinți. Mâinile îi alunecau cu ușurință în jos, apoi în sus, apoi iar în jos, prin sucurile lipicioase, dulci pe care le producea.
       - Sasuke… Sasuke… Sasuke, gemu de mai multe ori, frecându-și degetul mijlociu și cel inelar de bobocul ei fierbinte; își cuibări cele două degete între pliurile feminității, frecând delicat și rapid. Își împinse șoldurile în față, scăpând gemete și scâncind.   
       Doamne, cât era de frumoasă.
       Ușa era întredeschisă, în prag, sprijinit de tocul ușii, o privea cum se atingea și se stârnea singură. Cu mișcări atât de delicate și profunde, chipul îmbujorat și buza inferioară mușcată, ce avea încă urma dinților ei superiori, o urmă roșie, o urmă de sânge, o caracteristică erotică pe buzele roșii ale unei fete. Începu să tremure incontrolabil, excitat. Își simțea mădularul devenind tot mai erect, devenise dureros de plăcut. Oftă, deși fusese mai mult un geamăt; încercă să scape de presiune, tremurul nu se mai oprea. Un zâmbet i se lărgi pe față, într-un mod înfiorător și totuși atât de perfect și atrăgător. Era pe jumătate gol, doar în blugii ce mai rămăseseră pe el și părul dezordonat, umed la vârfuri din pricina dușului pe care îl făcuse, iar acum se blocase privind-o cum se mângâie singură și cum îi rostește numele, atingându-și părțile intime. Zâmbetul lui se lărgi mai mult. Efectul pe care îl avea asupra ei era înfiorător. Alături de el, brunetul rămase șocat, mâhnit. Numele ”Sasuke” era pe buzele ei chiar și în astfel de momente. Privi spre bărbatul mai tânăr, pe jumătate dezbrăcat de lângă el ce tremura cu un zâmbet pe față și cu sprâncenele ușor încruntate. Era ca și dependent de asta. Se uita din nou prin crăpătura ușor lărgită a ușii. Era neputincioasă, avea nevoie de Sasuke și era clar asta, iar cel de alături adora ca femeile să simtă că doar el le poate alina singurătatea, ceea ce se întâmpla în majoritatea timpului. Dar ea, atât de inocentă, își făcea asta. Brusc, amândoi priviră fascinați cum corpul ei e cuprins de spasme puternice, cum își arcuiește puternic spatele și scoate un geamăt prelung, dar greu auzibil, șoptindu-i din nou numele celui pe care îl iubea. Atunci, brunetul mai în vârstă nu mai rezistă și plecă aproape în fugă din dreptul ușii, intrând într-o cameră la întâmplare și închizând ușa. Sasuke rămase, privind-o vrăjit în continuare, ascuns de umbrele întunericului.
       Brunetul intră într-o cameră la întâmplare și închise ochii desfăcându-și în grabă șlițul pantalonilor. Nu mai avea răbdare, își pierduse controlul.
    Își înfășură mâna în jurul bucății rigide de carne, destul de scurtă, dintre picioarele lui și o închise în pumn, cu pielea ieșindu-i îngrămădită în fața degetelor.
    Sânii ei superbi, goi cu vârfuri roșiatice pe care și-i masase cu atâta delicatețe…
    Coborî mâna mai rapid, umedă de la sămânța care începuse să se scurgă.
    Gemetele ei dulci, scâncitul ei plăcut, șoaptele delicate. Și chiar sub ochii lui își ciupise acele vârfuri dulci…
       - Ahhhh, Doamne !
    Se smuci agitat mișcându-și șoldurile. Gemuse de plăcere.

Adormise?
       Sasuke încă o privea fascinat, își păstrase zâmbetul larg de pe buze, și era sigur că îl va mai păstra încă. Chiar și în acele momente reușise să fie atât de elegantă. Simțea că erecția avea să-i rupă pantalonii. Devenise dureroasă; tot corpul lui se înfierbântase. O privi în continuare. Pieptul ei începuse să se ridice și să scadă rapid, acum însă o făcea încet, dar nu adormise. Mâna ei încă își masa scorbura excesiv de umedă, la fiecare mișcare a degetelor, tresărind fără control. Brunetul începu să respire pe gură. Toți mușchii lui se contractau, maxilarul stătea puternic încleștat, presiunea devenea apăsătoare, iar el simțea nevoia să fie învăluit de o femeie, să simtă o femeie. Chiar acum. După câteva minute, rozalia adormi.
       Brusc, bărbatul mai în vârstă trecu fulgerător pe lângă el. Sakura stătea în camera lui, pe patul lui, dar se așeză pe canapeaua mică, ce stătea extrem de aproape de pat, lipindu-se de lemnul acestuia. Înainte să închidă ochii, îl fulgeră pe Sasuke cu privirea, iar apoi se întoarse cu fața spre rozalie, ce dormea cu fața spre el, inconștientă. Brunetul închise ochii. Sasuke se întoarse pe călcâie și, cu pași târâiți vru să se îndepărteze, dar se opri brusc, într-o stare de euforie. Se sprijini de peretele holului și închise ochii oftând, scoțând un geamăt, răscolind prin amintiri. Văzuse cu ochii lui cum ea își atinse cu degetele subțiri, atât de delicate mugurele sensibil din zona genitală, cum se deschise, așteptând ca ceva să pătrundă înăuntru, el să pătrundă înăuntru. Își atinsese sânii perfecți, plini, nici prea mari, nici prea mici, perfecți. Strânsese și trăsese de acei boboci până când…
       Deschise ochii, o lua razna.
       Se întoarse din nou în pragul acelei uși. Bărbatul adormise, iar ea la fel, dar nu pentru mult timp. Intră în încăpere, sorbind-o din priviri. Ocoli canapeaua pe care brunetul adormise și o privi pe ea atent, mai îndeaproape. Cămașa era încă descheiată, dar sânii erau acoperiți de materialul subțire și atât de umed. Privi mai jos și mai jos, își aplecă ușor capul într-o parte privind atent picioarele ei. Încă tremurau. Se apropie, voia să vadă cu ochii lui acea scorbură umezită și atât de moale pe care ea o ”chinuise” atât de intens și dulce, voia să atingă și el acel loc. Era plin de lăcomie și invidie. Se așeză în pat și întinse mâna spre ea, atingându-i în primul rând gâtul. Pielea i se făcu de găina instant. El zâmbi mândru. Atunci, rozalia își întoarse capul și îi șopti numele, apucându-l cu degetele încă lipicioase de la propriile sucuri, de încheietură. Încă păstrându-și zâmbetul înfiorător, o privi în ochi. Dorință. Era copleșită de un val de dorință uriaș, se îneca în acea nevoie de a simți un bărbat, dar nu orice bărbat, ci pe el. Voia să îi arate tot ce dorește ca el să facă. El o lăsă să-i ghideze mâna spre locul unde dorea să fie atinsă. Îi coborâse mâna atingându-i gâtul, clavicula și se opri la piept. Sasuke își eliberă încheietura și se urcă deasupra ei, iar apoi, cu degetele căutătoare, exploră marginile sânilor ei, ce ieșeau discret de sub cămașă. Îi dădu materialul deoparte și își apăsă șoldurile peste ale ei. Ea scânci și îi scăpă numele printr-o șoaptă, el își lărgi zâmbetul viclean, aproape malefic. Îi frământa sânii în cel mai plăcut mod, vârfurile i se întăriseră în palmă, ea încerca să își înăbușe gemetele. Gura lui se strânse în jurul sfârcului ei, înnebunind-o. Lingea, mușca, sugea, iar apoi o lua de la capăt, zâmbind la reacțiile ei. Știa că se încălzește, vedea asta. Sub ochii lui ea se excita din nou. Se urcă la buzele ei, privindu-le atent. Buza inferioară era plină de sânge, el zâmbi și își trecu limba ascuțită peste ea, sângele dispărând ca prin minune. Iar apoi, o sărută cu dorință și pasiune. Coapsele lui tari, încă prinse în pantaloni, îi obligau picioarele să se despartă. O făcu, primindu-l. Lenjeria intimă de pe ea lipsea. Era umedă și se simțea vinovată, jenată pentru faptul că îi va murdări blugii, oare avea să se supere? Se apăsă brusc pe locul ei sensibil. Îi simțise bărbăția erectă, tare prin blugii ce îi despărțeau de unire. Ea începu să gâfâie, copleșită de senzații.
       - Atinge-mă.
    Îi spuse mai mult rugător decât ar fi fost un ordin. Mult mai rugător.
       - Te rog.
    Era demnă de milă. Își strecură mâna între ei privind-o în ochi. Atunci îi simți umezeala atât de intensă, lipicioasă, sucurile ei îi atingeau degetele, el zâmbi și închise ochii. Înnebunea.
       - Aici? Întrebă de parcă nu ar fi știut, dar chiar înainte să primească un răspuns începu să o mângâie ușor, în locul atât de sensibil. Ea tresărea des, vrând să strângă pulpele, dar el o împiedica. Gemea atât de plăcut, șoptit, până când îi rosti numele cu voce tare. El zâmbi și îi   mușcă lobul urechii.
       - Șșșșt, scumpa mea, îi șopti la ureche, iar apoi îi sărută maxilarul ce stătea încleștat, abținându-se de la gemetele plăcute.
    Își puse mâinile pe pieptul lui, iar apoi le coborî până la blugi. Mâinile îi tremurau, el o ajută. Îi luă mâna și i-o îndreptă spre deschizătoarea blugilor, parcă învățând-o cum se deschid acest gen de pantaloni. Ea roși jenată. Își ascunse fața în scobitura gâtului său, gemând. Degetele lui  încă îi înconjurau mugurele din zona genitală, apăsându-l, tachinându-l, făcând-o să tresară și să geamă șoptit. Doamne, atât de plăcut. Îi deschise blugii și atunci, brusc, închise ochii, mușcându-și din nou buza inferioară, pentru a mia oară în noaptea asta. Era cald, lung, tare, gros și se freca de ea, se cuibări în pliurile ei, dar refuza să se deschidă, să îl lase înăuntru. Ea gemu când îi simți mădularul atât de tare la intrarea la intrarea în canalul acela strâmt, mult prea strâmt. Ultimul ei bărbat fusese tot cel care urma să o facă a lui din nou, iar el nu știa asta.
       - Deschide-te pentru mine.
       Sunase ca o poruncă, și asta era, iar ea era obișnuită. Zâmbi și își depărtă mai mult picioarele poziționându-le în jurul taliei lui. Atunci, îi mai dădu un sărut scurt și atunci se simți împunsă într-un mod aproape dureros între picioare; ea scânci. El își puse bărbia pe vârful capului ei, una dintre mâini stând pe una din pulpele picioarelor ei, cealaltă atingându-i ușor gâtul, pieptul, abdomenul și stomacul. Atunci o invadă. Împingând și lărgind. Arzând. Lui i se tăie respirația și închise ochii ca și cum l-ar fi durut. Atât de strâmt, prea strâmt, mult prea strâmt. Înghiți în sec, provocând mărul lui Adam să se miște. Rozalia strânse din ochi. Era atât de cald în interiorul ei, o ardea ușor și nu își dădea seama dacă era din cauza usturimii și înțepăturilor pe care le simțea în locurile în care el atinsese și lărgise atât de violent.
       - Sasuke !
       Spuse ceva mai tare, el îi acoperi gura cu palma și își coborî privirea spre ea, deschizând ochii.
       - Șșșt. N-o să doară, îi spuse sărutându-i fruntea, n-o să doară.
    Ea se relaxă, privindu-l în ochi prin bezna cu care se obișnuise. Atunci el se mișcă brusc, ea își arcui spatele și gemu scurt, oprindu-i-se în gât suflul. El își puse mâna pe spatele ei,  ridicându-i abdomenul spre el, până ce fură lipiți unul de celălalt, complet. Începu să se miște, ea își ținu respirația, și totuși, mișcă și ea din șolduri, ușor. Durea, dar nu îndrăznea să comenteze. Cu durere sau nu, era cu ea, era în ea și asta era tot ce conta, pe moment. Îi șopti numele, din nou și din nou, mușcându-l rare ori de umăr sau zgâriindu-i spatele, iar zâmbetul malefic pe care îl lărgea în momentele când ea scotea scâncete de durere, sau când îi spunea printre gâfâieli că doare, era înfiorător, dar atât de atrăgător. Era perfect. Prezența brunetului presupus adormit nu mai conta, deși le asculta gemetele stinse.

----------------------------------

Capitol dedicat lui Rose <3, Eli Smileși ●Emιℓy● Vă iubesc, dragele mele *hug*

P.S. pentru cei ce vor să îi anunț de capitole: Dragilor, eu nu sunt obișnuită să îmi anunț capitolele, de multe ori acest anunțat este confundat cu cerșitul de comm-uri, dar cei care vor într-adevăr neapărat să fie anunțați spuneți-mi în comentariu, iar eu îi voi anunța doar pe cei care și-au exprimat această dorință ^^.

Ultima editare efectuata de catre Jojo :) in Mar 10 Sept 2013 - 5:13, editata de 4 ori

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Mar 10 Sept 2013 - 4:07

Deci nu stiu ce sa-ti spun, nu stiu ce sa scriu, am si baut... bomboane. 
    Nu stiu ce as putea spune, mor aici. Adica... tu stii prea bine cat de tare e capitolul, cat il ador, mno, dar ii musai sa-ti spun si aici ca sa vaza lumea. 
    Deci am adorat, Jo, fiecare cuvintel :3 A fost awesome, maxim, superb, ahhh, si in cate alte feluri! M-am bucurat ca ai pus in sfarsit, dupa un sezon si ceva, o scena +18 cu cei doi! Love Love Love  Cat am putut sa astept sa citesc ceva de calitate, si cand zic ceva, stii tu la ce ma refer. Ooo, oooo, perversii! Amandoi, blonzi - nu la mine ca "Sunt bruneti", ca au crierer blond! [-( Se holbau ca vitelul la poarta noua, au inebunit amandou, cretinii. [-( barbati obisnuiti, li s-a sculat, unul a facut o treaba si altul alta treaba. Laughing Sasuke a fost mai norocos sau poate doar asa e el, mai jmen. Maxim capitol, mai ales ca nu pot sa cred cat ii de mare O.O Cred ca ai avut febra in ziua in care l-ai scris, precis. Sufereai de singuratate ca nu prea intrasem eu si uite de asta te-ai imbolnavit, sanatoasa sigur nu erai, ca nu scriai tu asa un capitol.. cred ca Rose si coasa ei au fost langa tine tot timpul :3 
    De-ai scrie de-astea mai des, hait, ai face cateva inoroage fericite :3  biiine ar fi asa, mai, Jo. Poate o sa ne faci placerea asta.
    Am uitat!AM GHICIT! oooo, da, am ghicit cine se va masturba inainte sa-mi spui! Caaaat de tare pot sa fiu, merit un premiu la alegere. SI pentru ca stii ca nu-s pretentioasa - minciuna - nu aleg ceva rau. Doar sa nu mai stai 234678909876545678 de ani sa scrii nextul, okai? Sa te misti si tu mai repede ca ai fani care mor de suspans cu mine in varf!

PRIMAAAAAAAAAA! Sa retineti, piersicuti si piersicute, eu sunt prima la acest capitol memorabil si superb si ... :3 Love it 
    AAAAAAAAA! Dedicat mie O.O Si altora, dar mieeeeeeeeee :33333333333 IIIIIIII, ma bucur ca nu ti-ai uitat fiica :3 ma bucur, multam, multam. Sper sa mai repeti gestul, ma faci sa ma simt bine cand vad Laughing 
    Hai gata, ca prea ti se urca la cap, o sa am grija sa te pui pe scris. Bye, darling. 

Ultima editare efectuata de catre ELI :) in Joi 12 Sept 2013 - 2:58, editata de 2 ori

Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Mar 10 Sept 2013 - 10:14

ediiiiiiiit!

Daaaaaaaa! În sfârşit a venit şi acest divin capitol. Doamne! Doamne! Doamne!
    Adorabil, genial, fabulos, mirific. Nu am cuvinte. Ce cafea şi cu ce tare a fost. M-a trezit din toate punctele de vedere.
    Vezi că nu a fost chiar aşa de greu? Doamne! Am rămas cu gura cascată. Astfel de capitole se fac noapte, că atunci acea imaginaţie e mai mare. Fată, mi-am pierdut cuvintele. Scrii genial şi atât de frumos. Cu o mare eleganţă. Cu adevărat e o plăcere să îţi citesc povestea. Bravo!
    Itachi se îndrăgosteşte de ea? Ca ăla sigur era Itachi :-?Ce nu îţi place să dai numele personajelor însă e plăcut, pentru că menţii acea umbră de mister. Ce idei ai putut să ai. Şi idei de astea, fierbinţi. Nu mă aşteptam la aşa ceva în viaţa mea. Eh, lui Sasuke îi cam plăcea să vadă cum ea se "torturează" singură. Cu ăla în cameră ei o făceau? Laugh  Doamne! - nah, că am împrumutat-o de la tine.
    Atât de dulce ce a fost Sasuke acum :x Deşi presimt că nu o să ţină pentru mult timp acest băiat. Pfoai. Ce acţiune piperată va fi. Sunt sigură. Bătăi, viol, iubire, pasiune, dorinţă, poate copil, din nou bătăi Laugh 

Debb fi antenă. De luni, 16. septembrie. 2013 te pui pe tastat. Următorul capitol trebuie să vină până pe 16 octombrie - cadoul meu Laugh  Vreau să văd faţa Sakurei când îl vede lângă ea, să văd ce se mai întâmplă. Care şi cu cine se bate.   Formezi un triunghi amoros acolo.

Întrebări/ discuţie:
    Sasuke: Ce îţi mai place! Acu ce îi vei face? O vei ţine lângă tine pentru totdeauna, da? *goo* Şi în viaţă!

Debbie, aşa cum am promis. Azi postez şi eu. Doar că trebuie să îl corectez.
    Pupici!

Ultima editare efectuata de catre Rose <3 in Mar 10 Sept 2013 - 10:53, editata de 1 ori

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 10 Sept 2013 - 10:21

Hey, Debb! ^^
    In primul rand vreau sa-mi cer mii de scuze ca am intarziat cu comm-ul, dar nu am putut sa stau la pc -.-'', iar in al doilea rand vreau sa-ti spun ca ai facut un capitol extraordinar. De cand am asteptat acest moment. Chiar ma gandeam cand va sosi aceasta clipa cand ei vor face asta Love . Nu stiu ce sa mai spun, deoarece nu-mi pot gasi cuvintele pentru a descrie ceea ce am simtit atunci cand ti-am citit capitolul. 
    De abea astept sa vad ce se mai intampla si sa-ti citesc ideile acelea minunate. Love it 
    Spor la scris in continuare si multa inspiratie. Smile 

Ultima editare efectuata de catre ☆Kim☆ in Sam 14 Sept 2013 - 11:53, editata de 2 ori

milu_hinata
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 04/09/2013

Mesaj Scris de milu_hinata la data de Mier 11 Sept 2013 - 13:38

Buna!
    Vai capitolul asta a fost asa de pervers..de altfel ca majoritatea, insa lui Misa ii place si asteapta cu nerabdarea continuare. 
    Nu are rost sa iti spun cat de mult imi place ficul asta, stii deja. In orice caz, cand cei doi faceau prostioare si celalalt ii auzea...am ramas fara cuvinte. Tot ce sper e ca Sakura sa ramana cu Sasuke. Kawaii
     Felicitari pentru capitolul asta superb.Astept nextu.
    p.s:Multumesc ca m-ai anuntat si te rog sa o faci si in viitor

*Alexia*
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 12/10/2012

Mesaj Scris de *Alexia* la data de Joi 12 Sept 2013 - 14:19

Hey, Jojo!
    Iti citeam ficul de mult timp, dar nu am comentat.Sad Este primul fic care l-am citit de pe forumul acesta. 
    Il iubesc, iti spun sincer! Love Capitolul mi-a placut la nebunie, esti un geniu. Sunt foarte ocupata si nu pot sa trec in fiecare zi sa vad daca ai postat continuarea, asa ca te-as ruga sa ma anunti cand pui next-ul. Spor la scris si la idei! Kiss! Kiss:

En'
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/07/2013

..

Mesaj Scris de En' la data de Dum 6 Oct 2013 - 20:15

Heeeyyy:x
    Nu incep cu “buna” nici cu “hello”, ci pur si simplu cu un: “WTF?!”. Regret atat de mult ca nu ti-am dat comentarii pana acum, insa ti-am urmarit tot fic-ul, l-am citit cap-coada. Am asistat la unele dintre cele mai fierbinti scene de dragoste, la cele mai dramatice momente, la cele mai groaznice clipe prin care o trecut Sakura Neutru . M-ai facut sa patrund in acest fic al tau, m-ai facut sa sufar odata cu protagonista. Am parcurs ani din viata Sakurei, ani in care multe schimbari au intervenit in a sa viata! In fine. Ceea ce vreau sa spun, este ca esti o scriitoare G-E-N-I-A-L-A !Love it  Si nu mint! Deci acest capitol a fost superb.Stai, ce tot spun eu aici? Doar acest capitol? Tot fic-ul este genial  Love  + ca nici in ruptul capului nu m-asi fi gandit ca Sakura ar face asa ceva. Deci si acum sunt socata. Oare ce se va inampla in continuare? Suspans-suspans-suspans.Laugh  Astept cu nerabdare urmatorul capitol. Pana atunci te pup:* , spor la scris si multa inspiratie.

Ultima editare efectuata de catre Oomg in Mar 10 Dec 2013 - 18:29, editata de 1 ori

The Last Uchiha
    Inactiv
    Inactiv

Sex : masculin

Data de înscriere : 20/09/2013

Mesaj Scris de The Last Uchiha la data de Joi 10 Oct 2013 - 11:12

Sall!Nici nu pot sa spun cat de tare a fost,am citit si sez1,scz ca nu am lasat comm-uri,dar totusi nu m-am putut abtine sa nu-l citesc pe tot!Astept nextul cu nerabdare nextul! Agrement 
     Nici nu jstiu care va fi fata Sakurei cand va vedea:3
    Tine-o tot asta,anunta-ma cand pui nextu:-bd

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Dum 20 Oct 2013 - 12:02

Tu mai ti minte... cand am stat eu 6 ore sa citesc sezonul unu, cum sa nu mai ti? Si era asa de pervers, asa de, de, de perfect, asa de incitant, asa de Jo. Mno si dupa imi era prea somn sa ma apuc de sezonul doi, dupa imi era prea lene, dupa am luat o pauza de la forum si acum sunt aici, din pacate pentru tine. Am terminat de citit. Era asa de incitant.... Prea perfect, descrierea asta atat de detaliata a ta ma omoara, mai ales la scenele perverse. E foarte interesant tot ceea ce scri si cufunzi tot in mister, pentru a atrage si mai mult cititorul, esti super. Recunosc, ca in unele locuri nu am inteles ceea ce se petrecea, dar nu conteaza. Ultimele capitole le citeam cu sufletul la gura, erau prea perfecte, prea perverse. Ficurile tale se pot recunoaste dintr-o mie, dar hai cu next-ul si da, eu as vrea sa fiu unul dintre fanii care sa fie anuntati, ar merge, nu? Te looog. Oricum, bafta la scris si perversitate cu galeata sua cum se zice.

Vizitator
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitator la data de Sam 14 Dec 2013 - 22:18

De unde sa incep,poate cu mii de scuze ca am citit tocmai acum ficul si mi-a fost lene sa comentez...viata rea.Deci scena aia e atat de   magica.Adica Sakura a fost adusa de Itachi,nu?Din cate am inteles,acum Sasuke este peste ea.Cand il va vedea nici nu stiu ca fata va face?Poate una de indragostita nebuneste sau va crede ca este zombi=]]]]].Gata cu toate fanteziile.Sezonul 1 a fost si el la fel de tare.Nu am lasat comm   ,dar acum fi sigura ca o voi face,Te rog din buricul pamantului sa ma anunti la next.

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Vin 16 Mai 2014 - 2:18

X

Cu mişcări delicate îi atinse coapsa, şoptindu-i cuvinte de dragoste şi cu mintea adormită asculta tăcerea, rămânând într-o stare de somnolenţă. Ea se apropie de el foşnind cearceaful dezordonat. Ca şi cum s-ar fi despărţit de trup, oftă. El căutase existenţa unui contact vizual, dar ea, ca şi cum i-ar fi fost jenă, privise în tot acest timp altundeva. Stătuse deasupra ei şi o luase din nou, din nou după atâta timp. O atinsese în locuri în care nu atingea toate femeile, o sărutase cum nu mai sărutase pe nimeni, o luase după bunul lui plac, dar cu tandreţea pe care nu o arătase altcuiva, îi şoptise cuvinte desfrânate şi  neruşinate, dar pline de iubire. Făcuse dragoste cu ea cum nu mai făcuse cu nimeni vreodată.
    Îi rosti absent numele. Ea îşi mişcă buzele umflate ca şi cum ar fi vrut să răspundă. Deschise ochii. Gemu şoptit când văzu arma ce îi atingea fruntea. Se trezise dintr-un vis frumos.
          Îl privi printre genele lungi. Prin întuneric distingea ochii dilataţi care străluceau de ură şi răceală. După atâta timp, îi vedea din nou şi îi recunoştea. Roşii ca sângele cald ce curge dintr-un cadavru proaspăt, reci ca cei mai mari gheţari ai lumii şi plini de ură, ca şi cum în ei ar fi intrat tot amarul morţilor. Se apropie de el şi îl sărută. Era vicleană, mult prea vicleană; îi cunoştea slăbiciunile. Arma îi alunecă din mână şi căzu, iar el fu din nou vrăjit de frumuseţea femeii, de calităţile unei femei. Îl stârnise doar sărutul ei, doar mişcările ei senzuale, doar buzele ei pline, doar ochii ei seducători. Şi, înainte să îşi dea seama, era deasupra lui, gemând în timp ce îl primea în canalul ei strâmt. Mâinile lui îi strângeau coapsele, în timp ce ea se mişca uşor, sprijinindu-se cu mâinile micuţe de abdomenul lui tare. Se aplecă deasupra lui şi îl sărută scurt, lăsându-l să tânjească după mai mult. Era vrăjit, era controlat, era... O trase de mâini şi ajunse deasupra ei zâmbindu-i isteric. Atunci o sărută, o sărută cât timp îşi dorise, o sărută cum îşi dorise, iar ea răspunse, vru să-i atingă obrazul, dar el îi apucă mâinile şi i le duse deasupra capului. Avea de gând să fie cum vrea el, avea de gând să o controleze, avea de gând s-o ia cum îşi doreşte. O privi în ochi. Verzi, obosiţi, dar sclipitori şi seducători, îi priveau tentându-l. Voia să-i facă rău. Voia să o rănească atât de tare... Voia să îl respingă, voia să îl urască, dar ochii ei îl priveau viclean şi seducător, ca şi cum ar fi fost o expertă în asta, ca şi cum toţi bărbaţii lumii erau la picioarele ei, iar el era primul care îngenunchease, ca şi cum l-ar fi avut la degetul mic. Atunci, avu un sentiment ciudat. Se simţi ca şi cum ea era un templu sacru, iar el un intrus josnic care intră cu capul plecat, care nu are dreptul să o aibă. Îşi încleştă maxilarul, iar, ca prin minune, ochii ei se făcură blânzi, inocenţi şi atunci, în momentul acela, o luă violent, fu din nou a lui.
          Îl privea în ochi gemând şi tresărind la fiecare mişcare, cu lacrimile aproape şiroindu-i pe obraji, încă cerşea cu cuvinte mute pentru un sărut. Zâmbetul lui se lărgi şi îşi coborî mâna în locul unde se uneau, iar apoi o trase uşor de părul pubian, rar, făcând-o să-şi ţină respiraţia. În tot acest timp, ea îi susţinea privirea sadică, gemând, deschizând gura, gata să scoată strigăte mute, care nu se auzeau, plângând şi scâncind rar, dar încă privindu-l, răsuflând şi lăsându-l să o ia. Buzele aveau mici răni de la muşcăturile repetate, locul în care se uneau o ardea, lacrimile îi înceţoşaseră privirea, dar ochii lui încă se vedeau clar, iar zâmbetul lui satisfăcut ieşea în evidenţă. Singurul lucru la care se gândea era cât de chipeş e, cât de mult îl iubeşte şi cât de fericită e că îi aparţine din nou. Durea, dar era a lui. Plângea, dar era a lui. O insulta, dar era a lui, şi pentru asta, era fericită.

Terminase în ea, sămânţa lui o umpluse. Se îndepărtase de ea, se întoarse cu spatele, se acoperi cu plapuma groasă şi o lăsă cu lacrimile şiroindu-i pe obraji. Încheieturile mâinilor ei se învineţiseră, fuseseră strânse cu putere şi violenţă. Îşi acoperi zona intimă cu palmele, simţind durerea ce o apăsa în acel loc sensibil. Îi privi spatele şi îşi trecu limba peste buzele rănite.
          - Ia-mă în braţe, îşi şopti ruga cu sfială. El îşi întoarse capul şi o privi în batjocoră.
          -Roagă-mă, Sakura, imploră-mă.
          - Te rog, te implor.

Lacrimile îi umezeau obrajii.

-----

După atâta timp am venit cu capitolul, sper că e pe placul vostru şi că nu mi-am ieşit din mână. Ăăă, voiam neapărat să zic că am de gând să scot chestia cu întrebatul personajelor, de la un timp devenise comună, iar acum o consider de prost gust. :3

Ultima editare efectuata de catre Daddy, are we there yet? in Vin 16 Mai 2014 - 18:30, editata de 2 ori

Rima-Chan
    Banat

Data de înscriere : 15/05/2014

Mesaj Scris de Rima-Chan la data de Vin 16 Mai 2014 - 18:05

Buna sweet-girl !Capitolul ii atat de frumos,ii fara cusur.Mi-au dat si lacrimile! Ce pot spune esti scriitoarea mea preferata,ai atat de mult talent si imi pare rau ca tocmai acuma iti las si eu comentariu.Te log sa aduci capitolul cat mai repede
                         ZBYE!!! Angel 

*Alexia*
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 12/10/2012

Mesaj Scris de *Alexia* la data de Sam 17 Mai 2014 - 16:41

Hey, scumpo! Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare. Capitolul este foarte frumos, l-am citit chiar de doua ori. La inceput am crezut ca Sasuke va fi dragut pana la sfarsit, dar m-a dezamagit din nou, iar a facut-o sa planga si i-a placut, lucru de asteptat din partea lui. Nu am nimic de reprosat, esti una dintre scriitoarele mele preferate. Abia astept nextul si sper sa te grabesti. Spor la scris si la inspiratie. Te pup! Kiss

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 20:01