Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hey Apex

Distribuiti
    CyberWings
    Inactiv
    Inactiv

Sex : masculin

Hey Apex

Mesaj Scris de CyberWings la data de Mar 11 Sept 2012 - 13:10

Buna,
    Prietenii imi spun Ady/Kira/apexsi locuiesc intr-un loc cu oameni Smile , as vrea sa ma mut in USA sau Tokyo
    Sunt putin egoist , imi place sa joc fotbal sa ma uit la anime sa fac parkour si sa stau cu prietenii. .
    Sper sa ne intelegem......
    Daca aveti intrebari legate de mine, nu ezitati sa ma intrebati.

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Re: Hey Apex

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Mar 11 Sept 2012 - 13:14

Bună, bună Ady ~ sper că nu te superi dacă îţi spun aşa :-" ~
    Numele meu e Alexandra, dar pe aici mi se spune Ale, încântată de cunoştinţa ^^
    Sper să te distrezi aici, să îţi faci o mulţime de prieteni ~ printre care şi eu dacă vrei desigur ~ şi nu uita s respecţi Regulamentul.
    Eu am câteva întrebări *hmm*
    1. Câţi ani ai?
    2. De unde eşti?
    3. Ce gen de muzică asculţi?
    4. Cum ai dat de forum? Şi cât la sută îţi place? *goo*
    5. Ai vreun anime favorit?

Cam atât. Dacă ai vreo nelămurire here I am ^^
    Bun venit pe forum încă odată
    CyberWings
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de CyberWings la data de Mar 11 Sept 2012 - 13:23

1. Câţi ani ai? 16
    2. De unde eşti? Targu Mures
    3. Ce gen de muzică asculţi? Orice gen
    4. Cum ai dat de forum? Şi cât la sută îţi place? *goo* de pe forumgratuit pana acum 75%
    5. Ai vreun anime favorit? Am mai multe Death Note Spiral Naruto Bleach One Piece etc
    Imi pare bine Ale sper sa devenim prieteni Bautura

Ultima editare efectuata de catre Apex in Sam 15 Sept 2012 - 14:09, editata de 1 ori
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 11 Sept 2012 - 14:17

Buna Ady ^^
    Bine ai venit pe forum! *hug*
    Eu sunt Stefania dar prefrer Kira sau Kiri - Rose ma mai alinta Kirisor :x -
    Sper sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni si sa fi cat mai activ ^^
    Nu uita sa citesti si sa respecti Regulamentul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Intrebari nu am si daca as avea nu as putea scrie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Inca o data, bine ai venit *hug*

Edit :

~Sunt putin egoist , imi place sa joc fotbal sa ma uit la anime sa fac parkour si sa stau cu prietenii~

Sigur nu suntem rude? *hmm* Adica m-ai descris perfect aici, desii as mai fi continuat eu cu inca "cateva" cuvinte. Ce modeasta sunt [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

dee-san
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de dee-san la data de Mar 11 Sept 2012 - 20:18

Aşaaa Smile A ajuns şi Clauu pe aici! Laugh

Deci, deci, deci Think
    În primul rând, bine ai venit pe forum, Adi! Adică, Ady Laugh
    În al doilea rând, din moment ce nu ştiu decât că te cheamă Adrian, că locuieşti cu oameni, deşi ţi-ar plăcea să te muţi în USA sau Tokio şi că îţi place să joci fotbal, să faci parkour şi să ieşi cu prietenii, trebuie să.. hmm Think Trebuie să, nu? Laugh

Because of the lack of information, I'd like to ask you some questions. Smile

1. Te descurci bine la parkour? Big smile
    2. Ce talente ascunse ai? Smile
    3. Dacă ţi-ai putea alege o putere supernaturală, ce ai alege? Think
    4. Ai avea curajul să sari dint-un avion fără paraşută. astfel trebuind să improvizezi? Wink
    5. Cum ai reacţiona dacă seriile Naruto s-ar termina, deoarece Masashi s-ar fi sinucis? Crying
    6. Ce preferi: o casă cu două etaje în USA sau o casă tradiţională lângă o pădure din Tokio?
    7. Crezi că există un loc între viaţă şi moarte? Neutru
    8. Care a fost primul, oul sau găina??? :O:O
    9. Ultima: Crezi că pun întrebări stupide?? Laugh

Aştept răspunsurile tale -.-"
    CyberWings
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de CyberWings la data de Mar 11 Sept 2012 - 20:46

1. Te descurci bine la parkour? Big smile Da
    2. Ce talente ascunse ai? Smile Inca nu le-am descoperit nervos
    3. Dacă ţi-ai putea alege o putere supernaturală, ce ai alege? Think Mind read
    4. Ai avea curajul să sari dint-un avion fără paraşută. astfel trebuind să improvizezi? Wink Da
    5. Cum ai reacţiona dacă seriile Naruto s-ar termina, deoarece Masashi s-ar fi sinucis? Crying What? As continua eu seria
    6. Ce preferi: o casă cu două etaje în USA sau o casă tradiţională lângă o pădure din Tokio? a doua varianta
    7. Crezi că există un loc între viaţă şi moarte? Neutru Da
    8. Care a fost primul, oul sau găina??? :O:O As spune oul pentru ca pasarile sunt urmasele dinozaurilor care ieseau din ou.
    9. Ultima: Crezi că pun întrebări stupide?? Laugh NU sunt interesante
    Daca mai vrei sa sti ceva sunt aici Big smile
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 6 Oct 2012 - 18:23

Bine ai venit pe forum Big Hug
    Eu sunt Deea. Ma bucur sa vad ca mai sunt si baieti interesati de forumul asta Smile
    Intrebari nu am pentru ca ai spus destule despre tine, sper sa ne intelegem. :x
    Spor la postat si scuze de intarziere, dar nu prea am avut acces la internet in ultimul timp Laugh

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 30 Apr 2017 - 4:13