╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

In the Dark[+16]

Distribuiti

RR
    Administrator
    Administrator

Sex : feminin

Data de înscriere : 09/01/2011

In the Dark[+16]

Mesaj Scris de RR la data de Lun 11 Apr 2011 - 0:14

Capitolul 1
    De ce tocmai el?

Intr-o padure aproape de un sat, numit Konoha sau Satul frunzei, satul cu cei mai buni ninja, o fata de vreo 16 ani sarea singura din pom in pom, la fel ca o veverita. Ochii ei erau verzi ca doua smaralde, iar parul ei de un roz nemaiintalnit flutura prin aer . Ea era cea mai buna ninja in arta medicinei, chiar mai buna decat maestra ei, o blonda inalta, care arata tanara. Adolescenta era imbracata intr-o fusta scurta, de un roz deschis, niste colanti negrii si o bluza ticlam fara maneci. „De ce trebuia sa ne despartim? Ce idiot mai este si Naruto! Daca pateste ceva, cine va avea grija de ranile lui...of...!!!“ isi spunea fata ingrijorata.
    Naruto era un baiat de aceasi varsta cu cea a Sakurei. Ei doi faceau parte din echipa 7. O echipa care era formata doar din trei persoane: Sakura Haruno, Naruto Uzumaki si Sasuke Uchiha, un baiat brunet cu parul ca abanosul si ochii ca negura noptii. El era un baiat bine facut, care a parasit echipa pentru a se razbuna pe fratele sau, Itachi Uchiha, din cauza ca acesta este vinovatul distrugerii clanului Uchiha. Cum echipei ii lipsea un membru, Sai, un baiat care semana foarte putin cu Sasuke, i-a luat locul acestuia. Adolescentul venise din A.N.B.U , o organizatie a asatului Konoha.
    Intorcandu-ne la rozalie. Aceasta se oprise dintr-o data din cauza ca, in fata ei aparuse o roscata. Se pune in pozitie de lupta si striga tare si raspicat incruntandu-se usor:
    -Cine esti si ce vrei?
    -Ma numesc Karin si seful te vrea!! spune tanara putin calacata pe nervi. Se pare ca nu-i convenea ceea ce trebuia sa faca. Poate era obligata sa faca treaba aceasta murdara. Sigur ar avea consecinte daca nu ar face-o.
    -Seful...?? graieste Sakura foarte nedumarita, dar fu' intrerupta de catre roscata care venea rapid catre ea cu un kunai in mana. Rozalia se ferise cat putuse ea de repede, iar vazand ca roscata statea cu spatele, rozalia se repezeste la ea cu pumnii incordati plini de chakra. Acest moment de neatentie a Karine a costat-o o lovitura adanca la spate. Trupu-i firav se izbeste brutal de catre unul dintre copacii din padure. Dupa nici o jumatate de ora Karin era cazuta la pamant, iar Sakura, tremurand, se aseaza jos, sprijinindu-se de trunchiul unui copac si incearca sa-si vindece ranile. Dupa cateva minute apar langa fata cazuta pe pamantul cel rece si tare, doua persoane de aceeasi varsta. Unul avea parul portocaliu, pe nume Juugo, iar celalalt, alb si la varfuri albastru, pe nume Suigetsu. Acestia o ridica pe fata, iar Sakura in acel moment se ridica in pozitie de atac, cu trei kunaiuri in mana, pe care le imbibase intr-un praf otravitor, care paraliza imediat trupul care era lovit.

Cei doi tineri nu faceau nimic, doar se dadeau deoparte din fata tinerei, pentru ca din spatele lor apare o silueta de barbat, la care nu se putea vedea fata din cauza intunericului. Fata se uita curioasa catre acea persoana sa vada cine este, dar din pacate aceasta vede doi ochi rosii care o fac sa ameteasca si sa cade ca secerata la pamant. Acea persoana o ia in bratele lui puternice uitandu-se catre colegii lui si facandu-le semn ca ar trebui sa plece imediat pentru a nu fi gasitit de celelalte persoane care o insoteau.

Dupa cateva ore rozalia se trezeste intr-o camera aproape goala. Ea continea doar un pat, o noptiera si un mic dulapior de lemn. Sakura era legata doar la maini si se simtea oarecum speriata pentru ca nu stia ce se va intampla si pe fata ei se putea citi si uimirea. Nimeni nu stia de ce a fost chiar ea capturata, de ce este legata doar la maini, cine sunt tipii aceia si mai ales: ce vor ei de la ea?! Dar raspunsurile acestor intrebari avea sa le afle in curand. Chiar in momentul cand rozalia isi punea intrebari peste intrebari in sinea ei, intra pe usa chiar roscata cu care s-a luptat. Acestea era bandajata si nervoasa in acelasi timp.
    -Seful a spus sa-mi vindeci celelate rani si daca vei promite ca vei respecta regulile care ti se vor impune, atunci vei fi dezlegata de la maini! spune Karin cu superioritate. Intr-un fel o bucura faptul ca eram legata si stateam sub comanda lor.
    -Ma pot oricand dezlega si singura...AAA!!! tipa rozalia din cauza dureri provocate de franghie. Incercarea ei de a scapa din stransoarea a esuat facand-o sa realizeze ca aceste legaturi nu erau simple precum dadeau impresia. Un jutsu era pus pe ele.
    -Da... acum inteleg perfect ce e cu franghia de la maini. Dar cine e seful vostru? intreaba adolescenta uitandu-se in jurul ei, poate era ascuns si nu-l vazuse. Curiozitatea si frica din ea crestea cu orice pas pe care il auzea venind. Nu stia de ce, doar simtea ca ceva nu este in regula cu aceasta rapire. Nu avea ce sa le dea unor dobitoci. Era doar o fata simpla.
    -Eu sunt! raspunde acelasi barbat care a facut-o pe Sakura sa cada la pamant inconstienta, se arata cu un aer superior.
    -Nu se poate...spune rozalia parca speriata. Nu-i venea sa creada ca era chiar...
    Dupa toti acesti ani

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Vin 5 Apr 2013 - 13:52, editata de 9 ori

RR
    Administrator
    Administrator

Re: In the Dark[+16]

Mesaj Scris de RR la data de Joi 14 Apr 2011 - 15:14

Capitolul 2
    O noua echipa, un nou inceput

Era chiar Sasuke Uchiha. Fostul coechipier a echipei sapte, pe care Sakura l-a iubit de cand l-a vazut, dar din pacate el se purta urat cu ea si era foarte rece si distant. Si acum, inca il mai iubeste, dar incearca sa-si tina in frau sentimentele.
    Vazandu-l, fata incerca sa nu izbucneasca in plans. Era dureros ca dupa toti acesti ani, persoana iubita sa te rapeasca si sa ta atace fara nici un sentiment.
    -Tu... ce vrei de la mine? inghitand in sec, aceasta reuseste sa murmure intrebarea care o macina de mult.
    -Ce vreau? Multe, dar vom incepe cu inceputul, spune Sasuke foarte calm cu o fata de pervers, pe care Sakura o va cunoaste de acum incolo.
    -Nici sa nu te gandesti ca voi face ce spui tu. Eu nu sunt papusa ta si tu nu esti seful meu!! graieste rozalia aproape tipand.
    Baiatul se apropie cu pasi marunti de fata si o prinde de brutal gat izband-o de peretele rece. Acesta se uita cu ura in ochii Sakurei, dupa care ii spune nervos:
    -Daca vrei ca prietenele tale sa nu pateasca chiar nimic, ar fi bine sa ma asculti. Karin iti va da toate instructiunile! Sakura inghite in sec dupa cele auzite si incearca sa se ridice, dupa ce baiatul pleca. Nu sta mult si roscata se apropie de ea dezlegandu-i mainile cu un jutsu, dupa care spune poruncitor:
    -Ai auzit ce a spus viitorul tau sef, nu? Pai, vei putea sa te plimbi linistita pe aici, dar daca vei incerca sa fugi, desi nu vei putea, prietenele tale vor suporta consecintele. Daca vei avea nevoie de ceva il chemi pe Suigetsu, iar daca vrei sa vorbesti cu Sasuke ma chemi pe mine!
    Dupa cele spuse roscata pleca si o lasa pe rozalie singura in camera. Aceasta se intinde in pat si se uita catre tavan, lasand gandurile sa "zboare" prin capul ei. Se intreba de ce este ea aici si de ce trebuie sa asculte de aceste persoane necunoscute. Avea sa fie sclava lor? Dupa nici cateva minute pe usa intra Suigetsu. Acesta cand o vede pe rozalie, simte cum ii se taie respiratia. Paseste incet catre locul unde era fata, dar se impiedica si cade jos cu capul la picioarele ei pentru ca era prea orbit de frumusetea tinerei. Aceasta incepe sa chiocoteasca, dupa care il ajuta pe baiat sa se ridice. Adolescentul se facuse rosul ca racul, aveai impresia ca imediat avea sa ia foc.
    -Hey Sakura. Vrei...sa-ti...aaa...arat...locul....??? Ca du-pa aceea tre-bu-ie sa mer-gem sa lu-am cina cu toti.. ii spune baiatul balbaindu-se asa de tare incat aproape ca avea sa lesine.
    -Desigur, mi-ar face placere. Dar am doar o singura intrebare! De ce va purtati asa cu mine? intreaba Sakura curioasa. Nu mai suporta intrebarile care bubuiau in capul ei.
    -Pai...un timp vei face parte din echipa noastra. Doar ca tu vei sta aici inchisa, din pacate si ne vei vindeca ranile cand vom veni din lupte.
    -Doar atat? Hmm, haide sa mergem , raspunde rozalia parca neconvenindu-i situatia.
    Cei doi adolescenti au iesit din camera fetei, iar Suigetsu ii arata fiecare camera care se afla in acel labirint, unde se ascundeau ei. Tanarul baiat a facut-o pe rozalie sa mai rada din cand in cand cu prostiile lui. Cand Suigetsu ajunge in fata camerei lui Sasuke ii sopteste fetei:
    -Aici este camera stapanului nostru. Te sfatuiesc sa nu bati la usa lui sau sa intri in camera pentru ca va deveni foarte nervos si nu cred ca vrei sa se ajunga pana acolo.
    -Aha...bine.. , spune Sakura parca trecandu-i ceva prin cap. In timp ce se plimbau, in fata lor apare dintr-o data Juugo, care ii anunta ca e gata cina. Acestia intra intr-o incapere foarte mare, care continea doar o masa cu vreo 10 scaune. Sasuke, care era in capatul mesei, se afla deja acolo cu Karin, care statea chiar in stanga lui. Suigetsu, Juugo si Sakura s-au asezat si ei la masa. Toata lumea era tacuta pe tot parcursul cinei. La un moment data, brunetul porunceste:
    -Dupa cina va rog sa plecati, pentru ca am ceva de vorbit cu Sakura!
    -Bine! raspund Karin, Juugo si Suigetsu deodata, in timp ce Sakura statea si se gandea: „Oare ce mai vrea de la mine?“

In Konoha toata lumea era agitata, din cauza disparitiei, rozaliei. In biroul Hokageului, aceasta bate cu palmele in birou si le spune foarte nervoasa lui Naruto si Sai:
    -Cum s-a putut intampla asa ceva, spune-ti cum?! Naruto cum ai putut face asa ceva? Si tu Sai, de ce nu te-ai dus cu ea, daca stiai ca este periculos, HA?! Ea se descurca si singura, stiu, ca doar eu am antrenat-o, dar contra lui Sasuke si a celorlalti, nu prea cred. Maine dimineata vreau ca toti jouninii sa fie in biroul meu la prima ora. S-a inteles?
    Sakura era ca o fiica pentru ea. Disparitia ei o cutremura, mai ales stiind vinovatul. Il ura pe Sasuke si vroia sa-l vada mort, iar capul lui spanzurat de un copac. Stia ca fata avea sa sufere alaturi de el si ca nu va putea rezista cu sentimentele pe care le purta cu ea.
    -Da sa traiti!! murmura cei doi baieti in cor, dupa care pleaca foarte tristi, mai ales Naruto, care tinea la fata. Acestia se intalnesc afara cu ceilalti prieteni, jounini.
    O fata cu parul mov si ochii mari, de aceeasi culoare, pe nume Hinata Hyuga, incerca sa se apropie de blond, desi ii era rusine, dorea sa fie alaturi de el in aceste momente grele. Ea il iubea foarte mult pe blond, desi el nu vedea acest lucru. De fiecare data cand il vede se inroseste si se balbaie. Acum ea incerca sa-si faca curaj si se apropie de el cu pasi marunti. Fiind neatenta, ea...

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Vin 5 Apr 2013 - 14:11, editata de 3 ori

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mier 27 Apr 2011 - 17:19

Capitolul 3

Fiind neatenta ea cade direct pe blond. Cei doi erau amandoi unul peste altul la fel ca un sandwish. Hinata se uita fix in ochii lui Naruto in timp ce era toata rosie la fata, iar la fel facea si el. Amandoi erau rosii ca racul si simteau de parca pluteau. Stateau asa fara sa le pese de lumea din jurul lor, dar din pacate au fost intrerupti chiar de catre verisorul Hinatei, Neji Hyuuga, care a ridicat-o pe satena de pe blond si a inceput sa o certe in timp ce o tot strangea de brat.
    -Vezi daca esti neatenta. Te-ai fi putut rani daca nu era tantalaul asta de Naruto! Nu stiu ce vezi la el, ii un tantalau si un prost si...
    -TERMINA! Gata....nu e tantalau si nici prost...Ce ai cu el? Ce ti-a facut? incepe sa tipe Hinata foarte nervoasa dupa care incepe sa planga. Toata lumea care se afla acolo era uimita de comportamentul fetei. Mereu a fost fata timida care asculta mereu de verisorul ei. Naruto insa incepe sa se ridice de jos si se duce furios catre Neji. Il prinde brutal de guler si il arunca catre un copac spunandu-i:
    -Niciodata, dar niciodata sa nu o mai faci pe Hinata sa planga. Si singurul prost de aici esti chiar tu! Sper ca ai inteles. Dupa ce ii spuse acest lucru satenului, acesta se apropie de fata si o imbratiseaza puternic. Hinata era foarte uimita de comportamentul baiatului, dar se simtea in al noulea cer in bratele lui, iar plansul i s-a oprit. Adolescenta isi cere scuze pentru ca a cazut peste el, dar blondul ii spune fetei, surprinzand-o, ca nu are de ce sa-si ceara scuze si o intreaba daca vrea sa o conduca acasa pentru ca s-a facut tarziu. Aceata accepta cu mare placere, simtind fiori pe sina spinarii numai cu gandul ca o conduce acasa.

In ascunzatoarea lui Sasuke, la cina aproape toata lumea plecase in camerele lor. Doar Sasuke si Sakura mai ramasera ca sa vorbeasca. Brunetul se ridica si se indreapta catre fereastra cea mare din incapere. Isi indreapta privirea catre luna si ii spune rozaliei:
    -Cred ca te intrebi ce cauti aici? De ce tu si nu altcineva? Nu-i asa?
    -Karin si Suigetsu mi-au spus ca voi sta aici inchisa o vreme, si va voi ingriji ranile. Dar de ce? De ce eu? Ce plan ai cu mine in continuare? intreaba rozalia nesigura pe ea, indreptandu-se incet, incet catre brunet. Acesta se intoarce foarte calm catre aceasta.
    -In primul rand, tu esti cea mai buna in arta medicinei, in al doilea rand, Naruto sigur te va cauta si va cadea in capcana mea si il voi distruge, iar nu in ultimul rand tu vei face parte din echipa noastra, deci nici sa nu incerci sa fugi...ca stii ce o sa pateasca prietenele tale.
    -Bine, raspunde Sakura inghitand in sec. Aceasta este rugata sa plece, pentru ca brunetul doreste sa ramana singur. Ajungand in camera ei, observa pe patul moale al fetei o cutie roz, patrata. Cand ia capacul jos observa un biletel pe care scria:

Acestea sunt hainele tale de acasa. Le-am adus eu personal. Te rog ca de maine in colo sa porti pelerina "Soimilor", adica noua denumire a lui Akatsuki....Stapanul tau:
    Sasuke Uchiha

Fata era uimita de gestul baiatul, dar fiind cuprinsa de oboseala, aceasta se arunca direct in pat si intra in lumea viselor. A doua zi dimineata, Sakura se trezeste si se duce sa faca un dus dupa care se imbraca cu hainele ei si cu pelerina cea noua. Se simtea ciudat aici. Adica se simtea aproape ca acasa, doar ca era inchisa si nu avea prietenii langa ea, in rest avea de toate. Pentru ea, stand aici, era si este ca o vacanta. Pentru ca numai trebuie sa mearga in misiuni, tantalaul de Naruto nu o mai enerva, dar se simtea oarecum vinovata, pentru ca sigur prietenii ei o vor cauta. Sirul gandurilor au fost intrerupte de catre o voce pitigaiata, aceea fiind Karin care o cheama la micul dejun. Dupa ce au luat cu totii masa, Sakura este anuntata ca ei vor merge intr-o misiune, iar ea va trebui sa pregateasca totul pe cand vor veni.
    In Konoha era mare agitatie. Naruto si ceilalti o asteptau pe Tsunade in fata portii satului, pentru a primii instructiunile. Dupa nici vreo cinci minute aceasta ajunge impreuna cu Shizune, gata sa le spuna celorlalti ce au de facut.
    -Bine, sper ca suntem toti. Deci: Naruto, Hinata, Sai si Ino, vor merge in Nord; Shikamaru, Temari, Gaara si Kankuro vor merge in Est; Neji, TenTen, Lee si Kiba cu Akamaru vor merge in Vest, iar restul in Sud. S-a inteles?
    -Da Tsunade-sama!!! spun toti in cor, dupa care pleaca.
    Naruto si Hinata mergeau amandoi in fata, iar Sai si Ino in spatele lor. Nimeni nu spunea nimic, erau prea ingrijorati pentru prietena lor ca sa o faca. Dupa o ora acestia se opresc intr-un loc mai ciudat. Naruto fiind mai neatent ca deobicei calca unde ii mai subred pamantul si cade intr-o gaura sapata foarte adanc. Cand ajunge jos, el observa o usa de doi metri, dupa care se duce sa o deschida. Acolo....
    Sakura statea linistita in camera ei frumos aranjata si pregatea toate cele necesare pentru intoarcerea noilor coechipieri din "misiune". Statea si se gandea la cele intamplate, pana cand sirul gandirulor ii este intrerupt de catre scartaitul usii care se deschidea incet. Era....

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Vin 5 Apr 2013 - 14:18, editata de 4 ori

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mier 6 Iul 2011 - 13:35

Capitolul 4
    Amenintarea

Naruto fara sa se mai gandeasca, oare ii o capcana?ce se va intampla daca voi deschide usa...nu!el se indreapta catre acea usa sa o deschida, uitand de persoanele cu care a venit. Avand o speranta ca poate o va gasi pe rozalie si poate chiar si pe Sasuke. Deschide incet usa, parca cu frica si cand se uita in incapere vede o silueta de om, dar nu reuseste sa o desluseasca pentru ca este intuneric inauntru asa ca incearca sa faca putina lumina cu ajutorul chakrei.
    Sakura pregatea medicina si tot ce trebuia pe cand cei patru se vor intoarce. Ea nu vroia sa-i ajute, nu avea de ce, dar ca prietenii ei sa nu pateasca ceva trebuie sa se supuna. Era si este uimita de ceea ce a facut Sasuke si de cum se comporta fiecare coechipier. Dupa parerea ei Karin este o intepata, Juugo este devotat stapanului si este aproape la fel de serios ca si brunetul, iar Suigetsu este de treaba si unul care poate fi manipulat. Cu acest gand, Sakurei i-a venit o idee. Gandurile i le sunt intrerupte de catre scartaitul usii camerei ei care se deschide. Stiind ca nu poate sa fie cei 4, aceasta se pune in garda, intrebandu-se cine poate fi. Spre mirarea ei este chiar Madara? Se uita surprinsa catre mascat intrebandu-l nelasand garda jos:
    -Ce cauti aici? Si ce vrei?
    -Aaa Sakura...buna! Il cautam pe Sasuke! Stii unde e?o intreaba Madara de parca ei ar fi prieteni de o viata.
    -S-a dus in nu stiu ce misiune! ii raspunde rozalia lasand garda jos pentru ca stia ca daca vroia sa o atace sau sa ii faca ceva, oricum ii facea pentru ca e foarte puternic. Acesta ii facuse cu mana prietenos si isi spuse ceva pentru el, dar astfel incat sa auda si fata, „Deci Sasuke a inceput sa-si puna planul 2 in aplicare!“
    Sakura incearca sa nu bage in seama ce a spus, dar nu poate. Se intreaba care poate fi planul 2. Ea credea si crede in continuare ca in interiorul lui Sasuke este o mica particica care este buna, dar care este ascunsa intre minciuni si multa ura provocata de acestea.
    -Sasuke...murmura adolescenta cu o fata trista si lasand o lacrima plina de durere sa se prelinga pe obraji ei fini. Inchide incet ochii si lasa amintire frumoase din trecut sa curga prin mintea ei, facando sa zambeasca. In nici cateva secunde isi da seama ca a treminat tot ce era de facut si ca acum are timp de ea. Se intinde incet pe patul cel moale, isi impreuneaza palmele si le lasa sa cada usor pe abdomen si inchide ochii.
    Naruto face lumina si se indreapta catre acea silueta de om care sedea. Se apropie incet cu frica. Ii era frica ca nu cumva sa fie altvineva si sa nu fie Sakura. Ajuns in dreptul acelei persoane care avea parul roz si imbracamintea Sakurei, blondul pune mana pe umarul „ei“ uitandu-se speriat.
    -Sakura!? Tu esti?intreaba blondul cu o mica speranta in voce. O iubeste pe Sakura mai mult decat pe o sora sau o coechipiera. Stie ca inima ei nu ii va apartine niciodata pentru ca ii apartine lui Sasuke Uchiha, cel mai bun prieten al lui.
    -Hahaha...Tot un tantalau ai ramas, Naruto!spune o voce groasa razand malefic, iar „Sakura“ care era o papusa, dispare.
    -SASUKE!!!tipa blondul uitandu-se peste tot prin incaperea nu prea mare si spatioasa.
    -NARUTO...tipa Hinata disperata si sare pe baiat incercand sa-l fereasca de bucatile mari de piatra care cad de sus. Acuma fata se afla peste el, lovita de cateva pietre si plina de praf si pamant uscat. Blondul isi ridica usor capul si se uita imprejurul sau. „Ce s-a intamplat? Unde ma aflu? Vai..unde e Hinata?“ se intreaba baiatul pe sine insusi. Dintr-o data aude niste sunete care vin din spatele lui, sunt gemetele satenei. Cand le aude, incepe sa se ingrijoreze si sa aiba o fata trista. Strange puternic din pumni, fiind nervos ca din cauza lui fata e ranita.
    -Hinata!!!Esti bine?!o intreaba acesta fiind speriat sa nu fi patit ceva grav.
    -Mmm...Na-ru-to? Tu esti?murmura Hinata, fiind aproape inconstienta.
    -Da...tine-te bine ca te voi scoate de aici!!! ii raspunde blondul dupa care ii prinde ambele maini si incearca sa caute o modalitate de a iesi de acolo.
    „Ooo Hinata esti asa de dragutza cand ma uit la tine, ai un chip angelic si o voce asa frumoasa. De cand ai inceput sa mi te strecori in suflet? Cred ca Sakura e doar o obsesie.“

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Mar 9 Oct 2012 - 20:06, editata de 2 ori

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Joi 14 Iul 2011 - 22:28

am impresia ca nu va place Crying:

Capitolul 5

Naruto si Hinata care era carata de baiat in spate, au reusit sa ajunga la suprafata, plini de particule de pamant. Acolo au fost intampinati de Sai si Ino care erau foarte ingrijorati. Blondul o lasa usor pe satena jos pe iarba cea moale, apoi se pune langa ea uitandu-se catre cer si punandu-si intrebari peste intrebari, despre sentimentele lui care erau neclare si nesigure.
    Cei doi adolescenti care ii insoteau in misiune se uitau oarecum ciudat la ei, mai bine spus se holbau fara sa scoata vreu sunet. Ino, vazand-o pe Hinata ca nu isi deschide ochii sare la ea si o scutura bine de tot pana pleoapele ei se deschid incetul cu incetul. Naruto vazand-o pe Ino ca se tot agita ca gaina in cotet se ridica dintr-odata in sezut si se uita catre aceasta cu o moaca care spunea: Ce te agiti atat. Hinata e bine, daca eu nu m-am agitat. Blondul se uita mai apoi cu blandete catre satena care deabea deschidea ochii si care incerca sa se ridice si ea in sezut.
    -Au...ma doare capul...unde ma aflu? NARUTO?! il striga fata pe baiat uitanduse nedumerita in jurul ei. Blondul auzindusi numele strigat se repede la Hinata sa o imbratiseze. Acum cei doi se aflau unul peste altul, adica baiatul peste adolescenta. Blondul nu mai sta pe ganduri si o saruta dintr-odata pe fata uimindu-i pe toti chiar si pe el. Spre uimirea blondei ea nu lesina ca deobicei ci ii raspunde la sarut incolacindu-si bratele dupa gatul acestuia. Limbile lor se jucau libere prin gurile lor care de un minut nu se mai deschideau pentru a lua aer. Amandoi erau rosii ca sangele la fata, iar Sai si Ino se uitau la ei ca la un film de dragoste. Dintr-odata nebunul de Naruto rupe violent sarutul tusind pentru ca nu mai avea aer. Ce nu stiu cei patru este ca sunt urmariti cu privirea de 4 persoane care stateau intr-un copac si isi delectau ochii.
    -Stapane! Nu ii atacam? Acum este momentul potrivit!!
    -Nu Juugo...lasa-i sa-si savureze viata cat mai pot!raspunde Sasuke razand malefic. Karin si Suigetsu se uitau cand la stapanul lor, cand la cei doi amorezi. Privirile lor erau pline de dragoste si tristete. Karin il vroia pe Sasuke si isi imagina diferite scene cu el si ea sarutandu-se, mangaindu-se in diferite zone si chiar facando impreuna. Era asa captivata de imaginatia ei care spera sa devina intr-o zi realitate incat nu-si da seama ca ea calca in gol pentru ca se afla pe o creanga a unui pom inalt si gros.Suigetsu o vede si sare dupa ea, dar prea tarziu, cei doi deja i-au „alarmat“ pe cei pe care vroiau sa ii atace, asa ca Sai, Ino, Naruto si Hinata care se ridica cu greu de pe pamantul invelit cu iarba, se pun in pozitie de lupta. Sasuke si Juugo nu mai aveau de ales asa ca, coboara si ei de sus, de pe raurile pomului plin de frunze de un verde aprins. Erau toti fata in fata cu „adevarul“, Sasuke, care era calm se uita direct in ochii lui Naruto, care era plin de nervi. Ii vine sa tipe, sa urle, dar se abtine stiind ca nu va reusi nimic doar sa-i sperie pe ceilalti. Peste cei 8 adolescenti s-a lasat o liniste mormantala care este sparta de blondul plin de nervi care paseste o data in fata.
    -UNDE E SAKURA?tipa acesta catre Sasuke fara sa-si dea seama ca o baga pe Hinata si pe ceilalti in sperieti. Brunetul incepe sa rada tare, un ras tampit, dupa parerea tuturor.
    -Pai unde sa fie...unde trebuie. La mine in pat incalzindu-l pana ma intorc!!!toti se uita ciudat catre baiat mai ales supusii lui. Lui Karin, care fierbea de nervi, ii vine sa comenteze, dar colegul ei Suigetsu ii pune mana la gura oprind-o ca nu cumva sa-l enerveze pe THE BIG BOSS. Sasuke continua sa vorbeasca spunandu-i lucruri care il faceau pe blond sa fierba pe din-auntru si pe din-afara de nervi, precum:
    -Mama ce noapte fierbinte am petrecut cu Sakura! E ca o tigroaica in pat! Pacat ca tu nu vei afla niciodata! Si ca sa-i ii enerveze mai tare pe Karin, Naruto si umpic pe Ino incepe sa-si ling buza superioara de placere. Desi brunetul nu simte nimic pentru rozalie, parca tot ii doreste trupul, mai ales cand stie ca inca il iubeste.
    -Nemernicule! Cum poti sa-i faci asa ceva? Nu vezi cat te iubeste!?tipa Naruto ca bezmeticul dupa care se napusteste asupra lui cu un kunai si incearca sa-l loveasca, dar acesta se fereste usor. Sai, Ino si Hinata vor sa-l ajute la lupta contra brunetului, dar ceilalti 3 adolescenti incearca sa-l apere confruntandu-se cu ei. Hinata, care si ea incepea sa fie suparata amintindu-si de Sakura, se lupta contra roscatei aruncand in ea cu kunaiuri si shurikenuri. Reuseste sa o zgarie de mai multe ori in diferite locuri. Sai se lupta cu Juugo, iar Ino cu Suigetsu. Intre toti se dadea o lupta crancena mai ales intre Naruto si Sasuke care se ferea de fiecare lovitura a blondului. Naruto nu mai judeca logic din cauza nervilor. Luptele dintre cei 8 sunt intrerupte de aparitia lui Madara. Toti se opresc si se uita mirati la el.
    -Hei! Ce faceti? V-am intrerupt cumva?intreaba acesta asa linistit
    -Ce vrei? Se rasteste Sasuke la el in timp ce ii da lui Naruto un pumn in abdomen. Mascatul ii spune ca vrea sa vorbeasca cu el si ca va trebui sa amane aceasta confruntare. Cei cinci se indeparteaza de ceilalti si dispar, dar nu inainte ca brunetul sa le spuna celorlati ceva:
    -Pana la data viitoare ratatilor!

Ultima editare efectuata de catre ADMIN in Lun 18 Iul 2011 - 20:10, editata de 1 ori

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 15 Iul 2011 - 8:31

Buna.Sunt noua si am aterizat pe la ficul tau.
    Ce vreau sa spun este ca imi place foarte mult,este super,frumos,extraordinar.
    Astept next-ul si daca nu te superi sa-l pui mai repede ca sunt foarte curioasa.

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Sam 16 Iul 2011 - 13:51

Capitolul 6

Sakura POV:

Stau linistita in camera „mea“ amintindu-mi de toata copilaria petrecuta impreuna cu prieteni mei, misiunile cu echipa 7 si toate regretele si suferinta de acum 3 ani. Atat au trecut, 3 ani de cand eu plang si incerc sa-mi tin in frau sentimentele pana acum. Nu stiu daca voi mai rezista in continuare, dar voi incerca, pentru prietenii mei si mai ales pentru Tsunade-sama care m-a invatat atatea. Aud cateva voci pe unul dintre holurile labirintului, asa ca ma ridic rapid in sezut ascultand cu mai atentie. Imi dau seama ca este Madara, din nou? si Sasuke, cei care vorbeau. Il aud pe brunet cum le porunceste celorlati sa astepte in camere lor pana la noi comenzi. Ma ridic in picioare si ma aproprii de usa camerei incercand sa ascult mai bine conversatia dintre cei doi, care acum incepe.
    -Deci Sasuke, ce ai degand sa faci? Mai distrugi sau nu Konoha?intreaba Tobi cu o voce curioasa si totusi serioasa.
    -Desigur! Ceea ce ma opreste este Naruto! Prima data trebuie sa-l distrug pe el, apoi vom avea cale libera.
    Nu pot sa le vad fetele, dar pot sa-mi dau seama din voci ca Sasuke vorbeste cu scarba despre Konoha. Si...CE? El vrea sa distruga satul unde a locuit cativa ani buni!? A promis ca daca il ascult nu le va face nici un rau. N-are inima, e la fel de rece asa cum a fost si inainte.
    -Bun! Dar ce vei face cu Sakura? Iti pui in aplicare planul 2 despre care mi-ai vorbit sau o sa o ucizi si pe ea mai tarziu?intreaba Madara socandu-ma. Despre ce este vorba in planul doi despre care se tot vorbeste atata.
    -Pai am sa-l pun in aplicare. Am sa incerc sa o faca sa aiba incredere in mine!graieste brunetul razand malefic apoi continua spunand ceva ce m-a uimit:
    -Daca nu voi reusi, adica daca se incapataneaza si ma refuza o voi omori!
    Cei doi nu mai spun nimic, iar Tobi pleaca. Dintr-odata aud pasi venind spre camera, iar eu cum sunt cu urechea lipita de usa ma reped in pat si incerc sa par ca dorm, punandu-mi bratul drept pe ochi si stand cu gura intre-deschisa. Usa de lemn se deschide incet fara sa faca vreun zgomot. Nu pot vedea cine este pentru ca pleoapele imi acopera ochii verzi ca smaraldele. Simt cum persoana aceea se aseaza cu posteriorul pe marginea patului, dupa care incepe sa-mi mangaie usor obrajii. Simt cum obrajii incep sa-mi arda asa ca ma intorc cu spatele catre acea persoana inainte ca „ea“ sa observe ca sunt treaza.
    -Moama ce forme! sopteste bland Sasuke? punandu-si mana pe fundul meu bombat. Deci el e, perversul! De cand a devenit asa? Ii aud limba cum a facut contact cu buzele lui, dupa care se ridica incet scuturandu-si din cap, parca incercand sa redevina rece. Isi drege vocea, dupa care tuseste si spune aproape tipand:
    -Sakura, scoala-te! Eu incep sa tresar prefacandu-ma ca am dormit. Imi frec usor ochii „adormiti“ si ma uit catre Sasuke care se uita urat la mine incercand sa ma sperie. Il intreb ce e, iar el imi spune sa ma prezint in camera din capatul holului, din stanga cu toate cele necesare ca sa le vindec ranile, apoi pleaca, mie aparandu-mi o lacrima pe obrazul stang. Nu stiu de ce, dar imi vine sa plang in continuu, dar trebuie sa ma abtin. Nu mai suport asa, nu are cine sa ma sprijine, iar pe Sasuke nu il inteleg deloc. Odata e rece, adica mai tot timpul, apoi cateodata se poarta frumos, adica nu se poarta urat cu mine; am unde dormi, manca, am aproape detoate, in afara de niste prieteni adevarati. De mult puteam fi moarta, dar are un plan cu mine, iar eu voi afla ce este chiar daca va trebui sa ma prefac si sa-l folosesc pe... .
    Ma tot duc pe hol, parca nu se mai termina. Cand ajung in capat intru in camera si ii vad pe toti patru asteptand, mai ales brunetul care sta cu mainile in san si bate din picior. Se pare ca mi-a luat mult pana sa ajung, dar ce sa -i faci ganduri astea! In camera sa aflau doar doua paturi, distanta dintre ele fiind de vreo 25 de centrimetri, o masa mai mare unde imi pot pune ustensilele si un scaun cu rotile. Karin se repezeste la Sasuke si ii spune sa fie ei doi cei care vor fi primi tratati, dar il vad pe brunet cum o evita, deci nu-i prea place sa stea in preajma ei, hahaha...rad eu in sinea mea.
    -Tu si Suigetsu veti fi primi tratati, iar eu si Juugo, ultimi! spune seful plecand din incapere impreuna cu portocaliul. Suigetsu si Karin se aseaza fiecare pe un pat, iar eu incep sa il tratez prima data pe baiat. Imi pun ambele maini deasupra corpului lui si imi activez chakra medicinala, care este de o culoare verde deschis la fel ca ochii mei. Geme umpic de durere, dupa care vanataile de pe corp incep sa dispara.
    -Cu cine v-ati luptat?ii intreb eu pe adolescenti fiind foarte curioasa de unde au primit asa lovituri.
    -Ne-am luptat cu niste vaga... incearca Suigestu sa spuna dar este intrerupt de roscata.
    -...cu cei din Konoha, cu prietenii tai! Ma intorc catre ea pentru ca eram cu spatele pregatind badajele, si ma uit la ea ca la felul 14. Nu spun nimic, ci inghit in sec si continui sa o vindec de data asta pe fata. Aceasta se tot misca pentru ca o durea la inceput si ca sa ma opresc spune ceva, cica ii spune satenului:
    -Suigetsu! Oare de ce a spus Sasuke ca a „facut-o“ cu Sakura? Ma uit ciudat la amandoi si il vad pe baiat cum tresare si ii face semn fetei sa taca din gura, dar aceasta continua:
    -Mama ce s-a enervat blondul, cu care seful s-a batut, cand a auzit ca rozalia asta, care nu stie sa-mi vindece ca lumea ranile...face o pauza uitandu-se la mine care nu fac nimic. Imi dau seama ca trebuie sa continui ce am inceput....dupa care spune mai departe; ….cand a auzit ca il asteapta in pat... .
    Ma opresc din ce faceam pentru ca am terminat, asa ca le zic celor doi sa plece, dar Suigestu se aproprie de mine si isi cere scuze pentru cele auzite dupa care isi ia talpasita. Sangele incepe sa fiarba inauntrul meu de nervi, cum si-a putut permite sa faca asa ceva, perversul dra*u care esti! Ii vad pe Sasuke cum intra in camera urmat de Juugo. Se aseaza amandoi pe paturi ca sa-i tratez, dar la cat de nervoasa sunt cred ca i-am speriat cu mutra mea de dinozaur. Am terminar, iar acestia vor sa plece, iar eu imi fac curaj si il prind pe brunet de brat spunandu-i umpic nervoasa:
    -Trebuie sa vorbim, acum!

Ultima editare efectuata de catre ADMIN in Lun 18 Iul 2011 - 20:13, editata de 2 ori

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 18 Iul 2011 - 9:31

Hei,can pui continoarea??
    Pune next-ul mai repede te rog frumos,dulce ca o savarina si cu ciresica-n varf.
    Abea astept sa vad ce se intampla.
    Ce-i va spune Sasuke Sakurei si altele.
    Pune continoarea,ficul este bestial,superb,frumos,minunat,extraordinar (etc)
    Te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog,te rog.

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mar 19 Iul 2011 - 12:08

Asa de mult vreti nextul ?...Laugh uitati-l Big smile...ma scuzati de intarziere Sad

Capitolul 7
    Saruturi violente

Sakura POV:

Sa intoarce catre mine si imi zambeste pervers, dupa care ii spune lui Juugo, care era in fata lui, sa inchida usa dupa ce iese. Se aproprie incet de mine, iar eu ma dau cu fiecare pas al lui mai in spate lovind noptiera aflata intre cele doua paturi de la capatul lor. Sunt incoltita, iar brunetul sa uita in ochii mei facandu-ma sa rosesc, asa ca imi las capul in jos si incerc sa-mi fac curaj tragand adanc aer in piept.
    -Stiu ca te-ai intalnit azi cu Naruto si stiu si ce ai spus despre mine! De ce? Cum ti-ai permis sa spui asa ceva? il intreb eu facandu-ma mai rosie ca niciodata. Acesta imi ridica barbia cu doua degete obligandu-ma sa ma uit in ochii lui abisali care ma fac sa ma pierd cu fiecare secunda in care ii privesc.
    -Pentru ca sunt seful tau si sunt sigur ca ti-ar placea!imi sopteste acesta la ureche dandu-mi fiori calzi pe sira spinarii. Ma apuca usor de talie si se aproprie excesiv de buzele mele care tremura neincetat, dupa care le saruta violent. Dintr-odata simt cum din buza inferioara imi curg firicele de sange din cauza muscaturii lui Sasuke pentru a ma face sa deschid gura, permitand limbii lui sa-mi invadeze lacasul umed. Eu stau nemiscata ca o statuie nestiind ce sa fac, lasandu-ma purtata de val, dar cand ii simt mana pe sub bluza mea imi pun ambele palme pe pieptul lui bine facut si il imping cu toata forta mea indepartandu-l. Stiu unde vrea sa ajunga, iar eu nu vreau acest lucru daca el nu ma iubeste cu adevarat. Fata mea se umezeste din cauza lacrimilor care incep sa mi se scurga din ochii mei tristi, nu mai rezist tensiunii, simt ca nu mai pot, dar cu ultimele forte incep sa tip catre el:
    -De ce??? Asta este planul t.., nu mai reusesc sa continui din cauza ca incep sa ametesc si totul mi se intuneca lesinand. Cand sa fac contact cu podeaua rece simt doua brate prinzandu-ma, mai mult nu.

Sasuke POV:

O sarut violent pe rozalie, dupa care ii musc buza inferioara pentru a-si deschide gura si pentru a ma lasa sa-i intru in lacasul umed. Are niste buze carnoase si niste forme de iti vine sa le mananci, dar trebuie sa ma abtin ca daca nu, saraca rozalie ma va uri pentru ce voi face. Imi strecor incet mana pe sub bluza acesteia, simt ca nu ma pot abtine, dar sunt indepartat brutal de mainile fetei. Ma uit mirat la ea, pentru ca incepe sa tipe la mine si sa planga, dupa care lesina, dar eu ma reped la ea si o prind in brate. O iau si o asez usor pe unul dintre paturi, dupa care ma duc si iau un pahar cu apa rece. Cand ma intorc o vad pe Sakura ca deja s-a trezit si sta ghemuita cu picioarele la piept plangand in continuu. Ma apropii domol de ea si ii ridic usor capul uitandu-ma insistent la ochii ei verzi ca smaraldele plini de lacrimi amare provocate chiar de mine. Desi sunt crud, rece, distant si tot ce e legat de rau, nu-mi place sa vad ca sufera, nu stiu de ce dar nu-mi place, ma face sa ma simt un gunoi. Ma indepartez cativa centimetrii de ea si ii intind paharul cu apa rece spunandu-i sa bea lichidul din el, ca ii va face bine, dar aceasta face o miscare care m-a uimit, la care nu ma asteptam de la bombonica asta roz. Aceasta da nervoasa cu mana in pahar arunandu-l direct in peretele din dreapta spargandu-l si facandul zob.
    -Lasa-ma!!! Ce vrei, sa ma otravesti? izbucneste aceasta dintr-odata aproape bagandu-ma in sperieti. A tipat asa de tare incat cred ca a auzit-o toata echipa, dar nu ii pot permite sa tipe asa la mine, eu sunt cel care da comanda aici. Ii prind brutal parul roz in mana mea dreapta si o trag catre mine spunandu-i tare si raspicat pentru a intelege:
    -Sunt seful tau si faci ce spun eu! Si nu am de ce sa te otravesc, am alte planuri cu tine! Se uita la mine cu o fata mirata si totusi speriata, lacrimile-i calde si pline de durere oprinduse. Ii sarut violent buzele-i moi si catifelate, apoi plec lasand-o acolo in durerea si ura pe care o simte fata de mine.

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Mar 9 Oct 2012 - 21:44, editata de 1 ori

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Joi 21 Iul 2011 - 19:44

Capitolul 8
    Ura si Iubire

Sakura POV:

A plecat si m-a lasat singura in aceasta incapere, dar nu inainte de a ma saruta violent infingand mai tare cutitul in rana provocata de el. Lacrimile pline de ura incep sa revina incet pe fata mea catifelata. De ce imi face un ca asta? De ce se foloseste de sentimentele mele pure? Acum cred ca stiu care ii este planul marsav, vrea sa-mi foloseasca trupul pentru placerile lui. De cand a devenit asa pervers? Plang in continuu amintindu-mi de tot ce s-a intamplat pana acum si de bune si de rele. Gandurile mele adanci imi sunt intrerupte de o mana calda care-mi atinge usor umarul stang oprindu-ma din plans si aducandu-ma la realitate. Este Suigetsu, care se uita la mine mirat si trist din cauza ca aratam asa. Sunt trista pentru ca cel pe care il iubesc imi face asta, dar cred ca de acum incolo am sa incerc sa ma schimb, folosindu-ma de Suigetsu. Imi pare rau.
    -Ce ai patit Sakura? ma intreaba baiatul din fata mea linistit, stiind ca Sasuke e vinovat pentru ca numai noi doi am ramas aici ultima data.
    -Nimic! ii raspund eu aproape in soapta in timp ce imi sterg cu dosul palmei lacrimile de pe fata. Ma ridic lenes din pat, dar nu ma pot tine ca lumea pe picioare asa ca ma dezechilibrez si era sa cad daca Suigetsu nu ma prindea. Ii multumesc zambindu-i fals, dupa care adolescentul ma invita sa iesim prin padure sa ne plimbam si eu sa iau aer. Ii accept bucuroasa oferta. Chiar imi trebuia putin oxigen, chiar daca asta ar fi ocazia perfecta sa fug, n-am sa o fac. Inainte de a pleca il rog pe baiat sa ma astepte in fata camerei mele pana ma schimb de haine. Imi iau din hainele care mi le-a adus „seful“, acestea fiind hainele care le port eu in misiuni si cele care le port cand is libera. Fiind ca nu stiu ce se va intampla, pentru orice eventualitate imi iau echipamentul si hainele cu care merg in misiune acestea fiind o vesta roz inchis cu un cerc alb pe spate, o fusta scurta de un roz deschis, cu o palma deasupra genunchilor, si o pereche de cizme subtiri si negre care imi ajung pana la genunchi.
    Ies linistita din camera dar nu inainte de a imbraca pelerina vulturilor, o urasc! Am uitat sa precizez ca The Big Boss mi-a luat bandana satului si mi-a interzis sa o port, ce nesimtit, in fine. Il vad pe Suigetsu cum se uita la mine ca la felul paisprezece, saliva saracul numai privindu-ma. Cred ca ma place, asa ca-l trezesc din visare cu un pupic scurt pe obrazul stang, dupa care il iau de brat si ii spun sa mergem. Saracul e rosu mai rau ca sangele, mai ca lesina peste mine, e amuzant.

Naruto POV:

E noapte afara. Cerul e senin plin de stele luminoase, iar alaturi se afla luna plina luminandu-ne partial drumul. Eu, Hinata, Ino si Sai, care de cand am plecat de la locul cu lupta, care ne-a adus numai tristete dupa cele auzite, au vorbit in continuu pe noi ignorandu-ne total, iar eu si Hinata nu spuneam nimic, doar mergeam rosii ca racii stand cu capul indreptat in jos. Pentru ca este noapte va trebui sa ne adapostim si stiu locul perfect unde am putea monta cortul care l-am luat cu noi.

--->Dupa mai mult de o ora<---

Stam in cortul galben cu pete negre montat de mine si Sai, cu foarte multa munca am reusit. Stai!? Ce vorbesc eu aici? Noi nu am facut nimic, numai sa incurcam treaba. Eu asa de impiediacat am fost incat am cazut cu fundul pe fata lui Sai. Naul lui se afla chiar in posteriorul meu, saracul cred ca a ramas cu sechelem, numai un vant ii mai trebuia. Fetele nici acuma nu s-au mai prit din ras, ma mir cum au reusit sa monteze asa de bine cortul fara nicio problema ca noi. Cred ca este ora 22:00, iar noi inca suntem treji, sigur nimeni nu poate dormi din cauza Sakurei. Eu stau intins cu mainile la ceafa incercand sa-mi alung gandurile rele, dar cand incerc imi apare imaginea cand o sarutam pe Hinata. Oare ce simt pentru ea? De fiecare data cand o vad simt cum obrajii incep sa-mi ia foc, iar restul corpului incepe sa transpire abundent. Cand am sarutat-o buzele mi s-au miscat fara voie, trebuie sa vorbesc cu ea.
    -Hinata! spun eu, dar nu o vad prin preajma.
    Sai si Ino care se giugiuleau? imi spun ca Hinata este afara. Moama, ma mir ca nu o fac in fata mea, gata Naruto pervers mic ce esti. Ma ridic incet in picioare si pasesc usor afara lasandu-i pe cei doi amorezi. O vad ca sta jos pe iarba moale uitandu-se la stelele palide. Ma asez si eu langa ea fara sa fac vreu zgomot, apoi imi indrept si eu capul catre acele mici luminite. Nu spunem nimic, parca Hinata nici nu m-a observat, iar in jurul nostru s-a lasat o liniste de nedescris. Fiind mai tantalau de felul meu, sparg tacearea apasatoare dintre noi si o intreb ceva stupid si totusi vreau sa stiu.
    -Hinata! Tu ma iubesti? aceasta se inroseste in obraji mai rau ca niciodata, mai ales cand isi simte mana atinsa de a mea.
    -Eu...

-asta e melodia pentru toate momentele de legatura dintre doua persoane, nu de perversiuni...stiti voi la ce ma refer...

Ultima editare efectuata de catre Rallu in Mar 9 Oct 2012 - 20:45, editata de 1 ori

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Sam 23 Iul 2011 - 11:46

Capitolul 9

Naruto POV:

-Eu...chiar te iubesc, foarte mult!imi raspunde aceasta uitandu-se doar pentru o clipa la mine, apoi isi lasa rusinoasa capul jos. Vreau sa-i vad fata luminata de luna, asa ca i-o ridic obligand-o sa se uite in ochii mei de un albastru deschis plini de dragoste.
    -Si eu!ii raspund zambind apropiindu-ma incet de buzele ei tremurande. I le cuprind intr-un sarut pasional si apasat. Ne lasam frunte-nfrunte, uitandu-ne in ochii unui celuilat si zambind copilareste. Simt fluturasi in stomac zburand de colo-colo agitati, parca vrand sa iasa afara.

Sakura POV:

Sarim asa de repede din creanga in creanga parca incercand sa fugim de ceva sau de cineva. Vreau sa ma indepartez de acel loc „sinistru“ bine ascuns de dusmani, chiar daca va trebui sa ma intorc, pentru ca nu vreau sa-i creez probleme lui Suigetsu care e atat de amabil cu mine si sa comporte de parca de cunoastem de o viata, tot vreau sa ajung intr-un loc unde sa ma stiu departe de el! Suigetsu imi tot spune, in timp ce gafaie, sa ne oprim ca am mers mai departe, dar eu ii spun:
    -Inca umpic! Te rog! Promit ca ne vom intoarce!ii zambesc, iar acesta da afirmativ din cap. Ma uit din cand in cand in stanga si in dreapta, parca cautand pe cineva. Dintr-o data imi „sare“ in ochi o lumina slaba; cred ca este lumina de la un foc. Ma opresc dintr-odata nemutand privirea din acea directie. Ma intreb cine or fi acele persoane care se afla acolo? Oare se afla Naruto acolo? Trebuie sa aflu neaprat, dar Suigetsu nu cred ca ma va lasa.
    -Haide sa mergem intra-colo, sa vedem ce este!ii spun eu pe un tot dulce.
    -Dar...poate fi periculos, si daca sunt prietenii tai care ne cauta?raspunde el timid cu o urma de frica in voce.
    -Lasa asta in seama mea!ii raspund dandui un pupic pe obraz aproape de gura si luandu-l de mana. Ne indreptam amndoi spre acel loc fara sa facem vreu zgomot. Cand sa ajungem ne ascundem dupa un copac si avem o priveliste minunata, Naruto sarutandu-se pasional cu Hinata. In sfarsit ce a durat atat? A fost asa de greu? ma intreb in sinea mea. Un mic zambet imi apare pe buze, dupa care ii spun lui Suigetsu sa ma astepte dupa pom. Ies incet din "ascunzatoare" si ma furisez in spatele celor doi porumbei zicand un bau.
    -AAA AJUTOR MONSTRU NUUU!tipa Naruto ca nebunul sarindu-i la Hinata in brate. Pe mine ma apuca rasul si ma pun pe jos si rad ca sparta. Ma opresc cand ii vad pe cei doi ca se uita la mine cu ochii largi deschisi murmurand doar un cuvant : "Sakura".
    -Hey ce faceti?ii intreb eu in timp ce ma ridic, dar degeaba, pentru ca ajung din nou jos pe pamantul cel rece si tare. Cei doi erau peste mine dandu-le lacrimile de fericire. Dupa acest moment care a durat vreo 2 minute ne ridic cam greu si ne ducem in cort dar nu inainte sa le cer prietenilor mei si lui Suigetsu sa nu se certe sau sa se bata. Intram toti patru si ii vad pe Ino si Sai pupandu-se de zori, pe jumatate dezbracati.
    -Aoleu, tulai ce faceti voi aici? Am lipsit prea mult sau ce?ii intreb eu amuzata chicotind. Acestia cand ma vad isi iau repede hainele pe ei, iar Ino imi sare la gat, aproape doborandu-ma.
    -Ce faci Sakura? Cum de ne-ai gasit?intreaba ea.
    -Da? Te simti bine? Esti ranita sau ti-a facut porcul de Sasuke ceva?intreaba Naruto putin nervos. Cred si eu, dupa ce i-a zis ca m-am culcat cu el si ca-l astept in pat, normal ca blondul e nervos, doar suntem prieteni.
    -Pai hai sa inchep sa va povestesc tot! Nu te supara Suigestu, dar sunt prietenii mei. Deci Sasuke si echipa lui m-au rapit si obligat sa fac parte din echipa lor, trebuie sa le ingrijesc ranile cand vin din lupte. Sa stiti ca ma trateaza foarte bine, am ce manca, unde dormi si am si haine. Apropo v-am gasit pentru ca ma plimbam cu Suigetsu pe afara. Si sa stiti ca nu am facut nimic cu Sasuke, v-a mintit.
    -Wow Sakura. Acuma daca esti aici, hai sa ne intoarcem impreuna in Konoha!imi spune Hinata pe un ton dulce, in timp ce Naruto era putin ingrijorat.
    -Imi pare rau sa va dezamagesc, dar voi ramane, iar voi va trebuie sa plecati inapoi si sa va pregatiti de lupta!le spun eu hotarata uitandu-ma serioasa la ei. Dintr-o data fetele lor se transforma din unele ferivite in unlele triste.
    -De ce?intreaba toti in cor. Ma uit la Suigetsu cu parere de rau si le spun tuturor ca satul va fi atacat. Toti se uita la mine ca la Dumnezeu, dar n-am ce face.
    -Imi pare rau prieteni, dar trebuie sa plec pentru ca se va supara "seful"!accentuez ultimul cuvant si plec dar nu inainte a-mi imbratisa prietii cum se cuvine. La Ino si Hinata erau sa le dea lacrimile, iar Naruto deja plangea. Le fac usor cu mana si il iau pe saten cu mine si fugim cat ne tin picioarele. Am o presimtire proasta...foarte rea, atunci cand vom ajunge..

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Sam 30 Iul 2011 - 15:39

Capitolul 10

Sasuke POV:

Stau jos pe un scau de lemn in sala unde mancam noi de obicei. Karin sta in spatele meu si imi face masaj ca de fiecare data, as fi puso pe Sakura daca nu se ajungea la scandalul de azi. Oare de ce nu ma pot abtine, de ce fiori calzi trec prin mine cand o vad, dar mai bine o ignor, doar vreau sa-mi ating scopul ce doamne! Este aproape ora cinei, iar Suigetsu si Sakura nu apar. Saraca Sakura cred ca tot acolo se afla unde am lasat-o, dar Suigestu? de ce intarzie, el nu intarzie nicio data. Il trimit nervos pe Juugo sa-i caute, am o vaga banuiala, si nu e de bine. Ma ridic brusc de pe scaun, speriind-o pe roscata care se plimba de o data cu mine prin camera. Ma simt ciudat, agitat intr-un fel, daca il prind pe Suigetsu ca se atinge de Sakura ii mut capul de la loc. Plimbatul de colo-colo este oprit de Juugo, care imi spune ca nu se afla in nicio camera. Ma indrept foarte nervos, cu fata rosie catre camera rozaliei. Ma uit la usa de lemn de cires care era "zidul" care ma despartea de camera rozaliei. Nu intru pentru ca stiu ca nu este acolo asa ca ma rezem cu spatele de usa si astept pana se intorc. Nu ma duc sa-i caut eu de nebun prin padurea aia mare, pana la urma se vor intoarce, ca doar Suigetsu si Sakura stiu consecintele. Sakura...de ce ea?

Sakura POV:

Intr-un sfarsit am ajuns si noi in barlog. Simt un fel de teama in mine, parca ceva rau ni se va intampla. Intram fara sa fim observati, iar Suigetsu ma conduce pana in fata camerei mele unde ne intalnim cu Sasuke. Ma opresc fara sa mai fac vreun pas, ma uit trista la el, stiu ce se va intampla.Il vad nervos, fata ii este rosie, iar zambetul ii este ironic si pervers. Se indreapta cu pasi marunti catre mine uitandu-se fix in ochii mei tristi. Ce mi-ai facut, cum m-ai vrajit ca sa ma indragostesc asa nebuneste de tine? Se aproprie tot mai tare de mine, eu inca incremenita la fel si Suigetsu. Fara sa ma astept la asa ceva el imi trage o palma zdravana, facandu-ma sa cad jos pe podeaua rece care incepea sa fie umeda din cauza lacrimilor mele care apar necontenite. Satenul de langa mine incearca sa caute scuze, dar este intrerupt de brunet care il loveste cu pumnul un burta trantindu-l intr-unul dintre peretii labirindului. Acesta statea jos, firicele de sange curgandu-i din gura. El este ridicat tot de brunet care il tinea strans de gat si ii spune ca sa aud si eu:
    -Data viitoare, daca va mai prind ca ati iesit amandoi afara din ascunzatoare pe tine te omor si pe Sakura o vio...ii fac viata amara. M-am oprit din plans inghitind in sec pentru ca stiam ce vroia sa zica, vroia sa spuna ca ma va viola, dar de ce nu a spus-o? Il lasa pe baiat de gat acesta cazand din nou jos de unde a fost ridicat. Ne spune parca partial satisfacut sa ne pregatim de cina.
    Pe tot parcursul cinei nimeni nu a scos nici un cuvant, doar Karin care ne intreba pe unde am fost, ce am facut etc. Sasuke se uita cand la mine, cand la Suigetsu, si asa faceam si eu, ne uitam toti trei unul la altul fara sa scoatem vreun cuvant. Dupa cina m-am dus linistita in asa zisa mea camera si mi-am pregatit hainele pentru baie. Imi iau tot ce imi trebuie si ma indrept catre baia frumos amenanjata. Ma dezbrac usor dandu-mi hainele care le purtam jos. Le asez frumos pe masuta de langa ghiuveta, apoi dau drumul la apa calda. Intru incet sub dus, acesta udandu-mi corpul firav cu micile picaturi calde si revigorante. Imi tin mainile incrucisate la piept gandindu-ma la ziua de azi care a adus numai bune si rele. Oare de m-a pleznit fara nici un resentiment? Oare chiar asa rau a devenit? Simt ca nu mai pot, nu mai suport, vreau inapoi la prietenii mei...de ce...Ha? Simt cum doua brate puternice imi incolacesc bazinul si ma trag catre acea persoana necunoscuta din spatele meu. Pentru un moment incremenesc, sunt speriata, daca imi va face ceva?Ii simt respiratia calda care ma face sa tresar si sa-l intreb timida, parca ezitand fiindu-mi frica de ce se va intampla.
    -Cine esti? Gata am intrebat, o doamne sper sa nu fie cine cred eu ca este, sper sa fie doar un vis.
    -Chiar nu ma mai recunosti!imi raspunde cu o voce asa de blanda dandu-mi fiori calzi pe sina spinarii. El este, Sasuke. Buzele lui incep sa-mi sarute usor gatul si umerii, facandu-ma sa vibrez de placere. Ia un burete galben si un gel de dush si incepe sa-mi maseze usor spatele, iar eu nu ma impotrivesc ci stau si il las sa-mi spele aproape tot corpul. Dupa ce termina imi intoarce corpul firav catre el. Fata mea este rosie ca petalele de trandafir, obraji imi ard de parca acum stau sa ia flacari, iar capul si privirea imi sunt indreptate in jos. Acestia imi ridica privirea catre el, obligandu-ma sa ma uit in ochii lui patrunzatori si negrii, in care ma pierd de fiecare data. Buzele noastre se afla la o distanta de cativa milimetrii, iar eu simt ca disper.
    -Imi pare rau pentru ziua de azi!imi sopteste la ureche cu o voce blanda si calma. Eu tresar, iar ochii mi se maresc uitandu-se mirati la iubirea vietii mele care se afla acum in fata mea. Buzele lui se apropie tot mai tare de ale mele, care tremura neincetat. Acesta mi le cuprinde intr-un sarut dulce ducandu-ma in paradis. Cu o mana imi cuprinde talia, iar cu cealalta parul meu umed, roz bonbon, adancind sarutul. Limbile noastre se joaca in voie, parca dansand; as vrea sa nu termine niciodata, dar dintr-odata amintirile mele incep sa revina ca un fulger in mintea mea.
    ~FlashBack~
    -Deci Sasuke, ce ai degand sa faci? Mai distrugi sau nu Konoha?intreaba Tobi cu o voce curioasa si totusi serioasa.
    -Desigur! Ceea ce ma opreste este Naruto! Prima data trebuie sa-l distrug pe el, apoi vom avea cale libera.
    -Bun! Dar ce vei face cu Sakura? Iti pui in aplicare planul 2 despre care mi-ai vorbit sau o sa o ucizi si pe ea mai tarziu?intreaba Madara socandu-ma. Despre ce este vorba in planul doi despre care se tot vorbeste atata.
    -Pai am sa-l pun in aplicare. Am sa incerc sa o faca sa aiba incredere in mine!graieste brunetul razand malefic apoi continua spunand ceva ce m-a uimit:
    -Daca nu voi reusi, adica daca se incapataneaza si ma refuza o voi omori!
    ~EndFlashBack~
    Imi pozitionez ambele maini pe pieptul brunetului si il impig asa de tare incat s-a izbit de peretele rece a cabinei de dus. Lacrimile mele incep sa curga din nou, contopindu-se cu picaturile de apa care se izbesc cu fiecare secunda de corpul meu. Chiar atunci imi amintesc de ce mi-a spus astazi Karin. Imi vrea doar corpul, vrea sa se joace cu mine, dar nu il voi lasa. Ma apropii de el si ii trag o palma, dupa care imi iau un prosop lung pe mine si hainele si fug pe hol pana-n camera mea. De l-am lasat sa-mi vada trupul, sa ma sarute, de ce? Dar recunosc ca saruta foarte bine, iar de data a fost diferit, s-a purtat mai tandru cu mine. Sakura gata cu ganditul...o doamne.

Sasuke POV:

Stau si...

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 11 Aug 2011 - 21:03

Te rog ...te rog!
    Daca nu-l pui mai repede te bat (la cap ,normal)

Haide cu next-ul ca ma omori aici si sunt inca tanara pentru a murii

Macar sa nu mor proasta.Sa stiu ce se intampla.

Spor la scris si multa imaginatie! *hug*

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Mar 26 Mar 2013 - 10:21, editata de 1 ori

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Sam 13 Aug 2011 - 19:06

Aoualeu...hai ca am venit cu nextul... Tongue:P

Capitolul 11

Sasuke POV:

Stau si privesc usa de la baie, pe care adineauri a fugit rozalia mea plangand cu lacrimi de crocodil. Acum ce i-am mai facut? Am vrut doar sa fac baie impreuna cu ea, dar cred ca sunt prea grabit. Daca vreau sa o fac a mea si dupa aceea sa o conving sa-si dea viata pentru clanul meu, atunci va trebui sa ma comport diferit cu ea, dar ceva ma opreste. Dau puternic cu pumnul in pretele cabinei, aproape spargandul. Imi continui dusul cel mult asteptat, lasand picaturile de apa sa cada e trupul meu bine facut revigorandu-l. Dupa ce termin imi iau pe mine un halat negru cu semnul clanului Uchiha pe spatele acestuia. Ma indrept usor catre camera mea vrand sa dorm si sa uit de toti si toate, dar cand vreau sa intru in camera picioarele parca nu vor sa ma lase. Stau si ma gandesc si cred ca ar trebui sa ma duc sa-i cer scuze, de ce? Nici chiar eu nu stiu acest lucru, dar nu mai stau mult si ma indrept repede catre camere Sakurei. Doresc sa bat la usa acesteia, dar ma opresc pentru ca aud un plans amar dupa usa. Imi apropi usor urechea si aud doar bocete, lacrimi care se varsa si trei cuvinte care le repeta intru-na: „De ce eu?“. O lacrima neasteptata din partea mea mi se prelinge pe chipul meu de diavol, iar un fior imi strabate tot corpul, un fior cald care incerc sa-l ignore. Ma simt rau, dar nu stiu de ce? Din totdeauna am fost asa, dar acum ma simt fara putere.
    Trag aer in piept, imi dreg vocea si bat la usa. Aceasta tipa, nepasundu-i cine ar putea fi:
    -Cine esti si ce vrei?
    -Sunt eu, Sasuke. Vreau sa-mi cer iertare pentru ce am facut astazi, imi pare rau!ii raspund eu incercand sa par dur. Rozalia nu raspunde, iar plansul nu i se mai aude, asta inseamna ca am socato. Ii spun un noapte buna si plec.

Sakura POV:

Mi-a cerut cumva iertare? A zis cumva cuvantul iarta-ma? Sunt socata, plansul amar mi s-a oprit, iar el pleaca spunandu-mi doar un „noapte buna!“. Ma intreb oare asta este tot o capcana, daca ma va pacali? Atatea intrebari fara raspunsuri, deocamdata, am sa le aflu la momentul potrivit. Imi promit mie insumi, ca de maine incolo nu voi mai plange, voi deveni puternica. Acum nu ma mai gandesc la nimic pentru ca deja ma aflu in lumea viselor.
    A doua zi dimineata ma ridic lenesa din pat, cu putina durere de cap din cauza plansului, cred. Ma imbrac cu haine de lupta si ies putin afara, pentru ca nimeni nu era inca treaz. Este ocazia mea sa fug, dar nu am sa o fac, vreau doar sa ma antrenez. Nu trebuie sa ma indepartez mult de locul secret, pentru ca acestia sigur se vor alarma, iar cum eu doresc ca bunii mei prieteni sa nu pateasca ceva, atunci n-am ce face decat sa raman aici. Ascunzatoarea sa afla chiar in padure, deci am ce zdrobi de dimineata. Imi asez bine manusile pe mainile mele fine si incep sa-mi concentrez chakra in acestea. Ma indrept cat pot eu de repede catre pomii verzi, iar cand pumnii mei fac contact cu acestia se zdrobesc in mii si mii de bucatele, apoi incep sa exersez la aruncatul kunaiurilor si shurikenurilor. Simt cum doi ochi negri ma privesc cu pofta, dar ii ignor stiind ca acea persoana este el! Dupa ce-mi termin antrenamentul, asa cum m-a invatat Tsunade-sama, ma asez la umbra unui pom si incep sa beau cu multa pofta apa pe care am luat-o cu mine inainte sa plec. Dupa nici 5 minute de odihna strig in gura mare:
    -Iesi! Stiu ca esti aici! Vad o silueta de „barbat“ iesind de dupa un copac, el este! Stiam eu, altcineva nu putea fi. Imi zambeste diferit de alte dati, un zambet cald si plin de iubire? Nu cred, este doar imaginatia mea de amorezata. Il vad cum se aseaza si el langa mine, rezemandu-si spatele de trunchiul copacului. Privirea mea este atintita catre cerul senin si soarele care ne incalzeste trupurile reci. Mainile mele stau vlaguite de putere langa corpul meu firav.
    -Frumos antrenament! Esti destul puternica, dar nu la fel de puternica ca si mine!rupe brunetul linistea care s-a asternut peste noi.
    -Mersi!ii raspund eu sec, dupa care continui:- Pe tine nu te-as infrange singura, recunosc, dar pe "slujitorii" tai cu siguranta! Acesta se uita la mine ridicandu-si o spranceana si zambind copilareste catre mine. Ce dor mi-a fost de acest zambet; sentimentele pentru el nu le pot distruge, dar le pot tine in frau.
    -Pe Karin ai invins-o! Sa vedem daca ii poti invinge pe Suigetsu si Juugo. Maine te vei lupta cu Suigetsu, iar cu Juugo in alta zi. Azi toti avem liber, deci ce vrei sa facem?imi graieste acesta trezindu-ma din vejnicele mele ganduri.
    -Mie-mi convine si sunt sigura ca voi castiga! Si astazi, pai....

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 13 Aug 2011 - 19:41

Hei,hei scumpo

Aleluia,te-ai decis sa pui si tu next-ul mult dorit

Este bestial si astept sa vad cum ii bate Sakura pe Suigetsu si Juugo

Un singur cuvant mai am de spus

NEXT

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mier 17 Aug 2011 - 18:03

Capitolul 12

Sakura POV:

-Mie-mi convine si sunt sigura ca voi castiga! Si astazi, pai... daca tot ai intrebat, as vrea sa ma duci la cumparaturi!ii raspund eu incercand sa fiu mai tupeista. Brunetul nu spune nimic, numai maraie un „Bine“. Nu mai stam mult, caci eu ma ridic si doresc sa plec, dar dintr-odata imi simt mana intr-o stransore slaba. Nu ma smuncesc, ci imi intorc capul catre faptas care se apropia excesiv cu buzele de dosul palmei mele si o saruta tandru, buzele lui dulci atingand usor pielea mea fina. Imi da fiori pe sinea spinarii, iar fluturasii din burta mea incep sa zboare de colo-colo. Se uita la mine zambind, apoi imi lasa delicat mana mea tremuranda din mana lui calda.
    -Spunele si celorlalti sa se pregateasca, ii luam si pe ei! Nu spun nimic, ci ma intorc si ma indrept catre camera mea pentru a ma schimba. Dupa ce ii anunt si pe ceilalti, ma imbrac cu niste haine care mi le-a adus Sasuke de acasa, adica haine mai mulate, perversul. N-am ce face, trebuie sa ma imbrac cu ceva asa ca imi „aleg“ un tricou rosu, bineinteles mulat si o rochita neagra cu volanase. Ies din ascunzatoare si ma intalnesc cu colegii mei de echipa afara. Baietii erau imbracati normal, cu hainele lor zilnice, iar eu si Karin eram imbracate mai sexy, sa zicem asa. Roscata era imbracata si ea intr-un tricou, de culoare mov, mulat si scurt pana la buric si o fustita crepata in parti, tot mov, dar mai deschis. Il observ pe Suigetsu cum ne analizeaza din cap pana-n picioare, pe amndoua.
    -Ce sexy sunteti fetelor!ne spune acesta facandu-ne cu ochiul. Eu si Karin rosim intr-o clipa in obraji, iar eu ii multumesc dandui un mic sarut pe obrazul stang. Acesta se inroseste foarte tare, mai ca lesina, iar Sasuke se inroseste si el, dar de nervi. Capul parca vrea sa-i explodeze, iar pumnii lui inclestati sa loveasca ceva sau pe cineva. Incep sa chicotesc discret, apoi picioarele noastre incep sa se miste catre destinatia noastra. Baietii merg in fata noastra, adica a mea si a lui Karin, iar noi doua mergem in spatele lor fara sa scoatem vreun cuvant. Karin incepe sa vorbeasca, intrerupand linistea care s-a abatut asupra noastra, spunand ceva ce m-a uimit.
    -Esti mai buna ca mine, felicitari!Imi intinde aceasta mana pentru a ma felicita, stand totodata cu capul jos, trista, dar eu o refuz spunandu-i cu zambetul pe buze:
    -Esti la fel de buna ca si mine, mai trebuie putin antrenament. Haide sa fim prietene ce spui? Aceasta se uita la mine, fata ei exclamand mii de intrebari, dar dintr-o data fata ei se insenineaza, parca lasand gelozia fata de mine deoparte. Imi zambeste bucuroasa si ma imbratiseaza prieteneste, facandu-ma sa zambesc din inima. Vorbim
    chestii de-ale fetelor pe tot parcusul drumului, pana ajungem intr-un sat cu multe magazine. Eu si Karin ne indreptam catre un magazin de lenjerie intima, facandu-i pe baieti sa roseasca si sa ne priveasca pervers, mai precis Suigetsu care era in calduri si Sasuke care zambea in continuu pervers, iar Juugo se tot plangea ca de ce trebuie sa intram intr-un astfel de magazin. Noi nu ii bagam in seama, ci intram in magazin alegandu-ne cate un set de lenjerie. Eu imi iau un set de lenjerie intima de culoare roz intens, iar Karin, unul de un
    rosu pal. Ne indreptam catre cabine diferite pentru a le proba. In timp ce ma dezbracam de haine ramanand doar in lenjeria pe care o purtam, mi-a venit o idee, cam penibila, dar amuzanta.

-Suigetsu, Suigetsu!strig eu dupa el, cautandu-l cu privirea prin magazin. Acesta apare impreuna cu prietenii lui si ma intreaba polticos ce doresc. Ma intorc cu spatele la el si ii spun pe un ton de catelus neajutorat ca nu pot deface incheietura de la sutienul pe care-l purtam. Baiatul se face rosu ca sangele intr-o clipa, iar mainile incep sa-i tremure involuntar. Sasuke incepe sa se enerveze si sa se miste de colo-colo ametindu-ma. Fata lui este rosie, ochii lui exprima gelozie, iar rabdarea lui este tot mai putina. In timp ce Suigetsu incerca sa desfaca inchizatoarea, il aud pe brunet cum incepe sa o strige pe Karin care se afla la 3-4 cabine indepartare.
    -Karin!striga el nervos la roscata.
    -Da! Ce doresti?se aude vocea fetei din cabina.
    -Dute si ajuto pe Sakura cu sutienul!ii porunceste acesta fetei, dar fara reusita din cauza ca roscata chiar atunci se imbraca si ea si nu putea sa iasa.
    Suigestu inca incearca sa-mi desfaca sutienul, dar brunetul vine si il inlatura, napustindu-se asupra mea. Amandoi ne aflam in cabina, uitandu-ne unul la altul, sunt speriata si fericita in acelasi timp. Am reusit sa-l fac gelos, mi-a iesit planul, dar sunt foarte
    speriata, ma intreb ce imi va face?

Sasuke POV:

Nu mai suport, imi vine sa-l bat pe Suigestu, sa-l fac praf, sa-l spanzur, sa-l ingrop de viu, sa-i fac ceva. Nu stiu ce este aceasta senzatie fata de rozalie, dar stiu ca intr-un fel ma simt gelos, nu suport sa o vad atinsa de altii. De ce tocmai ea, de ce acum? Nici eu nu stiu! Il indepartez pe prostul asta din fata mea si ma napustesc ca bezmeticul asupra Sakurei. Acum amandoi ne aflam singuri in cabina uitandu-ne unul la altul, nu mai suport aceasta tensiune dintre noi si imi pun mainile de o parte si alta a capului ei. Aceasta se uita la mine speriata de ce ii voi face si fericita ca a reusit sa ma faca foarte gelos. Ma napustesc ca o bestie asupra buzelor ei, capturandu-le intr-un sarut violent si dulce. Asa ii trebuie daca ma intarata, stie ca nu ma prea pot abtine cand vine vorba de ea si trupul ei superb. Sakura nu-mi respinge sarutul, ceea ce e bine, asa ca adancesc sarutul tot mai tare, limbile noastre izbinduse violent una de cealalta, iar mana mea mangaindui usor copsa, facand-o sa geama subtil. Rup incet sarutul si ii soptesc rozaliei la ureche:
    -Sa nu ma mai provoci niciodata in halul asta si sa nu mai lasi pe nimeni sa te atinga!ii spun lasand-o acolo, iar eu intorcandu-ma la „prietenii mei“. Dupa vreo cateva minute iesim din magazin, fetele cumparandu-si ce si-au propus. Ne mai plimbam putin prin oras, intrand pe la diferite magazine de haine. Observ ca acestea s-au imprietenit, ceea ce ma bucura, mai ales ca amandoua is fete si Sakura si-a facut o prietena. Oare de ce devin eu asa de sentimental? Ce mi-ai facut rozalio sa devin asa?Gandurile mi le sunt intrerupte de vocea Sakurei, care mi-a atras atentia. O vad cum ea si Karin se uita la vitrina unui magazin de bijuterii.
    -Wow ce dragut este acest lantisor!graieste rozalia cu zambetul pe buze, ceea ce ma face fericit.
    -Da, e dragut!raspunde Karin incercand sa para interesata.
    Nu ne mai plimbam mult caci suntem obositi, asa ca ma decid sa mergem undeva sa putem manca si bea ceva. Din cate am auzit in acest sat se afla un restaurant unde se poate manca ramen. Sunt sigur ca Sakurei ii va placea si ii va trezi amintiri frumoase cu fosta echipa 7.
    --->In micul Restaurant<---
    Toti ne-am luat o portie de ramen, mancand ca nesatulii. Eu si Sakura am inceput sa le povestim celorlalti toate patanile cu Naruto si ramenul, pana cand eu ma opresc din vorbit si incep sa ma uit in gol amintindu-mi toate peripetiile cu echipa 7. Sentimente placute revin in sufletul meu, inviorandu-l si parca ducandu-l in lumea viselor. Numai acum imi dau seama cat de prost si cat de orbit de aceasta razbunare prosteasca sunt. Gandurile vesnice imi sunt intrerupte de vocea blanda si dulce a Sakurei care ma striga in continuu.
    -Da! S-a intamplat ceva?intreb eu incercabd sa par dur in fata lor.

-Pai, cu cine ma voi lupta maine?ma intreaba suav, floarea mea de cires. Aceasta intrebare a inceput sa ma puna din nou pe ganduri. Am uitat complet de micul "concurs". Stau si ma gandesc apoi le spun tuturor:

-Cu Suigetsu! Am decis! Ma ridic si le fac celorlaöti semn ca trebuie sa plecam. Ma intreb, oare cum se va descurca Sakura maine, sper sa castige! Nu stiu de ce, dar vreau ca ea sa fie mai puternica decat ceilalti. Ma intreb, oare ce e sentimentul asta fata de Sakura, oare e iubire?

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 17 Aug 2011 - 20:17

Yey,in sfarsit am putut sa trec pe la continoare

As fi trecut mai de mul dar mi-a loat "fratele meu" netul si un fir de la calculator.Che stupido.Si acum mia dat tata net-ul.Ce doream sa-ti zic este ca vreau next-ul.Este superb!

Te rog ... te rog!

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Mar 26 Mar 2013 - 10:22, editata de 1 ori

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mier 7 Sept 2011 - 20:16

Capitolul 13
    Dedicat lui Stefy(Kira)

Sakura POV:

Soarele rasare incet, luminand padurea si trezandindu-ma din somnul meu adanc. Pleoapele mi se deschid greu lasand lumina sa-mi invadeze ochii verzi, facandu-i sa straluceasca ca si smaraldele. Ma ridic in capul oaselor si ma indrept lenes catre baie facandu-mi siesta de dimineata, dupa care ma indrept incet catre micul dejun, in timp ce gandurile imi invadau mintea. Aceleasi intrebari fara raspuns, aceleasi sentimente ascunse si aceleasi temeri care sper sa nu se adevereasca. Sasuke s-a schimbat asa de mult, este diferit in multe moduri. Aproape ca nu-l inteleg deloc, as vrea sa stiu mai multe despre el, ceea ce simte si ceea ce crede. Nu mai gandesc mult, pentru ca deja ma aflu in fata salii unde mancam de fiecare data. Deschid usor usile intrand timida in incapere, uitandu-ma in jurul meu si constatand cu stupoare ca nimeni nu s-a trezit inca. Cred ca am sa pregatesc eu micul-dejun in dimineata aceasta, sper ca Juugo sa nu se supere. El ne gateste intotdeauna, cateodata fiind ajutat de Suigetsu. Nu mai stau mult pe ganduri si ma indrept catre bucatarie, incepand sa iau o tigaie si oua. Dupa ce termin asez frumos mancare pe masa de lemn din camera unde vom manca. Ma asez frumos pe scaunul unde stau eu de obicei si imi proptesc barbia in palma dreapta visand cu ochii deschisi. Totul mi se pare un vis, frumos sau urat, nici eu nu stiu. As vrea sa raman asa pentru totdeauna, ma simt bine, mai ales cand sunt alaturi de Sasuke. Ma gandeam ca voi fi tratata urat ca pe ultima speta, dar nu a fost asa. Ei ma trateaza ca prietena lor, de parca ne cunoastem de cand eram copii.
    Ah...de ce ma simt asa ciudat, adica de cand am inceput sa ma gandesc la prietenii mei si la tot ce ma inconjoara, spunand numai lucruri bune, ma simt tot mai puternica. A...stai Sakura, acum mi-am amintit azi au inceput sa infloreasca ciresii, si tata imi spunea in fiecare an aceasta poveste, inainte de ziua mea, care este peste doua saptamani, ca o data la 16 ani, fiecare Haruno primeste puteri incredibile chiar cand ciresii incep sa infloreasca. Si mai spunea ca daca persoana respectiva nu reuseste sa-si mentina puterile, pana se termina sezonul ciresilor, prin iubire si va fi condus de ura acesta isi va pierde toata puterea respectiva si va fi un nimic. Eu credeam ca e o prostie, pana acum, cand nu mai stiu ce sa cred.

Sasuke POV:

Aleg si iarasi alerg in continuu fara sa ma pot oprii. Sunt speriat si foarte dezorientat. Ma tot intreb de ce fug, de cine fug si de ce sunt asa speriat. Imi iau inima in dinti si ma uit in spatele meu, nu este nimeni altcineva decat Sakura? De ce fug de ea, de ce? Dintr-o data imi rasare in fata o pestera intunecata unde ma pot ascunde. Cand intru nu mai vad nimic si simt cum sunt doborat la pamant, ne mai putand respira.
    -Ajutoor!! tip eu ca descreieratul. Ma uit in jur si observ ca ma aflu in propriul pat, plin de transpiratie. Ce mai vis am avut. Oare de ce fugeam de Sakura, de ce eram asa de speriat de ea, sau...poate nu de ea, ci de iubirea ei, iar in acea pestera plina de intuneric am simtit cum ma sufoc si mor. Of...nu mai inteleg nimic. Ma ridic usor din pat, picioarele mele facand contact cu podeaua rece, si intdreptandu-ma catre dulapul cu haine. Il deschid incet si observ cu stupoare ca nu mai am nicio bluza, pentru ca de aceea avema nevoie, de o bluza sau un tricou, dar nimic. Inseamna ca astazi va trebui sa umblu la bustul gol, ceea ce nu ma deranjeaza daca ma vad baietii si Sakura, dar daca Karin ma vede, ah cred ca o omor daca mai imi sare la gat.
    Imi o pereche de pantaloni, din acestia am din plin, dupa care imi fac siesta de dimineata. Dupa ce termin, stomacul meu incepe sa "cante", asa ca ma indrept catre micul-dejun, care deobicei il pregateste Juugo. Cand intru in sala o vad pe Sakura care priveste pierduta intr-un punct fix. Ea nu ma observa asa ca ma strecor in spatele ei si imi pun mana dreapta pe umarul ei stang, aceasta tresarind si trezindu-se din "visare". Se uita fix la mine, dupa care se ridica in picioare si se indreapta catre mine fara sa scoata vreun cuvant. Eu nu fac nico miscare, ci stau si ma uit la ea si la mainile ei care erau inconjrate de o chakra roz, la fel ca si culoarea parului ei. Ha? Ce vrea sa insemne asta, ce vrea sa faca? Dupa nici cateva secunde, bratele ei se incolacesc in jurul gatului meu, iar buzelei ei moi si catifelate fac contact cu ale mele, formand cel mai dulce sarut posibil. Limbile noastre se jucau in voie, in timp ce Sakura imi prinde parul intre degetele ei fine adancind acest sarut minunat. Chiar cand vroiam sa mai continui suntem intrerupti de tusea falsa a lui Juugo, care era acompaniat de ceilalti doi adolescenti. Intrerupem incet sarutul, rozalia zambind fericita, si ne indreptam la locurile noastre. Mancam linistiti mancarea preparata de bombonica mea roz, care e foarte delicioasa. Ar fi buna ca sotie, ah...am zis sotie, o Sasuke, acum va trebui sa alegi intre ea si clanul tau. Ce durere de cap, nu stiu ce sa fac. Azi s-a comportat destul de ciudat, mai ales ca nu a vorbit cu mine, ci doar m-a sarutat, iar chakra aceea, oare ce o fi?

Suigetsu POV:

Am terminat minunatul mic-dejun facut de superba Sakura. Ah, oare voi avea eu vreodata vreo sansa cu ea? Dupa ce m-am terminat de echipat petru lupta care urmeaza ma plimb ingandurat pe holurile ascunzatoarei noastre. Cand sa o iau la dreapta, sa trec de colt, ma opresc si ma dau doi pasi mai in spate lipindu-ma de perete astfel incat persoanele pe care le-am vazut sa nu ma observe. Erau chiar Sasuke si Sakura care se sarutau pasional atinganduse in diferite locuri intime si neintime. Stau asa minute bune, pana cei doi pleaca catre locul de bataie. Dupa ce ma asigur ca cei doi amorezi au plecat, ma indrept si eu in padure. Furia incepe sa navaleasca in sufletul meu, dand la opartea iubirea care o port rozaliei, curand voi face ceva prostesc, simt asta. De la atata gandit nici nu mi-am dat seama ca am ajuns in locul stabilit.
    Nu mai stam mult ca deja ne punem pe pozitii de lupta, fiecare avand in mana cate un kunai. Sasuke ne face semn ca putem incepe, dupa care sare sus, pe creanga unui copac mai batran, asezandu-se pe acesta si privind lipta care va urma.
    Incepem amandoi sa aruncam unul in celalalt cu kunaiuri si shurikenuri, pana ni se termina, asa va trebui sa ne folosim tehnicile invatate. O vad pe Sakura cum sta si nu face nimic, ci inchide ochii parca visand la ceva. Dintr-o data pumnii ei incep sa fie inconjurati de o chakra...roz? Cum e posibil asa ceva, nu se poate, sau da? Ochii ei blanzi se deschid usor lasand la iveala schimbarea culorii irisului, de la un verde ca iarba proaspata la un ticlam. Incep sa ma dau doi pasi in spate, fiind foarte speriat, dar cand ii vad ca Sasuke si Sakura isi schimba priviri, sangele incepe sa-mi fiarba iar mainile mele incep sa faca semne care formeaza o tarnada de apa. Aceasta se indreapta cu viteza catre rozalie care incepe si ea sa loveasca cu putere pamantul, facandu-l sa crepe in doua formanduse o prapastie. Prapastia incepe sa se mareasca din ce in ce mai mult, eu impreuna cu tornada mea de apa cazand in ea. Acum prapastia era plina de apa, ceea ce imi convenea pentru ca eu eram facut din apa si ma pot contopi cu aceasta. Sakura nedumerita pentru ca nu stia unde am disparut se indrepta incet catre apa, unde am "cazut" , si paseste usor pe ea stand deasupra. Intr-un moment de neatentie, eu o prind puternic de unul dintre picioare tragando nervos in apa. Nu stiu cum, dar cand i-am atins mana "roz", am inceput sa-mi pierd din putere. Simt cum ma topesc, cum ura din suflet imi dispare si ii face loc iubirii, scotandu-ma parca din sarite. O desprind pe Sakura din stransoare, iar eu incep sa innot la suprafata, parca cautand aer. Cand ajung la "tarm" ma asez pe iarba moale, transformandu-ma din lichidul acela transparent in forma mea umana.
    Dupa nici un minut o vad pe rozalie cum iese triunfatoare din apa, gafaind si spunandu-mi ca am luptat bine. Ceilalti coechipieri au venit langa mine uitandu-se uimiti, cum de lupta s-a terminat asa de repede. Acesta este si va fi un mister, pe care intr-o zi sper sa-l descopar!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 7 Sept 2011 - 22:37

Ralu

Merci , merci pentru dedicatie .

M-ai facut foarte bucuroasa .

Merci inac o data . Sper sa aduci next-ul mai repede . A fost genial acest capitol , ce vorbesc eu aici ? Este genial , frumos , minunat ( etc ) tot ficul . De unde iti vin tie ideile aste nu stiu dar sunt fantastice . Spor la scri incontinoare , sa ai multa imaginatie si te pupacesc dulce .

In the Dark[+16] -

Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 30/06/2011

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Joi 8 Sept 2011 - 9:47

Superb capitolul cum ai descris sentimentele si toate cele mi-a facut placere sa-ti citesc capitolul Kiss.Sper sa vina cat de curand ca alt fel ies cuvintele colorate Laugh) glm. Spor la scrissi multa imaginatie Wink

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Lun 12 Sept 2011 - 13:19

esti feroceeeeeeeeeeeeeeeee!!!!ai descriere,ai dialog bun,si nu sec,si simt al umorului.Ce pot sa critic?Ai putina griji la greselile ortografice.Sunt chiar foarte putine,ceea ce inseamna ca recitesti inainte sa postezi,dar sunt mici greselute.Ma rog!Si eu cu caru la dinastea. Felicitari.Sa sti ca putine fanficuri sunt atat de bune ca ale tale.Sunt o multime care se vede ca au talent enorm,dar multi prefera sa faca la bascaleala,desi ar putea fi chiar buni.Felicitari.

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Vin 14 Oct 2011 - 22:25

scuzati de intarziere...lenea asta si scoala Sad, sper sa va placa acest capitol dedicat tuturor celor care-mi imi citesc ficul Big smile

Capitolul 14

Sakura POV:

Nu-mi vine sa cred! Am castigat si habar nu am cum! Ma simt asa ciudat, corpul inca imi tremura si nu-mi vine sa cred ca am devenit puternica doar gandindu-ma la saruturile, mangaierile lui Sasuke si chiar la vorbele lui.

~FlashBack~

Ma indreptam catre iesirea din labirind, pentru a ajunge la locul stabilit, dar in fata mea apare Sasuke care ma opreste zicandu-mi:
    -Succes, sa castigi! ma uit la el uimita de vorbele spuse si murmur un "multumesc" dupa care ne continuam drumul. Dar dintr-o data imi vine o idee care sper sa mearga pentru lupta.
    -Stai! strig eu oprindul pe Sasuke din mers. Acesta se intoarce catre mine si se uita la mine curios.
    -Ar fi ceva, ce poate m-ar putea ajuta in lupta cu Suigestu! ii spun eu, dupa care ma apropi de brunet zambindu-i pervers si incolacindu-mi mainile in jurul gatului sau. Ne priveam intens unul pe altul, parca asteptand ca buzele noastre sa se uneasca, sa guste unele din altele, gustul iubirii. Brunetul se apropie tot mai mult de buzele mele, care tanjeau dupa ale lui, imi zambeste pervers si apoi ma saruta tandru introducandu-si usor limba in lacasul meu umed. Limbile noastre se duelau si se dezmierdau unele pe altele, dar intr-un sfarsit a mea castiga preluand controlul minunatului sarut care ma aducea in culmea extazului, mai ales cand Sasuke ma impinge in peretele din spatele meu si imi mangaie usor coapsele. Eu intrerup sarutul pentru ca nu mai aveam aer, dar acesta continua cu sarutarile pe gatul meu care tremura la fiecare atingere a buzelor lui carnoase. Acesta continua desfacandu-mi tandru vesta ticlam pe care o purtam, dar cand imi dau seama ca vrea sa continue il opresc spunandu-i dulce, ca altadata si altundeva, apoi plec facandu-i cu ochiul.
    -Te iubesc! striga acesta sigur pe el, facandu-ma sa ma opresc si sa ma intorc pentru cateva secunde,catre el, inima tresarindu-mi de bucurie! In mai putin de o secunda fata mea mirata se transforma incet intr-una plina de iubire, si cu un zambet larg si pervers.

~EndFlashBack~

Acel moment a fost si va fi de neuitat, datorita cuvintelor spuse. Si eu il iubesc din toata inima, dar poate fi o capcana, poate vrea doar sa ma pacaleasca si sa ma culc cu el, apoi sa ma arunce la gunoi ca pe o carpa. Of, viata asta, dar as putea sa ma folosesc eu de el, ca sa-mi creasca puterile.
    Poate ca povestile tatei sunt adevarate si poate mostenesc o putere incredibila de care cei din "Akatsuki" se pot folosi de ea. O nu, e de rau! Nu imi voi mai folosi puterile, decat la lupta cu Juugo, la care am o presimtire ciudata. Am impresia ca va fi de rau, ceva grav se va intampla, dar nu stiu ce.

Sasuke POV:

A castigat. Acest lucru imi face inima sa tresara si sa ma bucur enorm. Un astfel de sentiment nu am mai avut din copilarie. Poate m-au afectat cuvintele pe care i le-am spus acum cateva minute Sakurei, chiar daca a fost sa o pacalesc si sa-mi cada in plasa, inima tot imi bate parca vrand sa-mi iasa din piept. Incep sa cred ca aducerea rozaliei mele in echipa a fost o greseala. Nu credeam niciodata ca o fata simpla, cu ochi verzi care stralucesc la lumina lunii si cu un par roz ca petalele de cires, va trezi in mine sentimente nemaintalnite. Incerc sa alung acest gand, amintindu-mi de razbunare si de Itachi. Incep sa ma incrunt si sa uit de aceste sentimente care ar trebui sa fie neinportante pentru mine! Dupa ce incerc sa o felicit comportandu-ma cat mai rece si nepasator posibil. Ma indrept incet catre camera lasandu-i pe ceilalti in urma.
    Holurile acestea lungi incep sa ma innebuneasca, ma fac sa disper. Ele seamana cu drumurile lungi care duc catre fericire. Oare voi gasi eu fericirea sufleteasca, daca voi ataca Konoha si daca o voi rani pe Sakura!? De ce mereu acest sentiment ma cuprinde, de ce doamne, spune-mi?...Ca deobicei linistea imi este deranjata de catre Madara, care ma dispera de fiecare data cand ne intalnim!
    -Ce vrei?il intreb eu nervos, sprancenele mele formand un V.
    -Sa vorbim! Trebuie sa te intreb neaparat ceva! imi spune acesta continuand. Tu i-ai omorat parintii Sakurei in ziua cand ti-am spus adevarul despre Itachi? La aceasta intrebare m-am blocat. Eu nu i-as omora niciodata parintii Sakurei, n-as putea, nu as fi in stare, desi imi amintesc foarte vag ca am omorat in aceea zi doua persoane ANBU.
    -Nu! ii raspund eu rece inghitand in sec si continuandu-mi drumul.
    -Hahaha, te minti pe tine insuti baiete! Stiu totul! Erai asa orbit de mania provocata de adevar incat ai omorat si distrus tot ce ti-a iesit in cale, inclusiv parintii Sakurei! Am ramas pur si simplu socat. Sunt un dobidoc, un gunoi, o persoana fara valoare care nu merita sa-i vorbesti. Trebuie sa incerc sa-i ascund acest lucru rozaliei mele cu aripi si chip de inger.

Sakura POV:

Merg pe...

▣ кєиич-cнαи♥™
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 21/08/2011

Mesaj Scris de ▣ кєиич-cнαи♥™ la data de Sam 15 Oct 2011 - 10:46

Yay , a venit nextul !! Smile si sunt prima la comm!!
    Il ador , imi place asa de mult ! Heart
    Vai Sasuke , cum poti sa-i omori parintii lui Sakura si pe deasupra sa o minti ca o iubesti .. tsk Down
    Nu am ce sa critic pentru ca este bestial !
    Astept nextul , spor la scris si multa imaginatie !

Te Kiss Te Heart Te Big Hug
    Ja Ne !! Hi!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 15 Oct 2011 - 14:04

Aleluia. A sosit si next-ul.
    Imi place, place, place forte mult.
    Rallu, sunt fanul tau numarul unu.
    M-ai facuf forte curioasa si nu este bine pentru mine sa fiu chiar asa de curioasa.
    Suspansul asta ma toaca, marunteste, omoara, enerveaza etc si nu suport.
    Tu vrei sa ne torturezi? Ca iti iese de minune.
    Ce dobitoc este Sasuke Cum sa ii omoare parintii? Supararea asta...
    Imi place ce puteri are Saukra. Imi place cat de perversa a devenit.
    Faza de dinaintea luptei, geniala!
    Spor la scris si sa ai multa imaginatie. Sa aduci next-ul mai repede ca de nu te pap
    Te
    Te
    Te
    By Stefy

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Mar 1 Noi 2011 - 7:33

Wai ce tare e capitolul asta. Mie mila de Sasuke, chiar daca i-a omorat pe acei 2 ANBU care erau parintii Sakurei, il compatimesc mult. Nu merita' ura mea'.
    Pacat ca vrea sa-si alinge sentimentele fata de Sakura, dar totusi ma bucur ca regreta ce a facut. Cred ca Sakura cand o sa afle, o sa se supere pe el, dar tot o sa-l ierte,nu-i asa?
    Te pot critica nu? De fapt, ce sa critic, totul e bine pus la punct. Totusi, aspectul, nu trebuia last space dupa fiecare linie de dialog si altele, eu asa stiu ca trebuie. Poate vorbesc si eu aici ca proasta What?
    Daca te-am jiginit ca ti-am scisi asta, scuze

Acum este: Joi 23 Feb 2017 - 16:12