╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

99,0000001 (im)pură.

Distribuiti

Jelli
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 01/09/2012

99,0000001 (im)pură.

Mesaj Scris de Jelli la data de Sam 1 Sept 2012 - 20:44

Prin acest titlu aş vrea să vă exprim cât de relativă este relativitatea şi cât de relativă mă simt. Sunt o fire complexă şi schimbătoare. Lumea mă vede pură ca lacrima, dar sunt mult mai cenuşie pe dinăuntru. Dar e relativ, cum ziceam. Nici eu nu ştiu cum sunt. Aşa că prefer să mă intitulez Lacrima Cenuşie şi atât. Dacă e "şi atât" voi afla mai târziu pe măsură ce cresc, mă dezvolt şi (mă) cercetez.

Dacă cineva vrea să mai afle cineva ceva despre Jelli, just ask.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: 99,0000001 (im)pură.

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 1 Sept 2012 - 21:04

Buna *hug*
    Bine ai venit pe forum!
    Sper sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni si sa fii cat mai activa!^^

• Intrebari:

1. Ce anime iti place cel mai mult? ~inafara de Naruto~
    2. Care esre culoarea ta preferata?
    3. Scrii ficuri? Daca da, vei posta si aici? :o3
    4. Ce gen de muzica asculti si care este melodia ta preferata?
    5. Care este ultima ta carte citita? ^^"
    6. Ce film ti-a placut si care nu?
    7. Iti place forumul? Ce nota ne dai?
    Distractie placuta!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 1 Sept 2012 - 21:06

Bine ai venit pe forum Big Hug
    Eu sunt Deea si ma bucur ca ni te-ai alaturat :x
    Descrierea pe care ti-ai facut-o este interesanta Smile
    Si chiar as vrea sa stiu mai multe despre tine..

1. Iti plac pisicile?
    2. Iti plac cartile?
    3. Scri ficuri?
    4. Citesti ficuri?
    5. Ce scop vrei sa ai in viata?

Jelli
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 01/09/2012

Mesaj Scris de Jelli la data de Dum 2 Sept 2012 - 21:36

Ma bucur că această scurtă descriere a stârnit diferite semne de întrebare. (într-un sens bun). Am observat că aveţi câteva curiozităţi despre Jelli asta... e misterioasă rău, nu-i aşa?
    Acum terminând cu filozofia asta fără sens, să vă lămuresc.
    Deea, şi eu mă bucur că m-am alăturat acestei comunităţi. Sunt complicată, ba chiar mai complicată decât o ecuaţie la mate.
    Pisicile... când am citit întrebarea mă gândeam de unde ţi s-a stârnit curiozitatea asta, şi după ce m-am uitat la avatarul meu mi s-a aprins beculeţul. Da, îmi plac în general animalele, deci în această cateogrie se includ şi pisicile.
    După filozofia şi misterul ăsta care mă tot bântuie de ani buni, am tot citit cărţi. Sunt foarte interesată după ele, iar tot ce prind în mâna dreapta citesc... să nu fie mână stângă că iese urât... Laugh
    Probabil că voi scrie şi eu unul, dar nu promit nimic. Le şi citesc, iar prin citit capăt experienţă. Sunt o fire perfecţionistă.
    Nu m-am gândit încă la acest lucru sau la viitor. Scopul meu, în viaţă, ar fi să ajung cineva important şi să-mi fac prietenii mândrii de mine.
    Mulţumesc că mi-ai pus aceste întrebărei şi că mi-ai urat bun venit. M-au ajutat mult aceste lucruri.

•KIRA™, am observat că şi tu ai nişte curiozităţi despre mine, şi nu m-ar deranja să ţi le lămuresc. Smile
    Animeuri, de ce să nu fiu sinceră, momentan, la vârsta actuală nu mai urmăresc. Cu toate că, dacă îmi amintesc bine animeul meu preferat era Inuyasha.
    Culoarea mea preferată, este, de fapt, nu prea există. Dacă ar fi să aleg despre cele existente deja, aş alege gri.
    Da, probabil că voi scrie unul, dar mai întâi aş vrea să adun cât mai multă experienţă pot duce în cârcă.
    Nu am un gen muzical sau o melodie preferată. Ascult cel mai mult rock.
    Ultima carte citită este una nu prea cunoscută, dar de ce să nu o spun? ,,Timpul dezarticulat" de
    Philip K. Dick. Este o carte de bună calitate şi, din perspectiva mea, merită să fie citită.
    Nu sunt mare fană a filmelor, dar nici a televizorului. Nu frecventez destul de des televizorul încât să îmi dau seama de filemele de proastă sau bună calitate. Smile
    Dacă nu mi-ar fi plăcut forumul, nu m-aş fi înscris pe el, corect? Laugh De pe o scara la 1-infinit, i-aş da nta maximă. Smile

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 19:58