╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Scoala se amana!

Distribuiti

Andi
    Critic
    Critic

Sex : feminin

Data de înscriere : 27/04/2012

Scoala se amana!

Mesaj Scris de Andi la data de Sam 1 Sept 2012 - 12:27

Vesti bune! Scoala se amana cu o saptamana! Cititi si va bucurati! Eu sunt foarte fericita, am sarit pana acum prin camera.
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ayu
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 13/05/2012

Re: Scoala se amana!

Mesaj Scris de Ayu la data de Sam 1 Sept 2012 - 12:40

Mi-ai luminat ziua! Love it Sa stii ca si eu am inceput sa topai, dar nu prin camera, ci prin toata casa! Laugh Totusi, ceea ce ma deranjeaza pe mine este ca vacanta de iarna o luam abea pe 21. Neutru Adica de ziua mea trebuie sa merg la scoala?! Very Angry
    Stai putin, daca ma gandesc mai bine, nu trebuie neaparat sa merg. Smile Avand in vedere ca e ultima zi si facem doar dirigentie.
    In fine, pot spune ca m-ai facut fericita. Big Hug

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 1 Sept 2012 - 13:56

Scoala se amana. Cu o saptamana! =]]]]]]]Numai asta am cantat prin curte cand am citit. Ieee, se amana, ce bine imi pare ":x Laugh) Aoleu, si eu care ma ingrijoram, mi-ai luminat ziua =]]]]

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 2 Sept 2012 - 8:32

Ce? Unde? Cum? Ha? o.O
    De ieri de cand am aflat sar de fericire :x
    Inca mai am timp sa-mi fac toate temelee Love it Yeee
    O veste buna *hmm* Daca ar putea interzice sa se faca scoala am tine-o in petrecerei :x ~Nici in cele mai frumoase vise nu sar intampla asta >.< ~

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Dum 2 Sept 2012 - 10:58

stiu, nu e grozav? am inteles ca motivul e faptul ca s-a intarziat repararea unor scoli si le-a mai dat o saptamana ca sa repare ce mai apuca. Dar parca vad ca, o sa arate la televizor ca nimic nu e de treaba din ce au facut. Si chiar asa? Ce poti sa mai repari intr-o saptamana, daca nu ai reparat intr-o vara intreaga? Pui niste carpeli si gata.
    Inafara de asta, ma bucur ca incepe abia in 17 fiindca prfu de mate are degand sa ne dea lucrare din prima saptamana din toata materia de a 10-a, posibil si a 9-a. Down

Acum este: Lun 5 Dec 2016 - 0:18