Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

sal sal

Distribuiti
    Sakura Uch1ha
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

sal sal

Mesaj Scris de Sakura Uch1ha la data de Joi 30 Aug 2012 - 22:14

Buna eu sunt Mikeyla Di Saverio si sunt verisoara lui Maria & Sasuke ea mi-a dat site-ul . Sa stiti ca desi locuiesc in italia eu m-am nascut in constanta dupa o luna sau doua dupa ce sa nascut Maria . Cred ca deja stiti ca si eu am 10 ani. Nu prea stiu ce trebuie sa fac dar ma va ajuta Maria. Sunt mare fan SasuSaku si imi doresc ca sa existe o Sakura Uchiha. Nu va spun mai multe despre mine o sa aflati pe parcursul timpului.Ja ne!
    dee-san
    Membru
    Membru

Re: sal sal

Mesaj Scris de dee-san la data de Joi 30 Aug 2012 - 23:16

Hmmm... Think Precaută, îmi place, cam aşa sunt şi eu, doar că eu sunt mult mai atentă la detaliile inofensive ca şi tine Smile
    Bine ai venit pe forum! Big Hug Nu uita să treci pe la Regulament şi dacă ai nevoie de ceva, moderatorii sunt la dispoziţia ta, de asemenea, te pot ajuta şi eu dacă ai nevoie. Sper să te distrezi aici! Smile
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Re: sal sal

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 31 Aug 2012 - 17:44

Buna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Bine ai venit pe forum! ^^
    Sper sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni si sa fi cat mai activa! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Nu uita sa treci pe la Regulament [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Intrebari nu am ^^
    Distractie placuta!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 6:26