Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Big Bang

Distribuiti
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Big Bang

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mar 28 Aug 2012 - 22:23

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Big Bang este o trupa pop coreeana de baieti. Membrii acestei trupe sunt G-Dragon, T.O.P, Taeyang, Daesung si Seungri.

E una dintre trupele mele preferate formata din baieti. Toti membri sunt draguti si au niste voci superbe and GD is so cute si canta asa de bine, and T.O.P. 's voice is so manly and Taeyang is so damn hot Melodiile mele preferate: Lollipop, V.I.P, Beautiful hangover, Shake that, With U, Tell me goodbye, La la la, Tonight, Strong baby, This love, si cred ca ar mai fi dar nu mai stiu. So, ce parere aveti despre fromatie ? Care este membrul / membrii preferati ? Ce melodii va plac ?

Claus
    Inactiv
    Inactiv

Re: Big Bang

Mesaj Scris de Claus la data de Mar 25 Dec 2012 - 16:47

•Dee Dee• a scris:

. So, ce parere aveti despre fromatie ? Care este membrul / membrii preferati ? Ce melodii va plac ?

Pai formatia este dementiala.Membri care imi plac sunt : TOP,GD si Seungri.
    Melodiile care imi plac sunt : VIP,Beautiful hangover,Fantastic Baby si Monster.
    Deci in concluyie este trupa mea preferata dupa SHINee.Smile
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 19 Mai 2013 - 14:08

Eu pur si simplu ii ador Love it Mai ales pe GD Love it Love it . Nu stiu cum de n-am aterizat inca si pe aici, cred ca mi s-a defectat naveta Laugh Ii iubesc asa mult pe baieti, am chiar trei postere numai cu ei Smile Dintre melodii... cred ca cel mai mult imi place Tonight si Monster Smile I-as asculta toata ziua.
    Eunnie
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Eunnie la data de Sam 1 Iun 2013 - 13:55

Hmmm.. un subiect interesant BigBang. I'm Crayon baby. Sunt geniali. Ba nu ma chiar Fantastic BABY.Nu cred ca sunt baieti mai nebuni decat ei si baieti din agentia SM. Sunt Kawaii d-ea deptul. Gd un simpatic, T.o.p prea rigit dar totusi funny, Taeyang isi schimba frizura la luna ( TaeMin senior) DaeSung un caraghios iar Seungri este tipul care atunci cand se impiedica ( deobicei pe scenele foooarte merii) Face toata agentia YG sa crape de ras.
    5 scumpi, Revelatia V.I.P.
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 21 Aug 2013 - 21:42

Bun, inteleg, aceasta este o trupa k-pop si aceasta este subcategoria k-pop. Dar este la muzica. Consider ca topicurile create aici cu trupe k-pop trebuiau postate la Vedete -deoarece ei sunt vedete coreene-.
    Topic mutat la Vedete!

Acum este: Joi 30 Mar 2017 - 13:44