Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

4minute

Distribuiti
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

4minute

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mar 28 Aug 2012 - 21:43

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    4minute este o trupa de fete din Korea de Sud, creata de Cube Entertainment in 2009, single`ul de debut fiind Hot Issue.

Current Members

Jihyun

* Nume real : Nam Ji Hyun.
    * Data nasterii : 9 Ianuarie 1990 ( 20 de ani ).
    * Pozitie : Lidera, Vocalista.

Gayoon

* Nume real : Heo Ga Yoon.
    * Data nasterii : 18 Mai 1990 ( 20 de ani ).
    * Pozitie : Vocalista principala.

Jiyoon

* Nume real : Jeon Jiyoon.
    * Data nasterii : 15 Octombrie 1990 ( 19 ani ).
    * Pozitie : Lidera vocalistelor, Rapper.

Hyuna

* Nume real : Kim Hyunah.
    * Data nasterii : 6 Iunie 1992 ( 18 ani ).
    * Pozitie : Rapper principal, Vocalista, Dansatoare principala.

Sohyun

* Nume real : Kwon So Hyun.
    * Data nasterii : 30 August 1994 ( 15 ani ).
    * Pozitie : Vocalista, Rapper.

Deci . . . eu ador trupa asta. Heart Preferata mea e Hyuna, imi place asa de mult parul ei, ochii, si e asa de mitica si scumpica. Melodiile care imi plac sunt: 4minutes left, Get on the floor, Huh, Muzik, Say my name, Who's next? si Mirror mirror... aaa... si imi mai place Change care o canta numai Hyuna. Acum, parerile voastre. ^^ Ce tipa va place ? Melodiile preferate ?
    ღYuki-chanღ
    Inactiv
    Inactiv

Re: 4minute

Mesaj Scris de ღYuki-chanღ la data de Lun 29 Apr 2013 - 20:25

Hey! Am trecut si eu pe aici si vreau sa spun: CE COINCIDENTA! Smile 4 minute e si trupa mea preferata si Hyuna e membra preferata! De cand am vazut-o prima data mi-a placut muuult de tot Heart Imi place cum canta, cum arata si comportamentul ei! E foarte comica (am vazut-o in niste emisiuni pe YouTube). La fel de mult imi place melodia Change !! O ador! Stiu si versurile si dansul pe de rost! Love it Ma intreb de ce nu este MACAR UN MESAJ AICI! Oare chiar nu sunt fani pe aici? Totusi intrebarea este pusa de mult timp si are si vizualizari! Confuz
    Eunnie
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Eunnie la data de Sam 1 Iun 2013 - 12:51

4 Minute. Le ador pe fetele acestea. am avut ocazia sa merg la 2 InKo de al lor. Hyuna si Gayoon sunt geniale. Imi place ca Hyuna este pervesa dar totusi cute.
    4MINUTE is THE BEST!
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 21 Aug 2013 - 21:41

Bun, inteleg, aceasta este o trupa k-pop si aceasta este subcategoria k-pop. Dar este la muzica. Consider ca topicurile create aici cu trupe k-pop trebuiau postate la Vedete -deoarece ei sunt vedete coreene-.
    Topic mutat la Vedete!

Acum este: Mier 22 Mar 2017 - 23:59