Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Irene.
Moderator
Moderator
Sex : feminin

Let It Shine - melodii

la data de Vin 24 Aug 2012 - 11:14
Ok, sunt foarte muulte melodii in acest "film" Disney care imi plac >< ~Ciudat ca si la 16 ani ma uit la desene. Viata ... ~
Guardian Angel - Tyler James Williams and Coco Jones

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Me And You - Tyler James Williams and Coco Jones

Don't Run Away - Tyler James Williams

Moment of Truth - Tyler James Williams and Brandon Mychal Smith

Imi plac foarte mult aceste melodii Love it Le iubesc Love it Le ascult incontinuu Love it Voua va plac? :o3
dee-san
Membru
Membru
Sex : feminin

Re: Let It Shine - melodii

la data de Sam 25 Aug 2012 - 9:40
Hey, nu contează vârsta pe care o ai, vei păstra mereu în tine copilăria şi oricum, ăsta e un film, nu desene. Şi în plus, alte milioane de persoane se uită la el. Hellăăăw, nu trebuie să fii u copil ca să te uiţi la "desene" şi în plus, anime.urile sunt tot "desene" - benzi desenate, animate. Şi dacă nu vrei să te simţi ca un copil, caută filmul pe net, în engleză şi te.ai rezolvat. Sau când se dă filmul pe TV schimbă limba în engleză şi din nou, te.ai rezolvat. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
~Kira - Era doar o chestie >< In plus, ai facut off-topic [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Şi eu ador melodiile din film [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Mai ales, Don't run away; Guardian angel şi Me and you. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum