╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Pretty Little Liars

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Pretty Little Liars

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 23 Aug 2012 - 20:13

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Pretty Little Liars este ecranizarea cartilor  scriitoarei Sara Shepard. Serialul are ca personaje principale patru  fete: Spencer, Hanna, Aria si Emily. Gasca lor se sparge dupa disparitia “sefei” lor, Alison. Dupa un an, fetele incep sa primeasca mesaje text  de la cineva care foloseste semnatura “A”, care ameninta sa le dea in vileag secretele, chiar si pe cele ascunse, pe care credeau ca le cunoaste doar Allison.

Mie imi place foarte mult [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Mai am 4 episoade si termin sezonu 1 >< si de ieri m-am apucat sa il vad [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    E interesant. Imi place mult. Genul meu de film. Mereu ma "pacaleste" si ma face mai curioasa iar uneori ma sperii ~putin~. Sunt curioasa sa aflu daca Alison mai este vie sau nu, iar daca nu mai este cine a ucis-o. Mereu apare un nou suspect >< Ma tot intreb daca Jenna, este oarba cu adevarat. Poate a fost si i-a trecut. Alison, era cu adevarat o "BadGirl? Ce a patit? >< Off, sunt curioasa.

Merita vizionat ^^ Va astept parerile despre el [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre Irene. in Joi 14 Iul 2016 - 21:38, editata de 1 ori

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Re: Pretty Little Liars

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Joi 23 Aug 2012 - 21:11

Şi eu mă gândisem să deschid un topic cu Pretty Little Liars, dar mi-ai luat-o tu înainte (d) Mă uit de aproape trei zile şi îmi place la nebunie :x Mna, eu sunt pe la episodul 9 ._. ~ Kira, încă nu îmi vine să cred că ai ajuns aşa repede la episodul 16 sau cât ai spus o.O
    Preferata mea e Hanna :x Nu ştiu de ce, însă îmi place felul în care se comporta, deşi atunci când a dorit să se culce cu Sean îmi venea să o omor :-w
    Că bine ai spus, şi eu sunt curioasă să vad dacă Jenna e cu adevărat oarbă sau nu *hmm* Mie de câteva ori mi-a dat impresia că se preface, dar am zis că nah, mi se pare.
    Alison - bad girl. Da, din toate amintirile lor şi eu am ajuns la concluzia asta. Totuşi mi se păre cam rea, mie îmi e puţin antipatică :">
    Emily barem m-a omorât ._. E pe invers, pe bune !? Acum îmi pare rău că am numele ei la nick-name >< ~ Glumesc ~
    Cui înafară de mine îi mai place genericul ? :x Eu îl ador, cu toate că are 22 de secunde:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 24 Aug 2012 - 8:33

Asta`i viata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Sezonul 2, te rog ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine])

Hanna - Ei bine de Sean s-a despartit si s-a cuplat cu un "badboy" cu care a facut-o ~ Caleb ~ si a aflat ca el a spionat-o deoarece i-a cerut-o Jenna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]~O omor! Dar pentru un moment o las asa deoarece Hanna i-a dat o palma - Episodul 20- de i-au zburat ochelarii >[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]~ Eu cred ca el il/o ajunta pe "A"

Aria - E draguta. Dar cu un profesor? o.O Serios? Mama ei a vazut un mesaj pe care l-a trimis "profului". Bine ca nu a scris multe. "Mie dor de ochii tai. Vreau sa te vad. Aria" ~Ceva in genu, nu mai stiu. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Acum parintii sunt cu ochii pe ea.

Spencer - Ghici ce s-a intamplat cu ea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Suspecta. Politia crede ca e i-a facut rau lui Alison [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ~Idioti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Poate era invers. Alison le-a ranit si "stricat" pe toate~ Nu am mai vazut-o cu Alex, a trecut la Toby. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Emily - Pe mine m-a socat cand am aflat ca pe invers. Nu am nimic cu persoanele "pe invers" dar te simti ciudat cand afli asta. Nu stiu cum sa zic [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Maya a fost trimisa la scoala de corectie iare ea e suparata, sau era? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]De ce spun "era" si nu "este"? Am impresia ca s-a indragostit de alta fata care innoata cu ea. Ea isi bate joc ca e "pe invers", ca ea merita sa fie sefa in echipa si mai stiu eu ce. Ba a incercat sa o inece la un antrenament [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ~Crazy~ Si dupa si-a cerut scuze si a ... A SARUTAT-O! o.O Eram gen "WTF?"

Ok, nu o sa mai zic nimic. Va las pe voi sa va uitati ^^ Este foarte interesant. din ce in ce mai interesant. >Smile

No Name ☆
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 04/06/2012

Mesaj Scris de No Name ☆ la data de Sam 1 Sept 2012 - 1:51

Iubesc acest serial. Este asa... nu stiu cum sa spun interesant. Vreau neaparat sa aflu cine este aceasta misterioasa A ( Ei bine eu cred ca este fata). Am terminat acum episodul 12 S03... Si nu pot sa cred cum s-a terminat. Inca sunt socata. Mi sa spus ca va fi un sfarsit surprinzator si neasteptat. Ei bine asa a fost. Producatori si scriitoarea au facut o treaba extrem de buna. Am diverse definiti in privinta lui A, dar apoi vad ca producatorii acestui minunat serial vor sa ma duca DIN nou in eroare.
    Personajele sunt perfecte. Un serial de nota 8.50! (Momentan cel putin, nota se va ridica la sigur.) Urasc cand iau pauze. Vom avea un episod surpriza in Octombrie, iar serialul isi va continua filmarile anul viitor.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 26 Apr 2013 - 23:29

Si eu am vazut serialul si e horror Laugh Alison e asa o ciudata si eu sunt mai mult ca sigura ca nici nu e moarta. Laugh O ador pe fata aia, felul ei maniac de a fi ma atrage. Emily mi se pare o ratata numai din cauza ca e lesbi si eu nu sunt suficient de matura cat sa nu ma stramb cand vad asa ceva. Smile Zau ca nu suport persoanele cu orientari d-astea. Hanna o ador de cand e cu Caleb. Parca s-a schimbat, e o alta Hanna, nu una copilaroasa si fraiera. Acum e mai matura si mai responsabila. Spencer e preferata mea, suflet de savant, ce sa-i faci.... mi se pare cea mai realista si mai desteapta si adoooor ca ea a ajuns sa fie cu Toby. Aria... Neutru nici de ea nu-mi place. Ma enerveaza gandul ca ii place de proful ei si na.... de parca o relatie d-astea prosteasca chiar ar dura. Niste dobitoci, parerea mea. Si daca ar dura...ar fi ciudat sau pur si simplu un miracol. Eu cred ca si sfarsitul va fi de asteptat, ori o sa descopere care e faza cu Alison si moartea sa si o sa-si vada de viata lor sau Alison apare inapoi, pericolele care ii amenintau viata fiind disparute. Cum m-am gandit eu ca va aparea Alison e o alta poveste pe care nu stau acum s-o spun pentru ca mi-e somn.

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Sam 1 Iun 2013 - 8:54

Ah, le ador pe toate! Doar ca A ma cam pune pe ganduri, nu stiu cine e si sunt tinuta in suspans:(((( Uh. Este un serial foarte misto, ma tine in suspans de fiecare data:D Chestia este ca mai pierd unele episoade si dupa stai si cauta pe net episodul cutare:)) In rest, este foarte fain!

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:20