╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

doi ani mai târziu

Distribuiti

dee-san
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 22/08/2012

doi ani mai târziu

Mesaj Scris de dee-san la data de Mier 22 Aug 2012 - 19:37

voi măcar vedeți modificările pe forum? că eu mă distrez de minune aici, schimbând chestii pe ici-colo Laugh

chestia asta cu upload-ul chiar merge?

Ultima editare efectuata de catre dee-san in Dum 4 Oct 2015 - 13:28, editata de 2 ori

Ayu
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 13/05/2012

Re: doi ani mai târziu

Mesaj Scris de Ayu la data de Mier 22 Aug 2012 - 20:04

OMG! Love it Ce tari sunt! Love it Imi place mult primul design. Love it E o yukata mai diferita. Si eu desenez chestii anime. Tongue Astept sa mai aduci. Te Kiss

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 16/04/2012

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 22 Aug 2012 - 20:20

Uau! Altceva chiar nu stiu ce sa spun! Desenele tale sunt... putin spus superbe, le ador mai ales cea cu pisicuta Ai mare talent la desen [ce mi-ar fi placut sa am si eu >.>]
    Abia astept sa mai aduci. Spor la desenat

dee-san
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 22/08/2012

Mesaj Scris de dee-san la data de Sam 25 Aug 2012 - 9:17

Merci mult de aprecieri, mă simt flatată! Laugh)
    Nu ştiu sigur când o să mai pun Think Mă gândesc să mai fac câteva poze şi desene noi, până nu mă prinde toamna şi începe şcoala X(
    Oricum, merci din nou !

Heey! Smile
    Am dat un edit aici, pentru că mă gândeam să-mi daţi voi nişte idei pentru alte desene. Think
    Ce ziceţi? Big smile Voi puneţi imaginea, eu o desenez şi voi daţi notă Laugh

Calliope
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 17/10/2011

Mesaj Scris de Calliope la data de Vin 31 Aug 2012 - 20:20

wow desenele tale sunt superbe, nici nu se vede ca nu ai avut profesor la unele parti cum ar fi primul tau design, catelusul, rochia, sarutul original , vaza si inca catvea.Sunt foarte frumoase cu umbre si partile lor luminoase si intunecate si vad ca respecti foarte frumos modelele si ai imaginatie bravo! sa ne mai aduci desene si nu te lasa, poate in viitor daca vei putea parintii iti vor da un meditator sau un profesor de grafica care sa te ajute sa-ti dezvolti talentul de mic Picasso

P.S.: si mie mi se par mainile cele mai expresive parti ale corpului....adica nu numai ca din organe de mers au ajuns organe ale muncii, dar sunt si delicate, si cu ele faci foarte multe lucruri si poti sa-ti exprimi tristetea sau fericirea printr-un singur semn, stiai? anyway tine-o tot asa!

Bya
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 15/07/2012

Mesaj Scris de Bya la data de Sam 15 Sept 2012 - 16:22

buna
    ai niste desene super reusite... .ai mult talent ... ......sa mai postezi desene

vreau sa mai vad ddesene deale tale....

spor la......desenat

Freya
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 11/07/2012

Mesaj Scris de Freya la data de Mier 26 Sept 2012 - 16:12

Sunt foarte reusite,le faci sa para asa de reale. Imi place mult cum ai facut mana,dar imi plac foate mult si celelalte si din nou WOW!!! Mai pune desene,esti foarte talentata. Tine-o tot asa! .Te pup. Kiss

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 21 Iul 2013 - 11:57

Buna! ^^
    Desenele nu se mai vad, te rog sa-ti editezi postul si sa le pui din nou. :o3
    Chiar vreau sa le vad! :o3

Acum este: Joi 8 Dec 2016 - 7:55