Buna tuturor

Distribuiti

ayame.renjo
    Inactiv
    Inactiv

Buna tuturor

Mesaj Scris de ayame.renjo la data de Joi 9 Aug 2012 - 19:38

Buna tuturor sunt Daiana, prientenii imi spun Day, dar imi puteti spune si Aya, Daya chiar si Ayame.Sunt din judetul Caras Severin. Imi plac ficurile yaoi, muzica japoneza, si anime-urile. Sper ca imi voi face o multime de prieteni aici.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Re: Buna tuturor

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 9 Aug 2012 - 19:50

Bine ai venit pe forum Big Hug
    Eu sunt Andreea, incantata Smile
    Sper sa-ti placa aici, nu uita sa treci pe la Regulament si fi atenta la regula cu doua randuri. Smile
    Am cateva intrebari pentru tine...

1. Scri ficuri?
    2. Iti place sa dansezi?
    3. Ai o carte preferata?
    4. Ai un fic preferat?
    5. Ce culoare au ochii tai?

Cam atat, sa te distrezi pe aici si daca ai nevoie de ceva poti apela la mine sau la alt membru din staff Kiss

Yuzu.
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Re: Buna tuturor

Mesaj Scris de Yuzu. la data de Joi 9 Aug 2012 - 21:06

Bun venit Daiana >[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]<. Eu sunt Justtine sau Justti pe scurt. Sa citesti regulamentul, sa fii activa si sa iti faci multi prieteni dintre care si pe mine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]. Sa te distrezi pe forum alaturi de noi si iti garantez ca nu te vei plictisi niciodata. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]. Am cateva intrebari pentru tine [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].

1] Care e culoarea ta preferata?

2] Ce fel de muzica asculti?

3] Mai ai frati sau surori?

Pai, cam atat am avut de intrebat, inca o data Bun Venit pe forum. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Mier 1 Mar 2017 - 22:00