╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Un Hobby...

Distribuiti

~Piersicuta~Rubin~
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 06/05/2012

Un Hobby...

Mesaj Scris de ~Piersicuta~Rubin~ la data de Joi 9 Aug 2012 - 15:09

Le-am mai postat pe un forum.. sper sa va placa!

Number 1

~ Inainte

~ Dupa

Number 2

~ Inainte

~ Dupa

Number 3

~Inainte

~ Dupa

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: Un Hobby...

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 24 Aug 2012 - 16:10

Buna
    Imi plac foarte mult Sunt super dragute Mai ca imi vine sa le mananc, stii tu ... daca as putea ><
    La ultima nu prea inteleg ce ai facut pe fata ei >< Acele puncte. Dupa parerea mea arata mai bine si fara dar si asa este draguta
    Mai vreau
    spor la editat!

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Mesaj Scris de RR la data de Sam 26 Ian 2013 - 9:47

Gfx-uuuri Love it Deci incepem cu prima si terminam cu a treia Laugh

Prima imagine:
    Ce imi place este imaginea originala si inima rozosina pusa la imaginea editata.
    Ce nu imi place este faptul ca ai sters imaginea cu acel gri. Puteai sa faci imaginea numai albastra si apoi sa o intuneci/luminezi in unele locuri. Si un text mic mergea Smile

A doua imagine:
    Sa stii ca nu prea am de comentat. Este foarte draguta originala cat si cea editata. Rama care ai puso se potriveste binisor la imaginea aleasa Smile

A treia imagine:
    Uu, soo cute. Ambele imagini sunt dragutze. Imi place cum ai editat-o. Este mult mai colorata, mai vie decat originala.
    Un singur lucru nu imi place, acesta fiind albul acela din obraji, adica acele doua linii albe. Daca le lasai deoparte era perfect.

In concluzie: Se vede ca ai muncit la ele si cu putina munca o sa reusesti sa ne lasi pe toti fara cuvinte. Nu te da batuta si mai pune ca eu mai vreau (D) Vreau 10 imagini data viitoare, ca astea au fost putine Sad
    Te pup si spor la editat Big Hug

Fan Art
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 17/01/2012

Mesaj Scris de Fan Art la data de Sam 6 Iul 2013 - 1:43

off: Acum nu ma omorati ca postez la toate GFX'urile si comentariile seamana asa mult... E 1 noaptea si n'am ce face. Crying 

Sunt chiar dragute, sincera sa fiu. Sunt asa de simple, si totusi destul de plinute Think Ma refer la unele. Chiar sunt reusite. Si sa nu crezi ca mint, ca te indop cu macaroane. xD Acum, nu mai stiu ce sa mai zic, decat ca...
     Am sters'o, Ja ne! Smile

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 7 Iul 2013 - 11:56

Si mie imi plac, scumpo!
    Ma bucur ca le-am descoperit, mai ales prima, o ador!
    Sunt dragute, reusite chiar Laugh In sensul ala de " dulce"
    Desi cateodata am impresia ca ai pus prea multe efecte, ca la ultima, mergea luminata si poate inca ceva pe langa, dar asa mi se pare putin prea incarcata Think 
    Oricum, sper sa ne mai aduci, spor la editat!

Acum este: Sam 21 Ian 2017 - 6:22