Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
~Piersicuta~Rubin~
Membru
Membru
Sex : feminin

Un Hobby...

la data de Joi 9 Aug 2012 - 15:09
Le-am mai postat pe un forum.. sper sa va placa!

Number 1

~ Inainte

~ Dupa

Number 2

~ Inainte

~ Dupa

Number 3

~Inainte

~ Dupa

Irene.
Moderator
Moderator

Re: Un Hobby...

la data de Vin 24 Aug 2012 - 16:10
Buna
Imi plac foarte mult Sunt super dragute Mai ca imi vine sa le mananc, stii tu ... daca as putea ><
La ultima nu prea inteleg ce ai facut pe fata ei >< Acele puncte. Dupa parerea mea arata mai bine si fara dar si asa este draguta
Mai vreau
spor la editat!
RR
Administrator
Administrator

la data de Sam 26 Ian 2013 - 9:47
Gfx-uuuri Love it Deci incepem cu prima si terminam cu a treia Laugh

Prima imagine:
Ce imi place este imaginea originala si inima rozosina pusa la imaginea editata.
Ce nu imi place este faptul ca ai sters imaginea cu acel gri. Puteai sa faci imaginea numai albastra si apoi sa o intuneci/luminezi in unele locuri. Si un text mic mergea Smile

A doua imagine:
Sa stii ca nu prea am de comentat. Este foarte draguta originala cat si cea editata. Rama care ai puso se potriveste binisor la imaginea aleasa Smile

A treia imagine:
Uu, soo cute. Ambele imagini sunt dragutze. Imi place cum ai editat-o. Este mult mai colorata, mai vie decat originala.
Un singur lucru nu imi place, acesta fiind albul acela din obraji, adica acele doua linii albe. Daca le lasai deoparte era perfect.

In concluzie: Se vede ca ai muncit la ele si cu putina munca o sa reusesti sa ne lasi pe toti fara cuvinte. Nu te da batuta si mai pune ca eu mai vreau (D) Vreau 10 imagini data viitoare, ca astea au fost putine Sad
Te pup si spor la editat Big Hug
Fan Art
Donator
Donator

la data de Sam 6 Iul 2013 - 1:43
off: Acum nu ma omorati ca postez la toate GFX'urile si comentariile seamana asa mult... E 1 noaptea si n'am ce face. Crying 

Sunt chiar dragute, sincera sa fiu. Sunt asa de simple, si totusi destul de plinute Think Ma refer la unele. Chiar sunt reusite. Si sa nu crezi ca mint, ca te indop cu macaroane. xD Acum, nu mai stiu ce sa mai zic, decat ca...
 Am sters'o, Ja ne! Smile
Pasila
Scriitor
Scriitor

la data de Dum 7 Iul 2013 - 11:56
Si mie imi plac, scumpo!
Ma bucur ca le-am descoperit, mai ales prima, o ador!
Sunt dragute, reusite chiar Laugh In sensul ala de " dulce"
Desi cateodata am impresia ca ai pus prea multe efecte, ca la ultima, mergea luminata si poate inca ceva pe langa, dar asa mi se pare putin prea incarcata Think 
Oricum, sper sa ne mai aduci, spor la editat!
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum