Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Maria ^.^
Inactiv
Inactiv

Buna ^.^

la data de Mier 8 Aug 2012 - 22:16
Buna, eu sunt Maria Vicol. Sunt din Bucuresti. Imi place sa citesc mult, mai ales ficuri SasuSaku. Sunt foarte rebela si imi place sa ma distrez cat mai mult. Nu imi place sa ma plictisesc.
sper sa-mi fac cat mai multi prieteni pe aici ^.^
Irene.
Moderator
Moderator
Sex : feminin

Re: Buna ^.^

la data de Mier 8 Aug 2012 - 22:31
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buna [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Bina ai venit pe forum!
Sper sa iti placa, sa te simti bine, sa te distrezi si sa iti faci multi, multi prieteni! Sa fii cat mai activa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Intrebari:

1. Scrii ficuri? Daca da, vei posta aici una din creatiile tale?
  2. Cum ai dat de forum?
  3. Iti place? Cat la %?
  4. Care este filmul tau preferat?
  5. Care este melodia ta preferata si ce gen de muzica asculti?
  6. Care este cuplul tau preferat inafara de SasuSaku?
Cam atat. sigur te vor asalta celelalte cu intrebari ^^
O seara buna! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Mier 8 Aug 2012 - 22:39, editata de 1 ori
Reeah
Ex Staff
Ex Staff

la data de Mier 8 Aug 2012 - 22:37
Bine ai venit pe forum Big Hug
Eu sunt Deea, ma bucur sa te cunosc.
Sper sa-ti placa aici si sa iti faci multi prieteni.
Daca ai nevoie de ceva poti apela la staff.

Acum o sa te intreb cate ceva =]]]]]
1. Tu scri ficuri?
2. Ai vreun fic preferat?
3. Citesti carti? Ce genuri iti plac?
4. Inghetata de vanilie sau cea de ciocolata?

Multumesc mult pentru timpul acordat, sper sa-ti placa aici si sa te distrezi Kiss
●Emιℓy●
Ex Staff
Ex Staff

la data de Mier 8 Aug 2012 - 22:42
Buna Maria ^^ Bine ai venit in familia noastra de nebuni Big Hug Numele meu e Alexandra, dar imi poti spune Ale, Aly, Em', etc. :-j
Sper sa te distrezi aici ,sa iti faci o multime de prieteni si nu uita sa citesti si sa respecti Regulamentul.
Asa, am eu cateva intrebari:

1. Cati ani ai :?
2. Mai ai alti frati sau surori :? Daca da, mai mici sau mai mari :?
3. La ce alte anime-uri te mai uiti inafara de Naruto :?
4. Ce filme iti plac :?
5. Care e melodia ta preferata :?
6. Esti genul pervers sau linistit :? :">

Cam atat, sper ca ne vom cunoaste mai bine pe parcurs ^^
P.S. Daca ai vreo nelamurire nu ezita sa apelezi la un membru din staff <3

Maria ^.^
Inactiv
Inactiv

la data de Mier 8 Aug 2012 - 23:02
Yeey, aveti intrebari pentru mine Big smile Imi place sa raspund la intrebariiiiii ^.^

1. Cati ani ai :? 14
2. Mai ai alti frati sau surori :? Daca da, mai mici sau mai mari :? Da, am un frate care are 13 ani, dar suntem in aceeasi clasa. este doar cum cateva luni mai mic decat mine.
3. La ce alte anime-uri te mai uiti inafara de Naruto :? Nu ma uit decat la naruto, desi as vrea sa ma uit si la altele.
4. Ce filme iti plac :? Orice fel.
5. Care e melodia ta preferata :? Animal I Have Become - Three Days Grace
6. Esti genul pervers sau linistit :? Perversaaaaaa ^.^

1. Tu scri ficuri? Nu.
2. Ai vreun fic preferat? Da, Aburii Durerii si unul care l-am citit acum doua zile, Dragoste Infinita.
3. Citesti carti? Ce genuri iti plac? Cele romantice si cele cu crime.
4. Inghetata de vanilie sau cea de ciocolata? Ciocolataaaaaaa Love it

Scrii ficuri? Daca da, vei posta aici una din creatiile tale? Nu scriu, dar daca o sa ma apuc sigur aici o voi posta prima data.
Cum ai dat de forum? TPU, am gasit o intrebare si acolo era si link-ul acestui forum.
Iti place? Cat la %? Nu imi place, il IUBESC :x Este pur si simplu genial, 100% ^.^
Care este filmul tau preferat? 27 Dresses
Care este melodia ta preferata si ce gen de muzica asculti? Am mai zis melodia preferata, si ascult rock :x
Care este cuplul tau preferat inafara de SasuSaku? Toate imi plac, dar SasuSaku este singurul preferat.
Yuzu.
Membru
Membru

la data de Joi 9 Aug 2012 - 0:20
Buna Maria >[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]<. Iti spun si eu un Bun venit intarziat.Eu sunt Justtine sau Justti pe scurt. Pai sa iti faci multi prieteni, sa fii cat mai activa si sa te distrezi pe forum. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pai, intrebari nu am ce sa iti pun ca te`au intrebat fetele destule.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]. Pai...Inca o data bun venit! >[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]<
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum