Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Reeah
Ex Staff
Ex Staff
Sex : feminin

V-ati intalnit in realitate cu persoane ce au cont aici pe forum?

la data de Mier 25 Iul 2012 - 21:55
V-ati intalnit in realitate cu persoane ce au cont aici pe forum?

Ei bine eu de mult imi doresc sa intalnesc cateva persoane de aici.. insa n-am avut ocazia. Poate au avut-o altii Smile si ma bucur pentru ei.
Vreau daca se poate, sa povestiti acel moment..
Daca nu s-a intamplat, puteti spune persoanele cu care vreti sa va intalniti in realitate Smile

Eu as dori foarte mult sa ma intalnesc cu Nekko, Raffy, E sofisticata ma, Rallu,the-unforgiven*, Rose, Kira Smile As vrea sa vorbim, sa ne strangem in brate pana ramanem fara aer si dupa sa palavragim Smile

Ultima editare efectuata de catre Diavola >:) in Joi 2 Aug 2012 - 16:42, editata de 1 ori
•°•Andy Quinn•°•
Scriitor
Scriitor

Re: V-ati intalnit in realitate cu persoane ce au cont aici pe forum?

la data de Joi 26 Iul 2012 - 13:15
Pai, bineinteles ca nu m-am intalnit cu vreun membru de pe forum, si regret asta Sad
As vrea sa ma intalnesc cu tine,( Deea), cu Rallu, cu Rose, Ale (evident Big smile), Kira, Nekko si cu Kryn ^^ Presupun ca ne-am intelege de minune si daca am vorbii fata in fata, nu doar scriindu-ne una celeilalte Smile
Rose
Moderator
Moderator

la data de Joi 26 Iul 2012 - 14:26
Da, m-am întâlnit cu cineva de pe acest forum şi anume Clau [cireşică]. Vara trecută a fost prima şi prima dată când ne-am văzut. Nu am plănuit nimic, unde să mergem sau ce să facem. Pur şi simplu am stabilit un loc de întâlnire şi restul a venit de la sine. Am colindat prin Parcul Copou- Clau, te rog să nu uiţi: Gazeta de pe gard Laughing.
Am râs ca nebunele[nu mai aveam aer] că se mirau şi oamenii de noi. Ne credeau scăpate de la nebuni. Am făcut poze şi pot spune că a fost cea mai nebună zi. A ieşit super. După, normal că am continuat să mai ieşim-dacă suntem din acelaşi oraş şi prietene foarte bune :x Clau vezi că te aştept să te întorci Evil

Mi-ar plăcea să mă întâlnesc odată şi cu Ale, Kira [2 perverse pe capu meu Laugh defapt, dacă o pun şi pe Clau o să iasă scântei şi nebunia o să fie in floare cu noi 4 Laughing]. şi cu restul. Să organizăm o întâlnire într-un oraş. Chiar mă gândeam acum câteva zile, poate peste ani vom face o astfel de întâlnire, dar vara şi la mare-distracţie :x
●Emιℓy●
Ex Staff
Ex Staff

la data de Lun 6 Aug 2012 - 14:37
Pai eu sunt ceva in genul verisoara si colega cu mirimo-chan ~ Iulia ~, si ne vedem in fiecare zi :x ~ Acum esti plecata la tara, huh :? (d) Sa vezi ce iti fac cand te intorci :-w ~
Dar mi-ar place sa ma intalnesc cu voi toti :x Dam petrecere, baietii la usa (d) Glumesc ~ Cei de la 15 ani in sus, la mine in camera :-" ~. Sa vedem, mi-ar place sa ma intalnesc cu:

Blacky -> Cu tine am ceva fatuca :x Mami, vreau sa te vad :o3 Sa vorbim, sa te omor cu privire la next-uri, sa radem pana nu mai putem :o3
Rose -> Ma, sincer eu vreau sa iti vad formele mai deaproape *hmm* Glumesc :-j Vreau sa te vad in realitate, sa iti aud vocea, sa vad caat de inalta esti ~ ca te tot plangi ~, sa il cunosc pe Constantin :x
Raluca -> Vin peste tine in Germania :x Vreau sa te vad femeie, sa mergem la shopping B-) Te las fara bani : )) Sa mi-l prezinti pe proful tau de fizica :>
Kira -> Tie vreau sa iti vad moaca :-l Si vreau sa vad cat de perversa esti si fata in fata :x Sa il vad pe Bogdan :>
Kim -> Tu, pe tine te omor si te strang de gat (d) Mai ales ca zici ca nu esti frumoasa, iti arat eu frumusete de iti iese pe urechi (d) Si dupa sa vorbim ore in sir ~ cum facem si pe mess ~, sa radem pana murim :x
Nekko -> De cand mi-ai aratat acel videoclip cu tine vorbind vreau sa iti aud vocea :x Si sa te bat, ca esti la zi cu episoadele din Naruto (d)
Ciresica ~ Clau ~ -> Pe tine vreau sa te vad, adica sa iti vad cracii :> M-am indragostit de ei : )) Nu ma baga in seama :-j Vreau sa vad cat de perversa esti ~ ca am auzit de la Rose muuulte ~ :>

Cam atat *hmm* Daca am uitat pe cineva revin cu un edit ^^
Mrs Anderson
Membru
Membru

la data de Joi 18 Apr 2013 - 20:17
Pai, din pacate, nu m-am intalnit cu nimeni de pe acest forum in realitate... Si eu imi doresc sa intalnesc, macar o persoana! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Oricum, eu as vrea sa te intalnesc pe tine in realitate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], pe Kirisor, pe Rose, Rallu, Ale, Clau si Kryn. Toate imi pareti foarte de treaba si imi sunteti dragi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sau...oricine! Doar sa fie [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pasila
Scriitor
Scriitor

la data de Vin 24 Mai 2013 - 21:02
Mi-ar placea asa mult sa ma intalnesc si eu cu cineva.... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Oricine, chiar
Cu Rallu -> Desi mi-e frica ca ma bate, stie ea de ce [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ceva cu reputatia.... Upss [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] A promis ca-mi cumpara bomboane si ma bate cu ele pentru ca am obiceiul sa-i stirc reputatia de Bad Boss [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cu Andy Schmitt-> am asculta muuult rock, am palavragii si nu ne-am da seama cand naiba a trecut timpul! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cu Irina-> Am vorbii mult, mai ales despre baieti, am manca cam multe prajituri si nu ne-am da seama cum naiba a trecut timpul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cu Reeah-> E mereu amuzanta si de treaba, deci sigur gasim ceva de facut. Am vorbi toata ziua pana n-am mai avea despre ce, si am face atatea, imediat ce ne-am hotara cu ce sa incepem.
Cu Josephine (Like an American)-> Neaparat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Trebuie sa radem si sa facem concursul ala de clipit la care eu sigur o sa pierd [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Imi doresc mult sa ne intalnim fetelor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Poate o sa reusim odata... Daca am uitat pe cineva, sunt cam cu capul in nori, sorry, o sa dau edit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Mier 11 Sept 2013 - 12:44
Da, m-am intalnit, din pacate, doar cu o singura persoana de pe acest forum si anume draga, inoroaga si cea care a scos monstrul pacatos si pervers din inocenta de mine, pe scurt Rose. Laugh Si acum tin minte cand ne-am intalnit pentru prima oara si am vorbit si am tot vorbit, si spre uimirea mea, am tot vorbit si am ras de am pocnit.

Pai eu as vrea tare mult sa ma intalnesc:
Cu Andy Horror -> La ce sufletele pesiminste si forever alone suntem sigur nu ne-am plictisi una cu cealalta. Numai tu stii de cate ori am venit eu la tine cand ma necajea ceva si nu stiu ce fel de vrajitorii faceai cu cuvintele de ma faceai sa ma simt mai bine. ~Claaar trebuie sa ne vedem odata si odata.
Cu Raluca -> Trebuie sa hotaram odata si pentru totdeauna care dintre noi e mai perversa. Laughing Iar ceva imi spune ca nu va fi o lupta care se va termina usor, avand in vedere ca eu eram cea care scotea sunete pe strada, ziua, in amiaza mare. Whistling
Cu Ale -> Tu, cu mine, Rose si Raluca sigur fuge tot Iasu. Nici nu se pune problema, toti o sa se baricadereze in case pana trecem noi. Laugh
Cu Eli -> Sa o bat ca nu mai are idei. (D) Si sa mi-l dai inapoi pe Zach ca ai cam uitat. Laugh Clar ne-am distra toate colindand prin oras.

Poate vom reusit ca intr-o zi sa ne vedem toate si sper ca nu am uitat pe nimeni, iar daca da, imi pare rau, sunt cu capul in nori. ^^
♥ Nekko ♥
Critic
Critic

la data de Dum 31 Iul 2016 - 2:06
Oh God. M-am întâlnit cu o singură persoană până acum, și anume Deea ([Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]). Laugh
Dang, a fost atât de ciudat când am văzut-o. Era mică și îndesată (aș putea spune), destul de timidă la început, dar după ne-am dezmorțit și am vorbit de parcă ne știam de o viață. A fost chiar o experiență spontană, dar plăcută. Știu doar că mă întorceam de la niște prieteni din Târgoviște, iar în drum spre București, treceam prin localitatea ei și am zis: Hai să o sun. Ne vedem la un suc. Laugh

A fost super. Aș vrea să mă văd cu toți cei care vor să mă cunoască, în special Rallu. Tongue
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum