Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
FrozenHeart
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Hi!<3

la data de Mar 24 Iul 2012 - 20:56
Bunaaaa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sunt noua pe aici si mi-ar face placere sa va cunosc pe toti.

Numele meu este Simona dar imi puteti spune Mona. Imi place sa am multi prieteni si sa socializez cat mai mult si sper sa ne cunoastem mai bine de atat.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pupici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
RR
Administrator
Administrator

Re: Hi!<3

la data de Mar 24 Iul 2012 - 21:42
Buna Simona Bine ai venit
Bine ai venit in familia noastra Big Hug
Aici o sa-ti faci cu siguranta prieteni, printre care si eu, daca doresti Blush
Am cateva intrebari pentru tine:
1. Cati ani ai?
2. De unde vii?
3. Ai frati/surori?
4. Ce muzica asculti?
5. Care este culoarea ta preferata?
6. Ce genuri de filme iti plac?
7. Cum ai dat de forum?

Si gata ca dupa aceea nu mai au ceilalti intrebari Laugh
Nu uita sa treci si pe la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Kiss
Te-am pupat si spor la postat si "facut" prieteni *hehe*
Rose
Moderator
Moderator

la data de Mar 24 Iul 2012 - 21:46
Bună Mona. Bun venit pe forum!
Încă o fată în familia noastră de nebuni şi pe care să o corupem - scuze m-a luat valul
Eu sunt Dana-Cornelia, dar îmi poţi spune Rose. Nu uita să treci pe la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
O să ai ce vorbi aici pe forum. Eu sper să îţi placă şi îţi aşteptăm ideile tale, părerea pentru al îmbunătăţi-asta dacă ai ceva de zis.

Şi cam atât.

Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Mar 24 Iul 2012 - 23:07
Hello Hello Mona

Bun venit pe forum in si micuta noastra familie. Ne bucuram ca esti aici. Eu sunt Claudia, dar toti imi spun Ciresica. Sper sa iti plca pe aici, sa iti faci cat mai multi prieteni si cel mai important sa te distrezi ^^. Am si eu cateva intrebari pentru tine.
1. Scrii ficuri? Daca da vei posta si aici?
2. Ai o carte preferata?
3. Ce animale iti plac?
Cam atat. Welcome again si nu uita daca ai vreo nelamurire, sa ma anunti prin PM
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Mier 25 Iul 2012 - 14:52
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper sa te distrezi alaturi de noi, sa iti faci multi prieteni si sa fii cat mai activa.
Intrebari nu am, mi-au luat-o fetele inainte [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Ce le zmotocesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Se pare ca de Regulament ti-au zis si nu cred ca vrei sa ti-o mai zic si eu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sa il respecti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Distractie placuta! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Yuzu.
Membru
Membru

la data de Mier 25 Iul 2012 - 16:12
Hei Mona ^^. Bine ai venit la noi >Big smile< . Sa te distrezi si sa fii activa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
2 intrebari am si eu Big smile
- Care este melodia ta preferata?
Si daca joci jocuri, ce fel de jocuri? C:
Paii...Distractie placuta Big smile
Reeah
Ex Staff
Ex Staff

la data de Mier 25 Iul 2012 - 19:39
Bine ai venit pe forum, Mona Smile
Eu sunt Deea, imi pare bine de cunostinta Big smile
Intrebari, din pacate, nu am, fetele s-au ocupat deja de asta.
Sper sa-ti faci multi prieteni si sa te integrezi printre noi Kiss
Daca ai nevoie de ceva nu uita ca poti apela la unul dintre membri din staff Big Hug
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum