Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hey luuume :D

Distribuiti
    Alle
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Hey luuume :D

Mesaj Scris de Alle la data de Dum 8 Iul 2012 - 12:41

Buna, eu sunt Alexandra, dar spune-ti-mi Alle Smile Imi place sa scriu ficuri, poezii, cantece, de toate. Imi plac anime-urile, muzica, dulciurle Laugh Imi plac toate chestiile romantice, zilele ploioase ... Si sunt super mega extra optimista Big smile
    nu prea stiu ce sa mai zic despre mine, dar daca va intereseaza ceva nu ezitati sa intrebati Wink
    RR
    Administrator
    Administrator

Re: Hey luuume :D

Mesaj Scris de RR la data de Dum 8 Iul 2012 - 13:01

Hey Alle Big Hug
    Bine ai venit in familia de nebuni fara limita ^.^
    Esti optimista? Numai bine, poate ne molipsim si noi Laugh
    Si mie imi plac zilele ploioase, le adooor, numa sa nu fie frig cand ploua Laugh
    De abia astept sa-ti vad creatile Love it Daca ai, bineinteles *hehe*
    Ii las pe ceilalti sa te streseze cu intrebari
    Eu iti urez distractie placuta si nu uita de Regulament!
    Kiss Big Hug Love
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 8 Iul 2012 - 13:10

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Imi pare bine de cunostinta Alle ^^ Sper sa te distrezi pe forum, sa iti faci cat mai multi prieteni si sa fii cat mai activa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Nu uita sa citesti Regulamentul!

Intrebari:

1. Care este animalul tau preferat?
    2. Ce anime-uri vizionezi?
    3. Melodia preferata?
    4. Cum ai dat de forum? Ce parere ai despre el?
    5. Care este filmul tau favorit?

Ata, sunt sigura ca fetele te vor intreba ce eu am uitat.

Distractie placuta!
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 8 Iul 2012 - 15:17

Bine ai venit pe forum Big Hug
    Eu sunt Deea Smile si de asemenea foarte incantata sa te cunosc Kiss
    Sper sa-ti placa aici si sa te distrezi, daca ai nevoie de ceva poti apela la mine sau alt membru din staff. Big smile
    Acum, sper ca nu te deranjeaza daca mai pun si eu cateva intrebari..

1. Iti place sa alergi prin ploaie?
    2. Care este materia ta preferata?
    3. Ce te-a convins sa-ti postezi ficurile si aici? Smile

Te pup Kiss
    Sedere placuta aici Smile
    Alle
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Alle la data de Dum 8 Iul 2012 - 21:00

Va multumesc pentru pimirea calduroasa Big Hug Big Hug Kiss Kiss

Si acum raspunsurile la intrebari:

1. Care este animalul tau preferat?

Caineleeeeeeee :x Iubesc cainiii, de toate felurile, mici, mari, de pe strada, totiiiiii. Pur si simplu ii iubesc, dar iubesc si celela;lte animal, toate animalele.

2. Ce anime-uri vizionezi?

Pai, ma uit la mai multe anime-uri: Naruto, Death Note, Mermaid Melody, Mew Mew Power, Blood+, Nana, Shaman King, Vampire Knight, Inuyasha si mai sunt mai multe Smile

3. Melodia preferata?

Asta chiar este una dintre cele mai grele intrebari posibile Laugh ... Imi plac mult prea multe melodii a multooooor trupe, foarte foarte multe trupe, desi este cam greu de ales o singura melodie preferata. Hmm ... as zice, totusi, melodia pe care o ascult acum " We're Not Gonna Take It" de la Twisted Sister Love it Iubesc melodia asta Big smile

4. Cum ai dat de forum? Ce parere ai despre el?

Paii , bantuiam TPU-ul si am dat peste o intrebare despre un forum cu ficuri si era acolo cineva care a zis de acest forum. am intrat si m-am inregistrat Smile Imi place foarte mult forumul, este foarte interesant, ai ce sa faci ca sa nu te plictisesti Big smile Smile

5. Care este filmul tau favorit?

Un film favorit ... Hmm, cam greu de ales ... Momentan, este filmul pe care l-am revazut azi " Rock Of Ages " ... desi ar mai fi si " Ice Age 4 " . Cred ca azi astea sunt filmele mele preferate Laugh

Si restul:

1. Iti place sa alergi prin ploaie?

Daaaaaa, iubesc sa alerg prin ploaie, sa ma plimb, sa dansez in ea :x:x:x

2. Care este materia ta preferata?

Materia mea preferata este BIOLOGIA ( din clasa a 7a Laugh ) Anatomia Love it Si ar mai fi si romana pe acelasi loc :x

3. Ce te-a convins sa-ti postezi ficurile si aici?

Imi place sa imi postezi ficurile in cat mai multe locuri posibile, sa le citesca cat mai multe persoane pentru a sti parerea lor despre ceea ce scriu si pentru a primi cat mai multe critici, pentru a ma perfectiona, pentru a-mi corecta greselile SmileBig smile

Cam astea sunt raspunsurile la intrebari. Daca mai vreti sa stiti ceva, intrebati Big smile
    AileeX
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de AileeX la data de Lun 9 Iul 2012 - 18:34

Ooo..Bine ai venit draguta ! Eu sunt Alexandra [ Avem acelas nume Love it ] , dar spune-mi Ailee sau Aly .Paii , nu am ce sa te intreb [ ..Bravo Ailee ! Iar esti ultima ! :[[ ] . Bye !
    P.s : Waa..asa am dat si eu peste forum Laugh) Bantuind TPU -ul Laugh o.O . Oricum , sper sa te distrezi pe forum si sa-ti faci foarte multi prieteni !
    ♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Mier 18 Iul 2012 - 10:49

Bine ai venit Alle! Big Hug
    Sper sa te distrezi cat stai pe acest forum si sa-ti multi prieteni. Smile
    Te asteptam pe chat sa vorbim. Big smile
    Eu nu te mai stresez cu intrebari, deci si prin urmare, ai scapat Tongue
    Nu-ti face griji vei primii la ficuri cate critici vei dori din partea mea. Angel
    Ei bine, sper sa fi cat mai activa. Whistling
    Te-am pupat Kiss Zbye Hi!
    Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Mier 18 Iul 2012 - 12:07

Bun venit, Ale! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Încă o fată pe care să o corup [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Glumeam. Eu sunt Dana-Cornelia, dar îmi poţi spune Rose. Am vaga impresie că eu te cunosc şi că tu eşti fata mea Think
    Sper să te distrezi şi să îţi faci câţi mai mulţi prieteni. Pentru orice nelămurire staff-u e aici. Îţi place să compui cântece? Nu e aşa că o să ne arăţi şi nouă? Te rog mult [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Te-am pupat. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Ayu
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ayu la data de Mier 18 Iul 2012 - 12:49

Buna, scumpo! Ma bucur ca iti place forumul asta! Sper sa te distrezi la fel de mult ca mine! Big smile Si ca ceilalti membri. Intrebari... Think Nu am. Tongue Te Big Hug si te Kiss

A Y U M I
    Alle
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Alle la data de Mier 18 Iul 2012 - 16:49

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Va multumesc mult pentru primirea calduroasa, sunteti toste niste dulci [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Si Rose, da, noi ne cunoastem, si da, eu sunt fata ta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Si imi place sa scriu cantece, dar nu le arat nimanui [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Edit Rose: Mi-am gasit fata Love it

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 25 Apr 2017 - 13:35