╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Aveti teme de vacanta?

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Aveti teme de vacanta?

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 6 Iul 2012 - 18:19

Din fericire n-am mai primit exercitii la mate, insa tot trebuie sa facem noi.. ca dorim.
    Noi am primit doar niste carti de citit, insa le pot rezolva cu usurinta..
    Insa, trebuie sa fac exercitii in continuare.. la mate si romana.. o sa ma auc eu de ele.. -.-

Voi?

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Re: Aveti teme de vacanta?

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Vin 6 Iul 2012 - 19:03

Spre "bucuria" mea, eu nu am primit teme de vacanta, dar ca orice elev, trebuie sa recapitulez toata materia pentru a nu uita ceea ce am facut anul anterior Big smile

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 8 Iul 2012 - 8:35

Hmm, "bucuria mea". [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Temele de vacanta ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Da, am primit si inca cate. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Si la meditatii si la scoala, daca stau si ma gandesc mai bine am peste 100 de exerciti numai la matematica. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]si din toate alea am facut doar 5 -.-"
    E naspa cu temele de vacnta. De ce se numeste vacanta daca noi tot nu scapam de teme, scoala si stres?! Eu stiam ca in vacanta te recreezi, distrezi si iti petreci timpul acesta cum vrei. Nu cu teme, vai ma cearta profa, nu am facut, nu mai am timp sa le fac si mai stiu eu ce. Cei care nu au teme pe vacanta sunt norocosi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

AileeX
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 25/06/2012

Mesaj Scris de AileeX la data de Lun 9 Iul 2012 - 19:02

Nu , nu am primit !
    Decat de citit cateva carti la romana . Big smile Dar in doua zile le termin >< .
    Oh. Dar in August trebuie sa ''reincep'' meditatiile la fizica si mate. .. :[[ nervos

Alle
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 08/07/2012

Mesaj Scris de Alle la data de Lun 9 Iul 2012 - 20:29

Daaa, am o gramada de teme de vacanta Crying( Am de facut o nenorocita de culegere la mate cu subiecte de examen pentru ca la anu' sunt a 8a si dau examen Crying Si mai am si o culegere la romana, care este usoara si o fac intr-o saptamana Smile
    Offf, si mai am si teme pentru meditatii care sunt si mai rele Very Angry
    Vai, cat noroc pot avea cei care nu au teme de vacanta nervos

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Lun 9 Iul 2012 - 21:24

Eu am de invatat toata materia la mate, adica 10 caiete -.- si de facut variante de bac, profa a zis doar primele 50. Insa sigur vrea sa le facem pe toate 100.
    Plus ca trebuia sa fac dosarul acela ma matematica.
    Plus de asta am de citit la romana -tre sa ma apuc X.x si sa fac fise de lectura -.-" Sa le completez pe toate, ca ma omoara profa la anu.
    Sa recapitulez la biologie si sa lucrez si acolo cateva variante de bac. Deci:
    Eu vara nu dorm.
    Nu am somn
    Pentru ca am de invatat pentru bac
    Sa il ia dracu de bac ^^"

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 06/09/2011

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Joi 19 Iul 2012 - 18:47

Din fericire, am trecut a 9-a deci nu am teme, insa pe la sfarsitul vacantei trebuie sa-mi recapitulez si eu materia deoarece nu vreau la primele teste sa o fac lata si sa-si faca profesorii o parere proasta despre mine. Big smile
    Cat despre cei care au, sper sa le terminati la timp. Smile

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Joi 19 Iul 2012 - 19:22

Si inca cat >.< Ca imi vine sa ma impusc cand aud cuvantul "teme".
    Ah, pai sa vedem: Am cam 600 de exercitii la matematica ~ NU glumesc cu asa ceva Neutru ~, dintre care jumatate sunt de Geometrie, plus la Romana 10 carti de citit si de facut rezumatul lor ~ fiecare in minim doua pagini de caiet studentesc ~ ^^"
    Hai sa cant si eu cu tine Rose:
    Eu vara nu dorm
    Nu am somn,
    Pentru ca am niste profesori de c*c*t ~ Mai si rimeaza *hmm*
    Deci da, urati-mi noroc pentru ca mai am de citit doar 8 carti si de facut doar 300 de exercitii Smile Uhuuu Neutru

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Vin 20 Iul 2012 - 19:29

Da, am primit sa facem o suta de teste de bac la mate, la alegeri, varianta 2009, M1. Asa mi-a trebuit daca am dat la mate info. Mai am ceva la fizica, dar foarte putin. In rest, sa mai citim daca avem chef, la romana. Oricum e destul la mate.

Acum este: Lun 5 Dec 2016 - 0:24