╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Va mai amintiti de primul 4 pe care l-ati luat?

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Va mai amintiti de primul 4 pe care l-ati luat?

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 6 Iul 2012 - 16:23

Pai.. mai intai niste intrebari.

1. La ce materia a fost ?
    2. V-ati asteptat sa luati acea nota?
    3. A fost trecut in catalog?
    4. In ce clasa ati avut parte de aceasta nota?
    5. Au mai urmat si alti 4?

Pai.. Laugh))) mi s-a parut amuzant.. asa, sa vedem.
    1. La ce materie a fost?
    La chimie..
    Sincer nu. Invatasem pentru acel test care fusese anuntat.. chiar n-am habar ce a fost cu mine Neutru
    Din fericire nu, am reusit s-o conving sa ma mai asculte odata..
    In clasa a 7-a.
    5. Au mai urmati si alti 4?
    Nu, Doamne fereste Laugh))) sau au mai urmat dar nu-mi amintesc eu Think In fine, in catalog nu am avut niciunul niciodata, dar mai e timp destul si pentru asa ceva Laugh)

EDIT: Daca n-ati luat nicio nota de 4 , nu-i nimic Laugh)))) si numai este nevoie sa raspundeti la intrebari Laugh)) Felicitari Blacky Kiss

Ultima editare efectuata de catre Diavola >:) in Vin 6 Iul 2012 - 17:24, editata de 1 ori

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Re: Va mai amintiti de primul 4 pe care l-ati luat?

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Vin 6 Iul 2012 - 19:31

Interesant topic, Deea Laugh Acum hai sa raspund si eu la interogatoriu :-s
    Matematica >.<
    Cam da Laugh A fost o perioada din acel semestru in care am fost distrata de la tot, mai ales de la scoala. Cand veneam cu temele nefacute profesoara ma avertiza ca la 3 teme nefacute o sa am un 4. Eram la a doua tema nefacuta, iar in acea zi erau zilele scolii. Cum toti voiam sa iesim in curte cu toate clasele, sa sarbatorim, cand doamna a intrat in clasa toti colegii au inceput sa o roage: "Haideti doamna, va rugam !!" si am spus si eu odata: "Va rugam doamna". Eh, cum ea avea pata pe mine mi-a spus: "Te poftesc, domnisoara. Daca nu ai chef de matematica poti iesi in curte, chiar te poftesc". Eu i-am spus un: "Va rog sa ma scuzati" stins, si ea: "Poti sa ma injuri cat vrei" Neutru Pe asta nu am inteles-o >.< Dupa a deschis cartea si a intrebat cine trece la tabla la o problema. Cativa colegi cu mana pe sus, eu cu capul in caiet si doamna: "Nu, lasati, vreau sa vina Alexandra la tabla". Mai sa imi pice fata, stiind ca eu imi lasasem toate cartile acasa pentru ca ceilalti profesori asa au spus, si normal, nu aveam nici caietul de teme la mine. Am incercat sa ma scuz, dar nimiic. Bun, am inceput sa rezolv problema kilometrica de la tabla, dar ce sa mai, ca m-a ascultat dintr-o teorema pe care nu am invatat-o si mi-a dat 4 >__<
    P.S. Scuze ca v-am plictisit cu ditamai povestea, dar am simtit nevoia sa v-o spun. ^^
    Dap ...
    Acum, in clasa a IX-a.
    Multumesc domnului, nu Laugh

Lucifer
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 18/08/2011

Mesaj Scris de Lucifer la data de Dum 8 Iul 2012 - 21:43

1.La Geografie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    2.Sincera sa fiu dahh..adică ne dăduse test si ne spusese doar sa invatam doar ce avem in caiet si cand colo nea mai dat dracu stie ce ce gaseam doar in carte...binenteles ca tot testu a fost din chestia aia din carte...ce am stiu am facut si ce nu..ei bine mai nimik nu stiuseam i-am dat testu si a zis 4.
    3.Da normal si vaca a uitat sa imi puna punctul inplus de la o revista la care eu strang bani si trebuia sa fie 5 si i-a ma dat 4 ..normal ca isi adusese aminte dupa ce pusese nota.
    4. in clasa a VI-a
    5.Din fericire a fost primul si sper ca si ultimul=))

AileeX
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 25/06/2012

Mesaj Scris de AileeX la data de Lun 9 Iul 2012 - 18:57

La Fizica ><

Da T.T . Pai aveam fizica . Si baba avea de gand sa-i asculte pe aia cu doar o nota => Eu aveam deja 2 noter , si nah! De ce sa mai invat? Sii cand vine , striga : ''TEST ! Din ultimele trei lectii!! '' . o.O Omg ! Am crezut ca-mi pica cerul in cap ! . M-am resemnat si am scris si eu acolo ce am stiut Crying( De 4 ! ( bine ca nu am luat 1...T.T ) .

Nu..Haha! I'm a boss ! :]] Paii..nu la trecut pentru ca nu a vrut sa-mi strice media ( O iubescc!! ) Da` in schimb a trebuit sa-i fac ditamai referatu` Crying

VI-a

Nuu ! Doamne fereste !

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Lun 9 Iul 2012 - 21:21

4 vi se pare nota mica? Laughing Sa ma impusc eu am luat si 1 in generala la fizica Laugh. A dat un test neanuntat si nu am invatat nimic Laugh si am luat unu, oricum a trecut 4 in catalog ca plouase cu note mici si a mai marit ea putin Laugh.
    Primul 4 l'am luat prin clasa a 5a, dar nu mai stiu materia. Oricum, nu exista an scolar in care sa nu am cate un 4 Laugh
    Ce e scoala fara sa ai note mici? Nimic.
    In fine, dupa ce luam acea nota scoteam ochii la profesori ca sa imi iasa media 9.

Tin minte ca in clasa a 8a in primul semestru la germana mi'a iesit 10 si in al doilea semestru mi'a pus idioata un 4-defapt a pus la aproape toata clasa, asa drept cadou- si din cauza asta mi'a iesit 9. O injur si acu Laugh

Eu acu rad de notele mele din generala.

Ayu
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 13/05/2012

Mesaj Scris de Ayu la data de Lun 16 Iul 2012 - 22:13

Bun... Randul meu sa ma laud. Laugh

1. La fizica. >.<
    2. Da, pentru ca a fpst un test fulger, iar eu nu invatasem nimic. (ca de obicei la materia asta)
    3. Din fericire nu, a zis ca ne mai da un test si le aduna. Bineinteles ca a trebuit sa invat ca lumea. Si am puat 10. ^^
    4. In clasa a 7-a.
    5. Da, unul la romana in catalog pentru teme nefacute. Dar l-a sters pana la urma ca a vazut ca iau numai 10. Winner

Yuzu.
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 14/06/2012

Mesaj Scris de Yuzu. la data de Lun 16 Iul 2012 - 22:52

1] La istorie.
    2] Da, fiindca nu invatasem deloc pentru test, eu crezand ca va fii unul grila :\
    3 ] Da, l`a pus in catalog Q.Q
    4 ] intr`a 6-a .
    5 ] Da, la desen . Ca nu adusesem un desen pentru a doua zi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 16/04/2012

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Vin 20 Iul 2012 - 18:02

Fac si eu ca Rose, 4 vi se pare mica? Laughing Apai eu am primit un 2 la mate anu' asta intr-a 10-a si mai aveam un 3 pe acolo, da m-am scos ca pe la sfarsitul anului mi-a pus un 9 si un 10 [mi-am facut cruce cand am vazut 10 ala trecut o.o]

Primul meu 4 l-am luat intr-a sasea daca nu ma insel Think Ma ascultase la romana pe mine si pe inca o colega si amandoua abia am scos doua vorbe si ei i-a pus 9 si mie 4. Bineinteles ca eu m-am dus acasa si am inceput sa plang, dar imi revenisem a doua zi si mi-am scos pana la urma media 8 [medie mare dupa mine. Le urasc pe astea care au numai de 9 si 10 si pun bot daca iau un 8, si mor daca iau un 5 -.-". Marog fiecare cu ale lor ^^]

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Vin 20 Iul 2012 - 19:09

Da am luat, fiindca m-a prins cu copiatul Laughing
    Pai, se intampla in clasa a opta, in al doilea sementru, vara, la ora de civica, ce qef avea toata lumea de civica si de ore, nam ce spune. Am avu o profesoare slava si amarata si chiorusa, saraca de ea, de care colegii mei si-au cam batut joc tot anu'. Deci, eu n-am invatat niciodata la ea si mereu am copiat la testele ei si luam zece. Dar, s-a intamplat sa-si bage dracu' coada si sa ma prinda. Lo prins pe un coleg care tine fituica pe picior si lo prins. Nu stiu cum a reusit sa ma vad si pe mine, vine la baca mea si zice: Unde-i fituica?
    Da eu: N-am fituica.
    ea: deschide picioarele, si leam deschis si na vazut nimic si mi-a verificat si uniforma. Ridicate!!
    Si m-am ridicat si mi-a vazut fituica si eram sigura ca nu dadeam gres asa, nu aveam cum. Si cum mi l-am scos? Am vrut sa ma asculte pentru 10 si n-am vrut sa imi dea decat 9, mi-a stricat media fiindca in viata mea nu am avut media de 7, nici macar de opt, in generala. La liceu, am mai scazut fiindca m-am culcat pe o ureche, crezand ca scoala e la fel de usoara ca in generala, iar asta, cred ca e valabil la majoritatea.
    daca au urmat alti 4, da, dar i-am scos cu note mari, dar mia si parut rau ca nu am invatat cand i-am luat, am si trei, dar la anu, ma gandesc sa nu ma mai culc pe o ureche, mai ales ca trec intra 11-a.

Kittyx
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 15/07/2012

Mesaj Scris de Kittyx la data de Sam 6 Oct 2012 - 15:51

1.Da am luat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    2. Nu ma asteptam pt ca eu invatasem lectia de zi si cand colo profa a verificat tema si cum nimeni n'a facut cum a zis ea a dat 4 la toata clasa exceptie 6 care au fost de servici.
    3. Da, l-a pus [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    4. Ehh..ce pot zike... a fost intr'a 7a park...
    5.Da au urmat doar la geografie la testele initiale si finale ( urasc geografia).

^^Halloween^^
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 04/10/2012

Mesaj Scris de ^^Halloween^^ la data de Lun 15 Oct 2012 - 21:22

Se pot lua note mai mici decat 4... eu de exemplu am luat 3, dar asta este alta poveste.

La romana...

Da... nu mi-am facut tema si am luat 4. >.>

Din nefericire pentru mine da.

In clasa a V-a

Din f
    ericire nu!

Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 30/03/2013

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Lun 1 Apr 2013 - 22:53

Eu nu am avut 4 ... Am avut 1!!! Mda... in Italia se da 1... Ciudat, nu?
    La gramatica . Cea mai oribila materie din IUNIVĂRS

nu, deoarece a fost in prima yi dupa o vacanta... Un test surpriza! Vreo 3 colegi faceau galagie si ne-a pedepsit pe toti!

De ce, nu orice nota primita se trece in catalog?

A-6a... A fost un an cu pacate!
    4 nu am luat nici o data! Si nu, nu am mai avut note sub 6... am invatat de dracii mor luat, si daca nu invatam, copiam

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 2 Apr 2013 - 8:01

1. La ce materia a fost ? -La biologie...
    2. V-ati asteptat sa luati acea nota?-Nu. Deoarece, colegii mei de clasa mai exact unii colegi au facut galagie si din cauza asta ne-a pus 4
    3. A fost trecut in catalog? -Da, ca sa ne invatam minte, ca alta data sa mai facem zgomot.
    4. In ce clasa ati avut parte de aceasta nota? -Acum, in clasa a VII-a pe primul semestru. A fost un calvar.
    5. Au mai urmat si alti 4?-Doar la testele surpriza. Si era o data sa iau 1 la mate, tocmai cand luasem si 9, pentru ca sopteam la eleva de la tabla. >.< >.< >.

Teru
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 17/02/2013

Mesaj Scris de Teru la data de Mar 2 Apr 2013 - 14:12

La biologie.
    Mhm.. nu cred.
    Oh da~~
    Clasa a 5a. după un 8.
    La bio da. Unul în a 7a dacă nu mă înşel. Şi atunci a fost ultimul. Biologia m-a marcat pe viaţă to be honest. Până şi la mate aveam note mari lol.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 2 Apr 2013 - 16:42

Interesant topic ... chiar m-am gandit cand l-am primit Laugh
    1. La ce materie a fost?
    La biologie Laughing Sunt a 3-a persoana din acest topic care a primit 3 l biologie Laugh
    Dincer? Da Laugh Am dat test anuntatsi eu nu invatasem toate lectiile alea lungi de anatomie ... Sistemul locomotor si muscular Laugh Si a dat pe randuri. Colegei mele i-a dat tot ce stiam eu iar mie exact ce nu am invatat -.- A fost prima data cand am dat lucrarea goala >< M-am simtit oribil!

Nu Laugh Cum eu si profa avem acelasi nume, si eu sunt sensibila si adorabila, ce sa zic de modesta Laugh m-a iertat si m-a ascultat in ora care a urmat unde mi-a dat 8 Laugh

In clasa a-7-a, semestrul II Laugh

Ii multumesc Lui Dumnezeu, nu Laugh Nu-mi doresc Laughing Am mai luat si 3 , tot la biologie Laugh Si vreau sa ma fac stomatolog Laughing sau medic anotomo-patologic <33

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Mar 2 Apr 2013 - 18:00

Matematica Neutru
    Sincer? Da Smile Cel putin m-a consolat faptul ca nu am fost singura care a luat 4 la mate. Toata clasa am avut numai note de 3-4 la acea lucrare
    Evident Ca doar fac matematica cu dirigintele si nu se putea fara sa ne treaca notele alea mici Laugh
    In a 7-a, in al doilea semestru. Ne daduse doua saptamani la rand, zi de zi cate un test la mate.
    Nu. Big smile Am reusit sa iau un noua si un zece si asta mi-a crescut considerabil media Big smile

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 19 Apr 2013 - 23:12

Sport Laughing Laughing
    2.V-ati asteptat sa luati acea nota?
    Da. Plecasem impreuna cu colegii de la sport in centru, la pizza. Dar au ramas alti opt-noua colegi la scoala si noua ne-a pus patru, era ultima zi in care am fi putut da probele ( de care nu ne mai spusese si nici nu intrasem in sala sa exersam ) . Ne-a dat patru si dupa au urmat campionatele si nu ne-a mai lasat in sala de gimnastica.
    Da Whistling
    Acum, clasa a saptea Bici
    Da, a mai existat unul singur la fizica. Laugh Dadusem test cand nu ne luasem fizica la noi si n-am avut de unde copia. Ca la cum preda bortoasa ( umflata ) aia nimeni nu intelege nimic. Deci am avut doi de patru la scoala, si faza mai e ca in rest am numai 8, 9 si 10.....deci aia nu prea au ce cauta la mine. Bici nervos Laughing

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Dum 21 Apr 2013 - 18:04

Buna. Mi-am adus si eu aminte de primul meu 4 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

La fizica...

2.V-ati asteptat sa luati acea nota?
    Mda, niciodata nu mi-a placut aceasta materie. Chestia este ca am luat 4 la un test surpriza si mi-e imi era prea lene sa imi invat chiar si lectia pe care am avut pentru a doua zi, iti imaginezi ce a fost la testul surpriza. Dar mi s-a parut haios [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Toata clasa am avut note de la 4 in jos [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

In clasa a 6a.

Unul singur: la muzica in a7a! Ne-a dat test despre terta, folclor, alte chestii legate de muzica, nici eu nu stiu. Niciodata nu invat la muzica... si nici nu o voi face, de obicei profa ne asculta doar asa... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Black Monster
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 12/04/2013

Mesaj Scris de Black Monster la data de Mar 23 Apr 2013 - 22:56

Matematica
    Da...am presimtit eu ca ceva rau se va intampla si s-a intamplat!
    Da.........
    In clasa a 9-a
    Da...inca 2 de 4...la romana si engleza.... eeeh detalli

Raven
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 06/03/2013

Mesaj Scris de Raven la data de Sam 25 Mai 2013 - 18:58

Matematică
    Sincer nu mă aşteptam la nota patru, a fost o minune că am luat patru! : )) Acel test la mate a fost anunţat cu o zi înainte să-l dăm, dar tot nu am învăţat. A fost primul meu test pentru care nu am învăţat nimic, stăteam şi mă uitam pur şi simplu la foaia cu subiectele şi mă amuzam. Pentru mine a fost o surpriză plăcută când am aflat că am luat patru, pentru că atunci s-au luat şi note de doi, deci eu am avut ceva inspiraţie...
    Da.
    Clasa a IX-a, primul semestru.
    Nu, nu au mai urmat alţi de patru, că au urmat alţi de trei. Whistling

Laav^^
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 22/05/2013

Mesaj Scris de Laav^^ la data de Vin 31 Mai 2013 - 21:12

1. La mate. >.< [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    2. Sincer nu. Invatasem pe rupte ca a zis ca o sa ne asculte si atunci and mi-a luat caietul la tema am facut totul bin, am stiut totul excepetie facem un cuvant pentru asta: LECTIE NEINVATATA!4!
    3. Nu, din fericire. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    4. In clasa a 5 a, semestrul 2.
    5. Nu. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

lNicoleta
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 11/02/2013

Mesaj Scris de lNicoleta la data de Dum 20 Oct 2013 - 15:59

Hai sa va povestesc si eu tragedia mea

1. La Istorie
    2. Nu, nici nu credeam ca o sa ma intrebe tema, dar no, si culmea, stiam raspunsul la intrebarea care mi-a dat-o, aproximativ, dar am tacut. O sa regret asta toata viata.
    3. Da -.-
    4. Chiar anul asta, 7-a.
    5. Nuu, de-ar mai fi, m-ar spanzura mama Laugh.

Katoka-chan
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 12/10/2013

Mesaj Scris de Katoka-chan la data de Lun 21 Oct 2013 - 18:48

1. Romana R.I.P limba romana
    2. Speram sa iau un 5
    3. Bineinteles
    4. Clasa a V a
    5. Daca au mai urmat si alti 4? Bineinteles. pe la liceu au urmat alti 3 Laughing

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:41