╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Desenele mele ^^

Distribuiti

Ayu
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 13/05/2012

Desenele mele ^^

Mesaj Scris de Ayu la data de Joi 5 Iul 2012 - 13:33

Ei bine, daca sunt atatia care isi posteaza desenele, de ce sa nu fac si eu asta? Azi pun doar ce am facut la desen si mangekyo sharingan, care sunt facute fara vreun model in fata. Data viitoare pun cu Naruto. Sper sa va placa!

Cam atat. Va rog sa fiti sinceri!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: Desenele mele ^^

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 5 Iul 2012 - 18:05

Wow. oO Imi plac foarte mult :x Mai ales ultimele 3 si primele 2 Laugh :x Sunt foarte reusite scumpo Kiss Sa mai faci ! (D) Ok?

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 10/11/2011

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Vin 6 Iul 2012 - 17:25

Vrei o parere sincera? Mai sincera de atat nu pot sa fiu Laugh
    Sunt absolut superbe Love it Cat de frumoase sunt ultimele trei Love it Le iubesc, ma intelegi? Le iubesc! Love it Si celelalte sunt foarte reusite, chiar te pricepi Wink
    Cand mai desenezi sa ne mai arati si noua Tongue

Miyuki
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Miyuki la data de Mar 10 Iul 2012 - 21:06

In sfarsit ti-ai postat desenele sunt superbe, am o ciuda pe tine... Laugh)) daca as putea desena si eu ca tine as fi cea mai fericita, sper ca mai postezi da? te pwp Love it Kiss

^^~Yo~An&el~G!rl~^^
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 16/05/2012

Mesaj Scris de ^^~Yo~An&el~G!rl~^^ la data de Mar 10 Iul 2012 - 21:57

Parere sincera , huh ? Pai , eu nu pot sa spun altceva decat ca desenele tale sunt WOW ....deci mai lasat o_O , esti fascinanta . Imi amintesti de o colega , se pricepe la desenat la fel ca tine , numai ca tu desenezi din suflet si mai desenezi si anime .

Esti #1
    Aplauze pentru desenele tale si pentru tine caci desenele nu se deseneaza singure . B R A V O

Temari
    Banat

Data de înscriere : 23/08/2012

Mesaj Scris de Temari la data de Vin 24 Aug 2012 - 19:01

Foarte frumos! Ador desenele mai ales primele doua si cele cu Mangektoy Sharingan. Daca as desene si eu la fel de bine ca si tine. Poate imi pun si eu desene cu Naruto sa vedeti cat de prost desenez.
    Ti ai mult talent fetito! Temari te pupa dulce ca o Savarina. Transmisune incheiata.

Ayu
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ayu la data de Mar 28 Aug 2012 - 23:18

Ma bucur mult ca va plac desenele mele. Big smile M-am gandit ca ar fi o idee buna sa mai postez cateva, avand in vedere ca n-am mai facut asta de foarte mult timp. Sunt cu Sasuke. Smile Sper sa va placa. Big Hug

Laughing
    Love it

Crying

Trist

Cam atat. Mai pun, insa trebuie sa desenez. Whistling V-am pwpat! Kiss

dee-san
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 22/08/2012

Mesaj Scris de dee-san la data de Mar 28 Aug 2012 - 23:37

Uuuuuu :x ultimele desene, din postul de acuma seara chiar mi.au plăcut - mă rog, mereu este loc şi pentru mai bine - te pricepi destul de bine Big smile Eu totuşi, nu îmi colorez desenele... Le stric doar Laugh) Aşa că mă limitez la grafic, fără color Laugh)

Oricum, mie îmi plac la nebunie :x - mai ales pentru că majoritatea sunt cu Sasu - şi mai aştept Big smile

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 29 Aug 2012 - 8:09

O.o Doamne! Scriitoare talentata si acum descopar ca sti si sa desenez? Oare cate talente mai ascunzi? =]] Deci.. toate desenele, mai ales din ultimul post.. frateeee, imi plac la nebunie, ma crezi? :-o Chiar daca unele, sunt le-am mai vazut ca fiind poze pe internet, sau mici scene din film..imi plac, sunt foarte reusite, dar cum a spus si ⑬ ¢ℓa☋ 。◕‿◕。, mereu este loc de mai bine Big Hug Dar tu nu uita sa exersezi in continuare, sunt sigura ca o sa fi recunoscuta in cativa ani Laugh)

Vizitato
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier 29 Aug 2012 - 22:25

tu Ayu-chan nush ce tioi face intr-o zi incat o sa te enervez ceranduti sa ma inveti sa desenez ca tn ador cum desenezi neesa a da si poza cu Sas'ke si Naruto este super Laughing

Miyuki
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Miyuki la data de Mier 29 Aug 2012 - 22:29

Cat de bine l-ai facut pe Sasuke, deci desenele sunt jeniale!!!!!!! sa mai aduci stiu eu ca mai ai desene pe acolo pe undeva, te-am pwpat nessa spor la desenat esti cea mai tare!!!!!!! Big smile

Calliope
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 17/10/2011

Mesaj Scris de Calliope la data de Vin 31 Aug 2012 - 20:14

waaaaaaaaaa nu ma ateptam sa desenezi asa frumos! desenele din primul tau posta seama cu niste vitralii si daca nu sunt, te aigur eu ca ar trebui sa te apuci de ele imi plac desenele cu sasuke, toate, si cu schimbarile sharinganului! sunt superbe!tine-o tot asa ca esti foarte talentata si te mai asteptam si cu alte desene

naty~

Ayu
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ayu la data de Dum 16 Sept 2012 - 0:14

Am venit cu alte desene. Smile Sper sa va placa. Big smile

Cam atat. Tongue Mai revin cand fac desene noi. Smile Noapte buna. Kiss

Miyuki
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Miyuki la data de Dum 16 Sept 2012 - 10:27

Ai adus desene noi!!!!!! sunt seuperbe mai ales fata cu paru albastru, esti geniala, sper sa ma aduci cat de curand, sper sa poti chiar daca incepe scoala Sad ne.ai mai inbuna si pe noi. Succes la desenat, Bye Kiss

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Joi 16 Mai 2013 - 16:44

Buna, draga mea! Iti place Sasuke? Ai adus o multime de imagini cu el! Mi-a placut cea in care se imbratisa cu Naruto... Imi aduc aminte in prima serie Naruto, dupa ce a plecat Sasuke, Naruto povestea despre prietenia lor, si a aparut si imaginea asta pe fundal. Atunci am plans...
    Oricum, te pricepi de minune, scumpo! Sper sa mai aduci, ca mai vreau desene! Te pup:*

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 21 Iul 2013 - 12:42

Buna! ^^
    Desenele sunt foarte dragute, in special cele cu Sas`ke, ultimele. Le ador! Sunt minunate! Aa, si ultimele, cele cu fetele. Sunt adorabile. :3 Desenezi foarte bine. ^^ Sper sa mai aduci desene. Multe si repede! ;o3 Spor la desenat! *kiss*

Acum este: Vin 9 Dec 2016 - 21:19