Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Heya,all crazy! ♥

Distribuiti
    Anneh.
    Inactiv
    Inactiv

Heya,all crazy! ♥

Mesaj Scris de Anneh. la data de Mier 27 Iun 2012 - 13:25

Heyo`! Aici Ana. Incantata..^^. Sincer,nu ma pricep la descrieri,deci daca va interesez (ceea ce nu prea cred) va astept cu intrebari! Singurul lucru e ca vreau sa-mi fac multi prieteni. Deci,putine detalii despre mine. Imi plac genu' de baiat badboy xD,anime-urile..in special cu ninja si vampiri. Eh,restu'..aflati pe parcurs! Tongue

*Hugs* One Big Kiss For You! Bye.Wink
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Re: Heya,all crazy! ♥

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 27 Iun 2012 - 13:28

Prima [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Fulgerica, ruginesti! Te invechesti pe zi ce trece![Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Imi pare bine sa te cunosc! Bun venit pe forum! Sper sa iti faci multi prieteni printe care si eu daca vrei [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Speram sa te distrezi si sa fii cat mai activa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Si tie iti plac genul de badboy? ei bine sunt cam adorati pe aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Intrebari: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

1. Cum ai dat de forum?
    2.Care a fost prima ta impresie cand ai vazut cum arata forumul?
    3.Ce gen de muzica asculti si care este melodia ta preferata? Dar artisii?
    4.Ce gen de filme iti plac si care sunt acestea? Actorii preferati?
    5.Ce anime-uri iti plac?
    6.Iti plac ficurile? Ai scris vr-un fic? Daca da il vei posta si aici?
    7.care este felul tau de mancare preferat?
    9.Ai animale de companie? Daca da ce sunt( caini, pisici, papagali -deastea-)

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 27 Iun 2012 - 13:46

Bine ai venit Big Hug
    Eu sunt Andreea, insa imi place sa mi se spuna Deea.
    Sper sa te ditrezi aici si sa-ti faci multi prieteni. Nu uita sa treci pe la Regulament, asta daca nu ai facut-o deja.
    Daca ai nevoie de ceva poti apela la mine Big Hug sau la oricare membru din staff.

Acum intrebarile.

1. Ai vreo carte preferata?
    2. Care sunt genul tau de carti?
    3. Ce vrei sa devi?
    4. Ce parere ai despre yaoi sau yuri?
    5. Iti plac poeziile?
    ●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Mier 27 Iun 2012 - 14:00

Buna Ana ~ Uii, iti ador numele <3 ~, bine ai venit la noi pe forum Big Hug

Numele meu e Alexandra, dar pe aici mi se spune Ale si de curand fulgerica (d) ~ Kira, musca'ti limba ca nu ruginesc ~ , imi pare bine sa te cunosc ^^ Sper sa te distrezi aici, sa iti faci o multime de prieteni ~ printre care si eu daca vrei [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]~, sa fi cat mai activa si spor la postat Smile

Nu uita sa citesti si sa respecti Regulamentul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Intrebari nu prea mai am pentru ca mi'au luat'o fetele inainte ~ lipseste si omul putin si ele profita :-w ~, dar ..:

1. De unde esti :?

2. Daca ar fi sa calatoresti intr'o tara straina, care ar fi aceea :?

3. Mai ai alti frati sau surori :? Daca da, mai mici sau mai mari :?

4. Ce culoare are parul tau :? Dar ochii :? ~ Curioasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] ~

Cam atat, sper sa ne cunoastem mai bine pe parcurs [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ne mai vedem pe chat sa mai vorbim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Anneh.
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Anneh. la data de Joi 28 Iun 2012 - 18:14

Mersi fetele. >.>

Acum raspunsurile pentru voi Wink:

(Pentru toate) As vrea sa fiu prietena cu toate trei Kiss

..So..

☻Pentru Kirara

1. Pai cautam fic-uri,forum-uri(ma lasa memoria Laugh)..sasusaku si am dat de forum. ^_^

2. Pai mi-a placut mult,arata super si am zis "De ce sa nu ma inscriu,am ceva de pierdut?" si am devenit membru acestei locatii Laugh

3. Sincer,ascult rap,hip-hap,rock..bine ascult d emulte ori orice gen inafara de manele si populara xD. Niste artisti..pai Connect-R,Bamfunk Mc(doar doua melodii de la ei imi plac) etc.

4. Filme horror,thriler..romance. Si in ultimul moment nu am mai vizionat niciun film..bine,poate dar nu le-am mai retinut numele. Laugh A fost unul care mi-a placut foarte mult,13 fantome..am mai vizionat mai multe[Le-am vazut,le-am uitat..nu le-am mai vazut],dar cum am zis ma lasa memoria Sad

5. Vampire Knight Love it,Naruto/Naruto Shippuden,Death Note..~bla bla bla~ etc.

6. Ador sa scriu fic-uri si sa le citeasca lumea,sa-si dea cu parerea. Am mai postat povesti..veti vedea ce feluri..si voi posta cu siguranta si aici. Tongue

7. Ciorba de fasole ,clatite,prajituri,salata orientala xD

8. Nu am animale desi mi-as dori caine sau pisica.

☻Pentru Diavola >Smile

1. Carte preferata..hmm,ar fi Fantomele ne stiu toate secretele xD

2. Carti de dragoste,actiune -deastea-

3. As vrea designer(fiindca profa de desen mi-o zis ca sunt un talent si nu trebuie irosit Laugh),ori profesoara de Lb. Romana,veterinar (multe visuri..)

4. Am citit multe fic-uri interesante yaoi,doar unul despre yuri..pe alt site. Dar despre yaoi/yuri nu am nicio interdictie.

5. Imi place sa compun poezii de mai multe feluri.

☻Pentru Alexandra

1. Poate ati auzit situ eu..de Valenii de Munte,un mic orasel. Uneori prea plictisitor O.o

2. America (de Nord de Sud -n-am luat decizie-),India,Turcia,Elvetia.

3. Neah.

4. Par saten scurt pana la umer drept un fel de bob si culoarea ochilor caprui. Love it

Va multumesc de intrebari si mi-a facut placere fetelor. Kiss

L!
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de L! la data de Lun 2 Iul 2012 - 22:58

Salutare Anneh. Bun venit pe forum. Te avertizez că sunt singurul băiat de pe aici.... lol!

Mă numesc Lucian, am 18 ani şi îmi place fotbalul şi informatica.. Sper să ne înţelegem bine. Agrement
    Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Mar 3 Iul 2012 - 11:10

Buna Ana.
    Bine ai venit printre noi!
    Numele meu este Dana Cornelia, dar îmi poţi spune Rose. Văd că fetele au început. Sper să ne înţelegem bine şi să îţi faci câţi mai mulţi prieteni. Îţi urez distracţie plăcută pe forum, de asemenea sper că o să îţi placă varietatea noastră de subiecte de discuţie.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

off: Lucian nu eşti singurul băiat de aici :p

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 16:00