╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Kazura e pe fir:Sa ma prezint

Distribuiti

Lucifer
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 18/08/2011

Kazura e pe fir:Sa ma prezint

Mesaj Scris de Lucifer la data de Joi 18 Aug 2011 - 17:52

Buna ma numesc Larisa dar multi imi spun Isa,Ysuta sau un simplu Lary.Am 13 ani in 15 feb fac 14 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine].Sunt cum s ava spun nebunatica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine],petrecareata [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] si imi place sa fiu amuzanta(e la ordinea zilei [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine])Sunt bruneta ochii negrii am 1.55m si sunt si buna si rea.Buna sunt cand am toane bune desigur cand esti amabil cu mine sau nu ma jignesti.Iar rea paiiii toate lucrurile rele posibile atunci dai de dracusori mei din cap.Pai adooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr animeul naruto daca nu ar mai face continuarile de la shippuden as muurii.Ador cuplul SASUSAKU [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] stiu ca multi nu cred in cuplul acesta dar stiti cum se zice"Speranta moare ultima" deci eu sper ca vor fii.
    Am un cont pe sun... nume:ToryandYsuta ...edit ADMIN: nu puneti linkuri care nu apartin forumului Big smile si poate multi ma cunoasteti.Paii imi place sa fac ficuri mai alesssssssss alea +18 ,nu sunt eu mare scriitoare dar stiti cum se zice"Merita sa incerci"...mai ador sa citesc ficuri de genu asta.Sunt destul e intelegatoare uneori si nu sunt asa de rea precum ma vad altii.Darr mai prefer sa fiu rea(nici chiar rea rea rea de tot as aputin) decat buna deoarece am observat cu tristete ca intodeauna de cei buni,amabil si destepti toata lumea se ia si ii bate asa ca macar sa nu ajung asa ca ei.Ca in rest sunt bunicica(sa nu zic buna acuma ca nimeni nu-i perfect).

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 30/06/2011

Re: Kazura e pe fir:Sa ma prezint

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Joi 18 Aug 2011 - 18:11

Hey draga mea Lary ma bucur ca esti membra a formului inainte
    de toate te`as ruga sa treci pe la REGULAMENT
    daca ai vreo nelamurire da-mi un mp mi-e sau lu ADMIN.Sper ca vei scriiie si tu un fic sasusaku Big smile si ca vei fi un membru activ
    Cam atat am avut de zis
    Te pupa Mada

RR
    Administrator
    Administrator

Data de înscriere : 09/01/2011

Re: Kazura e pe fir:Sa ma prezint

Mesaj Scris de RR la data de Joi 18 Aug 2011 - 18:16

madaaa, iar mi-ai luat-o inainte :-w ...Deci sa incep cum se cuvine: Bine ai venit pe forum! Sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni, restul ti-a zis mada :-w :-w :-w ...
    PS: Ti-am sters linkul si ti-am lasat numele ;)

Acum este: Mar 6 Dec 2016 - 14:09