╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

L! care va scrie o mica analizare

Distribuiti

L!
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 24/06/2012

L! care va scrie o mica analizare

Mesaj Scris de L! la data de Dum 24 Iun 2012 - 13:07

Salut, sunt L! de pe forum.gratuit. Numele meu este Lucian Avram, am 18 ani si sunt din Tg-Jiu. Mi-am facut un cont pe forum din curiozitate si pentru a analiza forumul, deci wait for a review. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: L! care va scrie o mica analizare

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 24 Iun 2012 - 13:24

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Bine ai venit pe forum! Sper sa te distrezi si sa iti placa. Sa iti faci multi prieteni si sa fi cat mai activ. Ma bucur sa te cunosc. Eu sunt Stef dar mi se zice Kira. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Abea astept sa vad ce note vom avea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Intrebari :
    1.Ce genuri de muzica asculti si care este melodia ta preferata?
    2. Esti pentru prima data pe un forum anime? Ce anime iti place?
    3.Cum ai aflat de forum?
    4. Ce gen de fil iti place si care este preferatul tau?
    5. Care sunt actorii tai preferati?
    6. Ai frati? Daca da, sunt mai mari sau mai mici decat tine?
    7. Ce animale de companie preferi?
    8. Care este mancarea ta preferata?
    9.Ce parere ai despre forum?
    10. Care este culoarea ta preferata.
    Cam atat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ultima editare efectuata de catre ●๋•Kirara●๋• in Dum 24 Iun 2012 - 14:00, editata de 3 ori

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 06/09/2011

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Dum 24 Iun 2012 - 13:35

Bine ai venit Lucian! Abia asteptam sa ne vedem n0tele. Smile
    Sper ca in timp ce verifici, sa te si distrezi. Big smile
    Te asteptam si pe chat sa v0rbim. Whistling
    Sedere placuta! Big Hug

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 24 Iun 2012 - 13:39

Bine ai venit printre noi, L! Big Hug
    Eu sunt Andreea, insa imi place sa mi se spuna Deea. Smile Ma bucur sa te cunosc.
    Mda (d) Mi-a luat-o Kira inainte, nu se putea abtine si ea (D)
    Intrebari nu am, sper sa-ti placa aici pe forum si sa se lege cateva prietenii.
    Daca ai nevoie de ceva poti apela la mine.
    O zi buna si sedere placuta aici Kiss

L!
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de L! la data de Dum 24 Iun 2012 - 13:51

Interesante intrebări. Big smile

1. Ascult chiar foarte multe genuri de muzicăâ, dar cel mai des Hip Hop şi House. Nu îmi plac manelele. Îmi place muzica lui Guess Who, Paraziţii, Bitza... Piesa preferată la moment este Vara nu dorm de Connect-R. Din muzica lui Guess Who, piesa preferata e Unu altu..;
    2. Prima data! Îmi place doar Deadth Note (ştiu bine limba engleză);
    3. Aţi cerut o revizuire pe forumgratuit de suport;
    4. Hmm, greu să răspund, pentru că îmi plac multe filme, şi preferinţele mi se schimbă pe zi ce trece... Totuşi: The Avengers, The Expendables..;
    5. Sincer să fiu nu am un actor preferat, pentru mine conteează doar cum şi-a jucat rolul;
    6. Un frate, 21 ani;
    7. La acest capitol stau cam prost, nu sunt un mare iubitor de animale, dar am doi câini;
    8. Pizza şi iar pizza, nimic nu se compară cu o pizza. Big smile
    9. Un forum destul de drăguţ, cu un staff primitor! Totuşi nu promit că voi fi un membru activ, având în vedere că nu prea o duc cu anime-ul.
    10. Albastru - culoarea preferată. Şi oranjul pe plan secund. Big smile

Nekko, din păcate nu am folosit tabelul de revizuiri, am scris doar un simplu comentariu, sper să nu vă supăraţi. Dar dacă aş fi să acord forumului o notă generală, aceasta ar fi: 9,99! Big smile

Bine v-am găsit Stef, Nekko, si Andreea. Smile

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 06/09/2011

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Dum 24 Iun 2012 - 14:08

Pai in primul rand vreau sa zic ca esti unul de-al meu Lucian Ups!
    Ne plac c-am aceleasi chestii. Whistling
    In al d0ilea rand, nu e nev0ie sa fii f0arte activ. E bine daca p0ti intra saptamanal si sa p0stezi cateva mesaje avand in vedere treaba pe care 0 ai pe celalalt f0rum si nu numai. Ai 18 ani deci presupun ca trebuie sa mergi la servici sa te intretii. Smile
    Well, ce as vrea sa-ti spun e ca d0rim sinceritate si unde am gresit sa ni se arate pentru a ne ajuta sa ne perfecti0nam Big smile
    Exact dn acest m0tiv am cerut revizuire. Angel
    Asa cum am zis te asteptam pe chat sa v0rbim. ^^

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 24 Iun 2012 - 14:10

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Da Nekko, e unul de-al nostru acum.Ei bine cum a zis si Nekko, nu trebuie sa fi foasrte activ deoarece cred ca nu este usor la 18 ani. eu sper sa te disterzi si sa iti placa cat de cat. Si tie iti place Death Note? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Revizuire ... aham. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Pizza [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Serios? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Iti place forumul? Yey, un staff primitor (clar dau Party) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Albastru ... Doi catei? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Unde ai fost tu toata viata mea? Ce nota? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Trebuie sa mai citesc inca o data. 9,99 ... Eu ma inbat? Cine e' cu mine? ... Ok,m-am cam abatut de la subiect. A, sper sa ne cunoastem mai bine, sa te distezi sa poate o sa iti placa si anime-ul Naruto. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

L!
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de L! la data de Dum 24 Iun 2012 - 14:44

Haha, sunteţi foarte amuzanţi aici. Sunt sigur că o să îmi placă acest forum din ce în ce mai tare. Apropo, am un prieten căruia îi place Naruto! Big smile

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Dum 24 Iun 2012 - 15:05

Buna Lucian, bine ai venit la noi pe forum ^^
    Numele meu e Alexandra, dar pe aici mi se spune Ale, imi pare bine sa te cunosc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Sper sa iti placa aici si sa te distrezi cat mai mult.
    Kira, plina de intrebari ca deobicei (D) Si cica eu sunt Fulgerica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Edit Kirara: Am avut noroc ca am fost prima Fulgefrica Edit Ale: Fulgerica :-w Laugh [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Ma imbat eu cu tine, defapt nu, eu dau de baut :> Sper sa nu ma secati de bani [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Petrecere ? (goo) Da, da, da <3
    Lucian, iti place Death Note ? Si pizza ? Si cateii ? Cred ca m'am indragostit [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]) Glumesc.
    Inca odata, sedere placuta ^^

Edit Diavola: Ale, numai folosi culoarea rosu cand nu faci un anunt sau avertizezi un membru. Am schimbat eu culoarea.

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 16/04/2012

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Dum 24 Iun 2012 - 19:17

Hello, hello L! ^^
    Bun venit la noi pe forum! Daca toti au scris cum ii cheama am sa spun si eu ca numele meu e Claudia, si sunt cand intarziata cu intampinarea si nu in ultimul rand ca imi pare bine sa te cunosc^^.

Iti place Death Note? Nu stiu de ce in ultimul timp tot aud de Death Note, desi am vazut doar cateva episoade vara trecuta. Trebuie neaparat sa ma uit si eu si sa fiu la curent Pizza? Pff daca s-ar putea as manca pizza in fiecare zi. Ca tot citisem printre randuri zarisem nota 9, 99. Pfff inseamna ca suntem mai buni decat credeam

In rest nu mai stiu ce sa mai spun decat sedere placuta si sper sa iti placa pe aici.

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Dum 24 Iun 2012 - 20:16

Bună, Lucian şi bine ai venit! *hug*
    Numele meu este Dana-Cornelia, dar îmi poţi spune Rose. Mă bucur să te cunosc.
    Sper din tot sufletul să îţi placă forumul şi să te simţi bine. Nu prea am ce să îţi spun, mi-au luato fetele înainte *hehe*
    Doar de curiozitate: ai dat bacul sau îl dai la anul? Think
    Şi la ce facultate vrei să te duci în continuare?

L!
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de L! la data de Lun 25 Iun 2012 - 0:40

L-am dat, dar încă nu avem rezultatele... Facultatea de informatică, vreau... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

P.S. O mulţime de fete pe aici... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Edit Kirara: L-ai dat, hammm. Sper sa iei nota mare si sa te duci la Facultatea de informatica pe care ti-o doresti.[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Fete ... mda. Muuulte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Sper sa supravietuiesti printre atatea fete!

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Lun 25 Iun 2012 - 8:12

Satul Lucian. Se pare ca locuiesti in Targu-Jiu, nu esti asa departe de mine, sa sti. Laughing
    Numele meu de forum Laughing e Kryn, dar imi poti spune Ioana sau Lili. Laughing
    Ti-a placut Death Note? Si eu ma uitam intr-o vreme la el, dar m-am plictisit repede. Acum nu ma mai prea uit nici eu la animeuri, singurul care il urmaresc e Naruto, si decurand tocmai m-am uitat la animeul Majordomul, nu stiu, daca il cunosti, dar e ceva asemanator cu Death Note.
    Tu la ce animeuri te-ai mai uitat cand erai mai mic?
    Si eu ador pizza, si cainii si mai multe.
    Sti sa joci fotbal, ca eu nu stiu? Laughing

L!
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de L! la data de Lun 2 Iul 2012 - 22:56

Sper să supraveţuiesc printre voi, Kirara. Tongue
    Salut Lili.
    Şi eu m-am plictisit, dar după aia încep din nou să îl vizionez.
    Nu cunosc decât Death Note, nu prea sunt cu anime-urile.
    Mama îmi spunea că mă uitam doar la Power Rangers. Dar să ştiţi că repede m-am "maturizat", şi de la 6 ani nu m-am uitat deloc la anime-uri. Singura excepţie a fost Death Note. Tongue
    Da, joc destul de bine fotbal. Tongue

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:17