Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hello eu aici :3 :d :3

Distribuiti
    RaffyXD
    Nou venit
    Nou venit

Sex : masculin

Hello eu aici :3 :d :3

Mesaj Scris de RaffyXD la data de Sam 16 Iun 2012 - 18:14

Hello, Ce faceti? eu sunt Rafael... incantat. Ce sa zic despre mine? Am 17 ani si sunt gemeni. AM ochii caprui fur inima oricui Big smile. Am paru mediu Big smile si blond inchis spre saten. SUnt pervers si multa lume poate confirma... atat despre mine aveti intrebari?
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Re: Hello eu aici :3 :d :3

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 16 Iun 2012 - 18:24

Bine ai venit, dragoste, Big Hug
    Pai.. nu uita sa treci pe la Regulament si sa fi cuminte.
    Nu fi pervers aici, decat atunci cand se imbata Rallu/Rose/Ale "Laugh)))
    Daca ai nevoie de ceva, poti apela la mine Kiss

Asa. acum.. fetelor sa stiti ca este al meu (D)
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 16 Iun 2012 - 19:08

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Bine ai venit pe forum! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Sper sa te distezi si sa iti faci muuulti prieteni. Sa fi activ si sa respecti Regulamentul! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Inca un baiat mai mare ca mine. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Pe bune? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Of ... Ochii caprui zici ... hamm ... si eu ii am si fur inimile oricui dar nu ma laud ca sunt modesta. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Pervers? Stai linistit ca cea mai mare parte din forum este deci nu este o noutate. In fine ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Vizitato
    Vizitator

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam 16 Iun 2012 - 19:58

Ooo inaltima nostra Raffy , ce cauti pe aici perversule? cine tea trimis pe aici ? Laugh Intrebari nu am pentru ca te cunosc prea bine . daor fi activ si distrerazate pe forum . Bine ai venit Si apopo fetelor nu dabariti toate pe el ca e loat deja , de Diavola Laughing
    RaffyXD
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de RaffyXD la data de Dum 17 Iun 2012 - 13:24

Fetelor salutati dar nu pupati Laugh ca de la Diavola v-o luati.... si dupa eu :-s asa ca shhhh Big smile mersi de intampinare si Regulamentu e plictisitor Laugh nu il citesc.
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 17 Iun 2012 - 13:29

Ce faci? Fi atent ca daca nu respecti REGULAMENTUL te pui rau cu mine. Nici daca iti pune Dumnezeu mana in cap nu te ajuta cu nimic. Eu te sfatuies sa il respecti ca nu imi pasa cine esti. Regulamentul este pentru toti. >.<"

Edit Diavola: O sa-l citeasca Kira, te rog nu fa drama din asta. Daca am eu sentimente mai speciale pentru el, asta nu inseamna ca pe forum o sa fie tratat altfel. Nu-mi pune la indoiala gandirea, pentru ca nu l-as trata diferit pentru asta Smile
    RaffyXD
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de RaffyXD la data de Dum 17 Iun 2012 - 13:42

Cred ca daca sunt nou aici nu inseamna ca nu respect... am forumu meu si am grija de el...... si regulile sunt aceleasi peste tot.... si le stiu in taina pe toate.... daca zic ca nu il citesc nu inseamna ca nu il respect.

Edit Kirara: Ok. Cred ca am zis pe chat (defapt ioana a zis din partea mea) ca eu nu mai zic. Nu stiam si eram intr-o faza proasta si spre sa nu te fi suparat pe mine. Doar ca faza cu "E plictisitor, nu il citesc" m-a enervat desii daca stii regulamentul nu stica sa il citesti ca nu iti cad ochii. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    •°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Dum 17 Iun 2012 - 16:23

Hei Rafael! Bine ai venit pe forum!
    Eu sunt Andreea! Incantata Smile
    Presupun ca ai citit deja REGULAMENTUL asa ca am doar cateva intrebari sa-ti pun:
    1) Care e culoarea ta preferata?
    2) Ce muzica asculti?
    3) Iti place sa citesti? Laugh
    4) Te uiti la vreun anime? Daca da, atunci care e preferatul tau?
    5)De unde esti?

Cam atat... Sper sa te distrezi pe forum! In rest, sa fi cat poti tu de activ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    RaffyXD
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de RaffyXD la data de Dum 17 Iun 2012 - 16:36

*Black Flame* a scris:Hei Rafael! Bine ai venit pe forum!
    Eu sunt Andreea! Incantata Smile
    Presupun ca ai citit deja REGULAMENTUL asa ca am doar cateva intrebari sa-ti pun:
    1) Care e culoarea ta preferata?
    2) Ce muzica asculti?
    3) Iti place sa citesti? Laugh
    4) Te uiti la vreun anime? Daca da, atunci care e preferatul tau?
    5)De unde esti?

Cam atat... Sper sa te distrezi pe forum! In rest, sa fi cat poti tu de activ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

1) Rosu aprins , Negru
    2)Manele Wink
    3)nu citesc
    4)Naruto , si bleach
    5)BUcuresti.

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Dum 17 Iun 2012 - 18:26

Buna Rafael Smile bine ai venit la noi pe forum ^^
    Numele meu e Alexandra, dar pe aici mi se spune Ale, imi pare bine sa te cunosc <3
    Sper sa te distrezi aici, sa iti faci o multime de prieteni si sa fi cat mai activ. ^^
    Deea ma subestimeaza, nu sunt perversa numai cand ma imbat, asa sunt tot timpul XP
    Faza cu Regulamentul ... mda, daca te prind ca nu il respecti vin peste tine si te bat (D)
    Glumesc :-j
    Oricum, ne mai vedem pe chat sa mai vorbim ^^
    RaffyXD
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de RaffyXD la data de Dum 17 Iun 2012 - 19:57

DEEA!!!!! Ale a zis ca ma bate!!!!!!!!
    Voi respecta regulamentul si mersi de intampinare Big smile

Edit Ale: Cu placere si stai linistit ca nu omor pe nimeni fara motiv ^^ Da te bat daca nu il respecti, dar banuiesc ca nu va fi nevoie :-j
    P.S. Te bat cu biciul >;]

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 16:01