Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Saluut :]

Distribuiti
    Yuzu.
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Saluut :]

Mesaj Scris de Yuzu. la data de Joi 14 Iun 2012 - 13:37

Heeeeey [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Sunt Justtine, pe scurt Justti :]. Despre mine Think . Am 15 ani proaspat impliniti, parul roscat, ochii verzi, sunt o fire cat de cat timida dar nah D:. Imi place tot ce e Horror, in special Ju-on the grudge, Dubstep cat cuprinde <:. Urasc persoanele care te barfesc pe la spate desi ati fost prieteni candva . Cateva intrebaaari :]
    Ce culori va plac? Mie albastru, lila si negru :]
    Ce animeuri urmariti? Euu Naruto, Bleach, si cam atat
    Ce fel de muzica ascultati? Eu una ascult mai mult dubstep <:
    Vreti sa fim prieteni ? D:
    •°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Re: Saluut :]

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Joi 14 Iun 2012 - 14:48

Hei, Justti! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Bine ai venit pe forum! eu sunt Andreea, dar pe aici mi se spune Blacky ^^
    Vad ca te-ai prezentat deja, asa ca nu pot decat sa te intreb de unde esti ? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    No hai, sa-ti raspund si eu la intrebari:
    1) Ma topesc dupa negru si gri Love it
    2) Naruto si cateodata Lovely Complex ^^
    3)Intotdeauna ascult PoP, iar rareori Rock [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    4) Evident ca vreau sa-ti fiu prietena [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sa nu uiti sa respecti REGULAMENTUL si sa te distrezi! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Te pup! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Yuzu.
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Yuzu. la data de Joi 14 Iun 2012 - 16:45

Hey Blacky , pai sunt din Giurgiu C:. Mersi pentru urare >Big smile . Chiar ma simteam singura Laughing. Nici daca ma impusti nu incalc eu regulamentul >:O. Eu sunt fata cuminte [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    ●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Joi 14 Iun 2012 - 17:58

Buna Justti <3
    Bine ai venit la noi pe forum ^^
    Numele meu e Alexandra, insa imi poti spune cum vrei, imi pare bine sa te cunosc ^^
    Pot sa raspund si eu la intrebarile tale :? :-" Well:

1. Ce culori imi plac :? Pai preferatele mele sunt albastrul si verdele, insa imi plac si negrul sau griul <3 Sau rosul Laugh
    2. Anime'uri :? Naruto ~ evident, desi nu sunt la zi cu episoadele :"> ~. Am vazut si Ao No Exorcist ~ Blue Exorcist ~ si Death Note ~ preferatul dupa Naruto <3 ~
    3. Eu ascult in general Pop si de curand k'pop, dar am momente in care ascult si rock ^^ ~ Rock alternativ, nu din ala de iti sparge urechile o.O ~
    4. Sigur ca vreau sa fim prietene, daca vrei si tu desigur ^^
    P.S. Daca ai vreo nelamurire nu ezita sa ma contactezi printr'un Pm. ^^
    Yuzu.
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Yuzu. la data de Joi 14 Iun 2012 - 18:30

Heey Alexandra , pot sa-ti spun Ali? :o3 . Mersi pentru intampinare. Sincera sa spun cand ai spus " nu rock de ala care iti sparge urechile " am varsat suc pe covor Laughing. Si eu as vrea sa fim prietene, mai mult ca sigura >Big smile<
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 15 Iun 2012 - 18:53

Bine ai venit, Justty Big Hug
    Eu sunt Deea, incantata.
    Pai.. sa-ti raspund intrebarilor..

Ce culori imi plac.. rozul pal.. movul inchis.. si negrul dar nu e culoare.
    Ce animeuri urmaresc.. deocamdata, m-am lasat de toate.. numai am timp.
    Ce fel de muzica ascult...? Pai.. cam orice in afara de manele si populara Laugh)
    Si.. normal ca vreau sa fim prietene Big Hug

Cam atat.. eu.. stai ce intrebare am.. nu e legata de tine, e pura curiozitate Laugh)
    Cum ai dat de forum? Think

O zi buna si daca ai nevoie de ceva poti apela la mine. Big Hug

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 28 Mai 2017 - 19:30