╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Noutati. Ce lucruri au mai facut vedetele?

Distribuiti

Zuzulici :)
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 30/06/2011

Noutati. Ce lucruri au mai facut vedetele?

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Sam 13 Aug 2011 - 12:07

Katy Perry si-a vopsit parul in roz! Procesul de “inrozire” a inceput de cateva zile, cantareata tinandu-si fanii la curent pe contul de Twitter. Luni, perioada de tranzitie s-a incheiat, iar Katy si-a scos noua culoare in public.
    A fost bruneta, roscata, blonda, satena si-acum e roz. Care Katy va place cel mai mult?
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Membru
    Membru

Re: Noutati. Ce lucruri au mai facut vedetele?

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Sam 13 Aug 2011 - 12:13

Teaser video: INNA – Un momento
    Pana e lansat “Un Momento”, Inna ne da un teaser al clipului, asa… de pofta.
    OK, ce stim pana acum despre Un Momento? E filmat in Palma de Mallorca, in regia lui Alex Herron (care a mai facut si clipurile pentru Sun Is Up si Club Rocker), piesa e bonus track pe varianta din Spania a albumului “Hot”, iar baiatul pe care il vedem in clip nu prea stie ce-i aia actoria.
    Un making of vedeti aici:
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Sam 13 Aug 2011 - 12:17

Andreea Balan a filmat in Creta videoclipul “Like a Bunny”

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Au trecut deja doua saptamani de cand Andreea a filmat clipul pentru Like a Bunny in Creta, dar de-abia acum a postat pe Facebook primele imagini de acolo.
    Alex Ceausu e din nou regizorul clipului, tot el facand si videoclipul pentru Trippin’. De regula, filmarile unui videoclip inseamna si nitica suferinta pentru artist si echipa de productie, dar cum Like a Bunny s-a filmat in Creta si Trippin’ in Corfu, greu de crezut ca au avut de indurat prea mult.

Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Sam 13 Aug 2011 - 16:12

Crea mai buna strie din lume

Justin Bieber s-a imbolnavit
    Idolul a milioane de pustoaice din lumea intreaga, Justin Bieber, a fost nevoit sa renunte la o sesiune de inregistrari, intrucat s-a imbolnavit.
    Artistul canadian, in varsta de 17 ani, a scris pe contul sau de Twitter ca joi, 11 august, a trebuit sa se retraga de la o sesiune de inregistrari pentru viitorul sau album deoarece nu se simte bine, anunta contactmusic.com.
    Citeste mai multe despre "Justin Bieber s-a imbolnavit" pe bestmusic.ro

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 16 Aug 2011 - 9:10

Ce noutati.Nu stiam ca justin s-a inbolnait(nu sunt un mare fan),sau Andreea Balan sau Inna.Apropo.Pe Inna nu o cheama asa.De unde si-a loat numele?Ca seamana pentru mine putin cu Ino.Mie asa mi se pare.Sau am vazut la televizor de revelion anul trecut ca la un concert rochiia Inei fara bretele a cazut putin sa zic asa lasnn la iveala ceva x_x

Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Vin 26 Aug 2011 - 18:47

Selena Gomez s-a apucat sa cante rap pe melodia lui Nicki Minaj-Super Bass Laugh)

Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Vin 26 Aug 2011 - 18:53

Sus paharul pentru noul videoclip al Rihannei, proaspat lansat pe canalul ei de YouTube!
    In clip, Rihanna ne arata un pic din viata ei agitata si foarte distractiva din cate se vede, adica exact asa cum ar trebui sa fie lumea oricui la 23 de ani. Doar ca viata ei include si concerte in jurul lumii, festivaluri precum Kadooment Day Parade, dar si amici celebri ca Jay-Z, Cee Lo Green, Avril Lavigne sau Kanye West (pe toti ii vedeti in clip, daca sunteti atenti).

Membru
    Membru

Mesaj Scris de Zuzulici :) la data de Vin 26 Aug 2011 - 18:57

E ziua divelor azi, e clar. Dupa Rihanna si-al ei Cheers, mai vedem un videoclip de la o artista in adevaratul sens al cuvantului: Beyonce.
    O data cu 1+1, Beyonce isi poate adauga la CV si “regizor de clipuri” pentru ca ea semneaza regia, alaturi de Lauren Briet si Ed Burke.
    Mai diferit de primul single de pe album, Run The World (Girls), nici ca se putea. Toata sfidarea si increderea ei din primul single e schimbata acum cu devotamentul unei femei indragostite. Si cand Beyonce iti cere sa faci dragoste cu ea, cum sa o poti refuza?! Jay-Z e un tip tare norocos…

Amy
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 03/11/2012

Impacarea lui Kristen Stewart si Robert Pattinson

Mesaj Scris de Amy la data de Dum 11 Noi 2012 - 18:38

La aproape 3 luni de la despărțirea provocată de infidelitatea lui Kristen, se pare că lucrurile s-au rezolvat pentru cei doi actori din franciza Twilight. Robert (26) și Kristen (22) au fost fotografiați aseară împreună în fața unui bar din LA, acestea fiind primele poze cu ei făcute de la scandalul din iulie.

Ca mulți actori, cei doi s-au îndrăgostit pe platourile de filmare, nimeni nu știe însă cu exactitate când a început relația lor, ei numărându-se printre cele mai discrete cupluri. Sigur e că au petrecut împreună revelionul în 2010, iar mai târziu Robert a confirmat la premiile BAFTA că au o relație "Este extrem de dificil, dar da, avem o relație." Dupa un an s-au mutat într-o reședință de 6.3 mil $, aflată în cartierul Los Feliz, din Los Angeles.
    Relația dintre cei doi a fost pusă la grea încercare de către infidelitatea lui Kristen, fotografiată în iulie în timp ce se săruta cu regizorul filmului Snow White and the Huntsman. Rănit de cele întâmplate Robert s-a mutat din casa lor și a locuit o perioadă la Reese Witherspoon, un loc unde paparazzi nu puteau ajunge. A refuzat să discute despre fosta iubită în timpul interviurilor evitând întrebările incomode cu glume sau zâmbete. La emisiunea lui Jon Stewart prezentatorul i-a oferit o cutie cu înghețată și l-a întrebat cum se simte, făcând referire la despărțire. Atunci Robert a răspuns: "Cea mai mare problemă a mea e că sunt zgârcit. De-asta nu am angajat un PR. De obicei, la astfel de întrebări actorii au un răspuns scris de un PR. O să-mi angajez unul."
    După pozele făcute de paparazzi aseară se pare că Robert a reușit să treacă peste problemele dintre ei și a mai acordat o șansă relației. Rămâne de văzut însă cât timp vor rezista.

Articol scris in data de Oct 16, 2012

Imginile:
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 28 Dec 2012 - 12:03

Acest topic nu are ce cauta aici! Il voi muta la Vedete!
    Edit:
    Am fuzionat topicul deschis de SecretGirl cu cel deschis de Zuzulici. Puteai doar sa dai com la topicul lui Zuzulici fara a face topicuri fara rost, SecretGirl! Impacarea lor este o notate si la topicu Noutati trebuia postata! -.- Mai multa atentie pe viitor!
    O zi buna!

Georgiia
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 26/04/2013

SHInee's Jonghyun Accident car!

Mesaj Scris de Georgiia la data de Vin 26 Apr 2013 - 23:52

Sper ca am postat unde trebuie.

Jonghyun din SHINee, a facut accident de maşină!

Jonghyun din SHINee a fost implicat într-un accident de maşină.

Pe 1 aprilie, SM Entertainment a declarat: Jonghyun
    a intrat în balustradele de pe podul Dongho mai devreme în această zi
    în timp ce-şi conducea propria maşină ca să se reîntoarcă la dormitor
    după ce-şi vizitase părinţii.”

Fanii trupei SHINee nu trebuie să se sperie deoarece compania a continuat: Jonghyun
    nu a suferit răni mari, dar s-a lovit la nas, iar momentan este tratat
    la camera de urgenţe a spitalului din Gangnam. După ce a fost supus unor
    teste la spital, acesta va decide ce va face cu viitorul lui program.”

Şi ca observaţie, aceasta nu e o glumă de 1 Aprilie. Coreenii nu sărbătoresc 1 Aprilie, iar SM nu e genul care să facă astfel de glume.
    In controalele politiei acesta nu consumase alcool.Fractura nazala a fost tinuta sub control pana acum 2 saptamani cand Jonghyun a fost operat de urgenta.Acum se odihneste in apartamentul celor de la SHInee ingrijit de colegi.Comebeck ul va fii cat de curand posibil a declarat chiar el pe pagina sa de Facebok si Twitter.

Sper ca Jonghyun sa se faca bine.

~Kira: Am fuzionat eu subiectul lui Zuzulici " Noutati" cu topicul tau despre accidentul lor, pentru ca ar fi trebuit postat aici. ^^

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Sam 27 Apr 2013 - 16:06

Interesant, nu ştiam despre asta. E bine de ştiut că s-a întâmplat la începutul lunii şi că n-a păţit cine ştie ce. Chiar mă speriasem la început, spunând "cine ştie ce-o mai fi păţit?". Nu ştiam nici că coreenii nu sărbătoresc unu aprilie. Think Aşa, deci a fost operat de urgenţă ? Se vede că genul de băieţi ca el sunt mai fragili, trebuiesc operaţi din fracturi la nas. +.+ Totuşi care a fost vina ? A lui ? A fost foarte obosit şi a intrat în balustradă ? A fost sancţionat de poliţie ?
    Interesante informaţiile şi mulţumim că ai avut bunăvoinţa să le împărtăşeşti cu noi. Big Hug

Georgiia
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 26/04/2013

Mesaj Scris de Georgiia la data de Sam 27 Apr 2013 - 16:09

Da a fost sanctionat de politie cu 30000 de wony ( cam 300 de lei) Pentru reparatiile podului.
    Si inca ceva Sora sa la vizitat imediat la spital impreuna cu TaeMIn care era singurul ce se afla acasa.

Cu placere

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Vin 31 Mai 2013 - 17:23

WoWWW... Desi s-a intamplat de mult timp, totusi nu ma pot abtine sa nu intreb... balustradele au patit ceva??? Laughing Laughing Sa speram ca sunt bine!
    Si s-a lovit la nas apoi a fost operat de urgenta? Oh, my... saracul

Eunnie
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 01/06/2013

Mesaj Scris de Eunnie la data de Sam 1 Iun 2013 - 12:54

Da este foarte adevarat.Jjong a avut un accident de masina dar nu a fos operat imediat. Eu am vazut pe Kbs declaratiile celor de la SMent. Jonghyun a fost operat din cauza unei unfraluri le nas sin cauza loviturii.Iar Agentia a platit cam 3000 de woni pentru reparatia balustradelor. ( 3000 de woni = cam 300 de lei).
    TaeMin nu a fost primul care la vizitat ci menegerul cu Onew.Dupaia TaeMin si familia lui JJong.

Smile Hug sper ca nu te-am suparat pentru ca am corectat cateva date aduse de tine.Sorry Sorry.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 16 Aug 2013 - 11:02

Justin Bieber, cerut in casatorie de o admiratoare. Cantaretul a raspuns DA fara sa stea pe ganduri.

In ultima vreme, putine au fost stirile pozitive despre Justin Bieber. Cantaretul de origine canadiana a tot dat semne ca i s-a urcat celebritatea la cap si i-a scos din minti cand pe fani, cand pe vecini.
    Totusi, Bieber are un punct sensibil: nu poate ramane niciodata indiferent la dorintele fanilor sai aflati in suferinta. Cantaretul a acceptat zilele trecute cererea in casatorie a unei fetite de 8 ani, care sufera de o boala extrem de grava a ficatului.

Bieber, 19 ani, s-a intalnit cu Annalysha Brown-Rafanan week-end-ul trecut, iar clipul postat pe internet a devenit hit instantaneu. “Justin Bieber o face fericita pe fetita mea. Dupa atata lupta cu boala, a facut-o sa uite pentru cateva momente de toate greutatile”, a declarat mama Annalyshei, Contrina Brown.

Sursa.

Alexandra Stan arata impecabil in pictoriale, dar trebuie s-o vezi nemachiata. Look-ul natural al artistei, o surpriza pentru fani

Alexandra Stan a avut mult de suferit in urma bataii incasate de la managerul ei, Marcel Prodan, in luna iunie. Pe langa traumatismele fizice si psihice cu care s-a ales, cantareata si-a pierdut si dreptul de administrare a paginii sale de Facebook, unde adunase aproape 3 milioane de fani.

Cu toate acestea, Alexandra a decis sa o ia de la capat, oricat de greu ar fi. Vedeta are o noua pagina de Facebook, Alexandra Stan Official si incearca sa-si relaseze cariera cu o noua melodie, 'Baby, it's OK", un feature cu FYI, si cu o noua atitudine.

Daca in trecut cantareata publica fotografii de la concerte, videoclipuri, evenimente sau pictoriale, acum frumoasa blonda s-a apropiat de fanii ei, carora le arata imagini din timpul ei liber, cand Alexandra prefera un look natural.

Artista nu are nicio problema sa apara naturala in fata aparatului de fotografiat si nici nu ar avea de ce avand in vedere ca tenul sau este lipsit de imperfectiuni.

In iunie, Alexandra Stan a fost batuta crunt de managerul sau, insa cantareata a decis sa ia atitudine si a povestit tot ce s-a intamplat, in direct, la TV. Gestul artistei a fost apreciat de fanii sai, mai ales ca de foarte multe ori, femeile care ajung victime ale violentei prefera sa treaca totul sub tacere de frica sau, mai grav, de rusine.

Andi
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 27/04/2012

Mesaj Scris de Andi la data de Lun 26 Aug 2013 - 20:44

Se pare că Hannah Montana a înnebunit de tot. Prestaţia ei de la VMA 2013 a fost mai mult decât şocantă. A fost revoltătoare. Fanii ei nici nu au buletin, adică o parte din ei. Ce fel de om se urcă pe scenă într-o ţinută foarte sumară şi dansează în felul ăla, ştiind că mulţi copii vizionează acel show? Ce, crede că ursuleţii ăia schimbă cu ceva situaţia? Ei bine, nu. E la fel de rău. De fapt, e mai rău. Arată ca o pedofilă. Ştiu, ştiu, exagerez. Dar urşii ăia arată de parcă sunt meniţi să ademenească nişte bieţi copii, iar Miley stă acolo aproape dezbrăcatăă. Îmi dai seama că fanii ei se vor supăra, dar mie asta îmi inspiră. Şi înţeleg că Miley încerca să arate ca tipele din videoclipul Blurred lines al lui Robin Thicke, dar totuşi, s-au uitat mulţi copii la videoclip. Ştiu că am mai spus-o, dar simt nevoia să o repet. Da, poate încearcă să scape de vechea imagine a Hannei Montana, dar nu aşa dovedeşti că te-ai maturizat şi că nu m-ai eşti puştuaica ce juca doar cu nişte peruci pe cap. Ar trebui să facă lucruri mai demne, care să demonstreze că acum e mare şi responsabilă. Orice maimuţă fără creier putea să faacă ce a făcut ea. În fine, conţinutul e oribil. Nu îl recomand celor slabi de înger. O, şi să nu credeţi cumva că sunt fană. Îmi plăcea  şi mie Hannah Monata când aveam, nu ştiu, 13 ani. A trecuuut mult de atunci. Mă rog, rest in peace, Miley Cyrus.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Mar 27 Aug 2013 - 16:50

Gestul pe care l-a făcut Justin Bieber mi se pare super drăguţ. Nu am nimic cu omul. E şi el un cântăreţ ca oricare altul şi da, îmi plac melodiile lui. Mi s-a părut un lucru extrem de emoţionant şi a reuşit să îi facă ziua mai bună fetiţei. Bravo lui!

De Alexandra Stan nu comentez. Adică sincer machiajul e făcut să ascundă mii de imperfecţiuni şi fără acesta sunt sigură că multă lume arată total diferit. Nu e obligată să fie machiată în fiecare zi. Deci pentru asta nu ar trebui să fie judecată sau să sară rapid ziarişti cu astfel de ştiri. Şi ca să fiu sinceră, mi se pare drăguţă şi fără machiaj.

Miley Cyrus... Mi s-a distrus copilăria X.x Nu pot să cred ce a ajuns. Ok, frate, ai 20 de ani însă dă dovadă de ceva maturitate. Ce a făcut ea pe scenă la VMA mi s-a părut ceva dezgustător, lipsit de respect faţă de restul din sală şi acela a fost o destrăbălare, nu un show. Eu dacă eram soţia lui Robin săream pe scenă şi o smotoceam pe Miley. Când ştii că sunt copii în sală nu te comporţi ca o drogată. Ok, ok şi Lady Gaga a avut o prestaţie interesantă, dar mi-a plăcut mai mult a ei pentru că totul a fost aranjat însă la Miley no.
    Miley s-a schimabat extrem de mult. Zicea undeva că aşa se distrează ea la petreceri, cum e videoclipul We can't stop. Bine frate, aşa te distrezi tu, dar nu arăta la tot globul. Eu nu pot să mă uit la videoclipul melodiei. O ascult cu drag, dar nu mă uit Laugh 
    Tot într-un interviu ea spunea că nu s-a asemănat niciodată cu personajul lui Hannah, dar nici şi cu acea Miley Ray. Că aceasta este ea cu adevărat şi vrea să o arate la toţi, vrea să scape de titlul de "fetiţa Disney". Bine, o înţeleg şi pe asta. Şi Demi şi Selena au avut contrat cu Disney însă nu se comportă ca două destrăbălate şi nu imită filmele pentru adulţi pe scenă. Şi da, cele două au succes şi fără a face astfel de lucruri.
    Comportamentul lui Miley nu e deloc matur. Mă uitam la VMA, la apariţia ei şocantă şi erau în sală şi 1D. Eh, Zayn la un moment dat era ceva de genu: O_O *lăsând capul în jos şi zâmbind ironic*. El nu s-a uitat la prestaţia lui Miley şi Niall arăta puţin dezgustat. Nici Rihanna nu era foarte încântată ci mai degrabă spus şocată. Selena şi Taylor pot să zic că râdeau şi se mirau în acelaşi timp. Ca să nu mai zic de faţa familiei lui Will Smith care era total mirată şi dezgustată, în special copii.

Eu dacă aş fi mama lui Miley nici nu cred că aş mai avea curajul să ies din casă. Oricum ne îi înţeleg părinţii. Ok, are 20 de ani şi e majoră - practic face ce vrea cu viaţa ei. Însă ar trebui să îi dea vreo două. Miley nu mai ştie ce a aia limita bunului simţ. Chiar citisem azi un articol în care spunea că în ultima vreme consumă foarte mult alcool şi fumează marijuana punându-şi în pericol sănătatea.

Oricum noi nu suntem nimeni ca să o judecăm, dar totuşi ne dezgustă prin aceste apariţii şi am senzaţia că va pierde din fani. Mamă ce mult am scris o.o

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 16 Sept 2013 - 18:10

Selena Gomez are un nou iubit care seamana izbitor cu Justin Bieber. Cu ce star pop s-a cuplat artista.

Daca Justin Bieber a fost fotografiat in compania mai multor domnisoare dupa despartirea de Selena Gomez, artista a preferat sa fie singura o perioada mai indelungata de timp, in care s-a concentrat asupra carierei sale.

Selena Gomez pare sa fi trecut peste despartirea de Justin si are un nou iubit care are foarte multe lucruri in comun cu fostul, scrie Hollywoodlife.com. Noul iubit al Selenei este tot un star pop, George Shelley, membru al trupei britanice Union J si este mai mic decat artista cu un an.

Relatia celor doi ar fi inceput dupa ce Selena i-a invitat pe baietii de la Union J sa cante in deschiderea concertului sau din Lisabona. Dupa inchieierea show-ului, cantareata i-a invitat pe baieti la o petrecere privata in camera ei de hotel.

Surse din anturajul vedetei au povestit ca dintre toti baietii, George a fost cel care a ramas cu Selena dupa ce toti ceilalti au plecat. "I-a invitat in camera ei pe cei de la Union J si cativa membri din echipa sa, iar George a ramas si dupa petrecere. Au baut, au dansat, s-au simtit bine cu totii. Selena si George s-au placut de la inceput si lucrurile s-au incins. Toata lumea a plecat pe la 2 noaptea, el a ramas la ea", a povestit sursa.

Selena si George au flirtat intens si inainte sa se cunoasca personal. Intr-un interviu acordat revistei Sugarscape, George marturisea in luna februarie ca are o "pasiune nemuritoare" pentru artista, iar Selena i-a raspuns printr-un video, in care l-a incurajat sa o sune.

Cantaretul si-a luat inima in dinti si a mai facut apoi o marturisire despre cum ar arata o intalnire cu Selena: "O sa incerc sa o sun inainte sa ne intalnim propriu-zis, ca sa nu fie prea ciudat. Intalnirea perfecta ar fi o plimbare noaptea, pe plaja. Am putea sa facem si un mic foc de tabara", a spus el.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nu știu dacă toată treaba aceasta este adevărată, eu sper să fie. O colegă mi-a trimis pe mess acest articol iar eu am crezut că voi trece pe lumea cealaltă. George este unul din cântăreții mei preferați, îl ador! ;3 Selena - ei bine, o ador și pe ea. Este adorabilă și ar forma un cuplu drăguț. Sper să-i văd împreună. :3 Ar fi minunat. Cea mai bună zi. :x

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 14:32