╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Noi, fetele

Distribuiti

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Data de înscriere : 10/11/2011

Noi, fetele

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Joi 24 Mai 2012 - 13:22

Hello, am gasit si eu ceva ce mi-a placut mult si am zis sa o postez. Nu este a mea dar sper sa va placa:

Noi, fetele...

1 )Ne plimbăm prin casă în timp ce ne spălăm pe dinți.
    2) Citim sticlele de sampon în timp ce ne facem duș.
    3) Râdem la glumele noastre înainte de a le spune.
    4) Nu avem nevoie de ceas, avem... un mobil.
    5) Putem citi o propozitie de 10 ori fără să o înțelegem.
    6) Ne împingem în ușile pe care e scris cu litere mari și îngrosate "TRAGE".
    7) Întrebăm " ce ? " , în timp ce noi întelegem tot.
    8) Înjurăm vântul dacă ne strică părul și ni-l încurcă.
    9) Ne uitam de 10 ori pe zi în frigider fără să mâncaă ceva.
    10) Ne putem uita de 10 ori la același film și nu ne săturăm.
    11) Trebuie să ne sunăm pe mobil ca să-l găsim.
    12) Putem privi la ceas fără să șim ce ora este după ce tocmai ne-am uitat.
    13) Stăm în supermarket în fața frigiderului și nu mai știm ce anume vroiam să luăm.
    14) Ne răsucim perna astfel încât să ne așezăm pe partea mai rece.
    15) Punem alarma mai devreme să sune pentru a putea sta mai mult timp în pat.
    16) Seara când mergem la culcare, numărăm câte ore mai putem dormi.

Este adevarat, fetelor?
    La mine se potrivesc toate, mai ales cea cu perna [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Jossephine
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 06/11/2011

Re: Noi, fetele

Mesaj Scris de Jossephine la data de Joi 24 Mai 2012 - 15:11

Toate se potrivesc. Cea cu perna inca o mai fac,
    credeam ca e doar o obisnuita de-a mea. Laughing
    Si da ma plimb cand ma spal pe dinti, doar ca ma plimb mai mult
    prin baie si prin fata tv-ului.

●Emιℓy●
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 18/11/2011

Mesaj Scris de ●Emιℓy● la data de Lun 28 Mai 2012 - 13:24

o.O Lol, cat adevar Laugh Si eu mai fac chestia cu perna, barem de spalatul pe dinti n'am ce sa zic, ma plimb si prin sufragerie Laugh
    15) Cat adevar o.O Eu pun ceasul sa sune pe la 7 fara un sfert si mai stau in pat pana la si un sfert Laugh
    La mine se potrivesc toate ^^ Si Blacky, am vazut si eu asta pe internet, aveam de gand sa o postez, dar nah, mereu mi'o iei inainte <3

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Lun 28 Mai 2012 - 15:26

Oh, le stiu si imi plac. Sunt si adevarate, bine, mai putin partea cu plimbatul prin casa in timp ce ma spal pe dinti. Aia chiar nu o fac Laugh, defapt nici numarul 2 nu se aplica la mine Laugh.
    Faza cu perna, se aplica si in cazul baietilor Laugh.. deh, caldura asta Laugh.
    6. e fix ca la prosti Laughing).

~Piersicuta~Rubin~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 06/05/2012

Mesaj Scris de ~Piersicuta~Rubin~ la data de Joi 28 Iun 2012 - 0:00

3) Râdem la glumele noastre înainte de a le spune.
    6) Ne împingem în ușile pe care e scris cu litere mari și îngrosate "TRAGE".
    7) Întrebăm " ce ? " , în timp ce noi întelegem tot.
    10) Ne putem uita de 10 ori la același film și nu ne săturăm.
    13) Stăm în supermarket în fața frigiderului și nu mai știm ce anume vroiam să luăm.
    14) Ne răsucim perna astfel încât să ne așezăm pe partea mai rece.
    15) Punem alarma mai devreme să sune pentru a putea sta mai mult timp în pat.

Acestea se potrivesc perfect cu mine... manusa! Mai ales nr. 15 si 3. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 9 Iul 2012 - 15:23

1 )Ne plimbăm prin casă în timp ce ne spălăm pe dinți. >> Da, foarte adevarat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] <<
    2) Citim sticlele de sampon în timp ce ne facem duș. >> Da, de multe ori se intampla asta <<
    3) Râdem la glumele noastre înainte de a le spune. >> De unde stii? Rad si inainte de a le gandii [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] <<
    4) Nu avem nevoie de ceas, avem... un mobil. >> Logic, pe care nu il folosesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] <<
    5) Putem citi o propozitie de 10 ori fără să o înțelegem. >> Daca e in alta limba pe care nu prea o stiu o citesc de mai multe ori si nu o inteleg <<
    6) Ne împingem în ușile pe care e scris cu litere mari și îngrosate "TRAGE". >> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] <<
    8) Înjurăm vântul dacă ne strică părul și ni-l încurcă. >> Exact<<
    9) Ne uitam de 10 ori pe zi în frigider fără să mâncaă ceva. >> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Nu pot minti aici <<
    10) Ne putem uita de 10 ori la același film și nu ne săturăm. >> Daa :x <<
    11) Trebuie să ne sunăm pe mobil ca să-l găsim. >> De cele mai multe ori asa se intampla [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] <<
    12) Putem privi la ceas fără să șitim ce ora este după ce tocmai ne-am uitat. >> >.<" <<
    13) Stăm în supermarket în fața frigiderului și nu mai știm ce anume vroiam să luăm. >> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Clar cel | cea care a scris asta m-a cunoscut <<
    14) Ne răsucim perna astfel încât să ne așezăm pe partea mai rece. >> Le arunc din pat<<

Cele care mi se potrivesc. >.<"

Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 16/04/2012

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Vin 28 Dec 2012 - 19:09

Eu le-am mai citit undeva si sunt chiar foarte adevarate. Marea majoritate de acolo mi se intampla si mie, dar cel mai mult mi se potrivesc: 12 [ eu chiar ma uit la telefon sa vad cat e ceasul, dar imediat uit pentru ce m-am uitat Laugh]; 14 [mie de mica mi-a placut sa stau pe partea mai rece (mai ales cand e vara)] si 15 [Alarma mea e pusa cu 10 minute mai devreme ca sa pot sa mai stau in pat. ^_^]

VandaQ
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 29/01/2012

Mesaj Scris de VandaQ la data de Mar 12 Mar 2013 - 20:54

Oh, deci nu doar eu am simptome de om sucit~~~ [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] * realizand ca nu e singura care uita lucruri, care isi programeaza alarma cu o ora inainte de ora de trezire, care, daca nu isi aseaza perna inainte de culcare, mai bine doarme fara, care se da cu creion dermatograf in timp ce isi incalta papucii si bea cafeaua, care uita ce arata acel ceas si profesorii cred ca are o obsesie pentru cadranul ceasului, care nu isi gaseste telefonul niciodata si se tot minte, spunandu-si ca zanele nazdravane il ascund de ea, care chiar daca intelege ceva din prima spune "ce?" numai ca sa ii vada pe ceilalti chinuindu-se sa explice din nou, care ar putea sa revada "Hachiko" pana si in ultimele ei ore ale vietii, impartind ultimele minute cu niste lacrimi si niste servetele, care nu intelege de ce lumea o priveste ciudat cand ea rade inainte de a spune o gluma buna * Da, cred ca mi se potrivesc~ ^^

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Vin 12 Apr 2013 - 17:02

Mda... mi se potrivesc mai toate. De aceasta, noi fetele suntem unice [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Uneori sunt penibila, dar aceasta sunt eu! Mi-ai amintit foarte bine si de vechea mea prietena, Ana. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] In plus, ma bucur ca o fata are curajul sa recunoasca aceste lucruri, fata de baieti care sunt Batman si nici sa nu auda de asa ceva. De fapt si fetele si baietii sunt foarte funny cand vine vorba de obiceiuri normale.
    Daca mai gasesti, sa mai pui, draga mea!

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Mier 17 Iul 2013 - 3:21

Prea taaaare Laughing 11 mi se intampla cel mai des, aia cu mobilul. Dar ce sa fac? Daca sunt cascata... Laugh Si ... defapt toate, ca asa se intmapla mereu, cu exceptia lui doi. Ma spal pe dinti doar in baie, nu in toata casa Laugh E creepy asta, dar imi place subiectul Love it

dydy
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 19/07/2011

Mesaj Scris de dydy la data de Mier 17 Iul 2013 - 15:05

Laugh cat de adevarat. Mereu ma uit la ceas si dupa nici 5 secunde uit cat e ora Laugh
    Nr 1 e cel mai adevarat Laugh si pe balcon ma plimb cu periuta de dinti in gura.... ce sa fac daca nu imi place sa stau in acelasi loc mult timp Smile 
    Si la faza cu paru si vantu' eu de obicei duc placa de par cu mine la liceu Laughing

Inque~
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 16/07/2016

Mesaj Scris de Inque~ la data de Joi 28 Iul 2016 - 23:41

Eu fac doar câteva lucruri de-aici (nici măcar jumate), dar majoritatea punctelor nu au legătură cu sexul pentru că şi băieţii fac lucrurile astea.

Chestii pe care le fac:

4) Nu avem nevoie de ceas, avem... un mobil.
    12) Putem privi la ceas fără să șim ce ora este după ce tocmai ne-am uitat.

Iar pe toate le fac şi băieţii, nu doar fetele. Nu ştiu de ce are lumea impresia că fetele sunt aşa ameţite şi clumsy. Dacă ziceai ceva de menstruaţie, de machiaj, cred ca nimeream mai multe. Laugh

Eris
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 27/07/2016

Mesaj Scris de Eris la data de Vin 29 Iul 2016 - 15:30

Cam toate se potrivesc in special ultima. Mai ales cand stiu a doua zi trebuie sa merg la munca.:no:

Da, am obiceiul sa ma plim prin casa cand ma spal pe dinti si cu usile o mai patesc. Fiecare dintre noi are ceva.

Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Data de înscriere : 22/07/2013

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Mier 31 Aug 2016 - 1:04

Sunt de acord că le fac și băieții, pentru că unele mi se potrivesc și mie. Laugh

1) Ne plimbăm prin casă în timp ce ne spălăm pe dinți. *Asta nu, stau în oglindă și-mi admir moaca, eventual mă și strâmb. Laugh*
    2) Citim sticlele de sampon în timp ce ne facem duș. *Nici asta nu mi se potrivește, eu mă pierd în gânduri când fac duș. Neutru *
    3) Râdem la glumele noastre înainte de a le spune. *Asta da. Laugh Cred că o să mor de râs din cauza propriilor glume și nici nu o să apuc să le spun. Laugh
    4) Nu avem nevoie de ceas, avem... un mobil. *Asta nu. Laugh Eu chiar am nevoie de ceas.*
    5) Putem citi o propozitie de 10 ori fără să o înțelegem. *Yup, fac asta mereu. ._.*
    6) Ne împingem în ușile pe care e scris cu litere mari și îngrosate "TRAGE". *DAAA Laugh*
    7) Întrebăm " ce ? " , în timp ce noi întelegem tot. *Nu chiar, întreb asta când sunt de-a dreptul idiot și nu pricep. Laugh*
    8) Înjurăm vântul dacă ne strică părul și ni-l încurcă. *Înjur doar când mi-l bagă în față. Laugh*
    9) Ne uitam de 10 ori pe zi în frigider fără să mâncăm ceva. *Yas, de parcă dacă mă uit din 5 în 5 minute apare ceva nou prin magie. Laugh*
    10) Ne putem uita de 10 ori la același film și nu ne săturăm. *Nu chiar, dacă văd odată un film mi-e de ajuns, cărțile preferate le-aș reciti de n ori. Laugh*
    11) Trebuie să ne sunăm pe mobil ca să-l găsim. *Când îl pierdeam era nevoie de o adevărată muncă de detectiv, pentru că era mereu pe silențios. ._.*
    12) Putem privi la ceas fără să șim ce ora este după ce tocmai ne-am uitat. *Mereu. ^^” *
    13) Stăm în supermarket în fața frigiderului și nu mai știm ce anume vroiam să luăm. *Again, mereu. Laugh*
    14) Ne răsucim perna astfel încât să ne așezăm pe partea mai rece. *YAS*
    15) Punem alarma mai devreme să sune pentru a putea sta mai mult timp în pat. *Alarma? Am nevoie de 5 consecutive. ._.*
    16) Seara când mergem la culcare, numărăm câte ore mai putem dormi. *Da. Laugh*

Deci, în afara faptului că a fost amuzant, am comentat aici și ca să demonstrez că țin de persoană, nu de sex. Ți se poate potrivi toată lista indiferent ce sex ai. ^^

Acum este: Joi 23 Feb 2017 - 16:11