Prostitution and Love +16

Distribuiti

♥º° Kιαгα °º♥
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 06/04/2012

Prostitution and Love +16

Mesaj Scris de ♥º° Kιαгα °º♥ la data de Mar 22 Mai 2012 - 23:43

~Capitolul 1~

Sakura :

Lacrimile mele amare alunecau incet pe , iar apoi izbandu-se
    de asfaltul rece si murdar, de ce mi-a facut asta?Mai bine spus de ce ne-a
    facut-o?Acum suntem doar mina lui de aur, demnitatea mea este calcata in
    picioare.Ochii mei de inger se stinsesera la aflarea vestii.Buzele mele
    prinsera un gust amariu probabil de la lacrimile care nu incetau sa curga din
    ochii mei verzi asemenea florei, dar floara nu mai este in ochii mei, ci doar
    un astru stins.

Pielea mea alba ca spumea laptelui era murdara, de rusine si de lacrimile mele amare care
    nu incetau sa se plimbe pe trupul meu firav si speriat, totodata.Parul meu era
    ravasit, o claie care nici nu zici ca ar fii fost vreodata spalat, iar restul erau
    in aceiasi stare.
    Probabil calacrimile incercau sa-mi spele corpul de rusine si dezamagire, dorinte si vise,
    spulbera-te intr-o zi si o noapte.

Ma uitam la celelalte fete care erau unele mai speriate ca
    mine.Movalia de langa mine plangea ca si mine in hohote si intreba “ De ce?”,
    dar nu pot judeca, eram in aceiasi situatie.

Obraji mei capatau o nuanta rosiatica, iar fata mea se tot inrosea.Langa mine era o balta
    de lacrimi si suspine.Amaraciunea din sufletul meu era nemarginita, intunericul
    abisal din inauntrul meu era nemarginit.Ma simteam singura intr-un ocean de
    lacrimi care nu se mai termina cu fiecare lacrima ma afundam tot mai mult, dar
    in ritmul asta nu voi iesi niciodata de aici voi ramane blocata.Movalia vine
    inspre mine, iar ea ma ia in brate si ma intreaba “Ce-o sa se intample cu
    noi?”Ma uit la ea cu ochii asemenea unei caprioare si tot odata cu un strop de
    speranta in ei, iar eu ii raspund sec ca “Vom trai si vom vedea!”.Fusta mea era
    facuta franjuri sfasiata, iar lenjeria intima lipsea.

Imi strangeam genunchi la piept nevrand sa mai traiesc, dar
    familia mea?Soarele pentru mine nu va mai rasari de acum in colo voi trai in
    intuneric.Incet,
    incet am inceput sa am mici fiori pe sirea spinari, iar pielea mi se face de
    gaina, frica pune stapanire pe mine, iar suspinile nu se mai terminau,
    lacrimile care se izbeau incet de ciment formand o balta nu se mai opreau la
    orice gand aveam.Daca evadam?Familia mea avea de suferit, mama mea, fratiorul
    meu mai mic…Totul se
    naruie de azi, nu stiu ce sa fac!Orice fata din camera dorea sa nu se fi uracat
    in acel autobus, autobuzul mortii.Lacrimile mele reci, imi mangaiau vanataile
    provocate de o bataie “buna”.Imi puneam pumni pe fata mea, iar apoi lovindu-se
    de lacrimi.Tusesc intruna probabil de la cate lacrimi si suspine am indurate.

Un concurs mi-a adus atata nefericire de nu ma mai recunosc,
    imi pierd controlul!Ma ridic si ma uit la coapsa mea.Erau mici firicele de
    sange, m-am intins dupa chilotei mei sa ma sterg.Imi trag o palma, crezand ca
    este un vis, dar totul este real, totul.Durerea si amaracinea este
    adevarata!Usa s-a deschise, iar asa zisi “sefi” au intrat sa isi vizualizeze
    “marfa”.

“Nu ne poti face una ca asta!”Se aude din “prada” lor de feta, iar apoi in barbat brunet cu
    ochii negri, asemeni iadului in care va putrezi, iar parul de aceasi culoare
    asemeni dureri din sufletul meu.El incepe sa rada, iar apoi spune un scurt si
    sec “Nu pot?”Isi cheama budyguarzi care mau violat si spune ca trebuie sa
    execute o persoana.Ei scot un pistol din buzunar, iar apoi se uita la mine si-mi
    spune: “Ti-a venit sfarsitul, papusica!”Asta imi e sfarsitul?Decat sa ma culc
    cu mii de barbate mai bine omorata ca un caine1Cum am ajuns aici?Sa spunem ca
    acel concurs de frumusete, nu era un concurs, ci mai degraba cautau cele mai
    “bune” fete pentru…prostitute.

“Vino la mine!”Imi spune el, ma ridic incet cu pasi mici si apasati imi fac loc prin fete.Ma duc pana
    la el, iar apoi aud un pistol incarcat si acel sunet
    asurzitor…

TO BE CONTINUED…

Sper sa va placa, comuri!Ma dor ochii deci va rog e necorectat, sunt chiauna de somn....Fiti bunuti ca e primul capitol...Dupa un com pun capitolul 2 si il am postat si pe alt site.

Rikky
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 23/04/2012

Re: Prostitution and Love +16

Mesaj Scris de Rikky la data de Mier 23 Mai 2012 - 0:44

Oau.....deci mai lasat fara cuvinte
    Saraca Sakura,cea facut sa merite asta?
    Sasuke,sa dea naibi sa o omiri pe Sakura ca...ca...o sa te bantui
    Da o sa te bantui si iti sugerez sa ai grija pentruca sunt cam sarita de pe fix...mwahaha:)))
    Ok,mam calmat,scumpa eu astept nextu si te rog sa ma anunti si pe mine cand I'll pui,te pup:-*

PS:PRIMA!!!

♥º° Kιαгα °º♥
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ♥º° Kιαгα °º♥ la data de Joi 24 Mai 2012 - 1:13

~Chapter 2~

Why me?

“Vino la mine!”Imi spune el, ma ridic incet cu pasi mici, dar apasati si imi fac loc printre fete.Ajung fata in fata cu el, respiratia mea era accelerata, iar palmele imi transpirau, sfarsitul avea sa-mi fie aproape, iar eu nu am apucat nici macar sa conduc, dar tot ce-am “cladit” cu grija s-a spuberat intr-o singura zi.Ajung fata in fata cu el, el citeste cu atata usurinta teama din ochii mei.Imi spun in soapta “Sa terminam cu asta!”Ma asez in genunchi, asteptamdu-mi sfarsitul.O lacrima rece mi se prelinge, iar apoi se scurge incet pe obrazul meu alb ca o cupa de crin, oricat te-ai uita la ea, nu ii poti gasi imperfectiuni, toate detalile sunt sculptate de natura, maiestoasa.Ma pun in fata lui, iar el fiind ridhicat in fata mea.Revenind, ma pun in genunchi pe cimentul rece, inchizandu-mi ochii, iar apoi aud un pistol incarcat, iar pe el zambind satisfacut.Imi intind capul cu zece grade, iar apoi ii spun rautacios, dar sec in acelas timp “Ne vedem in iad!”Inchid ochii, trag aer in piept, iar apoi imi astept sfarsitul cu gratie.Imi pun primi doi dinti pe buze inferioara, iar apoi musc cu putere, iar apoi acel lichid rosiatic, mi se prelinge in jos, murdarindu-mi bluza putin mai lunga.Acel maestos alb imaculat, asemeni perlelor.

“Monstrul”, lasa pistolul langa mine, iar apoi se apleaca pe vine, iar apoi imi sopteste incet la ureche “Doamnele intai!”Spunand asta, se ridica in picioare lund pistolul, iar apoi aud cum este incarcat.Glontul trece printr-o fata roscata ocolindu-ma, dar cum?Ce, de ce?Toate intrebarile imi umblau prin cap, cautandu-si fiecare raspunsul, imi pun man ape tample, iar apoi masez usor.Dar toate incercarile aduc un singu rezulatat “nimic”Isi scoate din buzunar o tigara si o bricheta unde se intoarce inspre mine, ochii lui abisali ma priveau satisfacut uitandu-se la decolteul meu, mic, dar usor de observat.Isi aprinde “viciul”, iar apoi isi si’l duce la gura.Scuipand fumul “toxic” pentru mine, iar apoi si-l alibereaza pe fata mea speriata si uitandu-se mirat.Incep sa tusesc, aceel fum.Isi cheama budy-guarzy si spun ca vrea sa ma “incerce”Sa ma incerce?Dintr-o data ma prind, iar apoi incep sa plang si sa zbier, iar apoi sa-l implore sa n-o faca, iar el spune mangaindu-mi piciorul .

-Daca esti buna la ce-mi place mie, poate te voi elibera!Spuse el,uitandu-se la coapsele, iar apoi la sani mei bine conturati.

Ce?Eu, eu nu am mai facut-o doar o data cand am fost violate de “namilele” astea, atat, dar ce sperante am eu sa fiu eliberata?Sansele mele sunt la fel de mari ale unui iepure care se bate cu un cal.Incep din nou sa plang, lasand micile perle la iveala.Eram plina de lacrimi, palida nici nu mai stiam de mine.Toate fetele se uitau urat la mine, inclusive movalia de mai devreme, era geloasa?Asta imi pasa mie?Imi tin genunchi lipti de piept, izbintuse de sani, iar apoi lacrimile alunecau incet pe cele doua picioare ale mele, incercand sa-mi spele rusinea.Coaja era prea mare ca sa fie spalata doar de cateva lacrimi.Parul meu s-a lipit de fata mea lunguiata.Ma ridic putin in picioare unde doi budy-guarzy ma conduc in camera “osptaliera”

Eu fiind aruncata pe pat, asteptandu-mi “chinul”, el e un expert in a face dragoste cu multe femei, dar eu?Eu voi obosi dupa primele cinci minute, iar apoi v-a trebui sa ma prostituez, eu si celelalte fete sa ii umplem obsedatului asta conturile in banci, de ce?Ochii mei de inger nevinovat, incep sa lacrimeze, lacrimi?Pentru ce sunt facute?

Se apropie, ii pot auzi pasi mari plini de nerabdare, iar inevitabilul se produce el vine in camera joasa cu un bat, dar slab luminata unde se aproprie de mine incepand sa ma sarute tandru, atingandu-ma pe orice parte a corpului are chef el, de ce?M-am saturat de lacrimi!M-am saturat de tristete!O simt de putin timp, dar déjà imi doresc sa n-o fii simtit vreodata.

Peste 2 ore…

Credeam ca am sa mor de chin, dar n-a fost asa, a fost...bine m-am simtit bine…

Mireasma dimineti ne gaseste, eu fiind peste el uitandu-ma la corpul lui binefacut, iar apoi la el cum dormea, era un inger, dar impielitat ca un drac.Parul lui ravasut era imprastiat in pat, pielea lui alba era destul de transpirata probabil de la…”joc,” cred.Chiar daca mi-a placut, eu imi vreau viata inapoi, eu sunt logodita, iar eu l-am inselat, cum o sa port povara asta in suflet?Cand o sa spun da in fata altarului, o sa imi amntesc cum noi doi gemeam de placere, iar atunci cand o sa fie noaptea nunti, o sa ii spun numele…Sasuke, un nume frumos pentru un barbat frumos.Ii simt respiratia calda fata in fata cu a mea.Trebuie sa ies de aici..incerc sa ma indepartez de pat, dar ma simt luata de gat, iar eu fiind sub Sasuke, dar el incepe sa ma stranga.Respiratia mi se ingreuneaza, palmele imi transpire, iar apoi aud “Te-am iertat o data, a doua oara nu se v-a mai repeta!”
    Sper sa va placa, chiar am muncit la el... Va rog criticati-ma daca e nevoie la orice, vreau sa ma perfectionez!
    Si all!Noapte buna!Purici sa va pupe!

Mda, v-ati omorat cu comurile in fine un com si capitolul 3!

Ayu
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 13/05/2012

Mesaj Scris de Ayu la data de Joi 24 Mai 2012 - 9:34

Wow, ce fic tare! Deci, imi dai voie sa-l ucid pe Sasuke cu propriul lui pistol?! Very Angry E incredibil de idiot! Cum se poate asa ceva? Abea astept sa pui nextul, e incredibil! Love it
    Te-am pwpat! Bye!

♥º° Kιαгα °º♥
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ♥º° Kιαгα °º♥ la data de Mier 30 Mai 2012 - 22:45

~Chapter 3~

Kidding?

Credeam ca am sa mor de chin si de durere si o sa gem dupa ajutor, dar n-a fost asa, a fost...bine m-am simtit bine.Cand am “experimentat” cu namilele astea pentru prima data tipam si plangeam si le spuneam sa inceteze, dar ele nu incetau.Se coborau tot mai jos cu saruturile, iar apoi si cu atingerile, ma atingeau unde aveau chef.Tot auzeam “Ai terminat ba?””Ok pustoaico acuma e randul meu, sa vedem de ce esti in stare!”Iar eu la randul meu ii imploram printrele siroaiele de lacrimi din ochii mei verzi sa termine sa ma lase, tipam si plangeam cu vreau acasa, iar apoi cand ultimula si-a terminat “treaba”, a zis ca sunt o lesinata.Intr-un final am “facut-o” si pe asta eu si cu el stateam in pat, el dormea linistit, iar eu eram cu capul pe pieptul lui, iar din cand in cand ii furam cat un sarut, era ca un viciu pentru mine nu inseamna o persoana care o urasc, dar nici una pe care o iubesc.
    Mireasma dimineti ne gaseste, eu fiind peste el uitandu-ma la corpul lui binefacut.

Iar apoi la el cum dormea, era un inger, dar impielitat ca un drac.Parul lui ravasit era imprastiat in pat, pielea lui alba era destul de transpirata probabil de la…”joc,” cred.Chiar daca mi-a placut, eu imi vreau viata inapoi, eu sunt logodita, iar eu l-am inselat, cum o sa port povara asta in suflet?Cand o sa spun da in fata altarului, o sa imi amntesc cum noi doi gemeam de placere intr-un pat vai de mama lui, iar atunci cand o sa fie noaptea nunti, o sa ii spun numele…Sasuke, un nume frumos pentru un barbat frumos.Ii simt respiratia calda fata in fata cu a mea.Trebuie sa ies de aici..incerc sa ma indepartez de pat, dar ma simt luata de gat, iar apoi Sasuke care se urca peste mine, eu fiind sub Sasuke inima imi batea din ce in ce mai tare, ii simtem respiratia calda, corpul lui bine lucrat, peste corpul meu firav, iar apoi isi arata nervozitatea, ma privea furios, dezamagit, dar de ce? Incepe sa ma stranga de gat, respiratia mi se ingreuneaza, palmele imi transpire, iar apoi aud “Te-am iertat o data, a doua oara nu se v-a mai repeta!

Cum, dar de ce?Am avut o intelegere, cum ramane cu ea?Dar mai bine moarta decat batuta, iar apoi fortata sa prostituez, mai bine mor “impacata” in suflet, dar Gaara?Il iubesc din toata inima, il vreau langa mine, il vreau inapoi, vreau sa ii simt saruturile dulci.Cum el isi strecura usor limba in gura mea, cautund-o pe a mea, iar apoi eu cu el “dansand tango”Atingerile care ma faceau sa inebunesc, pe pielea mea firava.Saruturile care mi le dadea pe sani, iar apoi eu ii spuneam “Nu se poate stii doar pana la noaptea nunti!” Iar apoi el se uita cald, dar nervos in adancul sufletului si-mi spunea sec, dar totusi dragastos “Bine iubirea mea!”Ochii lui in care ma pierdeam adesea, intrand intr-o padure de afectiune.Pielea lui asemeni zapazi, iar apoi un tatuaj rosu, asemeni buzelor mele rosi mari si carnoase, si ale lui de altfel.Eram amandoi diferiti, asemeni doi magneti eu +, iar el - doi poli diferiti, soarele si luna.Blestemati ca frate si sora sa fim impreuna, dar noi nu suntem frati, dar suntem gata de iubire.

Revenind Sasuke sta peste mine, privindu-ma furios, o privire ca a lui poate ingheta un ocean, poate sa ma omoare doar dintr-o simpla privire, frica pune stapanire pe mine, respire din ce in ce mai accelerat.Eram un iepure speriat cu o forta minuscule pe langa a lui, iar el pentru mine era o vulple, un animal superb si foarte sireata, asemeni lui.El se ridica din pat si se uita urat la mine, apoi imi spune ca are o “surpriza” pentru mine, surpriza?Ce poate insemna, sper ca in sensul cel bun.Parea foarte nervos.Spunand asta pleaca si ma lasa pe asternutul cel moale si pufos, lasandu-ma sa-mi fac ordine in ganduri.Oftez lung cautandu-mi sutienul rosu dib danela, iar apoi rochita mea alba.Caut destul de mult, dar intr-un final le gasesc .
    Mi le pun pe amandoua repede, iar apoi ma pun pe pat si il astept pe Sasuke cuminte.

~Peste 1 ora~

Acesta vine ma duc la el sa ii iau in brate, dar…Gaara, ce cauta el aici?Incep sa ma rastesc la el si sa il intreb ce cauta la prostituate, iar acesta imi vine cu cea mai penibila scuza pe care am auzit-o in toata viata mea.
    -Stii ceva?Eu sunt baiat, baieti au nevoie de ceva sa ne mai linistim, iar daca tu nu vrei ma gandeam sa caut ceva ce ma va satisface, dar se pare ca surpriza mea e ca te-am gasit aici!
    Acesta se uita pervers la mine, isi musca buza inferioara, apoi ii spune lui Sasuke ca poate pleca, dar el spune ca vrea sa ramana, sa vada actiunea, cum adica?Nu, nu te rog!Incep sa ma tarasc in genunchi si sa il implore sa n-o faca, dar el ranjeste la mine.Ma ia de doua maini unde ma tranteste pe pat, incep sa plang lasand micile perle albe, sa curga incet pe obraji mei firavi.Tipam si zbieram sa ma lasa si se dea dupa mine, dar el nu ma asculta.Incepe sa ma sarute salbatic, iar eu il imploram sa ma lase in pace printre lacrimile mele amare, incepe sa isi plimbe mainile lui pe corpul, in special pe sani mei, iar apoi imi da rupe rochia mea alba.Raman goala in fata celor doi baieti, cei doi se uita lung si pofticios la mine, iar apoi roscatul o face, gem tare incat ma poate auzi toata lumea, de ce eu?In scurt timp brunetul se apropie de urechia mea, imi musca lobul urechii, iar apoi imi spune…

Suspans!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 2 Iun 2012 - 14:57

Si Kira a citit si i-a placut mult. Doamne prin ce a trecut Sakura. Cand o auzisem ce frumos a vorbit de Gaara incepuse sa-mi placa de el dar acum. Sanu nu-l vad ca ii sparg capul, si lui Sasuke pentru ce a facut. Saracuta, din partida in partida.

Of, scumpo adu next-ul mai repede te rog ca mor de curiozitate.

Ayu
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ayu la data de Lun 4 Iun 2012 - 20:28

Lo-lo-lo-logodit?!?!?!?!!?!? ha? Ce-i asta?! Aoloo, nu mai am aer! Sasuke, logodit, poate si casatorit, si aproape tata?! Calmeaza-te, Ayumi, calmeaza-te... Asa...
    Iubita mea, capitolul asta m-a uimit, dupa cum se vede. Cine e bruneta aia ca o las cheala! Very Angry Vai de lumea mea... Si ii omor si pe Sasuke, Gaara si Naruto. Stai asa! Daca el e casatorit, logodit, ce-o fi, de ce a facut-o cu Sakura? Very Angry Baiete, nu te pune cu mine ca te las fara mostenitori! Evil
    Abea astept sa pui nextul! Si daca nu te deranjeaza, ma anunti si pe mine? Big smile Te pwp! Kiss

PS: PRIMA!!! Winner

♥º° Kιαгα °º♥
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ♥º° Kιαгα °º♥ la data de Mier 13 Iun 2012 - 0:25

Chapter 5

Good Piece!

Sasuke P.O.V :

Trădarea, cuvântul ăsta este echivalent cu moarte, de ce? Dacă cineva crede că mă poate călca in picioare, iar apoi să mă priveasca in ochii, iar dupai să scoată printre dintii minunatele cuvinte : “Iartă-mă!”
    În acel moment ura va pune stăpânire pe corpul şi raţiunea mea.Totuşi, nu poti omor un om cu un simplu cuţit, suferinţă.Reuşind să îl faci să işi piardă minţile şi devorându-şi incet suflet murdar de consecinţele trădarii.
    A fost un sărut, doar o atingere, prostii!Femeie, tu ai cerut-o, iar ca să îti arăt că nu-ţi port pică iti voi oferii o porţie dublă!Rose, ce iti exprima numele asta?O femeie inalta frumoasa, bruneta cu ochii albastrii, asemenii marii inspumate prin care te poti pierde usor intr-un val de iubire.

Telefonul scoate un sunet asuzitor, imlorand parca sa raspund, raspund rapid, iar apoi incepem sa vorbim despre “pedeapsa”, asa zisa lectie, de ce?Falsitate, minciuna, dar cel mai important TRADARE!Nu sunt jucaria nimanui, nu pot ierta, sunt o finta fara suflet in aceasta lume mare, oamenii ca mine care uita ce inseamna iubirea pot invinge in aceasta lume cruda. De ce poti fi un nimic lasat pulbere in bataia vantului? Cand poti avea tot ce iti pofteste inima!Bani, femei, masinii, dar cel mai important PUTERE!Poate ca nu am scoala, dar am asa zisa “scoala vietii”.Eu eram la scoala de corectie cand alti se jucau afara, eu ma drogam cand alti se distrau, eu chiuleam cand alti invatam.Eu ma duceam noaptea in bar si bagam bani la sutienele femeilor cand alti doar dormeau.

Stau pe scaunul imens din piele de sarpe, scump, nu?Asa si trebuie, eu imi arat puterea prin bani, iar bani ii cheltuiesc pe nimicuri, pentru care nu am nevoie, dar ce-mi pasa?Conturile mele primesc cate 100 de euro din minut in minut.Asta ma face al naibii de bogat, il astept pe Tauru, cine e?Un amic mai vechi are de platit o datorie imensa la mine, iar acuma a venit sa spele niste “pacate”, dar nu poate spune ca nu ii va placea.Acesta se uita in ochii mei negri, patrunzatori dand semn ca isi vrea bani, ii raspund “jumatate acuma, jumatate mai tarziu”, acesta se uita cam urat privirea, dar se controleaza cand observa ca l-am “descoperit”.Frumosi ochii, niciodata nu i-am observat, are ochii verzi, asemeni acelei fete ceea ce-mi aminteste ca trebuie s-o eliberez.

Ce par nespalat!Murdar de sange, interesant, unde ai fost?Parul lui era asemenii focului din iadul ce rosu, astfel petele de sangele nu se prea observau.
    Acesta ma intreaba cum arata Rose, iar eu ii spui ca este o femeie inalta frumoasa, iar numele este pe masura si ca précis o s-o recunoasca.Acesta intreaba daca e “buna”, iar eu aprob din cap, el se uita pervers la mine, iar apoi spune s-o trimita cat mai repede la el, iar apoi pleaca si se face nevazut, trantind usa mare din lemn.Ma intind sa iau telefonul fix, il apuc, iar apoi formez numarul lui Rose.Cinci, cinci, cinci, zero, unu, doi, cinci.Aceasta imi raspunde cu vocea ei pitigaiata “Buna Sasuke!”, mda si tie bune e tot ce apuc sa ii zic, iar apoi ii zic sa iasa pana afara, pentru-ca vor veni niste baietii.

Ca sa o ia la cumparaturi, mda cum sa nu.Inchide rapid cand aude de cumparataturi, dar inainte aud niste gemete, vezi tu nenorocit-o ce patesti cand te iei de-un Uchiha.Cred déjà ca fata aia rozalie e afara si e libera, pana la urma ma satisfacut, iar asta este tot ce conteaza pentru mine, desii era destul de frumoasa, dar toate femeile sunt la fel, exact la fel.Vor doar bani, dar de gatit nu sunt bune, in fiecare seara pizza sau restauarant sa nu isi murdareasca “manusitele” sau unghiutele fragile.Deja pot auzi gemetele lui Rose, iar apoi rugamintile ei s-o lase in pace, dar cu iubitul ala al tau, nu ti-a placut, nu mai inselat?Nu trebuia sa invat sa iubesc, nu trebuia sa ramane insarcinata cu mine, dar asta e acuma, ah am uitat sa le spun ca Rose are burta mare, dar asta e.

Sakura P.O.V

Libertate, ce iti paote exprima acest cuvant?Pentru mine atata pretuire pentru atat de multe lucuri, pentru care nu le-am apreciat pe deplin valoarea.Ies din asa zisul “sediu”, cu pasi mici, dar apasat, corpul meu se misca greoi din cauza emotilor pe care le aveam.Mici perle cristaline se scurgeau abundent din ochii mei, iar apoi ma gandeam la copilul meu…de ce el?De ce eu?Eu m-am operat sa redevin virgina de la avort, mi-am angajat un psihiatru ca sa ma poata mintii ca eu sunt virgina, iar apoi si eu am ajuns la aceasta concluzie.Parul meu opta pentru directia stanga asa ca am luat-o in acea parte.Nori de pe albastrul cel mare devin “negri” in scurt timp tuna, muzica nature chiar si a sufletului atunci cand esti trist.Un fulger isi face aparitia, mama natura vrea sa se faca auzita, dar n-o condemn si asa ne-am batut joc de ea.

Mici picaturi de ploaie incep sa curga, picaturile mari si reci de ploaie se spargeau in mii de picaturi si mai mici, atunci cand faceau contact cu asfaltul cel mare.Stropii de ploaie au ajuns chiar pe fata mea, mangaindu-ma cu blandete, incercand sa ma “spele” probabil, dar era o rusine prea mare.O briza rece de vara isi vace aparitia facandu-mi pielea de gaina.Fiorii recii pe spirea spinarii nu au incetat sa apara, tremuram intruna, dar nu ma miscam din acel loc, mi-am pus mainile in san si am inceput sa incerc sa ma incalzesc, dar fara speranta.Stateam pe vine, sprijinindu-ma de picioarele mele albe ca si Craiasa noptii, luna.Buzele mele erau vinetii din cauza frigului pe care il simteam, simteam stropi cum imi explorau fiecare participa a corpului.

Prin negura noptii se plimbau niste barbati cu masina, masina e neagra, asta inseamna ghinion, dar desigur nu cred in superstiti.In ea se aflau mai multi barbati, dar unul mi-a atras atentia parul lui ravasit si facut tepi.Era rosu ca sangele, simbolul vietii, iar ochii ii avea negrii si atat de patrunzatori, dar nu ca ai lui…”Ea e ?” intreaba un blond asemeni imparateasa zilei, Soarele, astrul ce va arde vesnic, iar ochii lui erau verzi ca si ai mei, dar era mai mult un verde spre caprui.”Sigur ca e ea, e bunaciune de prima clasa” rosteste el in soapta catre roscat.Ei ies din masina, iar apoi se duc tinta catre mine, ma apuca de gat, imi pune mana la gura si-mi spuna ca daca voi tipa imi va taia gatul.Ascult tacuta, inima imi batea cu putere, am cazut din lac in put.Mici stropi de durere se scurgeau incet in ochii mei mari si verzi asemeni unei padure stinse.

Incep sa merg fara comentari pana la masina sunt aruncata in port-bagasul masinii.Iar apoi ei intra repede la volan, accelerand-o si ducandu-ma spre nicaieri.Simt cum o suta de ace imi intra in inima, iar de fiecare ac toarna si sare, picaturile imbibate cu durerea nu inceteaza sa apara pe chipul meu speriat si confuz, de ce?De ce mie?De ce acum?Viata mea, ce s-a intamplat cu ea, mi s-a dat o santa, iar eu am irosit-o, am aruncat-o la gunoi, asemenii unui copil mofturos care nu se multumeste cu nimic, de ce?Incep sa creez o balta langa mine, asa sunt eu plangacioasa, dar ce sa fac?Voi ce ati face?Imi muscam puternic buza inferioara de culoare sangerie, asta se intampla atunci cand vreau alinare, dar de la cine s-o pot primi?De la ei?Eu voi fi vanduta, violata si probabil batuta in fiecare zii, de ce?

Mama imi spunea mereu ca viata este dura cu mine ca sa imi poata pregati o surpriza, dar unde?Dau din necaz in necaz, din groapa in groapa, iar toate astea duc la o intrebare, de ce?Simt cum masina se opreste brusc, iar apoi eu sfarscesc lovindu-ma puternic la cap.Reusesc sa scap o injuratura printre dintii de toata frumusetea, cui ii pasa, cine ma aude?Acestia coboara, ducandu-se tinta la mine, deschid port-bagajul unde se uita ciudat la mine, roscatul ma trage violent de-o mana provocandu-mi o durere in bratul drept.Tragandu-ma dupa el, celalalt blond se uita mai ales la sanii mei, nu erau prea mari, dar nici minuscului normali, pentru ca eram slaba, dar nici scheletica.Roscatul se uita pofticios la mine, iar eu eram din ce in ce mai speriata.

Mergem pana la o cabana, am uitat sa mentionez ca am ajuns intr-o padure, cu brazi inalti, un peisaj incantator, dar nu sunt in apele mele ca sa pot descrie minunatia acestui loc.Simt cum sunt impinsa sa pot intra, intru, dar nu inainte de-a ma impiedica de pragul cabanei si cazand in genunchi, ah!Ma ridic, dar nu inaninte de-a incerca sa ma sterg pe rotula de sange, cand sa ma ridic primesc o palma grea din partea roscatului.”Aterizand” pe-o masa de lemn masiv, palma mea a fost asa de grea, incat nu ma mai puteam scula de pe acea masa.
    Simt cum se apropie de mine, rupandu-mi bluza, iar apoi sutienul, dar de data aceasta cu dintii.Aceasta ma intoarce si priveste pofticos, iar apoi imi spune “Buna bucata, ba”roscatul se uita la cel blond si ii face semn sa se intoarca.

Incep sa plang, nu vroiam sa par vurnerabila, dar asta, durerea prin ce o pot exprima, o face, simt ca nu mai am aer, ca nu mai pot respire.Inima mea bate cu doua-sute de Kilometri pe ora.Lacrimile mele sut imbibate cu amar, dar mai ales cu durerea nemarginita care imi macina si imi v-a macina sufletul meu.
    Durerea mi-a devorat suflet, nu a mai ramas absolute nimic, toti mi-ati mancat tot ce am avut mai “scump” pe aceasta lume “sufletul”.In inima mea s-a “nascut” o furtuna, care nu se va stinge niciodat.Tunetele si fulferele predomina inima mea, doar dragostea ma poate ajuta, nimic altceva, doar ea.Ea e singura care are un bun “lipici”, dar bucatelele sunt minuscule, dar in timp si in fiecare zi cate o bucatica, se va repara.Intre timp, usa se deschide, iar pe ea isi face aparitia…

Domnul SUSPANS!

Dati multe comuri sa pot da next...stiu e mai lung MULTUMITI-MI! Stiu sunt rea vreau comuri, SOARTA!Stiu pe la sfarsit inspiratia 0

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Mier 13 Iun 2012 - 9:28

Deci wow. Nu am cuvinte sa-ti spun ce am simtit atunci cand ai adus next-ul. Te pricepi sa scri ficuri. acest capitol este foarte interesant. Mi-a placut foarte muult. Saracuta Sakura, ce indura ea. Idiotii aia de baieti numai la prosti se gandesc si nu ii dau seama ca o fac sa sufere. Oare cine intra? Sper sa fie cineva care sa o ajute pe Sakura sa scape, desii nu m-ar deranja sa fie Sasuke. Inca un strop de perversitate nu strica. Aduune repede next-ul te rooog. Fac crima daca nu il aduci!

Ayu
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ayu la data de Vin 15 Iun 2012 - 22:23

Salut! ^^ Scuze ca nu am venit mai repede cu comm-ul. Ms ca m-ai anuntat. :-*
    Deci, mi se pare mie sau aia au gresit persoana? Trebuiau sa o violeze pe Rose, cea care e gravida cu Sasuke, nu pe Sakura! Very Angry Am dreptate? Si cine intra? Sper sa fie Sasuke si sa urle la ei ca au gresit persoana. Hai Sas'ke, fa-ti aparitia! Laughing
    Abea astept sa pui next. Te pwp! :-*

Domino
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 09/09/2011

Mesaj Scris de Domino la data de Joi 21 Iun 2012 - 21:36

Waw, asta da fic bun, sper sa ai succes ca si altora. Ei bine, iti voi critica eu ficul fiindca Nekko nu prea poate, are treaba, asa ca m-a rugat pe mine. Si ea o sa revina cu completari cand va putea, pana atunci, o sa ma ocup eu de tine.
    Primul lucru pe care l-am observat la tine si trebuie cu desavarsire corectat, sunt greselile de tastare si de ortografie. Sunt o gramada si e pacat de ficul asta ca imi place la nebunie cum narezi la persoana intai.
    Titlul- foarte bine ales, e el unul +16, insa am observat ca tu nu descri aproape deloc actul sexual in sine, ci ceea ce simte personajul. Un lucru de admirat. Imi place din nou fiindca se vede ca pui foarte mult suflet. E clar ca titlul e bun, de abia astept sa vad la ce se refera si a doua parte.
    Sa sti ca imi pare foarte rau ca nu ti-am lasat pana acum comentarii, mi-a atras enorm atentia ficul tau. Partea buna mai e ca nu te intinzi deloc la idei. Nici prea putin, nici prea mult, totusi, sunt unele locuri in care sunt pru si simplu in ceata. De exemplu, cand a reusit Sakura sa plece si cand, nu cred ca ai mentionat, ori n-am citit eu oare bine?
    Si nu e singurul loc, mai sunt unele locuri in care sunt unele confuzii. De exemplu, acolo cand Sasuke povesteste, chiar la inceput, la ce se referea cu tradarea? Nu am vazut nimic care sa dea referire la faptul ca Sasuke e tradat. Cine l-a tradat, Rose? Nu am vazut cum, ca are un copil?
    Am sa ma leg incet si de inceputul ficului. Mi-a placut ca ai lasat suspans, dar puteai spune care veste. Pe langa asta, nici o femeie dupa ce e violata nu o sa se simta bine sa faca s*x cu cineva. De ce? Nu am experimentat niciodata si nici nu vreau, insa am mai vazut pe la televizor, filme, seriale, telenovele stiri. La acele capitolele in care Sakura i se oferea lui Sasuke mi se parea ca prea dintr-o data ai trecut la o alta stare psihologica. Eu cred ca ar fi trebuit sa fi suferit, nu sa ii fi placut. Dar, puteai sa spui ca el era ceva mai calm ,mai subtil, mai milos, cum vrei tu. Insa fata, tocmai a fost violata, nu prea are cum sa simta placere, ci mai degraba teama si teroare.
    M-a suprins foarte mult aparitia lui Gaara si al lui Naruto. Frate, amandoi? M-au dezamagit foarte tare. Sa sti ca puteai lasa mai mult suspans la aparitia lui Gaara. mi-ar fi placut sa ma furnice pielea. In fine, altceva nu cred ca mai am de comentat,

In rest, o sa mai revin, stai calma. Si te rog, da-mi un pm cand revini cu nextul
    Ciao.

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 2 Sept 2012 - 12:01

Buna Big Hug
    Am vrut sa citesc ficul asta, l-am citit pana la capitolul trei, dar vad ca lipseste un capitol Neutru Adica capitolul 4, de la capitolul trei sari direct la cinci.
    In fine, ai putea da edit la post-ul unde ai pus capitolul cinci si sa-l pui si pe al patrulea?
    Multumesc.

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Sam 29 Dec 2012 - 18:16

Din cauza inactivităţii acest fic se închide.
    Dacă doreşti să îl continui atunci îmi poţi da un p.m. şi se rezolvă.

Acum este: Sam 25 Feb 2017 - 4:27