╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Art of seduction(16+)

Distribuiti

Rikky
    Nou venit
    Nou venit

Sex : feminin

Data de înscriere : 23/04/2012

Art of seduction(16+)

Mesaj Scris de Rikky la data de Dum 13 Mai 2012 - 2:20

Ma aflam la ora de istorie unde profu,care era si accidental dirigintele nostru vorbea despre orientare.Elevi ,dragi mei prieteni isi orientau ochi la tabla,iar eu imi orientam ochi unde altundeva decat pe pereti experimentand tablourile si ceo mai fi.Ochii mi se plimbau peste tot pana s-au oprit in ochii abisali si cuceritori ai noului elev,al carui nume nu il stiu deoarece,ieri ,cand a venit,toate panaramele au sarit pe el,de cand a ajuns la scoala.Era un tip brunet,cu un corp perfect si chipul asemanator soarelui doar ca nu te orbea asa usor.Da,nu sunt genul de fata care se batea pentru un baiat,indiferet cat de sexy si stralucitor ar fi.Atunci cand a sunat clopotelul am mers,pana la cantina,ca sa imi iau ceva de mancare.Sa aleg prajitura sau budinca?Hmmm...Stiu!prajitura cu budinca!Zaharul ma energizeaza.In timp ce mancam tipul nou s-a asezat langa mine.Eu ii tot ocoleam privirea intunecata stind ca nu ii pot rezista.El se uita la mine in timp ce eu ma uitam la acea parjitura neincetat.
    -Daca vrei sa o mananci,mananc-o,nu ti-o fur!a spus el ridicandumi capul.
    -Nu e asta,am spus eu intorcandumi capul la scumpa mea prajiturica.
    -Inteles sefa.Numele meu este Sasuke,pe tu cum te cheama?
    -Pe eu ma cheama Sakura si nu sunt nici bebelusi nici analfabeta sa imi zici pe TU cum te cheama?Ma intelegi Sasuke?I-am spus eu asezandui cravata de la uniforma.
    -Bine,pot sa stau aici,sau te deranjaza?
    -Nu!
    -Nu,sa nu stau,sau nu,nu te deranjza?
    -Nu ma deranjeaza!
    -Ok..
    -Deci cum ti se pare clasa?
    -Nu prea stiu...sunteti asa obraznici mereu?
    -Cum ai zis?
    -Ca sunteti obraznici,nu aveti maniere!
    -Ma prefac ca nu te-am auzit sa sti!
    -De ce?Eu spun doar adevarul!
    -Psihopatule!am spus eu ridicanduma de pe scaun.
    -Psiho-ce?a spus el prinzanduma de mana.
    -Dami drumul golum!
    -Hei,nu trage de treningul asta!a fost facut de un mestesugar italian in 4 ani!a spus el ratandumi eticheta.Apropo,credeam ca e un baiat normal,mam inselat si treningul ala e mai stralucitor decat gloss-ul de buze al vedetelor!Sa fim seriosi,tipu orcat de bine ar arata e nebun!
    -Sa sti ca nu am ce vorbi cu tine acum!am spus eu.
    -Dar mai tarziu?Sunt plictist!Hey!a spus el vazand ca am luat budinca si am plecat.O sa faci mozerie in clasa!a continuat mormaind.
    In timp ce ma indreptam spre clasa psihopatul de Sasuke a venit si mi-a blocat drumul!
    -Plecai undeva?ma intreba el aranjandumi o suvita de par care era alandalan.
    -Eu...e..eu mergeam la ore!am spus eu balbaimduma.
    -De ce te balbai?ma intrebat el atingandumi buza de jos.
    -Pentruca profa si toti elevi se uita la noi!iam spus eu imediat ce am observat ca toate privirile erau atintite spre noi.El s-a dus spre profa scotand un tamc frumusel de bani ,inmanandu-i profei si spunand:
    -Sa uitam incidentu,bine doamna proesoara?
    -Esti nebun,dai mita la profe...am spus eu cat am putut pentruca prietenele mele Hinata si Temari mi-au acoperit gura cu mana.Nu va puneti cu mine la nervi!
    -Serios Sakura,abia il cunosti si deja te atinge?Sunt asa dezamagita spune Temari in timp ce Hinata scria la cartea ei care era absolut GENIALA!
    -Eu NU am facut nimic,el a facut asta!E psihopat!Eu mam dus la el si iam atins buzele?nu,NU eu!EL!
    -Ok dar nu mai tipa ca suntem in ora si el e cu doua banci in spate,a zis Hinata continuind sa scrie.
    Hinata,era o fata bruneta cu ochii lila,mai timida,dar la nervi,nu te pune cu ea daca nu vrei sa ajungi in spital.Temari e o hiperactiva,cu parul blond prins mai mereu la spate in 4 codite jucause si cu ochii negri ca taciunele,cine a mai ramas?o da,eu!Deci numele meu este Sakura Haruno,am 17 ani,parul roz ca florile de ciresi primavara si ochii verzi ca smaraldele.
    -Ca-mi arde mie de el!am izbucnit eu la observatia Hinatei
    -Oopsi...se pare ca miam uitat cartea acasa,va trebui sa ma mut langa tine Sakura,a spus el venind cu scaunul langa mine
    -Mai sunt inca 3 persoane fara coleg in clasa!Pleaca si cauta una!i-am spus eu inpingandul astfel el a facut cunostonta cu podeaua.
    -Oh nu,nu ai facut asta!O sa ma revansez eu
    Nu!Nu o sa te revansezi!O sa mori!M-ai facut de ras!Mi-ai stricat reputatia de fata cuminte!Sunt plina DE NERVI!Mda...s-a sunat,trebuie sa plec acasa.Dupa ce notiunea timpului a fost pierduta in gandurile mele inutile ,am ajuns acasa si mam pus direct in pat.
    Cand m-am trezit simteam o respiratie pe fruntea mea.Pisica nenorocita!Dai un pupic lui mami!Ciudat dar pisi ma sarutat.Ce rpede cresta.Stai...de cand stie pisica sa sarute?!Cand am deschis ochii Sasuke statea langa mine!
    -Ce naiba pisici mele faic aici?Si ma-i sarutat?
    -1.Sunt aici ca sa ma razbun si 2.te-am sarutat din pura placere.Probleme?
    -Esti nebun!am spus eu plecand pe scari cand am ajuns inconstienta!Oare cum?M-a injectat cu somnifere?Firar al naiba de copil conpus!Ce a facut sau mai bine spus ce va face?Cand m-am trezit mama era langa mine.
    -Ce caut aici?
    -Ai cazut pe scari,daca nu era Sasuke...
    -Daca nu era SASUKE eu nu eram aici!Cine la lasat sa intre in camera mea?!
    -Pai ,mi-a spus ca a venit sa plecati amndoi la scoala...
    -Mama?
    -Da draga mea..
    -Ti-ai baut cafeaua de dimineata?
    -Nu de ce?
    -Pentru ca tu inca dormi!Azi e sambata!Cum pisici am fi putut merge la scoala?
    -Scuze dar de cand e iubtul tau?
    -Iubit?asa ti-a zis?
    -Nu,asta am presupus eu!
    -Sa nu il mai primesti niciodata in casa!Intelegi?NI-CIO-DA-TA!
    -De ce?Mi se pare un baiat de treaba!
    -De cand nu ma mai asculti tu pe mine domnisoara?am intebato eu pe un ton autoritar.
    -Scuze....
    Cat iubesc ca mama imi urmeaza comenzile.Si daca nenorocitu i se pare de treaba atunci sa se marite cu el!Nu doamne,asta ar insemna sa imi fie tata!Doamne fereste!Nu sunt genul asta!In timp ce mancam linistita,Sasuke a intrat pe usa iar eu am scuipat supa pe bluza lui de trening!Ei,gresala mea!
    -Scuze nu am vrut,zic eu zambind angelic
    -Nui nimic,ma rabun din nou si de data asta va si mai grav decat orce sarut!Si uite asa o sa ajungi iubita mea!Ceaw!
    WTF?Ce are in cap perversu asta?Sper sa il calce trenu!Ce spun eu aici?Sper sa il calce masina!Pardon tramvaiu!L-am ignorat in timp ce faceam planuri diabolice!Eu sunt fata model,nu pot ceda in fata unuia ca elAdica...nu,nu,nu!Nu se poate!Eu trebuie sa fiu tare!Trebuie sa fiu la fel de tare ca nisipul!Da,un nisip tare!Super tare!Mda,aiurez,si e doar vina lui!E vina lui pentru razboaie si pentru incalzirea globala!

Hei,asta a fost primul capito,scuzti greselile dar dupa cum vedeti este foarte tarziu iar eu nu mai gandesc limpede ,sa dam cu berea,vecine de la 3 bine gata acum chiar aberez,spunetim cum vi se pare si daca trebuie continuat

LaVitaDiMerda
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 04/01/2012

Re: Art of seduction(16+)

Mesaj Scris de LaVitaDiMerda la data de Dum 13 Mai 2012 - 13:55

LaughLaughLaugh Cand te gandesti ca la inceput i se parea dragut:))
    Miaw miaw miaw. Cica da mita la profa:)) am impresia ca asta e comedie:))
    Deci imi place faza cu pisici.... Faza cu maicasa. Hauzi? maicasa sa ii asculte comenzile lu Saku:))
    Si imi mai place mult sfarsitu AKA: gandurile diabolice ale Sakurei:)))
    Ce maleficitate!
    Acum, Rikky, te-as ruga sa imi aduci nextu:)) ca turbez:))LaughLaugh
    Team pupat

Myia_Maria
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 07/05/2012

Mesaj Scris de Myia_Maria la data de Mar 15 Mai 2012 - 19:52

Super tare !!!!!!!!!!!
    Adica baiatu' se pune cu Sakura ?
    Cred ca vrea sa ajunga la spital Think Imi place tare mult si spor la scris si la gandit Agrement

Rikky
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 23/04/2012

Mesaj Scris de Rikky la data de Joi 17 Mai 2012 - 0:23

Capitolul 2

In timp ce planuiam am auzito pe mama tipand!Oare ce vrea?De ce sa o bag in seama?Sunt prea ocupata acum,bine nu sunt,dar sunt foarte indispusa!FOARTE!In timp ce atipisem si eu ca un om mai putin normal la minte ce sunt mama a inceput din nou sa tipe :FOC!Stai ce?foc?FOC!!!Am coborat scarile cat de repede am putut si jos era plin de fum,abea daca puteam respira.Am scoso pe mama afara si am inchis usa.Puteam sa vad cum totul arde in fata mea,flacarile rosiatice ca strafundurile iadului se ridicau in continuare spre cer din ceea ce eu numemam casa mea.
    -Mama?Iar nu ti-ai baut cafeaua?
    -Ba da!Am baut chiar 2!
    -Mama!Trebuia sa bei doar 1!Nu sti ca prea multa sau prea putina iti face rau?
    -Nu-ti face griji,eu voi sta la o colega si tu vei sta la Sasuke!
    Pana sa pot spune ceva Sasuke a venit si ma bagat in masina,asta de unde papuci mei gauriti a aparut?Stai putin,asta ma rapit!Asta e crimA!CRIMA va spun!Sa scap din bratele lui si dupa aia vede el!Stai!Ce papuci lui Mihai Eminescu caut eu in bratele lui?E nebun?Mda...cred ca toti stim raspunsul...
    -Dami drumul sau tip!am spus eu intorcand capul cum puteam
    -Tipa cat vrei,geamurile sunt facute din termopan!Nu te va auzi nimeni!Dar daca vei tipa tare voi fi nevoit sa te sarut ca sa te linistesc!a spus el dandumi drumul
    -O sa ce?ssta e nebun sau se preface?
    -Nu ai auzit?Si sa nu te puna picioarele tale de girafa sa fugi ca te dezbrac,ai auzit bine acum?
    Firar!Chiar imi trecea prin minte sa fug si el ma dezbraca!Asta e viol lume!Viol va spu!Ce imi mai poate face?
    -Aaa,da si Saku?
    -Ce mai vrei?
    -Nu poti nici sa tit infigi tocul in gatul meu!
    -Cine a spus ca vreau sa ti-l infig in gat?spun eu infiganduil acolo unde a spus mama ca ii doare cel mai tare!Cel mai important loc al lui!Fata!Ce?Doar nu credeati ca I'll castrez asa repede nu?
    -Te-am avertizat!imi spune el luanduma in brate si ducanduma in casa pentruca ajunsesem.
    -Mai adus la hotel sau ce?am intrebat eu mirata de frumusetea locului,voi nu ati fi reactionat la fel daca ati fi vazut o vila cu 4 etaje,cu o gradina ditamai?
    -Casa mea?Hotel?Hai sa intram!
    Stai,stai,stai!Casa lui?Asta este casa lui?Mai luxoasa decat Las Vegas?Nu prea cred!Bine adica cred!De ce sa nu profit si eu?Imi va fi destul de simplu nu credeti?Poate are si Jacuzzi!
    In timp ce inspectam casa Sasuke ma luat si ma dus la etaj intr-o camera luxoasa si superba.
    -Aici o sa dormi!Nu vreau sa imi murfaresti cearsaful,nu vreau sa dai popcorn pe covorul meu si in niciun caz,in niciun caz nu vreau sa imi umbli in cutia cu lucruri private!In fiecare colt al camerei vreau sa fie totul intreg!a spus el indicand fiecare locusor.
    -Papa!i-am spus eu inchizandui usa in nas.
    Dupa ce am inspectat camera,m-am dus in baie pentru a face un dus,m-am dezbracat,mi-am lasat hainele afara si am incuiat usa.a dulce apa!Cat de bine poate fi la dus.Am inceput sa fredonez SHINee-Lucifer,in timp ce imi ungeam gatul cu gel de dus.
    Her whisper is the Lucifer.In cazul meu ar fi her mind is the Lucifer sau her face is the Lucifer.Dace Lucifer ar fi asa aratos!Damn it!Doar pentruca e aratos nu inseamna ca iam cazut la picioare!E gol pe dinauntru de fapt cred ca e plin de homar si ciocolata!Dupa ce am iesit di rai adica din dus si iam spus adio lui Dumnezeu adica apei,sunt pregatita sa intru in iad adica in camera lui Sasuke si sa dau ochii cu Lucifar adica cu Sasuke.
    Cand am descuiat usa si am iesit,ce sa vezi,nu mai erau hainele.Am incercat sa intru in camera,si ce sa vezi,incuiat!Asta era opera lui!Asa ca mam refugiat in singurul loc in care puteam,in sufragerie,unde era,ati ghicit ,Sasuke!Iar eu cu un prosop cu vreo 2 3 palme mai sus de genunchi,si el un prost fara un ochi in cateva minute!Cand vruiam sa fug 2 mate siameze se ratoiesc la mine!Mi-e frica de siameze!
    -Cum ai putut recurge la asa ceva!?am spus eu cautand ceva cu ce sa ma acopar
    -Te-am avertizat,iar tu mai lovit in masina!a spus el legandumi un prosop mai mare in jurul taliei
    -Mai atingema tu pe mine o data si sa vezi cum mori!
    -De ce?
    -Pentruca nu ai dreptul!OK?
    -Dar cine are dreptul?Cumva cei de la SHINee?
    -Ia stai...De unde sti tu de SHINee ai mei?
    -Ai tai?Sa fim seriosi!Ei niciodata!Eu orcand!
    -Tu poti sa mori orcand vrei sa zici!
    -Mda...de unde sdti ca nu o sa intru in visele tale?Sti daca esti fantoma iti pot controla mintea cum vreau!Daca nu vrei sa ajungi cu mine in pat,cu mine in vis ,inceteaza sa ma ameninti!
    Are dreptate!Fantomele pot face orce!Chiar ORCE!In timp ce vruiam sa ies usa sa blocat!Fantome!Tocmai am zis fantome!Adica el e langa mine si nu putea face asta!
    -Bine!Fi atent!Spunei mamei tale siameze sa deschida usa,te rig!
    -Serios?tu crezi ca mie imi convine sa stau cu o fata dezbracata toata noaptea?
    -Da cam asa ceva!
    -Acum ce facem?
    -Ca intodeauna,ne batem sau ne ignoram?
    -Mie miar placea sa stam la taclale!
    -Ok gagica,despre ce vorbim?
    -Nu stiu,despre vechiile tale iubiri si despre ale mele logic!
    -Tu prim!
    -Ai vreo 20 de ore?
    -Atunci lasa,eu prima!
    -Zi!
    -Nici una!Am fost singura lulea toata viata si nu ma plang!Acum tu di doar una adevarata imi ajunge.
    -Nu am chef!Altcevea?despre ce mai vorbim?
    -Hai sa ne uitam la un film!
    -De ce nu tia venot ideea asta mai devreme?Nu e ca si cand as fi stat sa ma uit la formele tale toata noaptea.
    -Sa te uiti la ce?
    -La nimic!La ce film ne uitam?
    -Ce spui de Titanic?
    --Nu!
    --Romeo si Julieta?
    -Nu!
    -Soacra mea e o scorpie?
    -Asa mai spun si eu!
    In seara asta o sa inebunesc nu alta!

Hei scuzati greselile dar scriu dupa telefon si promit ca atunci cand mi so repara calculatorul,blestemat sa fie!ii voi da edit!
    Va pup si va multumesc ca imi cititi ficul

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Mier 13 Iun 2012 - 16:07

Buna, scumpo Big Hug
    Am trecut si pe aici Laugh)
    Vazusem acum ceva timp un film cu acelasi nume Laugh) NU am putut rezista =]]]]]
    Mai ales ca filmul a fost extraordinar :x
    La fel ca ficul =]]]]]]]] bine ficul e mai bun Laugh))
    Ador cum scri si sper sa-ti repare mai repede calculatorul :o3
    Chiar vreau un next :o3
    Ficul ma face sa rad Laugh))
    E amuzant, sincer Laugh)
    Mai ales ca Sasuke are o atitudine ca si acel tip Laugh) ~din film~ =]]]]]]]]]
    Astept urmatorul capitol.
    Spor la scris Kiss

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 26 Aug 2012 - 8:58

Fic inchis pentru inactivitate. N-ai mai postat la el de 3 luni. Daca doresti redeschiderea acestuia, trimite-mi un mp.

Acum este: Joi 23 Feb 2017 - 16:11